Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85051) Plata válasza Mister_X (#85050) üzenetére


Plata
félisten

És a horda gyáva támadását theramore ellen?
Na persze azt igen. :P
Na igen ismerjük a horda becsületét,náluk a becsületes harc az amikor felégetik a gyerekeket. ;)

[ Szerkesztve ]

(#85052) Joezyka válasza Plata (#85051) üzenetére


Joezyka
senior tag

meg mindenki mást is, aki nem tud visszaütni :D
amúgy csak 1 kérdés: pl az tök jó hogy csak azért ölnek meg több tonna embert, meg stb-t, hogy legyen elég előhalott hadsereg? legyen kit feltámasztani élőhalottként? vagy az a kit érdekel, régen volt kategóriába tartozik?
én még mindig csak azt mondom, hogy horda az aki mindig keveri itt a barna falfestéket.... valahogy mindig ez jó ki. De nem baj ez. ezért van 2 oldalt, 'meg lehet beszélni' :D pl, bg-n és hasonló helyeken. :DDD

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85053) Plata válasza Joezyka (#85052) üzenetére


Plata
félisten

Hát mivel az undik nem tudnak szaporodni,így valahogy növelni kell a népességet.
Én nem szoktam Bg-zni.
Nem nagyon érdekel,úgysem ad semmit,meg uncsi is.
Báár,trollkodni bemennék,mondjuk neki állok bg közepén pecázni. :D
Trollkodás az más. :D
Abban jó vagyok,semleges űr szélén rendszeresen szoktam borzolni az érzékeny lelkű játékosokat. :D
Álcázásra kihegyezett karakter és felszerelés egy EBC-s hajóval,amivel csak egy pillanatra jövök ki álcából hogy meg lássák a hajóm nevét és tüzet nyissak,utána mehet a bújócska. :D

(#85054) Plata


Plata
félisten

Na egy megvan végre.
Köszönet még egyszer DopeBob-nak aki mondta a ghostly spyglass-t.

Már csak a többit is ki kellene halászni.

[ Szerkesztve ]

(#85055) Mister_X válasza Plata (#85051) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyáva támadás? Civil áldozata nem volt Theramore-nak, sőt, időt is kaptak, hogy felkészüljenek a város védelmére. Már akkor is annyira semleges volt Theramore, hogy a legtöbb alliance parancsnok felsorakozott a védelemre. Ja, hogy szépen fel lettek robbantva? Szarügy. Jobban fel kellett volna készülni, ha már ennyi "független" Kirin Tor

De benned túlteng az alliság. Az neked oké, hogy Theramore-on keresztül szépen hódították el a területeket a hordától, az oké, hogy falvakat dúltak fel és civileket öltek le az allis erők a folyamat közben. Az oké, ha az ice-MILF válogatás nélkül kiirtani a hordás Kirin Tor mágusokat (99%-ban Sunreaverek) és civileket, szimplán ideológiai alapon. Ha nincs Thrall, Jaina lerombolta volna Orgrimmart és meg is semmisítette volna az allis flottát is közben.

Ilyen tiszta és becsületes allis magatartás után ne is csodálkozzatok, hogy guiness recorder máglyát raktunk nektek.

De nem baj. Majd a becsületes allisok sztrájkból nem mennek tovább Rastakhan után BoD raidben, tiltakozni kell.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85056) Vegetto


Vegetto
csendes tag

Üdv a Tisztelt Topik Társaknak!

Elég komoly fáziskéséssel leltem rá az itteni eléggé pörgő WoW fórumra (SG topikja egyre haldoklóbb) pedig játékot már 10 éve játszom, tudom szégyen de ez van, a Prohardver fórumokra csak műszaki segítség kérés ügyében néztem rá ha szükségem volt rá.

Szokásos kis szünetet beiktatva Légió után ültem megint neki a játéknak, az igazi kérdésem visszaolvasgatva hozzászólásokat pedig a következő lenne: Mi/van értelme a guildeknek?
A kérdés nem trollkodás, se nem provokáció nem akar lenni.

