Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) Treck válasza Mate (#18195) üzenetére


Treck
aktív tag

Nem hiszem, mert nalam nem indult ujra, vagy csak ide meg nem ert el :)

System Uptime 143 days 07h:13m:21s

http://google.treck.hu

(#18202) Mate válasza Treck (#18201) üzenetére


Mate
nagyúr

Nálad milyen szoftver fut?

Nálam reggel újraindult. Nézegettem, hogy mi lehet az oka, de nem jöttem rá. Pár beállítás elállítódott és történtek változások.

Most pl. ha bekapcsolom az 5 GHz-et wifin, kiírja, hogy kikapcsolta a 2,4-et. Ez eddig nem volt.

Illetve most már ki lehet léptetni a bejelentkezve hagyott fiókot.

[ Szerkesztve ]

(#18203) Treck válasza Mate (#18202) üzenetére


Treck
aktív tag

Software Version STD6.01.12

http://google.treck.hu

(#18204) Mate válasza Treck (#18203) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaja, akkor hozzád még nem ért el.

Nálam: STD6.02.08

(#18205) tornas válasza Mate (#18204) üzenetére


tornas
őstag

Nálam is ez van: STD6.01.12

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#18206) Mate válasza tornas (#18205) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor lehet, csak engem tiszteltek meg az új szoftverrel :D

(#18207) Mate


Mate
nagyúr

Akinek Technicolor modeme van és van szabad 5 perce, az kérem keressen meg pm-ben :)

(#18208) donmackó válasza Mate (#18207) üzenetére


donmackó
őstag

nekem is az van.

Release the cable hounds!

(#18209) Mate válasza donmackó (#18208) üzenetére


Mate
nagyúr

Neked is ma pakolta fel?

(#18210) Treck válasza Mate (#18204) üzenetére


Treck
aktív tag

Hat enyemet csak ne rugjak ujra, mert stabilan megy mar 143 napja :D

Vagy lehet gondoljak ez nagyon stabil, ehhez nem nyulunk, hatha gond lesz ;)

http://google.treck.hu

(#18211) Arolotifar válasza Mate (#18209) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem ti le voltatok maradva egy frissítéssel :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#18212) kezo0


kezo0
addikt

Sziasztok,

szüleim is megkapták postai úton az új Ubee EVW3226-os modem/router kombót a UPC-től. Előtte annak rendje-módja szerint értesítő levelet is kaptak, hogy készüljenek fel erre az eseményre - színes-szagos, nyomtatott telepítési útmutatót is mellékeltek hozzá. Szóval megérkezett az eszköz, és én ma ellátogattam hozzájuk, hogy lecseréljem a régi Scientific Atlanta "WebStar" márkájú kábelmodemet erre az új cuccra.

(Itt szeretném megjegyezni, hogy szüleim mindketten nyugdíjasok, a kábelmodemre mindössze csak egyetlen PC van kötve, azon szalad anyámnak a FiberPower 30, amit kizárólag internet-böngészésre és levelezésre használ, szóval a régi eszköz is tökéletesen megfelelt nekik: nem kérték a cserét, azt se tudják, mi fán terem a wifi... Bezzeg én, aki hozzájuk képest "heavy user" vagyok, 120-as FiberPower-rel + a wifi-képtelen nemtomhányéves Motorola modemmel, amire saját wifi-routeren keresztül jónéhány kisebb-nagyobb eszköz - telefonok, tévék, notebook, tablet, média-lejátszó stb. - csatlakozik, vajon miért nem vagyok jogosult a modem cseréjére, amivel esetleg kiválthatnám a saját régi eszközömet...?)

Szóval beüzemeltem az új eszközt, és nagyjából minden működik is alapbeállításokkal, DE! Szerettem volna ezen az Ubee-n is beállítani azt, ahogy itthon be van állítva a saját D-Link DIR-655-ös wifi-routerem, nevezetesen, hogy csak egy meghatározott, szűk IP-tartományt osszon ki a DHCP, és csak meghatározott MAC-című eszközök csatlakozhassanak a hálózathoz. Konkrétan két eszköznek engedélyeztem volna a csatlakozást: anyámék asztali PC-jének és a saját mobiltelefonomnak. Csakhogy abban a pillanatban, amikor az IP-szűrésnél beállítottam, hogy csak 2 db IP-címet osszon ki, vagy a MAC-szűrés oldalán beállítottam a konkrétan engedélyezendő 2 db MAC-címet, sem a PC, sem a telefon nem tudott csatlakozni a netre. Amint töröltem ezeket a szűréseket, egyből újra szaladt a net mindkét eszközön...

