Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80701) kokii válasza kokii (#80684) üzenetére


kokii
tag

Semmi tipp, valaki? :))

(#80702) cof válasza kokii (#80701) üzenetére


cof
veterán

Ne az ügyfélmegtartót hívd, hanem a lemondás gombot válaszd, és az jó ha van konkurencia, ott elsorolod, hogy náluk ennyibe kerül ez meg az, minél több a konkurencia annál olcsóbb is lesz az ár, hűséget ne köss ha ugyanazt az ajánlatot kínálják ami eddig volt drágábban és ugyanannyiért sem szabad.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#80703) ztsoft válasza ztsoft (#80675) üzenetére


ztsoft
őstag

Meg is jött a válasz az FB oldalukon.

A számla letöltését sajnos egy központi jellegű hiba akadályozza, melynek elhárítása folyamatban van. Elnézést kérek az okozott kellemetlenség miatt!

Pompás, már van számla, de nem férek hozzá. :F :O :D Á, inkább nem írok semmit.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#80704) Toth_Jani válasza ztsoft (#80703) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Igen ez ebben a hónapban már problémás volt, a díjnettes számlák jó 2 hetet késtek.
Szerencsére a csoportos beszedési megbízásokat sikerült nekik hibátlanul átvenni, és azt rendben és pontosan, le is emelték a számláról.

(#80705) ztsoft válasza Toth_Jani (#80704) üzenetére


ztsoft
őstag

A befizetéssel nincs gondom, azt már rég letudtam a megszokott időben.

Azt viszont nem értem, hogy miért nem hozzák már helyre a rendszerüket. Bármilyen újítás csinálnak a rendszeren vagy csak hozzá nyúlnak, az rendszerint központi hibába torkollik.

Csak egy pár példa, az AMC bevezetése (ha jól emlékszem a csatorna nevére), box cseréje Mediacard-ra (első hibamentesen lezajlott, a második elveszett a rendszerben), nem olyan rég a Mediacard engedélyek nem voltak rendben ("Nincs hozzáférése" üzenet), meg most a számlázás.

Ha én is így végezném a dolgomat, már rég nem kellene csinálnom.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#80706) tomp válasza Toth_Jani (#80704) üzenetére


tomp
félisten

Én még mindig nem kaptam meg a számlát pedig holnap van a fizetési határidő... :DDD :DDD
Ha nem kell a pénzem...

(#80707) fsdb válasza ztsoft (#80661) üzenetére


fsdb
aktív tag

Legutóbb amikor hétvégén nem működött, (másnál sem) kivettem, visszatettem megmozgattam a kártyát.
Ilyeneket kikapcsolt készüléknél csinálok. Amikor beüzemelték, néztem a srácot, hogy bekapcsolt készüléknél csinálta. Amikor jelezte most a tv, hogy nincs kártya, nem kapcsoltam ki a TV-t. Kihúztam, dugom vissza, menet közben jelzi a kártyát, üközésig tolva meg megint jelzi, hogy nincs. Finoman mozdítottam rajta minimálisat visszafele, ismét kiírta, hogy van, azóta jó. A másik tv azt nem én nézem, tegnap nem frissítgetett.

[ Szerkesztve ]

(#80708) Toth_Jani válasza fsdb (#80707) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Első beüzemelésnél azt írják, hangoljuk be a TV-t majd dugjuk be a kártyát, biztos P&P alapon működik.
Nálam egy Sony Tv csinálta azt hogy néha nem érzékelte a kártyát, igaz az még másik szolgáltató kártyája volt, de az is csak akkor működött ha kihúztam majd újra be.

(#80709) tomp válasza fsdb (#80707) üzenetére


tomp
félisten

A kártyamodulban lévő érintkezők gyengék és a melegtől deformálódnak. Én kiékeltem a kártyát egy papír darabbal. Azóta 1x sem reklamált a TV, hogy nincs kártya.

(#80710) Kov1024 válasza szabeska (#80599) üzenetére


Kov1024
tag

Szia!

Szüleimnél egy új 32-es Samsung okos TV szóról szóra ugyanezt a hibajelenséget produkálta. Nálad született vmi megoldás?

