Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31601) kabelmania27 válasza Zitronensaft (#31600) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Jaja:)

(#31602) Tido válasza Zitronensaft (#31595) üzenetére


Tido
aktív tag

Ez sima routeren hogy jön ki? Egyszer csak nem lesz net, mert IP6os címet kap a modemtől? vagy a modem IP4es címet ad tovább? Ha már itt tartunk mindegyik ED3as modem támogatja ezt a funkciót?

Köszi a válaszokat.

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#31603) Uthenger válasza Tido (#31602) üzenetére


Uthenger
aktív tag

Egyelore az a verzio van, hogy ha routerkent mukodik a modem, akkor a wan oldala veszi fel az ipv6-os cimet, a mogotte levo gepek meg ahogy elotte is, 192.168.x.x cimet kapnak.

Tehat normal hasznalatnal eszre se veszed hogy ipv6-os cimed van.

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#31604) Tido válasza Uthenger (#31603) üzenetére


Tido
aktív tag

Akkor ez még nem érint, mert - hál istennek - CISCO modemem van. Viszont a routerem maga támogatná, de lövésem sincsen, hogy lehetne beállítani. De akkor ez ezek szerint nem akkora baj.
Mondjuk hányszor halottam, hogy 201x-re már rég kifutunk az IP4es címekből...

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#31605) Uthenger válasza Tido (#31604) üzenetére


Uthenger
aktív tag

egyébként: http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS
tehát az összes D3-as modem tudja az IPv6-ot,
csak az a módszer, amit jelenleg használnak, az csak a routerként működő eszközöknél működik.
Tehát Ubee, Technicolor, Cisco3925, Hitron

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#31606) poli27 válasza Zitronensaft (#31600) üzenetére


poli27
veterán

Nem kéne mindbe, csak egy ág elejére kb...

(#31607) adika4444 válasza Zitronensaft (#31583) üzenetére


adika4444
addikt

Hali!

Nekem egy TP-LINK 1043ND v2 van, ami nem támogatja az IPv6-ot, de nem probléma, nekem untig elég az IPv4.
A kérdésem tehát az volna, hogy még pár évig ugye biztosan maradnak a publikus IPv4 címek?
Köszi!
U.I a modem EPC3212

üdv, adika4444

(#31608) Zitronensaft válasza poli27 (#31606) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Ha nincs jól beállítva,szart se ér..Meg ha nem abba az erősítőbe való...

(#31609) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Nem adnak Cisco-t, de legalább van a házban Wi Free képes készülék és azt el tudom "kapni".
A 240-es sebességre pedig "nem jár" extra kedvezmény.

Sebaj.

Maradok Cisco, aztán majd valami egyéb megoldás.

Szerk: Kérdezem úgy alap hangon a központos hölgyet, nyilván fogalma nincs de akkor is: Mondom a konkurencia már gigabitnél jár, esetleg némi fejlesztés nem várható? Válasz: Van már 500 is.

ja értem. :U

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#31610) hodostamas válasza HartgeH3-2.8 (#31609) üzenetére


hodostamas
addikt

A diginek miért nincs sose felróva hogy nem árul 10gbites netet? Máshol már az is van.. és ugye most felejtsük el hogy mekkora területen és kinek érhető el a szolgáltatás, mert a digi a király beszólásoknál sincs figyelembe véve ;)

(#31611) HartgeH3-2.8 válasza hodostamas (#31610) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Nem is akartam én neki (nekik) beleszólni a dolgukba, csak ők tökéletesen látják milyen régóta vagyok ügyfél és gondolom én jogosan kérdezhetem meg, hogy a másik oldalon fele annyiért háromszor gyorsabb az internet mint itt. Persze a support és a háttér pocsék. Én úgy hallottam, bár azt is beszélik, hogy ebben is fejlődtek már.

Én maradok a három betűs szolgáltatónál, de némi fejlesztés és árképzés frissítés nem ártana.
Havi 10k , nem azt mondom ebben elég sok szolgáltatás benne van és bármi gondom volt azonnal segítettek ingyen és bérmentve, ez tény.

Viszont a digis meg a pofámba röhög, hogy ennek a feléért ő mit kap.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#31612) töky76


töky76
tag

Sziasztok a 2. tv-hez hogy tudok igényleni cl kártyát? és mennyi az ára, vagy hogy megy? a honlapon nem találtam semmit.

(#31613) pjen válasza töky76 (#31612) üzenetére


pjen
félisten

Felhívod a 1221 et,megrendeled,futár kihozza a megadott címre.Ha HD t kérsz azt hiszem 1550ft,de egy telót megér.

[ Szerkesztve ]

(#31614) canniball válasza töky76 (#31612) üzenetére


canniball
nagyúr

Egyrészt nem CL hanem CI. Másrészt google első találat, de tessék.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#31615) töky76 válasza canniball (#31614) üzenetére


töky76
tag

:D köszi

(#31616) mlinus válasza HartgeH3-2.8 (#31609) üzenetére


mlinus
őstag

folyamatosan fejlesztenek. a digi évekig 80 mbitet adott míg a upc 120 illetve 240mbitet. Sajnos nem lehet minden azonnal.