Pontosítok mindig solo player voltam csak df-rf (sokat mindent látott ott az ember, jó kiképzés agygörcs ellen) ami guildben voltam nevezzük "social" csodák, ami abból állt, hogy nincs semmi vagy valami műdráma zajlik a "vezetők" között ami inkább sírásra adott okot főleg ha kiderült, hogy 30-40 éves korú emberek hisztiztek egymással.

Ahogy látom a játék egyre solo orientáltabb (kivéve mythic raid úgy ahogy) tehát mik az érvek a hozzászólásokban megjelenő "keress guildet/egy jó guild kell" és hasonló érveléseknek?

Anno ami jó volt WotLK idején a GDKP runok (meg a csodás gearscore) aztán jött a RF Cata végén az egész játékot "átírva". Látom most is megvan mindenre linkelj acsit, ami ma simán kijátszható goldért boost megkapod az acsit te vagy a király, szándékosan egyszerűsítek.

Anno imádtam olvasgatni a raid guildek fórumain a jelentkezéseket, gondolom jelenleg is él, hogy épp csak a pontos vércsoportod nem kérik a felvételhez, kivéve ha valakinek vagy a valakije, illetve ha régen valamikor lehetett az 2005.-ben is, anno voltál valaki akkor 15 év után is azonnal jöhetsz nincs gáz.

Megkeseredetten hangozhat tőlem, de sose jelentkeztem semmilyen raid guildbe, csak olvastam meg halottam a storykat az idők alatt, mivel a játék egyre "személytelenebb" lásd dungeon runnál ma már sokszor ha epic nagy fail van már akkor sincs anyázás csak mint a robot npck megyünk előre.

Anno az egyik player jól szólt DF run elején, mivel volt köszönés ami igen ritka, a tag beírta következőt:
"ti robot npck vagytok akik azért vannak, hogy megszerezzem a geart, én meg viszont, tehát ne köszöngessetek és húzzátok az időt ilyen felesleges dolgokkal".

Szóval visszatérve eredeti kérdésre, mi értelme a guildeknek a mai világban?
Továbbra is arról szól egy nem progress guild, hogy Hy-By illetve ha valami help kell akkor nagy könyörgés árán esetleg lesz valami?

Én mondjuk mindig fizettem, az ember a való életben is fizet ha valaki megcsinál valamit neki, ingyen dolgozó embert nem sokat láttam, ezért is fura nekem sokan ingyen várnak el segítséget, legegyszerűbb példa a mage portál kérése, órákig sírni adjon valaki vagy beírni, hogy fizetek egy rendes összeget (nem szaros 10g) és máris pikk-pakk probléma megoldva, hálisten a gold motiváló tud lenni még mindig.

Nagyjából ennyi lenne, mondjuk lehet sok baromságot nem kellett volna összehordani, de valahogy kikívánkozott belőlem most, főleg visszaolvasgatva a fórumban, ha témája miatt nem fér ide a fenti majd a moderátor törli.

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#85057) lakisoft válasza Vegetto (#85056) üzenetére


lakisoft
veterán

Nem sok értelme van a guildnek casuálként viszont progressben csak guilddel tudsz együtt komoly eredményt elérni. kb ennyi értelme van.

(#85058) Mister_X válasza lakisoft (#85057) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudom, hogy le vagyok prémiumozva, de:

Guild perks - nem nagy cuccok, de jó ha vannak. Az instant levelezés kifejezetten kellemes, amikor a jóféle munkamegosztós kéréseimmel fordulok a guildhez.
- Figyu, csinálnál nekem pár XY tailoring item-et?
- Persze, hogyne
- Sent items: 5000x Tidespray Linen, 2500x Nylon Thread
- ... ugye tudod, hogy van jobb dolgom is?
- Sent items: Gloves Enchant - Zandalari Crafting, 5000g0s0c
- ... még ma megkapod majd [23:10]