Mit csináltam rosszul? Hogy tudnék IP- és/vagy MAC-szűrést beállítani ezen az Ubee-n?
(Többen is azt írták itt, hogy ez lényegében megegyezik a Technicolorral, szóval akkor gondolom, ugyanúgy, mint azon - de ugye én azt sem ismerem, mert még Motorolám van...)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18213) Mate válasza kezo0 (#18212) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem azért cserélik, hogy mindenkinek wifis modem/routere legyne. a docsis 2-es modemeket cserélik docsis 3-as modemekre.

Az övék még 2-es, míg a tied már 3-as, így az övéket cserélni kell, a tiedet nem.

[ Szerkesztve ]

(#18214) kezo0 válasza Mate (#18213) üzenetére


kezo0
addikt

Köszi, nem is állítottam, hogy AZÉRT cserélik, de ettől függetlenül a szüleimnek nincs rá szükségük, nekem viszont a wifi miatt esetleg lenne (már ha többet tud, mint az én saját routerem - de szerintem az 5 GHz miatt máris többet tud, és igen, azt én ki is tudnám pár eszközzel használni).
Ráadásul nem ez lenne a lényeg, hanem a konkrétan jelzett problémám megoldása.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18215) Intruder2k5 válasza kezo0 (#18214) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De mintha fentebb írta volna valaki, hogy egyszerre nem tudja használni a 2.4, és 5GHz-es rádiókat, tehát nem szimultán dual band! És ha ez valóban így van, akkor az 5GHz-et csak abban az esetben tudod élvezni, ha minden eszközöd képes rá!

(#18216) Mate válasza kezo0 (#18214) üzenetére


Mate
nagyúr

Szüksége van a szüleidnek a modemre, mivel a régi nem fog működni és már csak wifis van.

Intruder2k5 jól írja, nem tud egyszerre 2,4-et és 5 GHz-et Ubee és Technicolor sem. (Legalábbis UPC-s szoftverrel)

[ Szerkesztve ]

(#18217) kezo0 válasza Intruder2k5 (#18215) üzenetére


kezo0
addikt

Ebben most nem vagyok teljesen biztos, de minden eszköz n-es, és még az is lehet, hogy mindegyik ismeri az 5 GHz-et. 100%-osan csak akkor derülne ez ki, ha a gyakorlatban is ki tudnám próbálni... De ismétlem, hagyjuk ezt a zárójeles megjegyzést, az igazi kérdés az IP- ill. MAC-szűrés megoldása lenne. Arra valami ötlet?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18218) kezo0 válasza Mate (#18216) üzenetére


kezo0
addikt

Persze, ilyen értelemben tényleg szükségük van rá, de én úgy értettem, hogy a régi modemmel is tökéletesen működött minden, amire ők használták, ezért ezt a rájuk erőltetett cserét, ami után egy hibátlanul működő berendezést a szemétdombra kell hajítani, kissé pazarló eljárásnak tartom. (Miközben irigykedem, hogy nálam meg nem cserélnek - persze ÉRTEM, hogy miért nem.)

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18219) szab.tam válasza kezo0 (#18217) üzenetére


szab.tam
nagyúr

1 kérdés.
én valszeg csak modemként cserélem, meghagyom mötgötte a di-524-emet.
(nincs kedvem fél napot elbohóckodni a konfigurálgatással...)

az új modemen rögtön tiltani fogom a wifit.
ezt az opciót gyosan és egyértelműen meg fogom taláni?
tehát hogy totál inaktív legyen, hogy még direkt se tudjon valaki ráakaszkodni.
ha kikapcsolom a wifit, akkor ugye nem kell jelszócserével, titkosítással vacakolnom. vagy igen?
és ezek a cd-n rendesen, értehetően le vannak írva?
a wifi beállítás kínai, sosem volt még rá szükségem, és nem is szeretném...

:R

mert hogy az 524-nél megtörtént, hogy ki volt kapcsolva, és 1* látom, hogy villog a wifi adatforgalmi led.
valahogy valaki bekapcsolta.
nem biztos, hogy jót tesz, de az eset után még az antennát is letekertem...
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18220) Mate válasza Mate (#18204) üzenetére


Mate
nagyúr

Rákérdeztem UPC-nél a dologra.

Ez már elvileg egy májusban kijött frissítés, ami valamilyen oknál fogva, csak most települt.

Kértem, hogy küldjék el a changelogot, de nem áll módjukban kiadni, mert nem publikus infókat tartalmaz.

