Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84501) #81999360


#81999360
törölt tag

Elmentem ma pecázni és kifogtam 14 halat. Nagyon jó érzés volt, fantasztikus milyen jó dolog ez a horgászás.

A kis karimmal elmentem TW dungeonba és esett egy jó sityak, amit soha nem fogok használni, de legalább mókásan néz ki.

Ez a timewalking meg nagyon jó XP-t farmolni, már 3 kiskarit felhúztam 120-ra, igaz az összesnek szar a gearje, de legalább 120-asok.

(#84478) Lacee1986:
Aki nem kíváncsi rá továbbgörget és kész.

Hát persze... Ez egy fórum, nem egy blog. Ha valami nem tetszik, akkor leírom, nem azért járok ide, hogy Plata hülyeségeit olvassam. Egy fórumon beszélgetni szoktak, nem CSAK olvasni. Tehát itt meg is bukott az amit írtál. Nem fogok továbbgörgetni szó nélkül, csak azért mert Plata a casual-god és őt bizony védeni kell. Csináljon egy blogot és írkálja ott ezt a sok baromságot. Akit érdekel, majd rákattint és elolvassa.
Vagy ha nem, akkor viseljétek el, hogy vannak olyan emberek, akik nem hajlandóak elviselni és még meg is említik.

(#84503) feri1014 válasza #81999360 (#84501) üzenetére


feri1014
senior tag

Kis kiegészítés képen. Nem is azzal van a gond, hogy a casual réteget képviseli, az is a játék része. Simán elfér itt az is, ha olyan beszélgetés folyik róla, aminek értelme is van. De az már nevetséges szint, hogy az utolsó 100 kommentből 19 az övé és szinte mindegyik értelmetlen mit csinálok éppen a játékban sztorizás.

Ha erre van igény, tessék off topikot nyitni és nem a szakmai fórumban hsz-t gyűjteni. Más témáknál valahogy működik, hogy az off rész külön megy.

[ Szerkesztve ]

(#84504) #81999360 válasza #50751744 (#84502) üzenetére


#81999360
törölt tag

Te mégis miről beszélsz? :DDD

Miért ne olvasnám el? Ez egy fórum amit látogatok már kb. 8 éve.
Nem a témát kell törölni, csak fell kell fogni, hogy nem erre lett kitalálva a topik.

Ahogy írták #84503-ban is, nyugodtan nyithatna egy OFF topikot Plata és oda írkájla az érdekfeszítő sztorijait.

(#84505) Lacee1986 válasza Plata (#84500) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Item level igazából nem számít. Minél több legendary legyen és full szettek. Nem emlékszek pontosan tegnap milyen gearben volt az egyik dh dps, de az összes damage 75%át ő generálta. 2 Legion legendary és 4es szettbónusz valamelyik raidből.

(#84506) Plata válasza Lacee1986 (#84505) üzenetére


Plata
félisten

Én is gondoltam rá hogy dark iron törpe paladinnal visszamegyek próbálok szerezni legion legendaryt,de irtó sokat kéne megint farmolni legion wq-t.
Timewalking instában jól jönne neki pedig.
Sok ezer titan essence kellene.
Az a gond még a class hall küldiket sem toltam le így class hall küldizéshez le kéne tolni paladin kampányt.
Gondolom régebbi kiegek legendary cuccai már nem szerezhetők be.

[ Szerkesztve ]

(#84507) Cathfaern válasza #81999360 (#84504) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Te találtad ki a topicot? Vagy mi alapján akarod megmondani, hogy minek kell a topicban lennie? :)

Amúgy tessék támogatni a PH!-t, és akkor el lehet rejteni felhasználókat és mindenki jól jár, a PH!-t is beleértve :)

[ Szerkesztve ]

(#84508) Cathfaern válasza Lacee1986 (#84505) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kíváncsi is leszek mikor találják ki, hogy TW-ba ne működjenek a legendaryk...