Meg már nem egyszer előfordult, hogy megismertek a guildem miatt (+1 for RP servers)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85059) Plata válasza Vegetto (#85056) üzenetére


Plata
félisten

Hát draenor kieg vége óta játszom nem magyar szerveren.
El vagyok egyedül évek óta gond nélkül.
Raid progress nem érdekel,ott a random raid az nekem elég.
Így is már van vagy 10 fölösleges perky pug-om a táskában. :D
Mindegyik karim van valami féle guildban,de nem nagyon élek klán életet.
Mivel van amelyik karim asszem német klánban van,úgysem tudok németül.

(#85060) Plata


Plata
félisten

Mivel ma a horda épp tiragarde sound-on kergeti szerencsétlen hegyi kecskéket,gondoltam kis karival megnézem mennyi xp jön assault-on,azt mondtátok olyan mint a légiós invázió event,hát csak majdnem.
Légiós invázión 1 invázió ad 1-1.5 szintet.Assault kb negyed szintet sem.
Nevetséges xp-t adnak a küldik,ha letolsz 4 küldit és kivered a hordás tehén fogait a léghajón az is 25k xp. :U
Egy küldi 25k xp.Ha van 5 küldi meg a főtehén az összvisz annyi mintha légió invázión le tolsz egy küldit kb.
Légiós invázión kis karival a fő fafejt le sem kell verni,de itt igen.Bár a jutalom túró.
Simán kapsz ennyi xp-t egy island-al mint az egész vacak assault-ért.

[ Szerkesztve ]

(#85061) Mister_X válasza Plata (#85060) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Légiós invázión 1 invázió ad 1-1.5 szintet.Assault kb negyed szintet sem."

Gondolom leveszed a heirloomokat, mielőtt Legion Invasiont állsz neki megcsinálni. A maga idején az se adott ennyi bónuszt, azóta meg csökkentették a szintlépés XP igényét. Továbbá jár egy órás +10% XP buff, annyi idő alatt 6-10 Island Expedition is meg lehet csinálni vagy beváltásra betárazni 20 questet, amik így még többet fognak adni.

"Mivel ma a horda épp tiragarde sound-on kergeti szerencsétlen hegyi kecskéket"

Kikérem ezt a horda nevében, egy újjal se nyúlunk a kecskékhez! Szimplán lebombázzuk Boralus déli részét és ritkítjuk a helyi sorállományt. Nem ugyan az!

Tegnap meg az alli void elfjei transzformálták át szerencsétlen raptorokat Zuldazarban. Na, az állatkínzás.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85062) Plata válasza Mister_X (#85061) üzenetére


Plata
félisten

Elfelejted hogy heirloom csak talán 7.2 óta van,előtte nem volt.
Mindig invázión húztam a karikat 110-re.
Assaultra többet nem megyek kis karival mert nem éri meg.
Viszont jó pont hogy 90 aranyért lehet venni cuccot ami megadja az összes griffest.

(#85063) Mister_X
Ne bénázz. :P :B
Egyébként azt hiszem 7.3.5 után kevesebb xp-t ad az invázió.

[ Szerkesztve ]

(#85063) Mister_X válasza Plata (#85062) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor valamit biztos rosszul csinálok, mert +55% XP-nyi heirloommal se adott másfél szintet egy-egy invázió.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85064) Viktor77 válasza Plata (#85060) üzenetére


Viktor77
titán

Mikor csináltál inváziót utoljára? Rémlik, mintha olvastam volna, hogy annak az XP-jét is csökkentették.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85065) Plata válasza Viktor77 (#85064) üzenetére


Plata
félisten

Amikor a törpe huntimat húztam.
De nem tudtam várni vele hogy úgy legyen 110,invázió plussz marha sok insta.
Törpe huntit iszonyat tempóban húztam fel.No meg a paladint is,de azt könnyebb volt mert tank és instant behívta az insta.Huntival neccesebb volt várni kellett néha 10-15 percet is.
Ha meg lesz az intelectes heirloom gyűrűm garrisonból jöhet a vonyít elf húzás.
No meg majd Kul tiran druida.
Valami rémes nevet kéne neki keresni,ha már olyan rémes a kinézete. ;)

[ Szerkesztve ]

(#85066) #81999360 válasza Plata (#85062) üzenetére


#81999360
törölt tag

Melyik heirloom van 7.2 óta?