(#80711) fsdb válasza Toth_Jani (#80708) üzenetére


fsdb
aktív tag

A pendrivok is plug and play-ek, mégis illik őket leválasztani. Valahogy nem bízok ezekben a ment közben lehúzom, visszadugom dolgokat adatot tároló dolgoknál. Most megy, remélem így is marad. Gyorsan lekopogom. Remélem ilyen ékeléses, feszegetéses dolgokig nem jutok el. :DDD

(#80712) Xantomas


Xantomas
őstag

Segítség kéne.
2 évig, az albérletben UPC-s voltam és amikor elköltöztünk, lemondtam a szolgáltatást, pont a hűségidő leteltének napján.
A vicc, hogy amikor eredetileg ki akartam vona kötni, akkor közölték, hogy 2 nap van hátra a hűségidőből, szóval ~70e ft kötbér ellenében tudják megszűntetni a szolgáltatást.

Kaptam egy számlát -260 Ft-ról, holnapi befizetési határidővel. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz ezzel. Csekket is mellékeltek, bár kitöltetlenül. Valahogy nem érzem validnak, hogy bemegyek a postára, beállok a sorba, odaadom a csekket a -260 ft-ról, majd diszkréten áttolnak az üveg alatt 260 ft-nyi aprót.
Ezzel most mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#80713) viktorhu válasza fsdb (#80711) üzenetére


viktorhu
veterán

A pen drive-okat sem kell leválasztani, nincs semmi jelentősége technikailag. Azért csinálták régen a leválasztást, mert a Windows memóriába cache-elhette a fájlműveletet, vagyis neked azt jelezte, hogy kész a másolás, de valójában még dolgozott. A leválasztás biztosította, hogy ne szakadjon félbe a másolás, de ez már jóval több mint 10 éve volt, már az xp is felismerte, hogy pen drive, és nem cache-elt.

(#80714) ztsoft válasza viktorhu (#80713) üzenetére


ztsoft
őstag

Én nem így látom a dolgot.

1, Nehezen hiszem, hogy a Windows nem cache-el fájl másolásnál, mindegy az, hogy milyen eszközre másolsz.
2, A biztonságos leválasztás nem csak a fájl másolás biztonságos befejezéséért felelt, hanem az adatvesztés elkerüléséért is (pl. olvashatatlan fájlrendszer).
3, Még Linux alatt is ajánlott használni (konzolos felületen a sync parancs), az Unix-ot nem ismerem, de gondolom ott van ilyen.
4, Az összes eszközben benne van, legyen az TV (Samsung, LG, stb), Android-os (box, telefon, stb), LE, CE-t futtató TV box, műholdvevő, sőt, a UPC Horizon HD box-ában is.

Ezután kétlem, hogy nem kellene leválasztani kihúzás előtt.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#80715) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

De a MediaCard súgója még mindig így szól vagyis az nem pen drive.
15. Helyezze a UPC Mediacardot a televízió Common Interface foglalatába! A foglalat a különböző készüléktípusoknál eltérő helyen található, segítséget a tévéhez mellékelt használati útmutatóban talál. A mediacard helyes pozíciójában a foglalatból kilóg. A televízió képernyőjén pár másodpercre felvillanó üzenet jelzi a behelyezés sikerességét:
„Modul behelyezve”.
16. Ezután „Azonosítás folyamatban, kérem várjon./Authentication...” üzenetet fog látni a készülék képernyőjén. Kérjük, legyen türelemmel, amíg az első azonosítás megtörténik a UPC Mediacard és az Ön televíziókészüléke között, ez több percet is igénybe vehet.
17. A sikeres azonosítást követően a telepítés befejeződött, az összes Ön által
előfizetett csatorna elérhető.

(#80716) fsdb válasza Toth_Jani (#80715) üzenetére


fsdb
aktív tag

Persze meg itt bedugás, nem kihúzás. Biztos vannak rajta szoftveresen írható tárolt adatok, és úgy működnek a dolgok ahogy le van írva. Meg valamennyire be van biztosítva. De pláne ilyen kontakthibás helyzeteknél, én tartok egy esetleges meghibásodástól. Ez az én szemszögem, persze el is szállhat, majd cseréli a szolgáltató, esetleg baja lesz tőle a tv-nek. Jó persze paranoiás vagyok. Az nekem más, ha valami telepítéskor kéri, hogy most dugd rá megkeresem.

[ Szerkesztve ]

(#80717) viktorhu válasza ztsoft (#80714) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha beraksz egy usb meghajtót, ez az alapbeállítás (cache letiltva, így a meghajtó eltávolítható a leválasztás nélkül).

