Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81951) kabelmania27 válasza st6969 (#81948) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Saját beüzemeléssel kérd az új modemet.
Sajnos előfordul, hogy az új modem regisztrálása nélkül nem fog menni a régi csomag, de ettől még elvileg a régi modemet vissza tudod regisztrálni.
Előfordul, hogy stabilan működik a cb router üzemmódban, előfordul hogy modem üzemmódban jobb kikapcsolt ipv6-al, amennyiben a környéken rendben van a hálózat elvileg stabilabb lesz.

(#81952) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Mostanság kb minden nap éjjel 1 és 4 között a modem kikapcsol és újraindul. A logba ennyi van: Cable Modem Reboot - due to power reset. Beszart a modem?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#81953) Luissimo válasza BogyóBP (#81952) üzenetére


Luissimo
veterán

szerintem a szolgáltató megújitja az IP-det, nehogy annyit torrentezzéé mán... :))
(ilyenkor szoktál, mikor már szerintük alszik a család és nem tévézik.)

Szerintem beszélj a vevőszolgálattal, majd ők elmesélik, ha más oka van.

(#81954) zolee001 válasza BogyóBP (#81952) üzenetére


zolee001
őstag

Connect Box feature,pl én elö tudtam idézni bármikor ha helyben lévö webservert akartam elérni szintén helybeni gépröl de internet felöl,azonnali K.O a modemnek

(#81955) tomp válasza BogyóBP (#81952) üzenetére


tomp
félisten

Ha beszart és azért indul újra akkor annak nincsen nyoma a logban! Nálam kezd megdögleni a modem és random szeret újraindulni. Utána pedig 10-15percig csak szenved, nem bír felállni a modem. Na ennek semmi nyoma!

(#81956) flexxx


flexxx
tag

Ez "vótmá"?

(#81957) tomp válasza flexxx (#81956) üzenetére


tomp
félisten

E szerint IPTV lesz csak! Koaxon is!

(#81958) Beniii06 válasza flexxx (#81956) üzenetére


Beniii06
őstag

[kép]
Akkor most ez nem tudom, hogy szinten tartás vagy visszafelé fejlődés a 100/5-ös csomag, ha már nem lesz DVB-C(ez jön le a leírtakból), legalább nagyobb internet csomagot tudnának ajánlani. :U

Úgy látom ezt a mediabox szót nem tudják elengedni.

Ahogy (#81957) tomp is írta IPTV lesz, sokak sajnálatára. Mehetünk át a Direct-hez. :W

Ami még érdekes lehet:
Amennyiben az azonos Előfizetői Hozzáférési Ponton az Előfizető a Vodafone TV szolgáltatás mellett a Szolgáltatótól helyhez kötött internet-hozzáférési szolgáltatást is igénybe vesz, az internet és a Vodafone TV szolgáltatás egyidejű használata esetén –a szolgáltatás műszaki sajátosságaiból eredően –előfordulhat, hogy az C2 Generalegyes szolgáltatások minősége a rögzített paramétereikhez képest alacsonyabb, ám ez a minőségromlás az Internet-hozzáférési szolgáltatás garantált sebesség-értékeket nem érinti, így ez nem minősül hibás teljesítésnek.

Ebből én azt értelmezem, hogy lesz külön HD-SD stream, mint a Telekomnál, igaz ezt szó szerint így nem írja le, de nincs ebben semmi meglepő, ha közvetetten a Telekom hálózatán így lesz megoldva, értenek hozzá.

Kérdés, hogy sok helyen már így is alig van meg a garantált sebesség Telekom FTTH-n, ha még erre ráteszik a voda előfizetőket + a voda IPTV-jét, mi lesz ebből. :(((

Szerk.: itt a többi ÁSZF linkjei:
[1.számú Melléklet]
[1. számú Melléklet 2.számú Földrajzi területek Függeléke]
[3. számú Melléklet]
[4. számú Melléklet]
[5.számú Melléklet Akciók]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#81959) tomp válasza Beniii06 (#81958) üzenetére


tomp
félisten

A Vodafone TV mint új TV szolgáltatás lesz IPTV! De a dvb-c az analóghoz hasonlóan sokáig megmarad még legfeljebb egyre kisebb kínálattal.