(#18221) Intruder2k5 válasza kezo0 (#18217) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sajnos passzolom, nekem sincs egyik típusú eszközöm se a kettő közül, CISCO EPC3208 modemem van, és saját routerem! De véleményem szerint a védelmet WPA2/PSK/AES kombinációval kell megoldani, és nem holmiféle MAC szűréssel, és/vagy DHCP korlátozással, azok ugyanis egyáltalán semmiféle biztonságot nem nyújtanak!

(#18222) Intruder2k5 válasza Mate (#18220) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem egy áramtalanítással, rosszabb esetben reset-el ki lehet kényszeríteni a firmware frissítését, rendszerinduláskor elvileg keresi az eszköz a frissebbet!

(#18223) kezo0 válasza Intruder2k5 (#18221) üzenetére


kezo0
addikt

Természetesen a WPA2-es védelem be van kapcsolva (gyári default, persze nem árt SSID-t és jelszót cserélni), az IP- ill. MAC-szűrés egy PLUSZ védelem lenne, hogy a dedikált eszközökön kívül még akkor se tudjon más kliens felcsatlakozni, ha mondjuk valahogy feltörik a jelszavas védelmet. Mondom, itthon a DIR-655-ösömön ez évek óta be van állítva. Amikor beszerzek egy újabb wifis eszközt, eggyel megnövelem a kiosztható IP-tartományt, plusz engedélyezem az új eszköz MAC-címét.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18224) kezo0 válasza szab.tam (#18219) üzenetére


kezo0
addikt

Most már nincs előttem a menürendszer, de emlékeim szerint kb. 5 perc alatt kiismertem magam benne, és igen: szerintem nem nehéz lelőni a beépített wifit, és bridge módba kapcsolni a modemet.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18225) Mate válasza Intruder2k5 (#18222) üzenetére


Mate
nagyúr

Beüzemelés óta kb. 40 alkalommal volt áramtalanítva és nem frissített valamiért, csak most. Most viszont magától kereste meg és telepítette.

(#18226) Intruder2k5 válasza kezo0 (#18223) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem a választ akarom kikerülni, megmondom én, nem ismerem ezeket asz eszközöket, lövésem sincs, hogy pontosan hol, és hogyan kell beállítani az általad kívánt dolgokat, de ettől függetlenül tény, hogy ha valaki képes arra, hogy feltörje a WPA2 védelmet, akkor annak nem lesz akadály a forgalomból lehallgatni a MAC címeket, és lemásolni azt saját eszközére, ahogy a fix ip cím beállítása sem lesz akadály számára! Ezek ma már semmilyen fokú védelemre nem alkalmasak, legalábbis nem a WPA2 mellé pluszban! Ha valaki nem képes a WPA2 beállítására, csak az említett két funkcióra, az lehet, hogy egy óvodás elől megvédi azzal a hálózatát, de hidd el nekem, hogy aki a WPA2-t megtöri, az ezt kivégzi pillanatok alatt! Nálad viszont nem arról van szó, hogy ne tudnád a WPA2-t konfigolni, ezért próbáltam jelezni, hogy felesleges küzdelem ez részedről! Mondhatnám úgyis, hogy legalább olyan akadály ez egy hackernek, mint autótolvajnak a slusszkulcs hiánya!

[ Szerkesztve ]

(#18227) Apollyon válasza kezo0 (#18218) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Azért cserélték le a modemet akinél lecserélték, mert a UPC átáll DOCSIS 3.0 szabványra. A régi modemek csak 2.0 szabványúak, továbbá max. 40-50Mbit sebességnél nem tudnak többet. Így a modemcserék betudhatóak afféle hálózatfejlesztésnek is.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#18228) kezo0 válasza Intruder2k5 (#18226) üzenetére


kezo0
addikt

Rendben, hiszek neked, én csak azért ragaszkodtam mindeddig ehhez a "plusz védelemhez", mert ezt nekem még anno egy valóban hozzáértő ember állította be. Ettől függetlenül b..a a csőrömet, hogy ha van ilyen opció a router menüjében, akkor vajon mit kellene máshogy csinálnom, hogy valóban működjön is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18229) kezo0 válasza Apollyon (#18227) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, tudom, hogy erről van szó (és nem csak azért, mert mate3553 már szintén megírta ;) ). Remélem, ezzel egy általános sebesség-növelést készítenek elő. Válaszolni kell a diginek...:P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#18230) Intruder2k5 válasza kezo0 (#18228) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk azon se lepődnék meg, ha egy bug miatt nem működne az említett funkció, ahogy az volt már EPC3925-nél is a statikus DHCP-vel, vagy éppen a T egyes eszközeiben a port forward-al!

(#18231) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#18230) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Cisco EPC3925-ben már javították a statikus DHCP hibát, most már rendesen működik a MAC címhez IP osztása.

