Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) club1 válasza blakey (#32087) üzenetére


club1
veterán

Mint írtam, ki van kapcsolva a szülői védelem (szülői zár).

(#32102) canniball válasza pjen (#32092) üzenetére


canniball
nagyúr

OkosTV-n nem tudom, de "okosított TV"-n igen; legalábbis (mivel hosszú ideje az egyetlen olyan lépésük amit én is értékelni tudok) bízom benne, hogy így lesz.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32103) vg válasza canniball (#32102) üzenetére


vg
addikt

okosított TV? Az mi?

(#32104) canniball válasza vg (#32103) üzenetére


canniball
nagyúr

Rákötsz egy (HT)PC-t vagy egy androidos kütyüt. :D És nem vicc: hidd el sokkal praktikusabb (és nem mellesleg okosabb is) mint egy okosTV. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32105) vg válasza canniball (#32104) üzenetére


vg
addikt

Jó oké persze, de kényelmes az ágyból csak rányomni a távirányítón a hbogo-ra vagy a youtube-ra mindenféle harmadik eszköz nélkül. Ezeket szinte minden este használjuk és szeretjük a tv-n.

(#32106) canniball válasza vg (#32105) üzenetére


canniball
nagyúr

Box távirányítójáról lenne szó?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32107) vg válasza canniball (#32106) üzenetére


vg
addikt

Nem tudtam megcsinálni, hogy a tv távirányítóval tudjam a box-ot irányítani, sem fordítva. Úgyhogy, kettőt kell használni. Egyik a box távírányító amivel váltok csatornát, másik a tv, amivel youtube meg hbogo meg ilyesmik.

(#32108) cigam


cigam
félisten

A horizon hivatalosan mikor indul?
My upc adataival nemtok belépni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32109) canniball válasza cigam (#32108) üzenetére


canniball
nagyúr

Már elindult. Én ma (emiatt) regisztráltam a MyUPC-re és kapásból beengedett...de működésre még nem sikerült bírni...

vg!
Ja hogy a TV okos és abban van HBO Go és YT! Azt hittem boxon.
Amúgy pl. egy a TV-re dugott androidos kütyühöz sem kell kimászni az ágyból, miért is kéne...? ;)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32110) blakey válasza cigam (#32108) üzenetére


blakey
titán

Oda nem myupc-vel kell belépni. Én korábbi regisztrációmmal tudok belépni és már elindult hivatalosan is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32111) adoks


adoks
aktív tag

Jailbreakelt Ipaden nem megy a Horizon Go :(

Rootolt Androidon viszont igen.

(#32112) blakey válasza adoks (#32111) üzenetére


blakey
titán

Mi köze a jailbreakhez? Nekem nincs jailbreakelve de simán működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32113) mlinus válasza blakey (#32112) üzenetére


mlinus
őstag

érézkeli, hogy ha rootolt vagy jailbreakelt a készülék, a nemkívánatos appok miatt gondolom, amikkel bele lehetne piszkálni a horizon tv-be, mondjuk adást felvenni, vagy nemtudom. Mondjuk androidnál sztem kijátszható.

Egyébként nálam továbbra sem megy, próbáltam más böngészőt, kértem új ip-t, sőt, más gépen se. Úgyhogy ha holnap se jó akkor bejelentem hibára, hiszen már hivatalosan megy. +

(#32114) club1


club1
veterán

Valakinek működnek a Viasat 3 és a Film2+ csatornák Horizonon és mobilon?

Mire beírtam a kérdést, mind a két csatorna elérhetővé vált...

[ Szerkesztve ]

(#32115) blakey válasza mlinus (#32113) üzenetére


blakey
titán

A telefonom és a droidos tabletem root-olt és semmi kifogása nincs ellene. az rendben van, hogy érzékeli, ettől függetlenül mennie kell, itt egyéb dolgok vannak, szerintem még nem 100%-os a szolgáltatás, mondjuk nálam minden működik.

(#32114) club1
Minden működik, egyelőre.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32116) adoks válasza blakey (#32112) üzenetére


adoks
aktív tag

Nem tudom mi köze, de erre hivatkozva nem indul el a stream.
Amúgy nem is látja az appot az app storeban, csak iTunes-on keresztül
tudtam felrakni.
Elindul minden szép és jó, be tudok jelentkezni csak épp nem lehet tv-t nézni.

(#32117) canniball válasza mlinus (#32113) üzenetére


canniball
nagyúr

Dettó. PC egy ideig teker, majd közli hogy "Hiba merült fel Elnézést, jelenleg ez a videó nem elérhető.", androidos tableten a tekerés után a "Sajnos a videót jelenleg nem tudjuk lejátszani." üzenetet dobja.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32118) mlinus válasza canniball (#32117) üzenetére


mlinus
őstag

Ja, detto, ugyanez a jelenség van nálam is.

