Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:08

LOGOUT.hu

Pokémon Go témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Menslee


Menslee
tag

Még nem láttam róla témát, ha már van akkor ezer bocsánat és elnézést!

A mai nap Ausztráliában és Új-Zélandon elérhető lett a már teljes, nem béta állapotú Pokémon Go.
A sok okos user pedig rájött hogy használja még a 25.-ei Eu-s megjelenés előtt.

Én iOS-en kezdtem egy iPhone 6-al és tökéletesen működik kis hazánkban is.

Ha bárkinek bármilyen kérdése, kérése, tapasztalata van ne tartsa magában!

Az autókra, motorokra, biciklisekre és buszokra pedig tessék odafigyelni mert egy Pikachu se ér annyit mint egy törött kéz/láb :C

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#2) DarkGubi


DarkGubi
aktív tag

Androidon is jó a játék (bár kicsit nagy memória igényű). Az Apkmirror-ról le lehet tölteni és telepíteni.

Nem rossz szórakozás, bár néha vannak szervergondok. Ma egy templom előtt harcoltam az egyik GYM-ben és már majdnem győztem, mikor egyszerűen nem történt semmi. Kiléptem-beléptem... illetve csak akartam belépni. Szerencsére a 2 legyőzött pokémonom egészségesen tért vissza, nem keletkezett károm a szerver leállásból.

A következő napokban próbálok nagyobbat fejlődni, de nem könnyű.
Ma azért felidegesített ez a helyzet:
Elmentem egy GYM előtt ami még szürke volt és el akartam foglalni, de nem voltam még 5-ös szintű (kicsi kellett volna). Elmentem a helyi számtech boltba (és közben 5-ös szintűre fejlődtem) és az alatt a 20 perc alatt valaki végigfoglalta az össze szürke GYM-et a környéken (azt is amit én akartam) nem gyenge pokémont állítva védelemnek. :((
Most aztán fejlődhetek. Átkozott piros valaki. :DDD
Ebből háború lesz! Hát még ha meg is jelent volna hivatalosan a játék.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#3) zuzu000


zuzu000
őstag

Ma kezdtem el vele játszani, eddig nem rossz :D bár a szerver leállások tényleg elég frusztrálóak tudnak lenni. Holnap körülnézek a városligetben, láttam vagy 20-30 pokéstopot, talán valami rare pokémon is lesz arrafele.

GO chatet használjátok? Térkép alapján mutatja, hogy ki van közel hozzád (ez benne lehetne az appban alapból mondjuk..)

(#4) Menslee válasza zuzu000 (#3) üzenetére


Menslee
tag

Na igen. Ezek a szerver oldalú problémák élggé zavaróak. Sokan írnak miattuk mindenféle platformon is de a legkézenfekvőbb magyarázat az hogy mivel még nálunk nem hivatalos így a szerver/szerverek sem funkcionálnak teljesen. Remélhetőleg amint kijön kis hazánkban is megoldódik a baj.
Amúgy érdekes hogy amint felkelnek az usában (idehaza 18 óra körül) egyből kezdődnek a bajok :DD )

Én Level 9-ig sikerült felmásznom így is, a pokedexem pedig 30 körül áll :C

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#5) Amur válasza Menslee (#4) üzenetére


Amur
addikt

vajon ha apk mirror-ról letöltöm, és megjelenik a hivatalos, kezdhetem elölről, vagy van benne felhőmentés?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6) DarkGubi válasza Amur (#5) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Igen, van felhő mentés. A játék google fiókhoz vagy a pokémon trainer club-hoz csatolja a mentést. Hacsak a Niantic/Pokémon cég nem dönt arról, hogy nullázza, kétlem hogy gond lenne. Legalább is ajánlom nekik. :))
Bár tegnap 18 óra óta nem megy a szerverük. Visszavonom. Most sikerült belépnem.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Sziasztok. Csatlakozom Androidon.

