Hirdetés

2024. július 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) xsjado93

xsjado93
senior tag

Delléknél már van is tandemes XPS, igaz, a fényerő feleannyi sincs mint az iPad esetében: https://www.xda-developers.com/dell-xps-13-2024-review/

Your life is a lie.

(#2) Neurotoxin válasza xsjado93 (#1) üzenetére

Neurotoxin
őstag

Lehet, hogy kisebbségben vagyok az álláspontommal, de ha nem kocsiban/vonaton/parkban kell használnom az eszközt, jelen esetben egy laptopot, munka közben bőven elegendő számomra egy 40% körüli fényerő, különben kiveri a szememet.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#3) tibaimp

tibaimp
nagyúr

Jó lesz ez! Szépen terjed az OLED technológia minden felé!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) mad823 válasza xsjado93 (#1) üzenetére

mad823
őstag

Kérdés, hogy milyen fogyasztás mellett tudja mindezt, mert ugye tévék esetén többet eszik egy OLED mint egy LED. Illetve milyen az ABL, mert ugye hiába hangzik jól(?) a dell esetén az az 500 nit, de ha mondjuk 100% kitöltés esetén már csak 200, az ugye problémás.

(#5) Semplar válasza Neurotoxin (#2) üzenetére

Semplar
őstag

👍
Akinek nem elég, az már ne menjen éjjeli őrnek! Őrüljön, hogy a duplanullásba ki tud még botorkálni. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#6) cs.zs. válasza mad823 (#4) üzenetére

cs.zs.
addikt

Érdekes ez,
az OLED TV (LG 55C31LA) rendesen "fűt", tehát nyílván nem a legkedvezőbb fogyasztású, hiszen hőveszteség is bőven van. Az oled kijelzős laptop (pl Asus UM5401QA [kép] ) viszont egyáltalán nem eszik sokat, kifejezetten hosszú üzemideje van.

...itt kérem mindenki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.