(#32119) blakey


blakey
titán

Tudom titeket nem vígasztal, de nálam egyelőre úgy működik ahogy elő van írva. Már beállítottam 1-2 felvételt, néztem egy filmet és minden platformon kipróbáltam, ahol elérhető.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32120) canniball válasza blakey (#32119) üzenetére


canniball
nagyúr

Kérdés hogy mi az eltérés magyarázata...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32121) HofiZoli válasza mlinus (#32118) üzenetére


HofiZoli
senior tag

ugyanez, szintén.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#32122) blakey válasza canniball (#32120) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy még nincs minden előfizetőnél aktiválva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32123) mlinus válasza blakey (#32122) üzenetére


mlinus
őstag

odaadtam ismerősnek a hozzáférésemet, nála tökéletesen működik. :D

nálatok milyen számmal keződik az ip cím? nekem 178

(#32124) HofiZoli válasza mlinus (#32123) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Your IP:
86.101...
Ugyanazon hgw-ről jó mobilon, sőt kábelen egy másik gépen is. Csak az enyémen nem muzsikál :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#32125) mlinus válasza HofiZoli (#32124) üzenetére


mlinus
őstag

hát akkor nem nyert. :D

(#32126) blakey válasza mlinus (#32125) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy a szoftverek származását is nézi. :) Nem tudom, hogy mi lehet a gond, de valószínűleg a készülékeknél kell keresni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32127) cigam válasza blakey (#32110) üzenetére


cigam
félisten

Hanem mivel?

A WEB-es felületen PC-ről ez van az ablakban: Lépjen be MY UPC azonosítóival

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32128) blakey válasza cigam (#32127) üzenetére


blakey
titán

Én őszintén szólva azt sem tudom, hogy mi a myupc azonosítóm, mert ugye az upc oldalon az úgyfélszámot és az anyja nevét kéri, míg nekem egy 10 éves regisztrációm adatai élnek amikor még myupc tervbe sem volt véve, uh. passz, lehet, hogy az a myupc-s azonosítóm.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32129) HofiZoli válasza blakey (#32126) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nálam a szoftverek származása is ugyanaz. Egyiken megy, másikon nem :)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#32130) torrente777_ válasza adoks (#32111) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Cydia ból rakd fel a Xcon nevü alkalmazást és menni fog.

Rommer.

(#32131) tomp


tomp
félisten

Remélem megoldják hamar ezt a upc wifi követelést mobileszközön!
Telenor megoldotta, hogy más hálózaton is menjenek a csatornák. Ennyire nem spórolhat a upc a szerződéseknél.

(#32132) blakey válasza tomp (#32131) üzenetére


blakey
titán

Alig 1 napja megy, biztos megoldják, mert ott van fehéren-feketén, hogy helytől függetlenül mindenhol elérhető.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32133) club1 válasza blakey (#32132) üzenetére


club1
veterán

Azért az gyanús, hogy a szoftverekbe befejlesztették a nem UPC hálózatra figyelmeztető hibaüzenetet...

(#32134) blakey válasza club1 (#32133) üzenetére


blakey
titán

Az is lehet, hogy elírás és arra figyelmeztetne, hogy wifi hálózatra csatlakozzon. Sajnos másik wifin egyelőre nem tudom kipróbálni, ami nem upc-s. Azért még alig telt el 24 óra, felesleges parázni, nekem működik itthon és ez jó, nem kell tv-t vennem. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32135) vg válasza canniball (#32117) üzenetére


vg
addikt

Nekem is ez van itthon, délután pedig jó volt, bár nem itthon voltam.

(#32136) club1 válasza blakey (#32134) üzenetére


club1
veterán

Az nem elírás, hogy "UPC WiFi hálózat nem elérhető. A tartalom megjelenítéséhez UPC WiFi hálózat szükséges."
Már csak azért sem, mert ezt a korábban megírt Viasat és RTL csatornáknál fixen írja, az összes többit meg fixen megjeleníti idegen hálózatban is.

(#32137) canniball válasza blakey (#32122) üzenetére


canniball
nagyúr

Nemtom, az oldalra és az alkalmazásba be tudok lépni, csak épp az adást nem lehet nézni.

mlinus!
176...

vg!
Remélem ez nem azt jelenti, hogy máris megdöglött! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32138) blakey válasza club1 (#32136) üzenetére


blakey
titán

Miért ne lehetne? Írtál már programot vagy bármi mást amit belső körökben teszteltél? Így is szólhatna " WIFI hálózat nem elérhető. A tartalom megjelenítéséhez WIFI hálózat szükséges."
Írom ezt úgy, hogy feltételezés, tehát elképzelhető ez is. Amúgy nekem jelen pillanatban tökéletes, tényleg nem kell vennem még 2 tv-t, androidos kütyűvel letudva. :) Utazás közben az utat nézem, nincs időm tv-zni, uh. részemről egyelőre nem téma.

