Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84901) fauv


fauv
őstag

most nyilt meg a warfront-os rész, a hunteremmel felvettem a nagy küldit ami 15 ezer reput adott volna, / a múltkor 370-es item volt /, de amikor leadtam, nem kaptam semmit. Most próbálom felvenni a druiddal, de nem adja a q-t. Nektek müxik?

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#84902) Plata válasza fauv (#84901) üzenetére


Plata
félisten

Nem most lett vége?
Délelőtt még voltam a huntimmal,de persze fölöslegesen,mindig wrist-et kap. :DDD
Vagy te hordás vagy és lehet a hordának most van?
A küldetés 370-es itemet ad ha letolod warfrontot.
Röhej hogy Bm huntimmal kaptam minden féle cuccot,de az MM huntim azért is csak átkozott wrist-et kapott újra és újra.

[ Szerkesztve ]

(#84903) Plata válasza fauv (#84901) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom allis vagy-e vagy hordás.
De allis karaktereknek most 6 küldetés van arathin,1 küldi 340+ itemet ad a többi war resources-t vagy AP-t.
Hat karakterrel letoltam az itemet adó küldit,1 bow 1 kard 4 wrist. :U
Egy karinak 345 többinek 340.
És van egy boss is arathin,de azzal most nem foglalkoztam.

(#84904) szaszab válasza Medmex889 (#84899) üzenetére


szaszab
aktív tag

Az ugye azért megvan, hogy még nem fogod megcsinálni most szerdán? :)

"Kul Tiran Humans are slated to be released sometime after Patch 8.1, as the new raid, Siege of Zuldazar, is what really creates the bonds with the Kul Tiran Humans and the Alliance."

(#84905) mikkristof


mikkristof
csendes tag

A Kor'kron Shaman's Treasure / Dark Shaman tmog set továbbra is megszerezhető? Pár hete farmolom shamannal, olvasgatom a site-okat és láttam már olyan kérdéseket is hogy kivették e már a játékból. Vélemény? Tapasztalat?

https://www.wowhead.com/item=105751/korkron-shamans-treasure

(#84906) k.kristof válasza mikkristof (#84905) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem vették ki tudtommal, de a fehér hollóhoz hasonló a gyakorisága :)

(#84907) Joezyka


Joezyka
senior tag

Lenne egy újabb kérdésem.
Advanture guide menüpontba ott van a suggested lapfülön, uldir raid és alatta egy reward (355+) meg hogy find group. Viszont ha arra rákattintok, akkor nem a sima raid keresőt adja be, hanem ahol mythicet is meg egyebeket lehet keresni.
A kérdés, hogy mikor kapom meg a rewardot? ha onnan indítom a keresést és a raid finderbe csak simán rányomok hogy keressen? vagy ha mind a 3 részét letolom akkor kapom meg?
köszi

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84908) mikkristof válasza Joezyka (#84907) üzenetére


mikkristof
csendes tag

A 355+ a normal gear jelölése. Azért nem RF fülre dob, mert ekkor premade groupok közül tudsz válogatni és rendesen raidelni. Ez nem raid végi jutalom, hanem rendes bossbol eső loot.

Remélem tudtam segíteni.

(#84909) Plata


Plata
félisten

Nem tudom láttátok-e,ha igen bocs csak gondoltam szólok,zuldazarban még 9 óráig van egy WQ ami Toy-t ad.

(#84910) Joezyka válasza mikkristof (#84908) üzenetére


Joezyka
senior tag

tehát akkor az csak 'promó', hogy ilyen eshet, ha a premadek közül választok, és 'normálon' megyek? Így érted? Vagyis jól értem? :D

Azt észrevettem, hogy a raind finder az kisebb cuccokat ad, mint a normal.

Ha szép nem vagy, hülye ne legyél!

(#84911) mikkristof válasza Joezyka (#84910) üzenetére


mikkristof
csendes tag

igen, jól érted :)

(#84912) Mister_X válasza Joezyka (#84910) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Milyen "promó" meg premade közül választás :F

Ez csak egy lista, hogy miket adhat a boss a saját classodnak és specednek. LFR = 340, Normal = 355, Heroic = 370, Mythic = 385

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84913) KTony válasza Mister_X (#84912) üzenetére


KTony
tag

Köszi én is ezekre voltam épp kiváncsi. Most 336 ilvl vagyok normál vagy heroic raidre van esélyem bekerülni?