(#80718) kokii válasza cof (#80702) üzenetére


kokii
tag

Lemondás menüt választottam, konkurencia Telekom van, tehát nincs. Hűséget a jelenlegire talán azért érné meg, mert inflációra ráfogva emelhetnek, amivel valszeg valahol ott kötnék ki 2 hónap múlva, mint amit az emelt csomagért kellene fizetni (+300Ft), ha arra kötnék hűséget. De igazából konkrét tapasztalatokra lennék kiváncsi az általam leírt árak függvényében, amiből következik, hogy van-e még értelme pusholni a dolgot, de köszi a választ. :)

(#80719) DonThomasino


DonThomasino
veterán

UPC cisco boxhoz lehet külső winyót vagy NAS t kapcsolni ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#80720) pjen válasza DonThomasino (#80719) üzenetére


pjen
félisten

Lehet,de nem működik.Röviden:nem. :)

(#80721) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Sziasztok!
Múltkor irtam, hogy kiidegel a mediabox.
megjött a CI+ kártya.
A csatornákat nem tudom rendezni mostmár, erre keresve a Tv topicban valami pc-s csatornaszerkesztőt írtak Samu F6100-ra.
a Guide-ra nyomva bal felül kisablakban eddig ment a műsor tovább, most elhallgat és csak teker körbe körbe,
tehát ha műsor közben nézelődnék, azt már nem lehet mert ‘megszakad’ az adás.
Kábelen (és régen) minden jobb volt :O

Viszont a CI+ kártyával most jön minden adás az HBO is, pedig nem váltottunk feljebb csomagban.
Kódolatlan hétvége van vagy valamit elrontottak?
Letudják tiltani a hozzáférést? Hisz a tv se a kártya nincs neten.

[ Szerkesztve ]

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#80722) 4Grider válasza LurkerSheik (#80721) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amikor új előfizetői kártyát küldenek (tök mindegy, hogy boxban vagy kártyában), akkor 1-2 napig megy az összes csatorna. Aztán egyszer csak rákerül a lakat a nem előfizetett tartalmakra...
A UPC médiakártya korlátozása, hogy guide közben nem nézhető tovább a betekintő ablakban az aktuálisan nézett műsor.

(#80723) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Ha felmegyek a www.nvidia.com-ra, akkor betölt az oldal, de nem teljesen... Majd ha rányomok a "Drivers" fülre akkor ezt kapom:

A router-t újra indítottam és a gépet is. Telefonról a Voda hálózatán betölt az oldal és tudom tölteni a kívánt driver-t. Más oldalak betöltenek, legalábbis eddig máshol nem dobott hasonló üzenetet.

Mi lehet a probléma forrása?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80724) kali válasza Puma K (#80723) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Reklámblokkoló vagy egyéb védelem, ami befolyásolhatja?
InPrivate/Inkognitó módban próbáltad?
Nálam betölti UPC netről is.

(#80725) Puma K válasza kali (#80724) üzenetére


Puma K
veterán

Úgy tűnt hogy megoldotta a router reset, de most hogy szednék le megint driver-t és már csak a download gombra kattintottam volna ismét bedobta ugyan azt a szöveget... tehát megint nem jó.

Az Microsoft Edge az teljesen érintetlen de ott sem tölt be.

A Firefox-ban meg van minden kiegészítő, de azzal az elmúlt napokban nézve az Nvidia oldalát gond nélkül tudtam driver-t tölteni... ezt a jelenséget csak ma kezdtem el tapasztalni délutántól ahogy bekapcsoltam a gépet és töltöttem volna le egy újabb driver-t.

De már az oldalukon sem tudok navigálni, mert bármire nyomok a mellékelt képen látható szöveget dobja.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80726) kezo0 válasza 4Grider (#80722) üzenetére


kezo0
addikt

Nálam a guide közben is megy a bal felső sarokban levő kis ablakban az adott csatorna műsora. Panasonic tévé.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#80727) ztsoft válasza kezo0 (#80726) üzenetére


ztsoft
őstag

Megy a Samsung-nál is (H6400 biztos, az F5100-ra már nem emlékszem), csak kézi keresést kell csinálni (nem szolgáltatóit), igaz, így viszont a karakter kódolás nem jó (csatorna név, EPG).

(#80721) LurkerSheik

A csatornákat nem tudom rendezni mostmár, erre keresve a Tv topicban valami pc-s csatornaszerkesztőt írtak Samu F6100-ra.

Én a kedvenceket használom H6400-án, tökéletesen működik a beállított sorrend, lista, a csatorna léptetésnél (P+, P-), az EPG-nél és a csatorna listánál (CH list)

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#80728) Kicsirics77 válasza 4Grider (#80722) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Nekem működik a guide közben is a bal felső sarokban a betekintő ablak,ugyanúgy samu tv.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#80729) pjen válasza Kicsirics77 (#80728) üzenetére


pjen
félisten

Akkor ez Tv függő,szintén Samu és nincs kis képernyő.