(#84509) #81999360 válasza Cathfaern (#84507) üzenetére


#81999360
törölt tag

Látom te sem érted a topik lényegét pedig te már elég régóta itt vagy.
Szerinted egy olyan fórum, ahol el kell rejteni a felhasználók hozzászólásait, az normális? :U

(#84510) Cathfaern válasza #81999360 (#84509) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Te érzed úgy, hogy el kell rejteni bizonyos felhasználók hozzászólásait. Meg még X ember. Másik X ember szerint nem kell elrejteni. Most kinek legyen igaza? :)

(#84511) #81999360 válasza Cathfaern (#84510) üzenetére


#81999360
törölt tag

Nekem aztán mindegy. Napi 5-6 hozzászólást én is be tudok ide dobni hülyeségekről. Csak aztán tűrjétek ti is szó nélkül. Úgyis kell egy pár hsz. a következő ranghoz. :)

(#84512) feri1014 válasza Cathfaern (#84510) üzenetére


feri1014
senior tag

Le lehet ezt egyszerűsíteni. Szakmai topikban floodolva offol folyamatosan.

Már csak azt nem írj le, hogy éppen belogolt. Timewalking eventhez már nyugodtan írhatna egy sémát. Első komment, hogy végre holnap kezdődik az event. 2-3 komment, hogy éppen az x karakterrel tolja. X karakterrel esett y ilvl item z slotra. Plusz egy kommentnek séma, hogy valami pet, mount stb esett. Csak a változókat kell átírni és mindjárt hatékonyabban megy a 20/100 komment, sőt így talán 50% fölé is tornázhatná.

De minek is teszem ezt off-ba. Belefér az, hogy arról beszéljünk, hogy hogyan beszéljünk a játékról. Elvégre a WoW-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#84513) Cathfaern válasza feri1014 (#84512) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A játékról ír, nem? Az miért OFF a játék topicjában?

(#84514) DopeBob


DopeBob
addikt

Ezt az 14th boostot csak most lehet elhasználni, amíg tart az event?

MZ/X

(#84515) Plata válasza DopeBob (#84514) üzenetére


Plata
félisten

Igen,az event ideje alatt 14% repu és xp bónuszt ad 1 óráig ha használod.
Az event végén eltűnik.
Néha teleportáláskor vagy ha insta be hív lejön a buff,érdemes megnézni ha be mész instába hogy megvan-e a buff.
És mindennap kaphatsz ingyen timewarped badge-t.
Ha a kérdésre jól válaszolsz NPC-nél.
Kevés aranyat és xp-t is ad.
Stormwindben a király melletti könyvtárban van,Orgrimarban meg valley of spiritsben.
Ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#84516) feri1014 válasza Cathfaern (#84513) üzenetére


feri1014
senior tag

Remélem csak szándékosan nem akarod megérteni.

(#84517) KTony


KTony
tag

Sziasztok a Bloodelf heritage páncélhoz ami jön a 8.1 el pontosan mit kell csinálni? Menjek el Silvermoon ba vegyek egy Silvermoon tabardot és akkor questelni lehet vele bárhol vagy Silvermoon körül Ghostlanden kell csinálni a questeket?

(#84518) feri1014 válasza KTony (#84517) üzenetére


feri1014
senior tag

Silvermoonnal kell exaltednek lenni. Más követelmény nincs.

(#84519) Plata válasza KTony (#84517) üzenetére


Plata
félisten

Kell egy 120-as blood elf és silvermoon repu,ha jól tudom.
Ha veszel silvermoon tabardot és instázol jön repu.
Én is gnome karival így húzom a gnomeregan reput.
De nekem mindjárt kész,2780 repu és exalted.

(#84520) KTony
Nem,a tabard instában ad reput,minden leölt trash és boss ad reput.
Boss sok repu trash kevés repu.

[ Szerkesztve ]

(#84520) KTony válasza feri1014 (#84518) üzenetére


KTony
tag

Noob vagyok hogy lesz exalted felrakom a tabardot és bárhol questelek jön a repu?

[ Szerkesztve ]

(#84521) KTony válasza Plata (#84519) üzenetére


KTony
tag

Ok akkor nem kell Silvermoon körül a level 10-20 as questeket kifarmolni. Szegény karakterem a többi játékos között úgy néz ki mint valami csöves Tomi wingrideren alap páncélban. Lehet csak én gondolom de már többször körbeállták és nézték amikor otthagytam valahol pár percig. Menőbb moutot hol tudok könnyen szerezni?

