Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18951) mlinus válasza tomp (#18942) üzenetére


mlinus
őstag

ez nem jelent semmit. nyilván, még ha tudnának róla akkor sem mondhatnának semmit a hivatalos bejelentésig.

amúgy majdnem biztos hogy lesz itt 500 mega d3.1 előtt, megvannak a modemek hozzá, és már több országban elindult, pont válaszként az ilyen 1 gigás fiber kapcsolatokra.

(#18952) Breeze


Breeze
aktív tag

Üdv!Használja valaki az interactive(ups apps) részt? ha youtuben nézek teljes filmeket általában kicsit szét van húzva a kép tojás fejek vannak stb, erre van valami megoldás?

(#18953) Bélaaaa válasza Breeze (#18952) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Van, ne használd. Sz@rt se ér az a rész.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#18954) HofiZoli válasza Intruder2k5 (#18947) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Lőjék csak, nekem nem fog hiányozni ;)

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#18955) pjen válasza Breeze (#18952) üzenetére


pjen
félisten

Tv vagy a box felbontásán nem tudsz változtatni például 4:3 ra?

(#18956) Qmi válasza Qmi (#18929) üzenetére


Qmi
tag

LOL! Egy összecsattant UTP kábel generálta a hibát a ház egy távoli pontján, amely a nők hatáskörzete alá tartozik. Ők úgy gondolták hogy nem baj az ha a szobán átlóban áthúzott kábelen, gurulós irodai széket + a súlyukat tologatják át a nap több órájában :D Az a fránya kábel meg nem bírja ki.....

Remélem ezzel mást is óva intek a nőnemű egyedek félelmetes képességeitől ;] ( Persze nem bántásként)

(#18957) kabelmania27 válasza student (#18931) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amíg nem lesz stabil az új csomag addig nem.
Intruder2k5: Fejlesztésnek vannak hátrányai, jól jön az epg+videótár de attól még analóg sztereó hanggal tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#18958) Mercutio_ válasza kabelmania27 (#18868) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos a tudatalattim becsapott, nagyon akarhattam, hogy Ciscot kapjak, de most alaposan megnézve a dobozt látom, hogy ez Ubee, akkor jobb ha marad a tp-link router?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18959) kabelmania27 válasza Mercutio_ (#18958) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha megfelelő az ubee akkor használd ha nem akkor kösd rá tplinket.

(#18960) Mercutio_ válasza kabelmania27 (#18959) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondoltam van aki az általam korábban leirtakhoz [link] hasonló szituban volt és megúszom, hogy belövöm a 4 mobil 3 noti + htpc mac szűrést és dhcp-t és aztán derül ki, hogy gyenge hozzá az uborka :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18961) kabelmania27 válasza Mercutio_ (#18960) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Próbáld ki ha nemjó akkor használd a tplinket vagy kösd be a tplinket.

(#18962) Intruder2k5 válasza kungzi (#18948) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha valamiért nem feltétlen kell többet fizetni, akkor én azért nem akarok többet fizetni, már pedig egyelőre nekem a három tv-re így olcsóbb, és amennyit tv-zünk, arra az analóg minősége is bőségesen megteszi! Három box már többe kerülne, több áramot fogyasztana, stb... Ja, és nem vagyunk barátok ha jól tudom!

mate3553, hiszed vagy se, vagyunk még többen, akiknek a tv-zéssel kapcsolatos igényeit kielégíti az analóg adás! Főleg amilyenek a műsorok... Tudod van aki anyagilag sem engedheti meg magának, hogy két-három, vagy akár csak egy FullHD TV-t is megvegyen mostanában, de ettől még nem kell leszólni!!! Ha Te megteheted, akkor örülj, és csorgasd a nyálad az 1000pixel előtt, és sírj még egy kicsit, hogy legyen 172 adó a jelenlegi 72 helyett!

axton, nem, nem hiszem, hogy rám jellemző lenne a nagy panaszkodás, én vígan elvagyok a jelenlegi 60/6 csomagommal is! Azzal meg tévhitben vagy, hogy nem fájna senkinek a húszezres csomag, ha az az olcsóbb szolgáltatások rovására, helyett kerülne bevezetésre! Mondhatom úgy is, hogy nem kellene megszüntetni 100 előfizető szolgáltatását azért, hogy legyen 5-nek újabb! Majd ha nem lesz rá igény, kikopik az magától is! Milliomosék ha kell nekik, rendeljenek bérelt vonalat, van ilyen szolgáltatása is a UPC-nek! Ha meg valakinek kevés ez a TV, akkor lehet mellé DIGI, és T-Home SatTV-t is rendelni, sőt egyedi műholdvételre is van lehetőség! És a legtöbb helyen még valamilyen IPTV is van!