(#84914) Mister_X válasza KTony (#84913) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyikre sem. Normal alsó határa 345-350 ilvl és csak guild fog behívni, heroic 360 és a legtöbb farm group megköveteli az Ahead of the Curve-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84915) KTony válasza Mister_X (#84914) üzenetére


KTony
tag

Akkor hogy lesz jobb ilvl em a hc insták már alig dobnak jobb cuccokat. Mytich dungeonra kezdjek el csapatot keresni?
Mi az a Ahead of curve?

[ Szerkesztve ]

(#84916) mikkristof válasza KTony (#84915) üzenetére


mikkristof
csendes tag

Szinte minden héten van quest (warfront, timewalking etc) ami 370 vagy 370+ geart igér:)

És még a mythic és mythic+ról még nem is beszéltünk:)

[ Szerkesztve ]

(#84917) Mister_X válasza KTony (#84915) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahead of the Curve, teljesíteni kell az aktuális heroic raidet, mielőtt kijön az új.

Menj mythic 0-t, onnan esik fix 340-es gear, szerencsés esetben warforged és titanforged (345-395), de heti egyszer kaphatsz lootot minden egyes dungeonből. Utána menni kell az aktuális warfrontra, ahol az első fix 370-es gear, utána 340 (+war/titanforge). Ezzel meg kell legyen 350 elég hamar, azzal már be tudsz kerülni normal raidre.

De sokkal egyszerűbb guildet keresni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84918) DopeBob válasza Mister_X (#84917) üzenetére


DopeBob
addikt

nem tud sajnos. Papom olyan 360 körül van, normál raiden nem jártam. Többször próbálkoztam, de aztán feladtam, egyszerűen nem visznek le, hiába a "nagy" ilvl, meg megígérem, hogy tudom a mechanikát, még egyetlen egyszer sem inveltek. LFR meg egy vicc. Hunterrel most próbáltam, kb úgy néz ki a dolog, hogy 20-40 perc várakozás után betesz minden szakasz utolsó bossához... aztán lehet(ne) sorba állni újra. Egyszer érdemes menni, ha valaki máshogy nem tudja megnézni a raideket, de egyébként felejtős.

Szóval marad a guild keresés.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#84919) szaszab válasza DopeBob (#84918) üzenetére


szaszab
aktív tag

A másik lehetőség, hogy te indítasz egy raidet. ;)

(#84920) Plata válasza DopeBob (#84918) üzenetére


Plata
félisten

Én voltam hunterrel LFR raiden,jól lement,bár loot az szokás szerint szívás.
Az MM hunti eszement peches,mindig ugyanaz jön neki. :W

(#84921) Mister_X válasza DopeBob (#84918) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Priest? Holy, disc vagy shadow? Tippre utóbbi ;] Mivel még két napig felejtős a spec, így raidre is akkor hívnak be, ha megakadnak Zulnál. Amit most tudsz tenni, hogy egy minél nagyobb M+-t teljesítesz MOST, mert szerdán már kapod az új currency-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84922) DopeBob


DopeBob
addikt

Elso kettobol barmelyik, dps nem szeretek lenni az untat. Heal esetleg tank. De mivel nagyon anno sokaig mt voltam az olyan mely nyomokat hagyott bennem h a warrival kb 6 eve be sem leptem :)

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#84923) Plata válasza Mister_X (#84921) üzenetére


Plata
félisten

Szerdán jön a Blod elf és törpe heritage armor is ugye?
Még melóznom kell a repun.
Ciki de blood elfeknek nincs silvermoon repu,törpének meg nincs ironforge repu. :D
Dark iron törpének van,de az nem jó. :D
Nem tudom hogy hagytam ki.
Vagy a 120-as törpével húzok reput,vagy a 112-es törpét húzom 120-ra,mert neki van. :W

[ Szerkesztve ]

(#84924) Arnold2 válasza #81999360 (#84876) üzenetére


Arnold2
őstag

Na elnézet, hogy így 3 napra rá: volt a topicgazdáknak egy kvíz és ha helyesen töltöttük ki, akkor az ünnepek alatt rajtunk lehet ez a satyó.
Bár mivel szinte már csak ebbe a topicba írok, egy Illiden szarv, vagy valami hasonlónak jobban örültem volna, de ajándék sapkának nem nézzük a bojtját.. :)

(#84925) vvega30


vvega30
senior tag

Nemigazán találtam, de van esetleg már vlahol egy összesített patch note a 8.1-ről?