(#80730) merqree válasza pjen (#80729) üzenetére


merqree
őstag

Samsung UE32EH5300, mediacarddal:
- guide közben nincs előnézet
- csatornalista a készüléken NEM szerkeszthető. (vagy online vagy egy programmal lehetséges csak. Mindkét esetben pendrive-ra kell exportálni a listát, editálás után pedig importálni)

[ Szerkesztve ]

(#80731) 4Grider válasza kezo0 (#80726) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem Philips-en és Samsungon csak akkor, ha nincs betéve a médiakártya.

(#80732) LouiS22


LouiS22
veterán

A csatornák helye (száma) törvényileg szabályozott, ezért nem lehet szerkeszteni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#80733) 4Grider válasza LouiS22 (#80732) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kedvencek listanézet viszont minden tv gyártónál van, amibe olyan sorrendben teszi be az ember a csatornákat, amilyenben akarja.

(#80734) LouiS22 válasza 4Grider (#80733) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez tény és való :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#80735) Puma K válasza Puma K (#80725) üzenetére


Puma K
veterán

A helyzet változatlan.

Írtam az UPC-nek is.
A levelük szerint 48 órán belül megkeresnek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80736) LouiS22 válasza Puma K (#80723) üzenetére


LouiS22
veterán

Böngésző gyorsítótár ürítés megvolt? Illetve még egy próbát tehetsz azzal, hogy a routerben a UPC DNS resolvert cseréled a google sajátjájra (8.8.8.8 és 8.8.4.4).

Ha minden más oldal működik és csak ez nem, akkor a hiba nálad lesz és nem a routerben.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#80737) 4Grider válasza Puma K (#80735) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem ipv6 módban megy a szolgáltatói eszközöd? Ha igen, kérd át ipv4-re...

(#80738) Micha3l


Micha3l
tag

Sziasztok!

Nagy nehezen "kikohogte" a UPC a szamlat. A szamla letoltese elott sem ertettem, hogy mitol lett kb 250 Ft al tobb, mint az elozo havi. Semmit nem modositottam, sem a TV szolgaltatason sem az interneten, telefont fel sem emeltuk.
Most kiderult, hogy szinte mindenhez hozzatettek 50-70 Ft netto osszeget.
Nem a 200 Ft zavar igazan, hanem, hogy nem ertem ezt igy szerzodes modositas nelkul is megtehetik? :F

(#80739) 4Grider válasza Micha3l (#80738) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt akkor tehetik meg, ha régen lejárt a határozott idejű szerződésed (azaz már egy ideje határozatlan idejűvé vált) és 1-2 számlával korábban a számlán írásban jelezték, hogy mennyivel fognak emelni. El szoktad olvasni rendesen a számláidat?

(#80740) Micha3l válasza 4Grider (#80739) üzenetére


Micha3l
tag

Bevallom, hogy nem, mert nem volt gond a szamlazassal. :D
Valoban, evente egyszer valtoztathat onhatalmulag az arakon a szolgaltato.
Valami derengett a husegidorol, oktober vegen jart le a 24honap husegido.

A szamla vegen viszont ezt talaltam: -ez valami vicc akar lenni?

Jogszabályi kötelezettségünk alapján tájékoztatjuk, hogy az Ön részére elérhető, jelenlegi szerződéséhez hasonló szolgáltatási tartalommal bíró, 12 havi
elkötelezettséggel járó ajánlatunk az alábbi: TV Premium: 7673 Ft/hó; Internet 500: 8000 Ft/hó; Nonstop S díjcsomag: 1490 Ft/hó.
Tájékoztatjuk, hogy a fenti ajánlat meghatározására jogszabályi kötelezettségünk szerint az Ön által jelenleg igénybe vett szolgáltatások jellemzői alapján került sor.
Ajánlatunk csak tájékoztatás, természetesen Önnek lehetősége nyílik más kedvezményes ajánlataink közül is választani, melyekről az ügyfélszolgálati
elérhetőségeinken érdeklődhet.
Üdvözlettel:
UPC Magyarország

[ Szerkesztve ]

(#80741) ztsoft válasza Micha3l (#80740) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem vicc, elrettentésnek szánják, hogy ne köss újabb egy év hűséget. :DDD

Viccet félretéve, a törvény kötelezi Őket erre (ahogy írták is). Csakhogy a UPC-nek túlárazott lista árai vannak és ebből számolnak valamit, aminek ez az eredménye. Nem kell vele foglalkozni, nekem is hasonlót küldtek anno.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#80742) Adam115


Adam115
csendes tag

Sziasztok!
Egy vezetékes számhordozással (Telekom ---> UPC) adódtak gondok.
Először is a szerda estére kijelölt számhordozás egyszerűen nem történt meg. Telefon, hibajelentés, megígérték, hogy csütörtökön meglesz. Megtörtént de csak félig.