Első hír: késik a Globális start a szervergondok miatt.[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) DarkGubi válasza Xaels (#7) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Na igen, a szerver gondokat minden nap tapasztalom. Ezért sem tudok olyan gyorsan fejlődni mint szeretnék.
Reméljük hamar megoldják.

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#9) Menslee válasza DarkGubi (#8) üzenetére


Menslee
tag

Elméletileg addig lesznek még szerver gondok amíg nálunk meg nem jelenik hivatalosan. Engem is eléggé bosszant hogy 18:00 után nem lehet érdemlegesen játszani nagyjából 01:00ig :(

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#10) Xaels válasza DarkGubi (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Én is tapasztalom, de jelenleg elkezdett kiütni nálam az IAP baszakodás.

A játék egyébként bejön, de számomra azért vannak hiányosságai amiket sajnálok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Menslee válasza Xaels (#10) üzenetére


Menslee
tag

Nekem úgy jött le az IAP dolog mint LoL-ban is. Nem kötelező és nem lesz tőle erősebb se semmi csak gyorsabb lesz tőle. De Poké Coin-t is lehet szerezni a Gym-ek befoglalásával :K

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#12) Xaels válasza Menslee (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet csak ritkán jutok oda. Általában járművön ülök és nincs rá idő. Otthon meg nincs a közelben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13) Xaels


Xaels
félisten

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) MattM


MattM
tag

Most ez miatt kell N Betáról MM-re downgradelnem? Nemár niantic miért csináljatok ezt?

(#15) Menslee válasza Xaels (#12) üzenetére


Menslee
tag

Azt sajnos már én is tapasztaltam hogy kocsiból vagy egyéb másból nem igazán lehet játszani. Példának okáért a tojás nem is pörög amíg így játszik az ember. Gondolom azért mert túl gyorsan halad. Ezt egyébként nem tartom rossz dolognak.

MattM: Amíg csak preview van belőle nem fogja támogatni a játék. Csak ha már official lesz. (Szerencsére iOS 10-nél nincs ilyen baj :D )

[ Szerkesztve ]

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#16) DarkGubi válasza Menslee (#15) üzenetére


DarkGubi
aktív tag

Én még villamoson szoktam Pokémonokat elkapni. A Pokéstop-okat is meg lehet látogatni így, csak gyorsnak kell lenni. Budapesten a 4-6-os villamoson végig utazva egész jól lehet XP-t gyűjtögetni (amíg a szerver bírja).

Az én telefonom (Nexus 5X) viszont mint kiderült nem bírja a Pokémon Go-t. Ha az AR Pokémon elkapás is be van kapcsolva, szinte mindent kilő az android a memóriából (jó esetben). Csak szenved. Szerintem ehhez a játékhoz minimum 3 GB ram szükséges (na jó, nagyon minimum a 2 GB).
De van egy új háziállatom ami viszont jó :DDD

Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

(#17) Xaels válasza Menslee (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyjából 20km/h a határ. 56-61-4-6 villamos meg 966, 923, 23 és 66 busz amiken játszom. Egyébként kék csapat geplovagx ha valaki belefut.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) Armahun


Armahun
addikt

Nincs valami nagyobb térkép,hogy hol vannak helyek, nekem itt a közelben semmi sincs.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#19) Menslee válasza Armahun (#18) üzenetére


Menslee
tag

Elvileg az Ingress-es térkép megfelelője a Go-s. Arról meg már láttam egy párat.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#20) Armahun válasza Menslee (#19) üzenetére


Armahun
addikt

Magyart nem találtam még.

Kérdés: A transfer gomb mire jó?

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#21) bzsolt99 válasza Armahun (#20) üzenetére


bzsolt99
tag

Elküldöd a profnak a pokemont majd kapsz érte ilyen eleség vagy mi az. Ami a fejlesztéshez kell nem az üvegcse a másik.