(#85067) Mister_X válasza #81999360 (#85066) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerintem arra gondolt, hogy 7.2 óta lehetett lvl110-ig skáláztatni a heirloomokat.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85068) cl.aci válasza Mister_X (#85050) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Szegény Sylvi is igy járt akkor, arrol meg vitatkozhatnánk, hogy ki kezdte elöbb a másik falvait felégetni és ki tolakodott be a másik világába, de ennek semmi értelme a lore-ban le van irva világosan ;]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#85069) Plata


Plata
félisten

Bakker,dekkolok boralusban várva hogy behívjon darkshore elf druiddal,erre milyen zene megy közben?
Sylvanas énekel. :Y
Hogy a rákba jön ez alli oldalon boralus harborba? :D
Ez.

[ Szerkesztve ]

(#85070) Viktor77 válasza Plata (#85069) üzenetére


Viktor77
titán

Sylvanas Music Box.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#85071) Plata válasza Viktor77 (#85070) üzenetére


Plata
félisten

Lol. :D
Eszembe sem jutott hogy szétnézzek ilyen izé után,épp behívott darkshore.
Az a baj hogy marha szép cuccokat dob,de olyan állati unalmas. :B
De night elf druidnak kénytelen leszek menni jó pár kört a transmog miatt.

Bakker ilyet láttatok már?
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#85072) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Kis titan residuum számolás:

Jelenleg nekem 120 van. A +10-es láda 60-at adott, egy emissary 370-es és öt Incursion jutalom által a maradék, scrappelve.

Emissary-k lehet nem fognak több azerite jutalmat adni, cserébe van egy újdonság, tortollan emissary 370-es ringet vagy trinketet ad, ha jól látom WQ poolból - ez jó, mert rengeteg "BIS esélyes" trinket megállt 330-as item levelnél vagy lehettek 340-es emissary jutalomként (pl. Emblem of Zandalar), így még több trinket közül lehet majd válogatni.

Heti szinten nagyjából 10 incursion lehetséges, ez 120 titan residuum. Ha emellé egy +8-as kulcsot teljesítetek, lehet random 385-ös azerite geart szerezni, ha Darkshore jutalom nem az.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85073) DopeBob


DopeBob
addikt

Ez a War Mode még mindíg broken... +30%-ot ad a szerveremen (BS Ally) de hát még ennyiért sem éri meg magam szopatni, egyszerűen itt nincsen ally :(

MZ/X

(#85074) Peetey91 válasza DopeBob (#85073) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szerintem phaselve vagy a többi (nem RP) szerver allisával is. Legalábbis ez lenne az egésznek a lényege, hogy egy kb 50-50 arányt adjon az adott “játéktér”.

(#85075) Mister_X válasza Peetey91 (#85074) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én Argent Dawnon (RP szerver) játszok, hordásként nagyon élvezetes ;] (71% Alliance, 29% Horde) Amíg Incursiont 1-2 guildtárssal megyek, addig nincs semmi baj és szerencsére a helyi phasing igyekszik 50-50-re egyenlíteni (lásd: se a hordás, se az allis assassinok nem élik meg a 20 killt), de a 120 alatti altjaimat WMOFF alatt kell teljesítenem.