Azért történik meg a ED2.0 -> ED3.0 csere mert ED3.0-n 8/4 csatornát lehet egyszerre használni így a forgalom/terhelés eloszlik és stabilabb lesz a szolgálatatás.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#18232) adika4444 válasza Gubek-Einste (#18231) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Docsis 2 esetében, hány csatorna volt?
Amúgy ehhez a routeres témához... Nekem Cisco EPC 3212 van, és nem cserélném le, mert nem kell vele szórakozni, kb 15-20 mp alatt kapcsolódik. A kérdésem arra irányul, hogy ilyen modemet lehet e még kérni, ha a régi feldobná a talpát?

üdv, adika4444

(#18233) kungzi válasza adika4444 (#18232) üzenetére


kungzi
veterán

UPC-től kérni? Jó vicc. :D Olyat kapsz, amilyet küldenek. ;]

(#18234) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#18231) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tudom, azért írtam múlt időben...

(#18235) Intruder2k5 válasza adika4444 (#18232) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Itt találod a különböző szabványok jellemzőit!
http://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS#Speed_tables

Nem igazán, sajnos már elég régen nem hallani olyat, hogy valaki CISCO modemet kapott volna, gyanítom kifogytak belőlük, manapság már mindenki csak TC, és újabban ezt az Ubi csodát kapja!

(#18236) adika4444 válasza Intruder2k5 (#18235) üzenetére


adika4444
addikt

Sziasztok!

Köszi a linket! Hát ez pech, mert a rack-be csak ez a Cisco fér be. Tetején csak a router fér el, arra meg ugye nem lehet rakni a modemet, mert kissé meleg lesz tőle...
Azért köszi a segítséget, akkor majd valamit kitalálok, de egyenlőre teljes az öröm, mert kiválóan megy a 3212.
Amúgy még egy kérdés... Ez az EPC3212 alapból csak a jelszinteket tudja mutatni? Mert ha belépek az admin felületre, nem mutat semmivel sem többet. Vagy ezt is ez a kedves UPC tette ilyen okossá, hogy tényleg csak a jelszinteket látni?

üdv, adika4444

(#18237) szabog4 válasza blakey (#18198) üzenetére


szabog4
aktív tag

Most csak válaszolok, nem kívánok vitát indítani! UPC Trio L csomag lesz! :))))) 120 net megvan, a tv szülőknek megvan, az alap telefon szülőknek megvan,! :D Minden okés lesz remélem! :K :DDD

"Nem tudom, hogy miket és hol olvasol, de nekem nem szakad, XL csomag, 11. ker.. :) folyamatos és stabil, legalábbis az elmúlt 1,5 évben 1X volt kimaradás, de akkor országosan."

Idézgetek párat, ha kell linkeket is adok! :D Sőt, itt is van! :) http://sg.hu/listazas.php3?id=1002913811

1
"Ez mi
ránéztem a sebességre 15/13 mbit, 18/18 mióta lett szinkronos a netem?
ás hová lett a 70-120? :o"

2
"Most jó! Percenként elment,meg visszajött.Volt egy 5 peces kimaradás is kb"

3
"Hát ez egy nagy szar megint"

4
"karacsony/szenteste napja, 7:27, reggel. olyan reggel 6 ora ota hogy nincs net... :)"

5
"Csepelen 42 órán át nem volt semmi. Csütörtök este 8-tól Szombat du. 2-ig."

6
"Hm. Korrektnek tűnik. Egyébként igen: bosszantó a leállás és szakadozás, de ezektől eltekintve több éve elégedett előfizető vagyok.
Azt is tudom, hogy nem mindegy, melyik szolgáltatási körzetben vagyok.
De itt nálam jó. Budapest 13. ..." (még is tetszik neki, mert megbízhatóbbnak találja, mint a többit)

7
"http://index.hu/tech/2013/12/07/a_upc_szerint_minden_rendben_van/ na hiszem"

8
"Első lépés az lenne, hogy elismerik! De 1db DNS támadást és 1db áramszünetet (Miskolc) jeleztek eddig, erre fogják! Ezzel szemben országos probléma van!!!
Én elhiszem, hogy nem egyszerű a DNS szerverek elleni támadást (persze ha erről van szó, nem másról) kivédeni, de az isten szerelmére: NYILATKOZZANAK MÁR VALAMIT, ne azt, hogy most már működik és egyszeri hibajelenség volt!!!
"

Vannak jók is! :D
9
"NKEM JÓ A 240 MBIT ES HASIT JO JO"

2013 decemberi posztok

Ezért kérdezgettem, hogy erre felé tapasztalható-e, de hát majd én megírom, hogy milyen! :DDD
Elbizonytalanodtam na! :U