(#32139) tomp
Ma már egyszer leírtam, hogy nem biztos, hogy a upc sara, hogy nem működik valamelyik adó külső hálózaton, lehet, hogy pl az RTL ebbe nem megy bele, mivel az "RTLmost"-ot akkor nehezebben tudja eladni és a többi kereskedelmi csatornánál is lehetnek ilyenek. Szóval még várnék egy kicsit mert lehet, hogy rosszabb lesz a helyzet és az összes csatornát csak helyi hálózaton engedélyezik de az is lehet, hogy az összes elérhető lesz bárhol, csak upc kábeltévé előfizetés kell hozzá.

Egyébként a bárhol az valahol helytálló is lehet, mert "csak" upv hálózat kell és az bárhol elérhető, pl. wi-free, már akinek van, de a szomszéd upc-s wifijén is megy. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#32139) tomp


tomp
félisten

"A Horizon Go szolgáltatással a UPC Magyarország Kft. digitális kábeltelevíziós kínálatában található, egyedi előfizetésre szabott tartalmak érhetők el. Ez azt jelenti, hogy amennyiben Ön otthoni digitális UPC kábeltelevíziós előfizetéssel rendelkezik, úgy Ön a Horizon Go szolgáltatással közel azonos televíziós tartalmakat érhet el online csatlakoztatott eszközein. A két különböző platformon nyújtott csatornakínálat azonban nem teljesen megegyező. Ez azért lehetséges, mert az egyes tartalom megjelenítéshez fűződő jogok kizárólagosan az Ön otthonához kötöttek. (Egyes lineáris csatornák, illetve televíziós tartalmak kizárólag otthoni megtekintésre korlátozottak.)"

Na szóval megy az átverés, hogy bárhol. Pedig már reménykedtem, hogy végre behoznak egy jó szolgáltatást.
Ennyi erővel a kábel tv-t is reklámozhatják, hogy nézze bárhol a upc digitalt. Ja de csak upc területen.

(#32140) vg válasza canniball (#32137) üzenetére


vg
addikt

Ugyanaz a gép, ugyanaz a böngésző, hbogo megy, ez a horizon nem. Vicces, majd megpróbálom holnap.

(#32141) canniball válasza tomp (#32139) üzenetére


canniball
nagyúr

Nézheted bárhol. A nappaliban is, a budin is, a kertben is... :))

vg!
Kíváncsi leszek holnap mire jutsz!

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32142) adoks válasza torrente777_ (#32130) üzenetére


adoks
aktív tag

Köszi, már megoldottam de xCon-al nem ment.Továbbá Flex-el sem.
tsProtectort raktam fel és így már megy.

IOS 8.1.2 egyébként.

(#32143) Mate válasza tomp (#32139) üzenetére


Mate
nagyúr

Vagy én értem félre, vagy te. Ha jól értettem a Horizon GO-val elérhető csatornákat bárhol nézheted. A többi csatorna pedig azért nem érhető el GO-n, mert upc-nek nincs joga feltolni netre.

(#32144) adoks válasza tomp (#32131) üzenetére


adoks
aktív tag

Nem hiszem, hogy ez változni fog. Egy bennfentes írta már itt jó ideje, hogy lesznek csatik amik csak így fognak menni.

(#32145) vg


vg
addikt

Megy ez, csak a UPC saját dns szerverét kell haszálni! Én itthon google dns-t használtam, most átállítottam 213.46.246.53 és 213.46.246.54 egybőlt ment. Kipróbálnátok ti is? szerk: most megint nem megy... LOL! szerk2: most meg megy chrome alatt RTL KLUB. Hét ez csúcs.

[ Szerkesztve ]

(#32146) tomp válasza adoks (#32144) üzenetére


tomp
félisten

De akkor milyen jogon reklámozzák úgy ahogy? Biztosan megspóroltak így jópár milliót de egyszer nézhetnék az ügyfelek érdekeit...
Egy csatornák terén kezdő cég megállapodik korlátozás nélkül, a nagy upc meg nem. Ez spórolás!
De ha upc wifin elindítom a csatornát majd kikapcsolom a wifit, a csatorna megy tovább LTE hálózaton.

mate3553
Nem értettem félre. Viszont sajnos te igen. Ügyesen reklámozzák miközben nem úgy van.

(#32147) HofiZoli válasza vg (#32145) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Mondasz valamit.. Ez a különbség a két gépem között, letesztelem.
Ez volt a bibi, köszi!

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#32148) vg válasza vg (#32145) üzenetére


vg
addikt

Igen, most megy minden. Szegény gépem, nem nagyon bírja jól lejátszani.

(#32149) mlinus válasza vg (#32148) üzenetére


mlinus
őstag

Nálam továbbra se jó, pedig kitöröltem a cookie-kat, nyomtam egy ipconfig /flushdns-t és az nslookup parancs is upc dns-t mutat. Fura, mindenesetre logikus elgondolás, eddig én is google-t használtam.

(#32150) vg válasza mlinus (#32149) üzenetére


vg
addikt

firefox alatt nekem sem nem megy, chrome alatt most jó, de 100%-on van a kis egymagos proci, nézhetetlen így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.