World PVP is úgy-ahogy kiegyenlített, mondjuk errefelé az allisok ... agyagedényebbek, sokkal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85076) Plata válasza Mister_X (#85075) üzenetére


Plata
félisten

Sosem próbáltam még warmode-ot.
Tegnap viszont fura dolog történt,darkshore-nak ahogy vége lett és kirakott pvp on-ban voltam és az allis területet ellenséges területnek írta,mintha hordás lennék olyan volt az allis területen.Pirossal írta ki hogy alliance territory vagy mi a rák.Relog megoldotta de érdekes volt.
Voltatok már islandon?
Mintha jobban esne cucc.

[ Szerkesztve ]

(#85077) malacka87 válasza DopeBob (#85073) üzenetére


malacka87
senior tag

Szánalmas ez a buff papìr allinak. Twisting Nether minden egyes fő quest hubot raid kempeli. Tol dagor insta bejáratot 7 monk ringezte perma...

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#85078) DjDanee87 válasza Plata (#85076) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért volt Darkshore piros, mert ugyanolyan warfront terület lett belőle, mint Arathi Highlands. Jelenleg a horda csinálja rajta a WQ-eket, mi meg támadjuk őket a warfronton. Pár nap múlva vált és akkor nekünk lesz ott WQ hordának meg piros.

(#85079) Plata válasza DjDanee87 (#85078) üzenetére


Plata
félisten

Nem,amikor vége lett darkshore-nak és kirakott vissza normális világba akkor lett az allis terület piros.

(#85080) DjDanee87 válasza Plata (#85079) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én is ezt mondom. Jelenleg (és még 2 napig) allisoknak piros Darkshore mert a horda küldizik ott. Ugyan az mint Arathi Highlands. Alapból Arathi hordás terület, de ha most odamész allisként akkor zöld, mert épp mi tudunk ott WQzni és a hordának van warfront bejelentkezés rá.

(#85081) Balcsix


Balcsix
senior tag

Aki AMD kártyával játszik attól kérdezném, hogy szerinte FXAA High-al vagy MSAA 4x-es AA-val szebb a játék? Én azt vettem észre, hogy FXAA-n kicsit sötétebb, blur-osabb minden.

(#85082) DopeBob


DopeBob
addikt

Emissary quest már nem tűnnek el, és amíg nem csinálom meg nem ad újat, vagy csak az időt nem mutatja valamiért? :F

MZ/X

(#85083) Joezyka válasza Mister_X (#85075) üzenetére


Joezyka
senior tag

én most arathoron vagyok allis(ide jöttek a haverok, de fogalmam nincs miért) de anno (classic+BC) ragnán nevelkedtem, tudom mit érzel (MOX klán neve ismerős a ragnásoknak tuti). Igaz anno még nem volt ez a PVP mode, ott ami piros volt és mozgott és nem mob, az instant attack :C (oda-vissza).
Ez nagyon furcsa volt most, amikor húztam fel a karit, hogy minden félelem nélkül csinálhatom a kis q-jaimat, és nem akarja senki magának a kis hátsómat.

amúgy múltkor pont zulandarba (vagy hol) csináltam ezt az új wq-t, amikor valahogy kb 30 hordás jött szembe és kempeltek rajtam, meg akik ott voltak még. nem voltam boldog... de a 25 kill megvan, pvp mode off :P

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#85084) Lacee1986 válasza DopeBob (#85082) üzenetére


Lacee1986
senior tag

8.1-el jött a bug, hogy nem mutatja az időt.

(#85085) Balcsix


Balcsix
senior tag

Ez az assaultos dolog miből áll, vagy hogy kell rajta részt venni?

(#85086) DjDanee87 válasza Balcsix (#85085) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ugyan az mint Legionben. Ha aktív egy zónában akkor odarepülve feldob neked egy küldit, hogy csináljj meg 4 ilyen Incursion WQt. legközelebb ma 16.00kor lesz, meg holnap 11.00

Ha telesíted a 4 WQt akkor feldobja a befejező küldetést, amit telesítve kapod a rewardot.

(#85087) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Az mi hogy 3/4 vagyok incursionben és nincs több WQ hozzá? :U 3 volt azt kész, órák óta semmi.