(#81960) kabelmania27 válasza BogyóBP (#81952) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Haladó beállítások hálózat állapota menüpontból másold ide a letöltési és feltöltési értékeket.

(#81961) Beniii06 válasza tomp (#81959) üzenetére


Beniii06
őstag

Az lehet, mert a területi listában nincsen benne nagyobb városok(Nyíregyháza, Debrecen, stb.)
Azért valószínű volt, hogy előbb-utóbb vége a DVB-C nek, a vodafone-t ismerve még erőszakosabban fog "áttéríteni" embereket a saját szolgáltatására 1-2 év max.(Mikor hajnal 3-kor hív az automata, hogy lejárt a hűségnyilatkozatom és váltsak egy új "kedvezőbb" csomagra(mobil előfizu), napközben meg 3 ügyintéző hív fel ugyanazért. :((() és szintén biztos, hogy lesz ügyfélmegtartó, publikus ár alatt harmada-negyedéért X embernek a többi pedig fizesse ki az ő szolgáltatásukat is, szóval csöbörből vödörbe kategóriának tűnik nekem ez a 'kényszerű' váltás.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#81962) viktorhu válasza tomp (#81957) üzenetére


viktorhu
veterán

Ez a telekom területre vonatkozik, semmi köze a UPC szolgáltatásaihoz.

(#81963) lszlogal válasza Beniii06 (#81958) üzenetére


lszlogal
senior tag

Kíváncsi vagyok erre a voda iptv-re. Pedig azt utálom a legjobban, dvbc párti vagyok. Én leszek az első ügyfelük aki megrendeli, és 14 napon belül lemondja.

(#81964) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Ha megszüntetik a dvb-c-t, akkor én ott fejezem be a tv szolgáltatást velük. Nekem nem kell az internet minőségének kitett adás. Ráadásul nekem úgy tűnik, hogyha a tvt is használod, akkor a net sebessége csökken. Vagyis ha 2-3 helyen menne a hd stream a szuper kis iptv-n, akkor mi marad netezésre?
Itt is jön az akadozó, kockásodó kép, mint a horizon go esetében?

(#81965) kabelmania27 válasza NoOne1976 (#81964) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

UPC területen marad a dvb-c szolgáltatás.
Iptv ADSL-en vesz el a letöltési sebességből, többi technológián nem.
Beniii06: UPC területen maradnak a mostani netcsomagok.

[ Szerkesztve ]

(#81966) tomp válasza viktorhu (#81962) üzenetére


tomp
félisten

Telekom területen a Vodafone olyan új csatornákat is fog adni amiket a dvb-c-n nem? :F
Mivel ugye most úgy megy a VTV teszt, hogy nem 1 új HD csatorna van a kínálatban amiket kábelen évek óta várunk...
A Földrajzi területekFüggeléke pdf-ben akkor a Vodafone TV-s Telekom területek vannak felsorolva?
Bp. VII. kerület: itt a Telekomnak ADSL hálózata van ami legfeljebb 8Mbitet tud. Még maga a Telekom sem nagyon akar ezen IPTV-t adni. Mégis rajta van a listán! Itt HFC hálózata max a UPC-nek van.

A Vodafone TV boxban szerintem csak azért lesz DVB-C tuner is mivel így az átállásnál nem kell majd újra boxot cserélni. Csak a koax kábelt kell cserélni UTP-re.

[ Szerkesztve ]

(#81967) lszlogal válasza tomp (#81966) üzenetére


lszlogal
senior tag

Két box 2 Mbps-es SD adással vígan elketyeg rajta :C

(#81968) tomp válasza lszlogal (#81967) üzenetére


tomp
félisten

Kamu HD csatornát 2Mbps-es SD streamben nézzen az akinek 6 anyja van. :DDD

(#81969) NoOne1976 válasza kabelmania27 (#81965) üzenetére


NoOne1976
őstag

És akkor a Vodafone tv box csak a a Telekomos területen lesz? Vagy ez jön most már Horizon helyett is?

