Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84676) #81999360


#81999360
törölt tag

Ma reggel felkeltem és a vér tünde varázslómat kezdtem el húzni. Tök gyorsan lehet fejlődni vele.
Megöltem 60 állatot a questhez sholazarban.
Aztán átléptem a démon vadászomra, elintéztem az AH-t, összejött 70k gold tegnap hajnal 2 óta.
Nagyon örültem neki, nagyon mókás ez az AH-zás.

Végre megszereztem a Bloodsail Admiral title-t is, bár úgysem használom, mert túl sok embernek van meg.
Ismét nem esett semmi G'huun HC-ból, ezért kezdtem el húzni a kis vér elf varázslómat, nagyon erős a kis csaj, csak kellene rá valami transmog... De még csak 67-es és nem tudom használni a transmogjaim 90%-át.

Most belépek megint mert megjött a kedvem egy kis fejlődéshez :)
Remélem most is behív instába, szeretek oda járni csak 10-20 percet kell várni hogy behívjon.

Szerintem teljesen hülyeség 120-ra felhúzni a karikat, úgyis nagyon unalmas a sok normal meg heroic insta... ugyanazokat kell csinálni mindig... mythic plusra meg nem akarok menni, mert ott nagyon figyelni kell, nekem az már nagyon hardcore. Meg amúgy is hülyeség a sok gearnek semmi értelme nincs. :D Inkább megyek húzom a kis varázslómat!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.