(#84522) feri1014 válasza KTony (#84521) üzenetére


feri1014
senior tag

Sok mount esik dungeonben, raidben. Van amelyik achievementért, repuért jár. Legegyszerűbb, ha ingame megnézed a mount tabot, egyből látod, hogyan néz ki és leírja, hogy mi kell, hogy megszerezd.

(#84523) Viktor77 válasza KTony (#84521) üzenetére


Viktor77
titán

A két legkönnyebb, leggyorsabb, Dragonblightban, Obsidian Sanctumban, Sartharion 10-esben és 25-ösben, 2 fasza sárkány mount, fix drop.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#84524) Plata válasza KTony (#84521) üzenetére


Plata
félisten

Engem sosem érdekelt hogy ki mit szól hogy milyen mounton járok.
Van elég sok mount-om,de főleg pandás teknősbékával mászkálok vagy dark iron dwarf kutyával.
De 90%-ban random mount gombot használom.
Mountot minden faj fővárosában lehet venni.De akkor éri meg ha exalted vagy akkor olcsó.
Spéci mount kapható Dalaranban is,vagy pandás területen,meg BfA-ban az a rusnya dínó,de az nem tudom hol.
Ha megveszed a hordás változatot meg kapod az allist is,legalább is én megvettem az össze allis mountot és amikor nagyon nem tudtam mit kezdeni magammal kezdtem egy hordás karit és jé neki megvolt az összes hordás mount,pedig nem vettem egyet sem.
Instában is kapsz néha mountot,vagy esik tojás és abból kel ki.
Legionban lett ronda mountom kettő is tojásból. :D
De már BfA instában is esett mount és régebbi instákban is,no meg öcsiért is kaptam mountot.
De aukciós házban is vehetsz mountot,vagy készíthetsz te magad is mountot.
Professionokkal is lehet mountot készíteni.
Az engineeringes helikopter vagy motor klassz.

[ Szerkesztve ]

(#84525) Giovan!


Giovan!
addikt

Random bg-re mást is ilyen nehezen hív be? Ragnaroson vagyok hordában, általában fél órát kell várnom mire behív egy szerencsétlen bg, napszaktól függetlenül :(((

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#84526) KTony


KTony
tag

Köszi mindenkinek meg nézegettem a moutokat ezeket a dungeonak gondolom 120 on soloban ki lehet ütni. Az azerit armorokat amiket már nem használok olvastam hogy nem szabad eladni vendornak hanem szét kell bontani de azt ki tudja nekem megcsinálni?

(#84527) Peetey91 válasza Plata (#84524) üzenetére


Peetey91
senior tag

Megdöntötted az egy hozzászólásban leírt “mount” szavak rekordját. :D

(#84528) Plata válasza KTony (#84526) üzenetére


Plata
félisten

Simán tudod 120-as szinten akármelyik előző kieg instáját ütni,főleg ha panda vagy régebbit akarsz.
Scrap bot vagy mi a rosseb ott van a kezdővárosban BfA-ban.
Allis oldalon Boralus azon belül tradewinds market és a profession trainerek mellett,egy kis robot Scrap-o-matic 1000.
Hordás nem tudom hol van. :B
Hordás karikkal nem küldizek,a szőr feláll a hátamon a hordás sztoritól.
Egyszerre 9 itemet tud bezúzni.Olyan craft alapanyagot fog adni ami az elkészítéséhez kell.
Cloth cuccok például tailorong alapanyagot.Gyűrű jewelcrafting és így tovább.
Néha expulsom-ot,általában craftos karival kevesebb esik,bezzeg amelyiknek nincs is profja annak meg marha sok. :U

(#84527) Peetey91
Akkor bekerülök a legek könyvébe? :D

[ Szerkesztve ]

(#84529) szaszab válasza Plata (#84528) üzenetére


szaszab
aktív tag

Már bekerültél. Te vagy a legmegosztóbb.;)

(#84530) k.kristof válasza Plata (#84528) üzenetére


k.kristof
őstag

Pedig egyszer érdemes lehet hordás karakterrel is végigmenni a sztorin. Én ugyan még csak Vol'dun felénél tartok, de ha szeretted EPL-t és a kocsikázást, ezt is fogod. És például így értettem meg, mit keres a sok anorexiás troll Vol'dun déli részén :P

[ Szerkesztve ]

(#84531) Mister_X válasza Plata (#84528) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Hordás karikkal nem küldizek,a szőr feláll a hátamon a hordás sztoritól."