[ Szerkesztve ]

(#18963) Handball94 válasza Intruder2k5 (#18962) üzenetére


Handball94
aktív tag

+1 Az analóghoz.. 4 tv megy róla, ennyi box nem lenne túl gazdaságos..
1 megy a HD boxról, ott a minőség a lényeg, többinél meg igazából hogy legyen..

(#18964) Intruder2k5 válasza Handball94 (#18963) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem csak gazdaságos nem lenne, nem is adnak 4 boxot egy előfizetéshez! :)

(#18965) Mate válasza Intruder2k5 (#18962) üzenetére


Mate
nagyúr

"mate3553, hiszed vagy se, vagyunk még többen, akiknek a tv-zéssel kapcsolatos igényeit kielégíti az analóg adás! Főleg amilyenek a műsorok... Tudod van aki anyagilag sem engedheti meg magának, hogy két-három, vagy akár csak egy FullHD TV-t is megvegyen mostanában, de ettől még nem kell leszólni!!! Ha Te megteheted, akkor örülj, és csorgasd a nyálad az 1000pixel előtt, és sírj még egy kicsit, hogy legyen 172 adó a jelenlegi 72 helyett!"

1. Nem nézek TV-t, csak sportot, úgyhogy gyanítom valamit nagyon-nagyon félreértelmeztél. Pont azért nem nézek tv-t, mert nincsenek normális műsorok.

2. Gondolod, hogy UPC fogja, lekapcsolja analógot és kész? Nyilván kódolatlanná tesz valamilyen csomagot, ingyen ad 2 boxot stb.

(#18966) Intruder2k5 válasza Mate (#18965) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Semmit sem adnak ingyen! Pláne nem a UPC!

Én egyébként nem gondolom, hogy az elkövetkezendő mondjuk 1-2 évben még lekapcsolnák az analóg adást!

[ Szerkesztve ]

(#18967) Mate válasza Intruder2k5 (#18966) üzenetére


Mate
nagyúr

Mennyit fizetsz most az analóg csomagért?

(#18968) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#18966) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Aug1-től analóg startot már nem lehet kérni, sylver (ahol van gond) már rég lezárt, következő lépés az lesz hogy az analóg bronze is lezárt lesz. Költői kérdés hogy ezután mi lesz a TrióS csomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#18969) Intruder2k5 válasza Mate (#18967) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Pontosan nem tudom, mivel nincs külön bontva, 9000Ft körül fizetek a 60/6 netért, a komplett televízió szolgáltatásért (1db hd-dvr box digital gold + analóg), ami tehát tartalmazza az analóg csatornákat is, illetve a telefonért!

Értettem a kérdést, nyilván arra szólt, hogy csak digitális előfizetésem van, és mellé ingyen kapom az analógot, de nem, ez nincs így! Az analóg szolgáltatás díját is tartalmazza a havi előfizetés díja!

[ Szerkesztve ]

(#18970) Tido


Tido
aktív tag

De egyébként a DOCSIS jellemzőket nézve és az előadásokat amiket belinkeltetek régebben nem csak 3.1es bevezetésénél lesz érdekes ez az egész analóg lekapcsolás? mert ott tudja kihasználni azt a sávot amit most az analóg használ.
Szerintem addig felesleges az analóg lekapcsolásról beszélni.. És a 3.1 nem idén lesz, és nem is jövőre.
Szerintem legalábbis.

Egyébként is lenne nagy felhördülés belőle, hogy a régi Grundiggal nem tudja a tévét nézni Gizi néni :)
Szüleimet se bírom rávenni egy digitális csomagra a FULL HD TV ellenére sem, mert örülnek az 5500 Ftos csomagnak, és 3 csatornánál morognak, hogy miért szemcsés.. Hiába magyarázom, hogy digitális adásnál sokkal élesebb és szebb lenen a kép. Nem mindenkinek van igénye erre.