(#22) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Csumi! én mirrorról töltöttem le és androidos telómat itt nézem és járkál a karakterem közben meg sehova nem megyek hanem csak ülök a széken az mitől van?:D

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#23) Menslee válasza Scrake^;DD (#22) üzenetére


Menslee
tag

A GPS vacakolhat olyankor.

Arni: Azokat erdemes "transferelni" amikbol ketto van, az ilyenkor kapott xy candy-t tudod hasznalni egy masik ugyan olyan pokemonon es fejlesztheted vele.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#24) 4ron


4ron
senior tag

Mekkora adatforgalmat generál átlagosan az alkalmazás?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#25) Menslee válasza 4ron (#24) üzenetére


Menslee
tag

1-2 óra alatt 32 megát evett meg.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#26) bzsolt99 válasza 4ron (#24) üzenetére


bzsolt99
tag

Annyit tudsz csalni a dologgal,hogy a google mapssal lemented offlineba a térképet. Akkor szerintem még kevesebb adatot eszik meg.

(#27) Xaels válasza Menslee (#23) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk az alapból erőseket nem érdemes beáldozni mert felfejlesztés után azok használhatóbbak illetve kevesebbet kell szöszölni a fejlesztésükkel. Bár van 1-2 überkocka bent a belvárosban akikkel nem lehet lépést tartani így sem. Az 580-as Pidgeot-om most jött vissza. Így megint csak 1 edzőtermem van. Idekint Sori végében nincs semmi, alig van Pokémon is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) Menslee válasza Xaels (#27) üzenetére


Menslee
tag

Az ausztrál csoportba tettek ki egy képet egy 1997cp-s Dragonite véd valamit egy lvl 27-es user álltal.

NA EZ A DURVA :DD

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#29) Xaels válasza Menslee (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, az nem lehetett szívderítő érzés. Az a baj, hogy Gym nélkül nagyon nyőgvenyelősen jön a Stardust és ahhoz, hogy komolyabb fejlesztést tudj csinálni sok kell belőle. Rattatától meg Pidgeytől herótom van lassan. Mondjuk ahogy néztem a saját szintünktől is függ, hogy milyen erősek lehetnek a Pokémonjaink. Kaptam tegnap üzit 9. szinten, hogy nem vagyok elég fejlett, hogy továbbfejlesszem.

Hajnalban egy 554-es Pidgeot ugrott az utamba. Kicsit viccesnek éreztem, hogy első dobásra behúztam szegényt. Mondjuk alapvetően ez az egyik bajom a játékkal, hogy fittyet hány sok mindenre az alap szériát tekintve.

Nektek a telefon, hogy bírja? S6-om van. Nem szokta bezárni a háttérben, de a Pokémon nézetben bitang mód lelassul és lagol egy ideje és néha nehézkes legörgetni a transfer gombra ha felmelegszik. Throttlingol rendesen és forró levegőt fúj a simtálca nyitására való apró lyukon. Igazán lehetne kijelölni több Pokémont Transferre, hogy ne kelljen egyesével.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) Armahun válasza Menslee (#23) üzenetére


Armahun
addikt

megvan, köszi.

Még egy, jobb alul az a pokemon választó mire jó?
Először azt hittem, ha ott választok egyet, akkor fogja mutatni a térképen, hogy merre van, de nem csinál semmit.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#31) Xaels válasza Armahun (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem választó csak mutatja mik vannak a közeledben, ha célirányosan akarsz keresni. A lábnyomok azt jelzik milyen messze vannak tőled.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Egyelore nekem o a legerosebb. Kelenfoldon dobott egy balbasaurt

An odyssey through the realm of consciousness.

(#33) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

ti játszotok most? nem enged be engem valamiért csak tölt tölt...