De legalább egyszer végigtoltad? Vagy csak szimplán, mint kisgyerek a spenótra, hogy fujj?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84532) Plata válasza Mister_X (#84531) üzenetére


Plata
félisten

Nem toltam végig,de blood elf warlockal neki álltam és troll druiddal.
Vol'dun és zuldazar-t is próbáltam,de nem ment,egyszerűen elment a kedvem inkább a játéktól.
Timewalkinggal felhúzom őket,inkább tolom le 20 karival TFO-t mint még egyszer hordás karival küldizés.
Alliban sem szeretem drustvar-t és itt ott tiragarde sound is marha fárasztó.

[ Szerkesztve ]

(#84533) DopeBob válasza Plata (#84515) üzenetére


DopeBob
addikt

Ááááá mindjárt sírok. Azt hittem ez egyszer egy órára van aztán annyi... :B Megcsináltam egy csomó questet jelentetettem instába, hogy gyorsan leadok mindent, meg még egy insta, aztán most látom, hogy végig rajtam lehetett volna napok óta :DDD

MZ/X

(#84534) Plata válasza DopeBob (#84533) üzenetére


Plata
félisten

Hát pedig nem,akárhányszor használhatod az event alatt.
Én is végig instáztam vele az estét.
Sőt még a monk xp bónusszal is megy.
Úgy láttam legalább is,monk irtó sok xp-t kap ha heirloom és monk xp bónusz meg eventes vacak is be van lőve.

(#84535) laceszgamer válasza Plata (#84532) üzenetére


laceszgamer
addikt

Izlések és pofonok szerintem, mondjuk engem a lore annyira nem szokott érdekelni a WoW-ban, viszont alapvetően hordás vagyok, egy allis karit csak a területek miatt húztam fel, hogy azért mégis meglesem milyenek, és a hat terület közül messze Drustvar tetszett a legjobban, talán mert eléggé a Witcher 3-ra emlékeztetett a hangulata. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#84536) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Tegnap belogoltam, megnéztem mindkét karimmal vittek el ah-ban valamit, és tök jó mert vittek.
Sok goldot kerestem, majd gyártottam le még pár valamit sajnos az egyiknél nem nagyon proccoltak be a dolgok, de a másiknál meg igen szóval ez tök jó.
Majd utána elmentem boe farmra, sajnos másfél óra elteltével sem esett semmi :( De sebaj majd lesz ez jobb.
Szeretek boe-at famrolni mindig várni hogy esik e epic cucc vagy nem. Totál felvillanyoz, nagyon mókás.
Gondolkoztam hogy a warrimal menjek-e RF-t de végül is utána nem mentem mert nem volt kedvem, unalmas volt számomra hogy megint végig toljam.
Utána kicsit kiskariztam csináltam egy monkot Csokichen néven már lvl 5!
De a magamet is kéne húzni mert már 111-es.
De a druiddal is haladni kéne, a feral tetszik de lehet lézerbagoly leszek.
Remélem nem untattam senkit.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84537) Plata válasza Csokishurka (#84536) üzenetére


Plata
félisten

Lol,tetszik a monkod neve,fogadok panda. :DD
De én szorgalmasabb voltam nálad,igaz pénzt nem kerestem csak költöttem,de kora reggel vagy hajnalban felkeltem és island expedícióval meg timewalkingal felhúztam még egy karit 120-ra. :D
Islandon peches voltam,csak Dubloon jött.
Most megyek veszek karinak timewalking gírt és próbálom 320-ra rángatni hogy mehessen warfrontra,ahol mostmár lesz mit csinálni,több kari is várja hogy gírt szedjen ott.
Úgy 340-ig fel gírelem őket,annyi elég is heti küldihez meg wq-záshoz és egyéb ökörködéshez,egyikkel sem akarok komolyan raidelni.Lockot meg rugót csak szórakozásból húztam fel,dudut meg mert pont kedvem volt.
Lehet még egy karit felrántok 120-ra.
Így egyenlőre a 340-es gír a célom mindegyik frissen felhúzott karival.