Megvan... :)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#84926) szaszab


szaszab
aktív tag

A fejembe vettem, hogy unlock-olom mind a négy bordás allied race-t. Ebből kettő már megvan, a troll még csak jövő zenéje. A harmadik, a Nightborne... Na abba most tört bele a bicskám. Azaz elkeseredtem picit, mert nem írták a wowhead-en közvetlenül a "hogyan unlock-oljam" oldalon, hogy a Legion összes területéhez kell a revered reputáció. Mivel én BfA-val kezdtem, ez így nem lesz még egyhamar. Szerintetek kb mennyi idő? Egyedül a Highmountain repülőgép exa, a többi max friendly.

(#84927) feri1014 válasza szaszab (#84926) üzenetére


feri1014
senior tag

Csak a Nightfallen exalted repu kell hozzá és a Suramar sztorit végig kell tolni.

(#84928) Mister_X válasza szaszab (#84926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miért kéne revered mindegyik rephez? Nekem csak a Nightfallen exalted és így van meg a Nightborne feloldva, meg is őrültem volna, ha mindenhez reveredet kellett volna szerezni. Elmégy Suramarba, végigtolod a quest line-okat (reputation gate nélkül 5-6 óra), aztán farmolod a world questeket két hétig Suramarban és imádkozol Nightfallen vagy Kirin Tor emissary-ért. Amin még dolgozok, az a Lightforted Draenei, na az combosabb, mondjuk Argus napi szinten 2-2.5x annyi WQ-t kap, mint Suramar.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84929) Plata válasza szaszab (#84926) üzenetére


Plata
félisten

Nightborne-hoz nem csak a suramari sztori kell és exalted nightfallen repu?
Amíg én megnéztem nálam a nightborne-t más is válaszolt. :D

[ Szerkesztve ]

(#84930) malacka87


malacka87
senior tag

Erre a multi threads cuccra kivancsi leszek. Igaz i7 procival is is elég jól fut. Meg ahogy nézem van nv driver is. Nem lehet kitörölni a kulcsot? Verjem bele egymás után kaptam a 16-os temple meg shrine kulcsokat...

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#84931) feri1014 válasza malacka87 (#84930) üzenetére


feri1014
senior tag

El lehet dobni a kulcsot. Ha letolsz egy mythic vagy mythic+ dungeont, kapsz egy +2 kulcsot.

[ Szerkesztve ]

(#84932) Error


Error
csendes tag

Retribution Paladin combat res hiányzott, igaz ahogy látom talentből van, kiváncsi leszek mit kell beáldozni érte. Ahogy nézem egy kis damage buff is került ránk. Nem lesz ez annyira gáz.

AsRock B450 pro | AMD Ryzen5 2600X | Dark Rock 4 | Sapphire RX580 Nitro+ | ViewSonic XG3240C | Be Quiet Silent Base 600 | Be Quiet Pure Power 600w |

(#84933) Mister_X válasza feri1014 (#84931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Holnaptól már nem lehet eldobni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84934) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Na, egy kis emlékeztető, hogy mit tegyünk meg még ma, mielőtt jön a 8.1

- teljesítsetek egy mythic+ kulcsot, lehetőleg minél magasabbat
- horda oldalon jelenleg Talanji és Zandalari emissary van, azerite armor jutalommal. Elméletileg nem fognak resetelődni az emissary-k holnap, ezért NE csináljátok meg most, ráér holnaptól: szerdától minden scrappelt azerite armor fog adni titan residuumot (új currency). De gondolom sokan megcsináltátok már, mert Talanji tegnapi, Zandalari pedig mai emissary. Alli oldalon és csak Storm's Wake emissary-t látok.
- ha van lehetőségetek, menjetek (és nyerjetek) sima battlegroundokat és arénákat a napi egyszeri conquest pontokra és menjetek ranked arénát (és nyerjetek) addig, amíg egyszer meg nem telik legalább a conquest csík a jutalomért: a PVP heti láda is adni fog titan residuumot.
- ha még nem vettetek reroll tokent (Seal of Wartorn Fate), vegyétek meg most mindkettőt, nem fog elvészni és tartsátok meg. Mostantól még fontosabb lesz tartani a heti world bossokra, amik dobhatnak azerite armort.
- hordások, tessék befizetni a warfront contributiont és lelkiekben felkészülni, mert mi fogunk 8.1 alatt először menni Arathira a free 370 lootért ;] És mienk lesz Darkshore a küldizésekre, alliance fog contributiont tolni.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84935) -FreaK- válasza Mister_X (#84934) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi az összefoglalót, ez jól jött!

