Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18533) sutszi válasza kabelmania27 (#18531) üzenetére


sutszi
veterán

Én sem azzal a szánékkal írtam, hogy ilyen irányba menjen a dolog...csak lehet fényezni a bádogot...de attól még csak bádog.
Pont a több ügyfél és a nagyobb lefedettségben látom az árcsökkentés lehetőségét, hiszen több ügyfél jobban ki tudja termelni a költségeket meg a profitot is...
Inviteles területnek meg százados története van kb...
Ha egy kifejezetten problémás terület mellé állítjuk akkor jó fényben fog feltűnni. Nekünk is ez lesz most...mert más nincs. Ez a szerencséje a UPC-nek, hogy a Digi még annyira nincs ott mindenhol...

(#18532) blakey : 6 év alatt kb 1-2 tényleges rendszerhiba volt amiért szólnom kellett. A maradék 2-3 meg ilyen villám meg egyéb nem szolgáltató függő...
Én elhiszem, hogy nálad nem jött be...de közel sem olcsó hús, meg híg lé története a digi...
HA valami elromlik akkor megjavítják és utána jó, de ha valamiért havonta/ két havonta kell telefonálni...az gáz.
Ja és persze a UPC saját telefonja is ledöglött ezért mobilról kellett őket hívni... :U
Nem csak az jó amiért egy valag pénzt dobsz ki.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.