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#34) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ez kb. az én véleményem is, igaz nem ennyire kemény, de közel van hozzá. :D

[link]

Mindenesetre csak szórakozás szempontjából osztottam linket, de elvárom, hogy bekerüljön a jövőbeli összefoglalóba. :U Nincs kifogás.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#35) Scrake^;DD válasza Menslee (#28) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Milyen ausztrál csoport? megadod? engem is érdekel :)

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#36) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

mondom este kicsit kimozdulok már akkor úgy is kevesebben vannak :D találkoztam spanomékkal mentek meccset nézni, nem néztek hülyének amikor két telefonnal a kezemben mászkáltam erre arra na mind1 ezeket találtam :DD

SeaHorse ezért be kellett másznom az óvodaudvarra :DD

Zubat azt hittem valami szellem :W

Holnap ide is ráveszem magam és kinézek miújság :DD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#37) Xaels válasza Scrake^;DD (#36) üzenetére


Xaels
félisten

Zubat mennyi Pokélabdámba került... az erősebbek makacs jószágok tudnak lenni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#38) Scrake^;DD válasza Xaels (#37) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Igen, a seahorse is erős de azt én 1 labdából befogtam, találtam ilyen madarat is az meg 2x elfejelte a pokélabdát :DDD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#39) Xaels válasza Scrake^;DD (#38) üzenetére


Xaels
félisten

Spearow az amelyik ilyen kis pofátlan még.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) Menslee válasza Scrake^;DD (#35) üzenetére


Menslee
tag

Pokemon Go Australia néven fut facebookon. De ha hazaérek akkor küldök linket is :K

Nem ígérem hogy egyhamar lesz ugyanis döntő nézés utánra be van tervezve egy kiadós vadászat :DD

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#41) Armahun


Armahun
addikt

Ezeket ma fogtam a kertben a két csalival.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#42) Scrake^;DD válasza Armahun (#41) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

csalival?:D

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#43) Xaels válasza Scrake^;DD (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Incense gondolom. Items alatt találod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Gengárt talált már valaki?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#45) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Sziasztok! Én is elkezdtem játszani a Pokémon Go-val, nagyon addiktív, hasonlóan, mint az Ingress. :) Egyenlőre nem tudtam sokat mozogni még, de a munkahelyemen már fogtam vagy 5 Pokémont. :D Borsodban játszok.

Egyenlőre így állok, szerencsére PokéStop is van egy csomó, hála nekem, annó ezeket én küldtem be portáloknak az Ingress-ben. :D
Az erőforrásokat a játék eszi rendesen, akksit szívja kegyetlenül. 20 perc játék alatt -30% töltöttség.

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#46) Xaels válasza Scrake^;DD (#44) üzenetére


Xaels
félisten

Nem láttam még Gengart. A tököm tele van. Az összes edzőteremből kipateroltak. Semmi defender bónuszt nem kapok, farmolhatok még mindig pokémonokat. Ilyen 580CP is kevés már a benmaradáshoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47) m0h0senator


m0h0senator
őstag

A masodik labda es 2x megetettem. De megvan

An odyssey through the realm of consciousness.

(#48) Scrake^;DD válasza csasaKKP (#45) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Ahol én lakok kb az egész városban én vagyok az egyetlen akinek megvan ez a játék (Salgótarján) szóval amint kimozdulok melóból be is járom a várost mielőtt hazamennék. Elmegyek majd a mango fitness be, befoglalom az edzőtermet egy ilyen kukaccal :DD

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#49) Armahun válasza Scrake^;DD (#48) üzenetére


Armahun
addikt

Találtam egy üres termet, a helyi általános iskolában. :DDD

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#50) Xaels válasza Armahun (#49) üzenetére


Xaels
félisten

Tegyél bele egy Pokémont. Akkor naponta kapsz 10 érmét és 500 Stardust-ot. Amit a Shopban jobb felül a pajzsra kattintva tudsz átvenni. Fel is fejlesztheted az edzőtermet de ahhoz az kell, hogy betegyél egy alacsony szintű pokémont és el kell gyepáld párszor edzésként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Pokémon GO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.