Emyssary-nál már akkor "spawnol a loot" amikor megcsinálod a négy questet, vagy csak amikor beváltod?
Mert ha utóbbi, akkor nyugodtan meg lehet csinálni a négy questet, csak a beváltást kell holnapra hagyni :)

(#84936) Mister_X válasza -FreaK- (#84935) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, be kell váltani, kösz a pontosítást :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84937) -FreaK- válasza Mister_X (#84936) üzenetére


-FreaK-
veterán

Na várj, ezt most nem értem, most akkor melyik a két felső opció közül? :D

(#84938) Plata válasza -FreaK- (#84937) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ne csináld a WQ-kat meg,holnap megnövelik a WQ küldik jutalmát is,több arany fog járni.

(#84939) szaszab válasza Mister_X (#84928) üzenetére


szaszab
aktív tag

Egy ismerősöm azt mondta, kell hozzá a Broken Isles Diplomat acsi. De most elolvasva, fordítva van. A Nightborne repu kell ahhoz az acsihoz. Bocsi a kavarásért...

(#84940) Mister_X válasza -FreaK- (#84937) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kérdezted, hogy teljesítéskor rögtön vagy beváltáskor kapod a jutalmat. Erre írtam, hogy “igen, be kell váltani” :F

@Plata: nem minden WQ ad goldot, egyébként is aprópénz kategória. Felesleges vele várni, sőt, le is járhatnak holnapig.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#84941) Plata válasza Mister_X (#84940) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom most milyen WQ-k vannak,nem volt időm játszani csak a törpével reggel garrisonban elindítani a hajós küldit.
De azt mondják megnövelik a WQ és follower küldik jutalmát.
Kíváncsi vagyok vajon a teknősök 2000 goldos küldijét is megnövelik?
Tudom hogy a wq jutalom lótúró ilyen 80-90 gold,de talán most megnövelik rendesen.
Báár,ki tudja szerintem annál sóherebbek.
Tegnap majdnem éjjel kettőig toltam,felhúztam 120-ra hordás karit is,meg húztam törpe sámlit is.
Vicces a demon warlock,de akkor is rühellem zuldazart,hordás oldal tök szívás,dazaralor egy elcseszett hely.
Boralus ezerszer normálisabb és jobb nála,ahhoz az elcseszett piramishoz kéne egy GPS vagy térkép addon.
Drustvar-i war campaign viszont hordás karival vicces.

[ Szerkesztve ]

(#84942) -FreaK- válasza Mister_X (#84940) üzenetére


-FreaK-
veterán

Oké, köszi, így már összeraktam, csak akkor sietve olvastam :)

(#84943) feri1014 válasza Mister_X (#84933) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem néztem még át akkor a patch notes-ot. :R

(#84944) hunvarlan válasza szaszab (#84926) üzenetére


hunvarlan
aktív tag

A repüléshez kell az összes zóna revered + teljes story.

(#84945) TBT


TBT
addikt

Egy kis Mike Morhaime búcsúztatás:

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#84946) Plata


Plata
félisten

Nehezebb dolog a repu húzás mint gondoltam,BfA instában csak a bossok adnak reput,az meg 300 repu minden boss után.
Lehet inkább felhúzom a kis törpe sámánom,hat szint hamarabb megvan neki szerintem mint a 120-as karival exalted repu.
Van egyszerűbb módja a repuzásnak 120-as szinten?

(#84947) Peetey91 válasza Plata (#84941) üzenetére


Peetey91
senior tag

A hordás “főváros” egyelőre még nekem is hatalmas szívás Boralus után. Tegnap konkrétan őrt se találtam akitől megkérdezhetem, hogy mi merre. :D

(#84948) lakisoft válasza Peetey91 (#84947) üzenetére


lakisoft
veterán

Ugye ugye ... :D

(#84949) Plata


Plata
félisten

Bakker rendesen felcsavarták a WQ jutalmakat,elsőre 390-es cipő. :Y

(#84950) Mister_X válasza Plata (#84949) üzenetére


Mister_X
nagyúr

What? :F inkább titanforged lett jókora szerencsével, nem?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.