;]

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#18238) blakey válasza szabog4 (#18237) üzenetére


blakey
titán

Túl sokat olvasol. :) A fórumokon általában a problémákról van szó, ebből a szempontból nem biztos, hogy megfelelő következtetést fogsz levonni. Megfelelő eszközökkel és megfelelően kiépített hálózaton stabil lesz a kapcsolatod.
Nem tudom miből gondolod, hogy bárki is vitázni szeretne, de tovább megyek, ha azt írjuk, hogy nem jó akkor mit csinálsz? Azon a környéken lakókat kérdezd meg akik upc-sek, már 2 utcával odébb is más lehet a vélemény.

Napi szinten 12-14 órát "lógok" a neten, megy a netrádió, nincs gondom, 1,5 éve van náluk a netem, ha gond lenne leírnám.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18239) HofiZoli válasza szabog4 (#18237) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Egy fórumból sikerült 8 panaszt kimazsoláznod...

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#18240) tornas válasza szabog4 (#18237) üzenetére


tornas
őstag

Az igaz, hogy csak 1,5 hónapja van még nálam bekötve a UPC (FB 15, TC 7200-as modemmel), de nekem eddig semmi gondom nem volt még vele.

[ Szerkesztve ]

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#18241) Intruder2k5 válasza adika4444 (#18236) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nyilván a UPC-s firmware olyan amilyen, de ezen nincs is mit csodálkozni, más szolgáltatóknál (Telekom) már olyan hülye HGW-ket osztogatnak, hogy lassan admin felülete se lesz! Van amelyikben a DHCP szervert nem lehet konfigurálni, van amelyikben DNS szervert sem lehet egyénire állítani, nincs bennük bridge mód, stb, stb... Egyébként meg a 3212 nem HGW, csak egy szimpla modem, nem tudom mit akarsz állítani benne...?! Ha kihúzod belőle a koax kábelt, úgy indítod újra, akkor láthatsz egy kicsit bővebb admin felületet, de amint visszadugod a kábelt és online lesz a modem, azok eltűnnek!

(#18242) Mate válasza adika4444 (#18232) üzenetére


Mate
nagyúr

Jelenleg három fajta van aktívan forgalomban. (Akinél csak tudják cserélik, hogy egységesebb legyen a dolog.)

1. Techicolor Tc7200. Nincs vele semmi gond, sokan idegenkednek az ismeretlen név miatt. Ha jól tudom Thomson gyártja.

2. Ubee EVW3226. Új készülék, szoftverben ugyan az, mint a TC. Tapasztalat még nincs vele.

3. Cisco 3925: Csak céges, fix-ip-s ügyfelek kapják.

Méretek:
Cisco: 176 x 145 x 50 mm
Techmocolor: 220 x 166,7 x 43
Ubee: 240 x 172 x 42

(#18243) Intruder2k5 válasza Mate (#18242) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azért az elsőhöz hozzátenném, hogy igenis voltak néhányan, akiknek akadt vele gondja, és többet is cseréltek nála különböző okokból!

(#18244) Mate válasza Intruder2k5 (#18243) üzenetére


Mate
nagyúr

Ahogyan Ciscoval 3925-el is volt gond.

Semmivel se rosszabb, mint a Cisco.

(#18245) edward2


edward2
addikt

XI kerület internet leállás van esetleg másnak is problémája vagy ez egyedien az enyém?

(#18246) blakey válasza edward2 (#18245) üzenetére


blakey
titán

Nálam nincs és nem is volt. :) Mi a gond?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18247) edward2 válasza blakey (#18246) üzenetére


edward2
addikt

Router ledobta netet aztán ennyi. Docsis wan beállításnál kell valami a user/passw-hoz?

Bőven 1 éve megy hibátlanul első alkalommal van ilyen de reset után sem akar visszamenni.

(#18248) blakey válasza edward2 (#18247) üzenetére


blakey
titán

Cisco-nál üresen kell hagyni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#18249) Mate válasza edward2 (#18245) üzenetére


Mate
nagyúr

Kedves Ügyfeleink!
Budapest XI. kerületének egyes részein jelenleg központi hiba miatt szünetelnek a UPC szolgáltatásai. A hiba javításán már kollégáink dolgoznak, amint több információval rendelkezünk, jelezzük felétek!
Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!

(#18250) poli27


poli27
veterán

Egész jó ez a két darab új Ubiquiti Nanobeam M5 400 antenna,a Mikrotik ami volt elbújhat mellette :D Nagyjából ez a határa a 2x2 mimo N wifinek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.