(#81970) lszlogal válasza NoOne1976 (#81969) üzenetére


lszlogal
senior tag

Tudtommal a Horizont csak áprilisig használhatják, mint a upc nevet

(#81971) viktorhu válasza tomp (#81966) üzenetére


viktorhu
veterán

Azért a tuner, mert így ugyanazt a boxot tudják adni dvb-c és iptv területeken, a felhasználó nem is fogja észlelni a különbséget, ugyanazokat a szolgáltatásokat fogja kapni. UTP-t koaxos területen is fog kapni.

(#81972) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Szóval ahol nincs UPC ott a hálózat átengedés keretében a Telekom hálózatát fogja a Vodafone használni.
Mennyit kell ezért a Vodafone-nak fizetni felhasználóként?

(#81973) viktorhu válasza lszlogal (#81967) üzenetére


viktorhu
veterán

Koaxon és optikán lesz elérhető a dolog. Úgy látszik viszont, hogy a Telekom csak az ED3.0-hoz enged a Vodának hozzáférést.

(#81974) viktorhu válasza tomp (#81966) üzenetére


viktorhu
veterán

Megnéztem most egy random hetedik kerületi címet (Akácfa utca), ott koaxos csomagokat kínál a telekom.

(#81975) tomp válasza viktorhu (#81971) üzenetére


tomp
félisten

Azért elég könnyen elérhető, hogy IPTV-n többet kapjon az ember mint dvb-c platformon. Utóbbi eléggé véges.
Na de kezdjük az alapoknál! Miért van VTV-s IPTV platformon új HD csatorna? Be tudnák rakni digitálisba is ha akarnák. Ebből is azt gondolom, hogy a dvb-c már csak egy átmeneti szolgáltatás.

(#81976) flexxx válasza tomp (#81959) üzenetére


flexxx
tag

A németekből kiindulva azt tudom én is csak elképzelni, hogy a DVB-C megmarad huszonpár csatornás kínálattal, az IPTV meg teljessel.

(#81977) kabelmania27 válasza NoOne1976 (#81969) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet idővel új tipus lesz. Szvsz a régi tipust csomagváltáskor fogják cserélni.
Lajosnagy17: Az ilyen információkat egyik társaság sem fogja elárulni.

[ Szerkesztve ]

(#81978) bunddog


bunddog
tag

Sziasztok!

Valamiért a wifree kikapcsolt státuszban van de most mégis szükségem lenne rá, de sehogy nem tudom visszakapcsolni. My UPC-n belül a szolgáltatások/internet/extra-n belül nincs neki bekapcsolás gomb és az összes upc-s és témaösszefoglalós videóban régebbi kinézetű kb. 2 éves weboldal van. Tudnátok segíteni hogy el tudom e ezt intézni valahogy otthonról?

Köszönöm előre a segítséget

(#81979) lszlogal válasza viktorhu (#81973) üzenetére


lszlogal
senior tag

Ezt nem csodálom, azért a telekom sem hülye :D

(#81980) woodworm válasza viktorhu (#81973) üzenetére


woodworm
veterán

Pedig a dokumentumok szerint 3.1-es hgw-ket engedélyeztettek.

(#81981) viktorhu válasza flexxx (#81976) üzenetére


viktorhu
veterán

Ezt csinálja a Telekom is Magyarországon.

(#81982) cof válasza bunddog (#81978) üzenetére


cof
veterán

Pedig jó helyen keresed:

Esetleg a Profil alatt? [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#81983) LouiS22 válasza tomp (#81975) üzenetére