(#31617) mackosajt válasza mlinus (#31616) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem beszélve a technikai korlátokról.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#31618) UnSkilleD válasza Zitronensaft (#31583) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ipv6 címet akkor csak az fog kapni akinél router módban megy a modem?

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#31619) razzorr válasza blakey (#31588) üzenetére


razzorr
őstag

+(#31591) Gubek-Einste
(#31592) Zitronensaft

:R
A leírás alapján nem akart menni, így hát manuálisan összeválogattam a nagy kupacból a nekünk tetsző csatikat és jól van így. Nem ragaszkodunk a gyári kiosztáshoz, minek is.

Kérdés: Van HD csomagunk is, de azt írja, hogy nincs előfizu rá. Létezik hogy még nem aktiválták? Minden jó eddig, de csak az M1,M2 megy hd-ban, a többi nem megy. Menjek be reklamálni vagy várni kell?

[ Szerkesztve ]

(#31620) Gubek-Einste válasza razzorr (#31619) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hívd a 1221-t ez ügyben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#31621) tomp


tomp
félisten

Tegnap délután lefagyott a cisco amit ma vettem észre. Táp le-fel után Init->Telepítés. Na itt hiába ment 100%-ra a státusz mutató a keresésnél, itt megállt. Nem írta ki mennyit talált. Hiába indítottam újra, semmi. Csak az előlapi sok gombos szoftver újra letöltés telepítés után tért magához. Találkozott valaki ilyennel?
Érdekes bug.

(#31622) Zitronensaft válasza razzorr (#31619) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Hívd a 1221-et. Ott megnézik miért nincs jogosultságod a hd csomagra.

(#31623) xTc


xTc
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy használja-e valaki és ha igen milyen tapasztalattal rendelkeztek a UPC mobilinternet szolgáltatásával kapcsolatban? Egy macbookhoz lenne szükségem mobil internetre, és egyelőre tájékozódni próbálok a szolgáltatók között. Továbbá a UPC biztosít-e sticket (OSX kompatibilitás kellene), illetve kb milyen a lefedettsége, ha esetleg valaki használná?

Előre is köszönöm szépen a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#31624) kabelmania27 válasza xTc (#31623) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ismerős használ mobilnetet, adnak tökéletesen működik.
Itt minden infót megtalálsz.

[ Szerkesztve ]

(#31625) Soma01 válasza kabelmania27 (#31624) üzenetére


Soma01
veterán

Ugye a Voda a szolgáltató?

(#31626) kabelmania27 válasza Soma01 (#31625) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen

(#31627) xTc válasza kabelmania27 (#31624) üzenetére


xTc
aktív tag

Köszi szépen a linket, átnéztem, kb havi 1-2 napról lenne szó amikor használnám, vpn-n keresztül vnc elérésre, azon gondolkodom, hogy kb a 3GB-os csomagba akár bele is férhet ez a havi max 2 nap, így szerintem egészen versenyképes árnak tűnik. Ha a vodafone szolgáltatja alá a hálózatot, akkor szerintem egész jó lehet, a vodafone saját megoldása is kb. hasonló árban van. Azt gondolom ebből ügyfélszolgálati telefon lesz, talán akkor okosabb leszek. Mégegyszer köszönöm szépen a linket :)

(#31628) Zitronensaft válasza HartgeH3-2.8 (#31611) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Meg fél európa a pofánkba röhög,hogy 8szor ennyi pénzért fele ennyit dolgozik....
Mit kell ezen ennyit rugózni...?
Komolyan nem értem,hogy miért nem elégedetlenkedik itt senki,akinek valóban,nagyon,elengedhetetlenül szükséges a gigabites letöltés,meg a 100megabit körüli feltöltés..
A szomszéd gyereknek jobb mecsója volt mint nekem..és? A legtöbben ezt felnőtt korukra kinövik.

(#31629) razzorr válasza Gubek-Einste (#31620) üzenetére


razzorr
őstag

+(#31622) Zitronensaft
Mindenképpen úgy lesz, kiverem belőlük a hd-t :)

(#31630) mekker


mekker
őstag

Most hozza a speedtest az elvárható eredményeket, a ping is alacsony, mégis vannak oldalak, amik elég lassan töltenek be. Vajon mi lehet a probléma?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#31631) club1 válasza mekker (#31630) üzenetére


club1
veterán

Milyen dns-t használsz?

(#31632) gduck


gduck
addikt

Nálatok is szar a műsorújság? KATT IDE!

Ha rákattintotok egy csatira, "server error"? Több gépről is néztem már több böngészővel. Valami Cookie kezelési gondnak tűnik, mert pl. ha indítok egy privát ablakot, arra legelsőre bejön, csak utána dobja az errort.