(#85088) DjDanee87 válasza whitezo88 (#85087) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ilyennel én még nem találkoztam, igaz csak kétszer csináltam. Mind a két alkalommal 5 WQ volt összsesen, de ugye a küldihez elég a 4.

(#85089) hunvarlan válasza Plata (#85079) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

Hali ma ismét találtam hierloom gyűrűs küldit és intellectes végre!!!!

(#85090) Plata válasza hunvarlan (#85089) üzenetére


Plata
félisten

Mázlista.
Grat.
Én peches vagyok,eltűntek a ládás küldik.
Az este nem is volt hajós küldi.

(#85091) Mister_X válasza whitezo88 (#85087) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem lehet, hogy lejárt időközben? Én mindig 5WQ-t kaptam. Arra érdemes figyelni, hogy miután belekezdesz, a térkép mintha sima WQ-ként jelölné, de ebben nem vagyok biztos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#85092) whitezo88 válasza Mister_X (#85091) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nem jart le mert meg irt ket orat. Igen csaloka de lehet latni a tematikabol melyik kell. Zaras elott megjelent ketto meg de mar keson ertem haza.

(#85093) gonba


gonba
csendes tag

Sziasztok!

AMD AM3 CPU Phenom II 955 X4 3.2GHz 128kb L1, 2Mb L2, 6144kb L3 Cache BOX, Black Edition

Ezzel a procival tudnám futtatni a játékot szerintetek?

Előre is köszönöm!

(#85094) whitezo88 válasza gonba (#85093) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Persze hogy fut vele.

(#85095) feri1014 válasza whitezo88 (#85094) üzenetére


feri1014
senior tag

Tavaly váltottam X4 965-ről.
Viszont az fps nem lesz túl sok és stabil. A városokban eléggé beesett, a zónákban is nagyon függött attól, hogy merre jártam éppen. Raid pullokat leszámítva instákban nem volt nagyobb gond.

(#85096) gonba válasza feri1014 (#85095) üzenetére


gonba
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Egyik ismerősöm azt írta, hogy a procim nem éri el a minimális gépigényt, ezért ijedtem meg.

Összességében egy ilyen configon futtatnám a játékot:

- ASUS Alaplap AM3+ M5A88-M AMD 880, SLI CF, uATX, Integrált VGA
- AMD AM3 CPU Phenom II 955 X4 3.2GHz 128kb L1, 2Mb L2, 6144kb L3 Cache BOX, Black Edition
- 8 GB DDR3 memória
- Radeon RX 460 vagy RX 560.
- Plusz vennék egy SSD-t, mert úgy hallottam, hogy igényli a játék.

Szerintetek tűrhető FPS-em lenne közepes grafikai beállítások mellett?

Köszi!

(#85097) whitezo88 válasza gonba (#85096) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Legionhoz a hivatalos min gépigény Core2 Duo volt. Azt BFA-ban megemelték i5-re ami szerintem ökörség. Ráadásul területenként is tök más az igény. Zuldazarban meg Boralusban nyilván több kell mint Barrensen...

(#85098) cl.aci válasza gonba (#85096) üzenetére


cl.aci
aktív tag

A videokártya alá kevés lesz a proci alapon, de ha megrántod 4 GHz környékére (nekem legalábbis sikerült ugyan ilyent hajtani anyin, de ne gyári hüttővel mert az már felszáll ilyenkor) akkor még el lehet vele döcögni, de elég sokat bent hagy a vga-ba (a 380 is vagy 20 fps-sel többet préselt ki magából amikor megkapta a 6600k-t)

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#85099) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Céges évzáró után még csak most ébredtem meg.....lekéstem a Faction Assault-ot, melyik területen volt?

(#85100) Mister_X válasza Skyhunter (#85099) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zuldazar, négy allis bounty-t szedtem össze és már az altomnak is megvan az Alliance Slayer title ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.