LouiS22
veterán

Hova tegye be, illetve mit vegyen ki? Tudod, nem csak te vagy előfizető, hanem kismillió másik is. Lehet, hogy ő pont azokat nézi, amiket te szemétnek ítélsz. Kettő: honnan tudod, hogy a szerződések hogy szólnak, meddig tartanak és ki volt a szerződő? Simán lehet, hogy XY szolgáltatóval mondjuk 2020 végéig él a szerződés, és mondjuk a HD-re már Vodafone-nal szerződtek. Millió és egy variáció lehetséges, amit te, előfizető nem tudhatsz. Szóval szerintem egy picit lépj hátra és próbáld a nagyobb képet nézni, megérteni - ne a te kis nekemsokújhdkelldeingyen mentalitás legyen a szempont.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#81984) tomp válasza LouiS22 (#81983) üzenetére


tomp
félisten

Hangulatcsatorna, Videótár promó, Horizon promó. Vannak töltelék önfényező csatornák.:)
Na de itt az volt a kiindulás, hogy ugyan azt kapja majd a dvb-c és IPTV ügyfél is. De ha a dvb-c korlátolt akkor kevesebbet kap. Ha lehet kérni VTV boxot és máris cserélem. Úgyis év elején lesz egy kábelezésem majd megkérdezem a technikust.

(#81985) Lajosnagy17


Lajosnagy17
senior tag

Árakat már tudtok és hogy milyen feltételekkel lehet majd előfizetni?

(#81986) bunddog válasza cof (#81982) üzenetére


bunddog
tag

Nekem így néz ki ugyanaz az a rész amit linkeltél képen :F

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#81987) cof válasza bunddog (#81986) üzenetére


cof
veterán

Nézted asztali böngészőben is? Sajnos elég tr...gya az oldal, jelszó változtatásnál is trükközni kell mert kilóg a képből a megerősítés gomb.

És a profil résznél is megnézted? Valami rémlik, hogy másnak sem ment egyszerűen, mert nem ott van a bekapcsolás ahol a kikapcsolás. Most hirtelen nem találom, pedig ebben a topikban volt róla szó.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#81988) Beniii06 válasza Lajosnagy17 (#81985) üzenetére


Beniii06
őstag

Az ilyen információkat indulás előtt szokták 1-2 nappal közölni még az ügyintézőkkel is, szóval kár ilyesmiket kérdezni, bár az igaz, hogy ÁSZF szerint már november 20.-a után életbe lépett, ennek ellenére nem tudok voda tv-s előfizetőről vagy sehol sem olvastam volna, hogy elő lehetne rá fizetni.

"Got any other secret weapons?"

(#81989) Beniii06 válasza lszlogal (#81963) üzenetére


Beniii06
őstag

Hívd fel őket telefonon, hogy mennyit hallottál már az IPTV-ről, az milyen jó, elő szeretnél rá fizetni. :DDD Kíváncsi lennék mit válaszolna az ügyintéző, lehet azt sem tudná miről van szó, pedig az ÁSZF elvileg nov.20-a óta él. :U

"Got any other secret weapons?"

(#81990) tomp válasza Beniii06 (#81989) üzenetére


tomp
félisten

Ha UPC vagy Vodafone alkalmazott vagy akkor kaphatsz VTV boxot! ;)

(#81991) tomp


tomp
félisten

Amúgy Play Áruházban már fent van!

Aki szeretné tesztelni annak szereznie kell Vodafone TV fiókot! :D

(#81992) Beniii06 válasza tomp (#81990) üzenetére


Beniii06
őstag

Még szerencse, hogy nem vagyok UPC vagy Vodafone alkalmazott. :)
Előbb lesz nálam bekötve műholdas(saját beltérivel), mint IPTV, az előbbi legalább a nevében hasonlít a kábeltv-hez. DVB-S2(X) :DDD

A jelenlegi mediacard-os rendszer is, ha nem könnyítette meg a saját beltéri használatát, de adott rá lehetőséget. Egy ilyen androidos szolgáltatói boxban, ami előre fel van telepítve mindennel(volt gyári vodafone-os telefonom, tudom miről beszélek), én csak a biztonsági kockázatot látom, főleg, ha olyan gyakorisággal lesz rá FW frissítés, mint telefonokon. Ilyen évente egy frissítés max, ami 2 hónapnál régebbi biztonsági patchet tesz fel. Nem hiába külön van TV app is, amit linkeltél, azt fogják frissíteni és kész. :C
Részemről off vége, megyek trollkodni a vodás topikba, ott már biztos van valakinek ilyen "media jövő box"-a. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#81993) tibyke


tibyke
tag

Sziasztok,

XIV. kerulet vagyok, a kaon mediaszutyoktol a napokban sikerult megszabadulnom, azota mediacarddal nyomom, szinte hibatlan a szolgaltatas, ami feludules az eddigi mediaboxos elmenyek utan.