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#18971) kabelmania27 válasza Tido (#18970) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

IT szektorban folyamatos a fejlesztés, a héten nem lottóztam, de arra tippelek hogy két év múlva lesz gyorsabb net. 3.1 előtt is jól jönne a lekapcsolás pl analóg bronze 500Mhz-es tartományban is lehetnének ds frekik, szolgáltatók egyenlőre szegmentálással oldják meg a kérdést, az Analóg startra már nem lehet előfizetni aug1-től, következő lépcsőben az analóg bronzera sem lehet, a trió S pedig átalakul.
Nem vagyunk egyformák, nekem is jó az analóg de azért a digitális sem rossz

[ Szerkesztve ]

(#18972) Tido válasza kabelmania27 (#18971) üzenetére


Tido
aktív tag

Az ok, de hogy szüntetnék meg az analógot? mármint akinek az van, küldenek neki egy boxot, és jónapot, vagy a hűségidő lejárta után lekapcsolják? Szülőknek is kb még 1 év hűségük van a csomagra az analóg TVvel..
Vagy lekapcsolják, és egyoldalú szeződésmódosítással vagy átváltok drágábbra, vagy 8 napon belül lemondhatom?...
Nincs rálátásom, de úgy gondolom jóval többen néznek analóg TVt mint akinek pl DOCSIS 2-es modemet cserélnek..
Még azt bírom elképzelni, hogy majd újabb 2 év hűségért adnak ingyen boxot.

UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

(#18973) P00By


P00By
nagyúr

Üdv (ismét)
Ma üzemeltem be az új modememet(Ubee EVW3226). Minden rendben volt, csak kétszer is beregisztrált és azóta nem tudom megnyitni azt a két honlapot ahonnan elkezdte beregisztrálni egy "/NeuronPCReg" tagot ad a címhez és nem tudom kiirtani! Mit tegyek? :)

(#18974) Gubek-Einste válasza Tido (#18970) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

HD tévére bűn analóg adást kötni.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#18975) blakey válasza P00By (#18973) üzenetére


blakey
titán

Bögészőben töröld a cookie-kat, előzményeket.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18976) P00By válasza blakey (#18975) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi, miért regisztrálja magát ennyiszer a modem? :F Azóta megint csinálta, mióta írtam!

(#18977) kabelmania27 válasza Tido (#18972) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Úgy fogják csinálni hogy lezárt csomag lesz az analóg bronzeból küldenek boxot az analóg előfizetőknek szereld magad csomagba és átalakítják a TrióS-t, utána már nem lehet analógót kérni, akinek lejárt a hűség azok határozatlanba kapják utána. Lehet másképpen lesz ez csak találgatás.

(#18978) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#18977) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"küldenek boxot az analóg előfizetőknek"

Hát igen, de mi van azokkal, akiknek ugyan van egy digitális előfizetésük, de azon kívül még több tv-n is nézték az analógot...?

(#18979) kabelmania27 válasza Intruder2k5 (#18978) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem ez a része nem fog változni kell majd kérni plusz boxot vagy médiakártyát, de lehet hogy dvb-cben kódolatlanná tesznek bizonyos adásokat.

[ Szerkesztve ]

(#18980) kisapa válasza kabelmania27 (#18979) üzenetére


kisapa
senior tag

De a DVBC-t a hagyományos tv-n nem tudja nézni mert abban ugye nincs annak megfelelő tuner.Vagy rosszul gondolom?

(#18981) Intruder2k5 válasza kabelmania27 (#18979) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, de akinek nincs DVB képes készüléke, az azzal nem sokra megy! Mármint a kódolatlanná tétellel! Pl nekem sincs... :)

szerk.:
Most olvasom tovább, és látom kisapa is pont ezt írta!

[ Szerkesztve ]

(#18982) Mercutio_ válasza Intruder2k5 (#18981) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom úgy vannak vele, hogy ha az állam se ad analógban őket se kötelezi semmi :U

Szerk. :Hűség lejárta után.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18983) Intruder2k5 válasza Mercutio_ (#18982) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez lehet így van, max akkor a kis igényű előfizetők lemondják a tv-t, és vesznek mindigtv boxot!

