Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80783) LouiS22 válasza kezo0 (#80781) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem a UPC teszi rá (fizikailag igen), hanem a műsorszolgáltató szerződése a jogtulajdonossal nem teszi lehetővé a rögzítést és/vagy például a horizon.tv-n keresztüli élő továbbítást. Megnéztem neked, a SK új évada ilyen.

Nem ismerem az eszközöd, sem a felvevő részét, azt tudom csak, hogy a kábelszolgáltatók egy lista alapján tudják az EPG mellé társítani, hogy mikor van blackout.

Szóval a probléma nem a te készülékedben van, maximum a felvevő része nem képes kezelni ezt a helyzetet (de ez sem a gyártó hibája, erre azért nehéz lenne felkészíteni bármilyen eszközt, hiszen honnan kellene tudnia, hogy mit vehet fel és mit nem).

Mielőtt felteszed az amúgy jogos kérdést: nem, azt nem tudom, hogy az EPG miért nem jelzi, hogy mit lehet rögzíteni és mit nem :) (az információ rendelkezésre áll, a UPC-t kell nyomasztani, hogy az EPG információt nekik szállító Port.hu pakolja oda ezt is. Biztosan van az a pénz, amiért megcsinálják :D).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.