Ket problemam van csak, amivel nem jutok dulore, ezek kozul az egyik kifejezetten zavaro, es nem szeretnek vele egyutt elni: TV musorujsagnal minden csatornanal azt kapom, hogy "Az elonezet funkcio ezen a csatornan nem elerheto. Kerjuk menjen vissza a TV adas kepernyore es valtson csatornat". :U

Akarmelyik csatornarol megyek, ezt a hibauzenetet kapom, ugyanakkor a fenti hibauzenet leokezasa utan ha egy masik csatornara valtok (meg mindig a musorujsagon belul), akkor 4-5 masodpercig latom a kis negyszogben az elo adasat annak a csatornanak, majd utana ismet bejon a fenti hibuzenet, ismet okezni kell, es ismet eltunik az elo elonezet ablak.

Futottam egy kort a UPC-nel is es az LG-nel is, mindketto a masikra mutogat. Segitsetek, kerlek, hogy valojaban ki a hunyo, melyik oldalt kell kicsit hatorozottabban noszogatnom! Vagy esetleg valakinek van megoldasa erre?

Azt fontos meg megjegyezni, hogy ha ROMANIA helyet allitok be, akkor - nyilvan teljes ujrahangolas utan - csak 6 csatorna jon be (HBO*, Cinemax*), de azok mindegyiken mukodik egybol az elonezet funkcio a musorujsagbol.

TV: LG 50UK6950PLB (tehat viszonylag uj), legujabb firmware (5.10.40, 2019. november)

Masnal mi a helyzet?
Esetleg Samsungon vagy mas gyartonal?

koszi elore is! :R

(#81994) gduck válasza Beniii06 (#81992) üzenetére


gduck
addikt

UPC-nél - nagy valószínűséggel - ilyen DVB-C-s box lesz ;) Én már várom, mert a 11 éves 3 tuneres PHILIPS nem tudom meddig húzza még. A kártya már "megbarnult" benne, a kijelző már alig mutat valamit, de még mai napig működik és - szégyen, de - még mindig ez a UPC legnagyobb tudású boxa jelenleg :)

Amúgy szerintem a mediacard nem fog megszűnni.

[ Szerkesztve ]

(#81995) 4Grider válasza tibyke (#81993) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha kiveszed a médiakártyát, akkor látni fogod, hogy az előnézet működik a nem kódolt dvb-c csatornákkal. Ha beteszed, akkor meg vagy sehogy, vagy alig. Tehát elég egyértelmű, hogy mi okozza a problémát. De hogy elkeserítselek: Ez egy 8-10 éves probléma, nem a te nógatásodra fogja a UPC megoldani. Samsungokon dettó.
A médiakártyának tehát vannak hátrányai is, ez az egyik. Az egy napos guide sajnos még fájóbb.

(#81996) gduck válasza tomp (#81991) üzenetére


gduck
addikt

Gondolom akkor ez lesz majd a HorizonGo app helyett...

(#81997) tibyke válasza 4Grider (#81995) üzenetére


tibyke
tag

es azt mivel magyarazod, hogy ha ROMANIAra allitom magam, es ujrahangolok mindent, akkor ugyan csak HBO* es Cinemax* jon be, de azokon mukodik szepen az elonezet?
(marpedig azok is a UPC-s kartyan mennek keresztul, hisz onnan jon a jogosultsag)

mindjart kiprobalom kartya nelkul, mert kivancsi vagyok.

a UPC-tol amugy ezt a hivatalos valaszt kaptam (tripla idezojelek kozott valtoztatas nelkul kozlom, csak a nevet irtam at):

"""
Tisztelt Előfizetőnk!

2019.12.28-án érkezett megkeresésére tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelzett hiba a rendszereinkben történt ellenőrzést követően távdiagnosztikai méréseink alapján már nem tapasztalható, így a hibabejelentést lezártnak tekintjük.

