Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28007) hamyka válasza T-online (#1) üzenetére


hamyka
senior tag

Szép jó reggelt :)

Oh, te magad foglalkozol T-homos szolgáltatással ? :) jaj de jóó :)

Úgy értem hogy, örülök ( ha valóban te értékesíted ) hogy van itt a Ph-n olyan emberke aki értékesít T-home szolgáltatásokat :)

Nos röviden bemutatkoznék ( ha lehet ) :

Szegvári lakos vagyok, adataimat nem írom ki ide biztonsági okokból :)

Én voltam ügyfeletek, de eljöttem tőletek,

Ha lehet kérdeznék :

- Felfele miért pocsék a net sebessége ? Felfele sebesség akkor jón jól ha mondjuk valaki seedel ( remélem ezzel nem mondtam rosszat ) vagy felfele akar tölteni valamit,

- Most hogy vannak a dolgok a T-homnál ? Anno itt Szegváron csak egy szolgáltató volt nem jut eszembe a neve, akkor még se T-home se optanet nem volt mert tudom :)

Illetve érdekelne hogyha mindent a T-homtól igényelnék az az kábeltv ( az összes csatorna/ analog/digitális vagy csak digitális)+ net legnagyobb csomag+ villany + gáz stb :) Mennyi lenne így összesen a havidíjam ? ( mondjuk vezetékes telefont nem kérnék, bár kitudja nem tudom )

Illetve mik a feltételek ? :)

Illetve mennyi macerával jár ha valaki akar a Thomtól villanyt- gázt stb?

Illetve kérnék véleményeket hogy a Thome cég hogy vált be mint villany/gáz szolgáltató :)

Netjükkel nem volt bajom bár itt a faluban panaszkodtak rá a helyiek nekem ha jól emlékszem jó volt, és a modemjük is szuper mert sose volt vele bajom, mondjuk annyira nem ismerem a modem márkákat, de ha jól emlékszem sose kellett cserélni az alatt a 2 év ( vagy ameddig ügyfelük voltam) alatt a modemet, Optanetnél 1 év után cserélni kellett mert elpusztult :U Nem bírta a strapát

T-online nevű emberke most hozzád szólok :

Ismered-e a Corinex AV 200 tipusú modemet ? Csak kérdezem :)

Írjatok :)

Ui: Bő hosszúságú választ kérek :)

Comodó új távlatok...........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.