(#31633) mekker válasza club1 (#31631) üzenetére


mekker
őstag

Google public dns-t

@gduck
Nálam megy rendesen rajta minden (műsorújság)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#31634) csabi63 válasza gduck (#31632) üzenetére


csabi63
senior tag

Nálam jó.

(#31635) gduck válasza mekker (#31633) üzenetére


gduck
addikt

Érdekes, nálam 3 helyszín, 3 ISP, 5 gép, 3 böngésző, 3 oprendszer, 3 víruskereső ugyanaz a hiba (tehát szerintem rajtam kívül minden más :D).

Tehát pl. ezek az oldalak is bejönnek hiba nélkül, többször is?
- M1
- RTL HD
- HBO HD

Nálam mindegyiknél: "An internal server error has occurred."

Szerk: most pl. a HBO HD bejött véletlenül, majd másodszorra error XD Nem értem én ezt.

[ Szerkesztve ]

(#31636) szabonagyur válasza gduck (#31635) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem UPC alatt vagyok most de nem jön be semmi, Telenor mobilnet alatt sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#31637) Soma01 válasza gduck (#31635) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem sem jó. Digi.

(#31638) blakey válasza gduck (#31635) üzenetére


blakey
titán

Kár küzdeni vele, már egy ideje teljesen sz@r, nem működik normálisan az app sem, amióta átálltak erre az új szerverre vagy mire, teljesen szétesett az egész.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#31639) Intruder2k5 válasza blakey (#31638) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De gondolom nekik olcsóbb, mint a másik, ami működött is...

[ Szerkesztve ]

(#31640) Zitronensaft


Zitronensaft
aktív tag

http://www.upc.hu/televizio/premium-digitalis-szolgaltatasok/upc-tv-alkalmazas/

(#31641) tomp válasza Zitronensaft (#31640) üzenetére


tomp
félisten

Várható volt. Felváltja a Horizon Go.

(#31642) szabogabor10 válasza tomp (#31641) üzenetére


szabogabor10
veterán

Csak tudnám, akkor már miért nem a teljes körű Horizont hozzák be, mint Hollandiában, Svájcban...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31643) tomp válasza szabogabor10 (#31642) üzenetére


tomp
félisten

Ha az ügyfélszolgálaton is spórolnak akkor ne várjunk csodákat. Eddig sem volt csúcs de a spórolás után még lejjebb megy...

(#31644) szabogabor10 válasza tomp (#31643) üzenetére


szabogabor10
veterán

Balkáni ország vagyunk, hiába... :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#31645) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván az itthoni fizetőképes kereslet nem vetekszik mondjuk a svájcival, nem feltétlenül lenne kifizetődő a rendszer kiépítése! Bár nem tudom pontosan, hogy ennek megvalósításához milyen beruházásokra lenne szükség, de felteszem nem abból állna a dolog, hogy az előfizetőhöz kiteszik az új boxot, hanem a költségesebb része a központi oldalon jelentkezne...

(#31646) donmackó válasza Zitronensaft (#31640) üzenetére


donmackó
őstag

Én napi szinten használom az appot már a kezdetektől (amikor még egy másik emberke fejlesztette), és tapasztalatból mondom, hogy másra nem alkalmas csak arra hogy elkapcsold vele a boxot másik csatornára. Ott is ha rámész a műsorra és kiírja ogy ismeretlen szerver hiba, szóval nem tudod hogy miről szól a műsor, de legalább elkapcsolhatod vele a boxot. A felvétel időzítés sem működik hiába állítod be. Elég rá nézni a playen az értékelésekre. Nekem mondjuk kapcsolgatni jó amikor a gyerekek elkeverik a távrecsegőt.

Release the cable hounds!

(#31647) Mate válasza szabogabor10 (#31644) üzenetére


Mate
nagyúr

Semmi köze hozzá. Már korábban hír volt, hogy iszonyatosan drága a horizon készülék, így olcsóbb megoldást keresnek. Ennek ellenére Lengyelországba bevezették még, de várható volt, hogy többi ország olcsóbb megoldást kap.

(#31648) Zitronensaft válasza donmackó (#31646) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Én soha nem használtam semmire,fogalmam sincs ,működik-e vagy sem. Csak gondoltam ,mivel sok a panasz berakom ezt a linket.
Nekem elég ,ha van tv-adás ,meg net,a többi hókuszpókusz nem érdekel.

(#31649) Martin094


Martin094
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni a UPC-től még egy boxot, de nem tudom megbírja-e a hálózat. Közvetlen a modem előtt szeretném megosztani valamivel.

Itt vannak az értékek amiket a modem lát, aki ért hozzá mondja már meg nekem érdemes-e ezzel foglalkoznom.

Downstream:

Upstream:

(#31650) Mate válasza Martin094 (#31649) üzenetére


Mate
nagyúr

Kérjél és szerelővel kérd. Ő majd beállítja a hálózatot rendesen. Amúgy se ártana egy szaki oda.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.