Tájékoztatjuk, hogy az előnézet funkció egy TV beállítás, amelyet nem a UPC Magyarország kft biztosít, hanem a TV gyártója.

Önnek jelenleg egy médiakártyával megrendelt digitális TV előfizetése van, amelynek UPC oldalról kínált kiegészítő szolgáltatásai a következők:

1. 24 órás műsorújság, amelyben csak megtekinteni lehet a műsorok címét, idejét, illetve a műsorokról való információs sávot. Ezen belül a UPC nem biztosított más kiegészítő funkciót a műsorújságot illetően.
2. Horizon Go szolgáltatás, amely biztosítja az ügyfél előfizetett csomagját online, így okos eszközön lehetséges a visszanézési funkció, illetve a csatornák megtekintése előben. Ezen szolgáltatást a digitális TV előfizetők számára ingyenesen biztosítjuk.

A fentebb említett kiegészítő szolgáltatások használhatóak azon ügyfelek számára, akiknek médiakártyás TV szolgáltatásuk van. Más kiegészítő szolgáltatás a médiakártyával megrendelt csomagok esetében nincs.

Az előrenézet egy TV funkció, amelyet nem a UPC Magyarország kft biztosít Önnek, hanem a TV gyártója, ugyanis a TV beállításai a gyártóhoz tartoznak. UPC oldalról kivizsgáltuk, az internet szolgáltatás is megfelelően csatlakozik, nem tapasztalható semmilyen befolyásoló tényező, ami gátolhatná ezen funkció működését.

Tájékoztatjuk, hogy a UPC Magyarország kft-nél nincs előnézet funkció, így ennek megoldását kérjük, hogy a TV gyártója felé jelezze.

A fentiek alapján a hibabejelentését lezártnak tekintjük.

Megértését köszönjük.

Minden további kérdésével kapcsolatban szívesen fogadjuk megkeresését a https://www.upc.hu/ugyfelszolgalat/kapcsolat oldalunkon vagy a 1221-es számon.

Kérjük, engedje meg, hogy figyelmébe ajánljuk a www.upc.hu/segithetunk/hasznos oldalunkat, ahol sok hasznos információt találhat a számlázással, valamint díjmentesen biztosított kiegészítő szolgáltatásainkkal kapcsolatban.

Tisztelettel:
Jane Doe
UPC Magyarország Kft.
Ügyfélszolgálat
"""

akkor most hogy is van ez?
a musorujsag (es ezzel egyutt az elonezet) amugy valojaban egy szolgaltatas?
en azt hittem, hogy a DVB-C szabvany (es szolgaltatas) resze.

engem valojaban annyira nem zavar az elonezet hianya, sokkal inkabb az, hogy minden egyes alkalommal feljon a modal hibauzenet, amit kulon le kell okezni.

(#81998) tomp válasza gduck (#81996) üzenetére


tomp
félisten

Igen de a mostani fiók adatokkal nem fog működni!
Ahogy nézem amit "felveszünk" a boxal azokat az appon is elérjük majd mivel nem a box tárolja majd a műsort hanem a Vodafone szervere.
Ezen kívül van egy érdekes menüpont. A letöltések. Lesz offline letölthető felvett mód?

(#81999) gduck válasza tomp (#81998) üzenetére


gduck
addikt

Jaja, gondolom a felvétel csak amolyan "virtuális" felvétel lesz és IPTV alapon fog menni. Így nem lesz gond, ha mást szeretnénk nézni felvétel közben. Minőségre kíváncsi leszek...

De ez egyenlőre csak spekuláció ;)

[ Szerkesztve ]

(#82000) tomp válasza gduck (#81999) üzenetére


tomp
félisten

Gyakorlatilag a mostani Műsorvisszanéző is IPTV mivel IP streamként megy. Ha olyan minőségben fog menni akkor az szuper! Régi boxon eredeti minőségben megy!
De ha csak az ÁSZF-be beleolvasunk láthatjuk, hogy az app számára a maximális minőség eléréséhez 10Mbps szükséges! Gondolom a helyzet kötött IPTV-nél nem fognak a mobilos app minősége alá menni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.