Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65042) devisionhun


devisionhun
csendes tag

Tisztelt topik!

Keresem azt a lelkes szakertot, aki segitene nekem a kovetkezovel:
vonal --> D-Link DSL-360R --> LinksysWRT54G (tomato 1.28) --> LAN

A problemam az, hogy hiaba van a DSL modem bridge modra allitva es a router PPPoE beallitva, sajnos a router altal erzekelt ext IP (100.100.x.x) es a pl whatismyip.com altal latott valodi ext IP (31.46.x.x) nem egyezik.

Double NAT helyzetre gyanakszom, de mar nem tudom hogyan allitsam mashogy a rendszert.

Szeretnek belso szolgaltatasokat elerni (SSH pl) de jelenleg se a router altal DynDNSbe jelentett 100.100.x.x se most a valodi 31.46.x.x IPkkel nem tudom elerni meg a routerem sajat SSHjat sem (ami be van konfiguralva kulso hozzafereshez).
Emiatt persze minden tovabbi port forward sem mukodik.

A rendszer korabban mukodott, majd hardverhiba miatt volt modositas T reszerol korabban, gyakorlatilag a DSL modemet csereltek.

Ezzel sem a szerencsetlen call centrest nem akarom traktalni es a 4-5ik eltoltott ejszakam utan nekem sincsen erom vegighallgatni a "huzza ki majd dugja be ujra" mantrakat.

Koszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.