Jelenleg a Telekomos kábelben is van telefon, meg a UPC modem phone1 kimenetén is.
A kettő ugyan azon a számon van, ha egy mobilt felhívok UPC felől, a hívószámkijelzés szerint a hordozott számról hívom. Ha a számot felhívom akkor a T-s vonalon csörög.

A UPC ügyfélszolgálata szerint a szám még a T-nél van, szerintük a modem végén még az ideiglenes szám van(de nem, ha megpróbálom az ideiglenesen hívni akkor előfizető nem kapcsolható).

A T ügyfélszolgálata szerint a számhordozás folyamatban van, de már megkezdték a "leszerelést".

Tehát röviden; jelenleg a számot a T-n lehet felhívni, de a számról a UPC-től lehet hívást kezdeményezni.

Ilyenkor mit lehet tenni, kit lehet nyaggatni, hogy teljesen megtörténjen a számhordozás?

(#80743) 4Grider válasza Adam115 (#80742) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindig az új szolgáltatót kell nyaggatni számhordozásnál. A - nem a te hibádból - meghiúsult számhordozás 5000 Ft kötbérrel jár, de ezt kérni kell a UPC-től. Ne hagyd magad lerázni ha megpróbálkoznak vele, tégy akkor panaszt! Ha találkoznak egy jogait ismerő előfizetővel, az jelentősen javítja a folyamat gyorsaságát...

(#80744) headhunter válasza Micha3l (#80738) üzenetére


headhunter
addikt

(#80745) Puma K válasza LouiS22 (#80736) üzenetére


Puma K
veterán

+ (#80737) 4Grider :

Ma délelőtt kipróbáltam mobilon is (amit tegnap nem, csak Voda mobilnettel), hogy wi-fire csatlakozva megnézzem a témát, és hát mobilon keresztül le tudtam tölteni amit akartam így az oldalt is hibátlanul elérem.

A Windows 10 beállításaival lesz valami... de érdekes, hogy jó néhány külföldi oldalt látogatok, és eddig egyedül és kizárólag az Nvidia oldala volt az ami ezt a jelenséget produkálta.

A Google DNS-ét hol tudnám beállítani?

Az ipv4/6-ot hol tudom ellenőrizni, hogy jelenleg melyik van beállítva?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80746) LouiS22 válasza Puma K (#80745) üzenetére


LouiS22
veterán

Ürítsd ki a böngésződ gyorsítótárát, de teljesen.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#80747) Puma K válasza LouiS22 (#80746) üzenetére


Puma K
veterán

Bocsánat az lemaradt, hogy azzal a hozzászólással egyidőben az is megtörtént Firefox esetén.

De mindezeken felül a Firefox úgy van nálam beállítva, hogy nem jegyez és ment le semmit. A cookie-kat és minden egyebet a bezárásakor töröl. Előzmények sincsenek. Viszont ezekkel a beállításokkal korábban működött az nvidia oldala és a letöltés is.

Most megnéztem Microsoft Edge-dzsel is gyorsítótár és minden egyéb törlése után és azzal megy a letöltés és a weboldal is :)

Úgy tűnik a Firefox körül lesz valami nálam... lehet valamelyik új funkciója nem tetszik az nvidia oldalának azokkal a beállításokkal amiket én használok... vagy a kiegészítők valamelyike okozza a gondot...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#80748) TCr


TCr
veterán

Sziasztok!

Technikus a Horizon box távírányítójára állította a Samsung tévénket, ezáltal a Samsung távírányítója nem működik.
Hogyan tudjuk ezt visszacsinálni?
(Az összefoglalóban csak a hangvezérléssel kapcsolatos leírást találtam)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#80749) pjen válasza TCr (#80748) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem a menűben van alaphelyzetbe állítás.

(#80750) Toth_Jani válasza TCr (#80748) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Miért nem vertél a kezére, ne piszkálja a TV-t. :)
Ha nem megy a gyári távirányító, akkor valamit a TV-ben állított el, de ezt a Samsung topikban hamarabb megmondják, vagy lemerült az elem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.