(#18984) HofiZoli válasza Intruder2k5 (#18983) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Akkor ezt teszik, de a fejlesztés a "kis igényű előfizetők" miatt ne álljon le. Ezt minden rosszindulat és bántás nélkül mondom.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#18985) Intruder2k5 válasza HofiZoli (#18984) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát nem vagyunk egy véleményen, ennyi! Én azt mondom, hogy oké, ne álljon le, de ne is menjen a rovásukra! Nem szerencsés másik csomagba kényszeríteni valakiket, mint ami megfelel nekik!

[ Szerkesztve ]

(#18986) HofiZoli válasza Intruder2k5 (#18985) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Nem vagyunk egy véleményen, de teljesen értelek, és megértem az álláspontodat.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#18987) Mercutio_ válasza Intruder2k5 (#18983) üzenetére


Mercutio_
félisten

És mindigTV-n analóg adás jön?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18988) kabelmania27 válasza Mercutio_ (#18987) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem, DVB-T.
Intruder2k5: Venni kell dvb-c vevőt vagy új készüléket még mindig jobb megoldás lenne mintha tévénként kellene box, ettől független igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#18989) Intruder2k5 válasza Mercutio_ (#18987) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, de az ingyen van, persze miután megvetted a vevőt hozzá, ami 6-8k!

(#18990) Mercutio_ válasza Intruder2k5 (#18989) üzenetére


Mercutio_
félisten

/TV ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18991) Intruder2k5 válasza Mercutio_ (#18990) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, de ez csak egyszeri díj, aztán ingyenesen használhatod!

(#18992) Mercutio_ válasza Intruder2k5 (#18991) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az alap ami ingyen van ha jól nézem az ingyenes digitális adóink, akkor ez egy ugyanolyan settopbox mint bármelyik másik, amit boltban meg lehet venni?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18993) Intruder2k5 válasza Mercutio_ (#18992) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Így van, ezt is meg lehet boltban venni!

http://mindigtv.hu/vevoeszkozok?argep_cat=2
http://www.antennawebshop.hu/index.php?entry=receiver_dvbt
http://www.betacom.hu/mindig-tv-vevo.html

TESCO-ba szokott lenni időnként akciósan 6-7k-ért is!

(#18994) Mercutio_ válasza Intruder2k5 (#18993) üzenetére


Mercutio_
félisten

És ez mint settopbox ár/értékben olyan jó vétel, hogy más fel se merül az emberekben, vagy csak ez egy bejáratott "brand" lett, és tudja marinéni is, hogy "a mindigTV-t kell venni, mer' azza' gyön a barátokközt-szulejmán"? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18995) facan válasza Mercutio_ (#18992) üzenetére


facan
tag

Ha TV-ben nincs DVB-T képes vevő akkor kell a kis box+antenna, ha van akkor csak egy antenna.

(#18996) Mercutio_ válasza facan (#18995) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igen, ezt tudom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18997) kungzi válasza Intruder2k5 (#18985) üzenetére


kungzi
veterán

De ha csak úgy lehet majd fejleszteni, hogy az analóg csatornákat megszüntetik, akkor a upc se fog nagyon vacakolni meg kérdezgetni. Jóval több bevétel jön be nekik abból, hogyha fejleszt, mint ha nem. Haladni kell a korral ennyi. És szerintem a digitális bronz csomag ingyen lesz egy ingyen box-al.

(#18998) Breeze válasza pjen (#18955) üzenetére


Breeze
aktív tag

Üdv! 16:9 ben van csak kicsit tojás fejek vannak maga a menü rész az jó stb

(#18999) Intruder2k5 válasza kungzi (#18997) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Haladna mindenki, ne aggódj emiatt, de ha nincs rá keret akkor nehéz! Tudod nincs ingyen a FullHD LED TV a boltban, ezért aztán van kereslet az analóg csomagra!

Illetőleg mint azt írtam fentebb, semmi sincs ingyen!

[ Szerkesztve ]

(#19000) facan válasza kungzi (#18997) üzenetére


facan
tag

"És szerintem a digitális bronz csomag ingyen lesz egy ingyen box-al."
Ez is lehet bár igen nehezen tudom elképzelni :)

Még mindig nem történt semmi az itteni hálózattal, pedig reménykedtem hogy hétvégén megcsinálják. No remélem holnap-holnapután nekiesnek, mert ez így eléggé élvezhetetlen. Ma már vagy tízszer megszakadt a net, igaz tegnap ment egész nap megállás nélkül :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.