(#84538) Csokishurka válasza Plata (#84537) üzenetére


Csokishurka
őstag

Te meg akarsz ölni :DD
Amúgy jah panda :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84539) Cathfaern válasza Csokishurka (#84538) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem egy vicc jutott eszembe:
"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval bírkózni a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, hogy ő ezt élvezi." ;]

(#84540) feri1014 válasza Cathfaern (#84539) üzenetére


feri1014
senior tag

Plata személyében méltó ellenfélre talált, amint azt a kommentje mutatja. ;]

(#84541) Csokishurka válasza Cathfaern (#84539) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen rájöttem, ez neki lételeme. Pedig mérnök vagyok, de kb fél órámba telt összehozni ezt az unalmas szöveget. Neki szerintem 2 perc mert csak jön és jön magától... :D Feladtam :)
Személy szerint nincs bajom a taggal rendes gyereknek tűnik aki csak meg akarja osztani frenetikus élményeit a nagyvilággal :D
De kicsit sok már :D Tényleg kezd bloggá válni. De igen én már rászoktam a szimplán végiggörgetésre.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84542) Mister_X válasza Csokishurka (#84541) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Próbáltam én is összehozni valamit, de nem ment :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84543) Csokishurka válasza Mister_X (#84542) üzenetére


Csokishurka
őstag

Rájöttem, erre születni kell hogy esszéket tudjál írni a "fingreszelésről". :))

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#84544) vvega30 válasza Csokishurka (#84543) üzenetére


vvega30
senior tag

Azért az se semmi, hogy a fingreszelésről reszelitek a fingot már vagy 2 oldalon keresztül :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84545) feri1014 válasza vvega30 (#84544) üzenetére


feri1014
senior tag

Akkor semmi új nincs a nap alatt. Mint kiderült erre van igény. :))
Át is lehetne nevezni a topikot WoW-Timewalking és Hsz farm, avagy hogyan ugrálunk Dalaranban.

[ Szerkesztve ]

(#84546) Mister_X válasza feri1014 (#84545) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha már Dalaran: az egyik mage-ünk szereti a "pre-wow" Dalaran Portal-t megidézni dungeon és raid végén (azaz Dalaran Crater) és általában mindig van, aki benyeli (én :DDD) - de hálistennek már megtanultam nem meghalni, mert messze van a spirit healer. Most már tudom, hogy ha Eastern Kingdoms töltőképernyő van, akkor lélekben mára goblin glideren kell ülnöm.

Múltkor megcsinálta azt, hogy overlappelte egy másik még Dazar'alor portálját: ránézésre Dazar'alor, de a text szerint Dalaran. Na az már valami volt, amikor vagy hatan átmentek rajta :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84547) feri1014 válasza Mister_X (#84546) üzenetére


feri1014
senior tag

Megy ez, ha akarod. ;]

Régebben hányszor rászaladtam ezekre a portálokra, azóta is paranoiásan ellenőrzöm, hogy milyen portált rakott le a mage. :DD

(#84548) Csapoati válasza Mister_X (#84546) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mi ezt portál rulettnek hívjuk, jó móka. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84549) Mister_X válasza feri1014 (#84547) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ma mentem egy timewalking dungeont, nagyon sokáig tartott. Hunter behúzott egész termeket Arcatraz alatt és még a stealth succubusokat is megtalálta. Igazi élmény volt! Bár nem pozitív. Csak két szintet lépet a kispalám. Inkább ládákat kellene keresnie Draenoron, de nem tud repülni, mert nem fizettem elő WoD-ra két hónap után.

Oké, abbahagyom ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84550) feri1014 válasza Mister_X (#84549) üzenetére


feri1014
senior tag

A végén még este előfizetek, hogy tolhassak 1-2 timewalkingot. Jó lenne végre felhúzni a palámat. A hordában is jó lenne egy 120-as karakter végre, érdekel a sztori is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.