Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok,

Azért az sztem nagyon gáz, hogy 3/4 nap alatt nem tuják megoldani a levelező szervez problémáját... A másik nagy probléma, hogy az egyik fiókból az összes levél eltűnt! még visszakeresni sem tudok. remélem azért ezt is megoldják vhogy...

(#27152) KicsiUbul válasza ferikek (#27151) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Nálam 2012.01.30 az utolsó levél a mailboxban...

Értem én...

(#27153) ferikek válasza KicsiUbul (#27152) üzenetére


ferikek
aktív tag

Nekem is ilyen dátumú volt 13-15-ig kb, utána meg eltűnt minden! Asszem csak dután 18:52-től jönnek meg a mailek, a régebbiek nem! Holnap tuti telefonálok (függetlenül attól h az automata bemondja-e vagy sem), ilyen azért nincsen! Persze, hülye vagyok, hogy céges levelezés ezen keresztül megy...

(#27154) bul07 válasza dchard (#27127) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm , akkor jó
Viszont feltöltési sebességgel nem vagyok elégedett L-es csomag, azt hitem hogy karbantartással javulni fog de nem így lett
Ha bejelenteném hibára lenne javulás vagy egyáltalán foglalkoznának vele?

Amúgy azért zavar ennyire mert öcsém S-es csomagja így néz ki (10.6/4.5), és többször is mértem azóta nála és nem változott , nagyon piszkálja a csőröm hogy ő nagyobb féltöltést kap mint én ;] ;]

Az enyémről mérések:
speedtest nem is ér pontosan szerintem, bár ingadozik a sebesség

Thome sebességteszt , két mérés 10percen belül látható hogy elégé ingadozik
[link] , [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27155) headhunter


headhunter
addikt

NetMánia S csomagnál az utóbbi napokban (1hete), másnak is csökkent a sebesség?

Régebben a 10Mbit-nél, 12.479 kbps-re szinkronizált a modem, most 10.239 kbps-re.

1 hete :

Most :

(#27156) bul07 válasza headhunter (#27155) üzenetére


bul07
nagyúr

Képek linkelése rossz/ nem nagyítható

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27157) #41133696 válasza bul07 (#27156) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kicsit körülményesen :D Egyébként:

T-Home DSL fórum.

[ Szerkesztve ]

(#27158) daniel2121 válasza Mura (#27131) üzenetére


daniel2121
senior tag

Az enyém is ezen keresztül megy, még mindig nem jó, tö...m ki van velük már, nem tudok én sem dolgozni normálisan.Amúgy is gondolkodom a szolgáltató váltáson.

(#27159) ferikek válasza daniel2121 (#27158) üzenetére


ferikek
aktív tag

Beszéltem az Ügyélszolgálattal... az, hogy folyamatosan változik a postafiók tartalma, az annak köszönhető, hogy próbálkoznak, de eddig sikertelnül (már kb. 1.5 napja). 72 órájuk van, de azért elgondolkodtató, hogy egy ekkora vállalat nem tudja megoldani... röhej, de most mit tudsz velük kezdeni? max ha megjavul, akkor panaszlevél és jóváírnak neked pár ezret.

(#27160) dchard válasza ferikek (#27159) üzenetére


dchard
veterán

A probléma ezzel az, hogy rengeteg üzelti ügyfélnek is elpukkant a cucca, namost a mai világban már elég príma módszerek vannak a redundanciára, akár cluster szinten is, szóval érthetetlen, hogy miként állhat az elő, hogy nem csak a szolgáltatás esik ki, de van akinek egy évnyi levelezése egyelőre kuka...

Szóval itt nem csak az a kellemetlen, hogy most éppen nem megy, hanem az, hogy milyen IT politika idézte ezt elő. Egyébként azon sem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy nem magával a levelező szerverrel, hanem a mögötte lévő storge megoldással vannak gázok, és erre utal, hogy ennyi ideig nem tudták visszaállítani a szolgáltatást...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27161) kovacszk válasza dchard (#27160) üzenetére


kovacszk
senior tag

Az hadján hogy egy évnyi levelezésem nekem is kuka eddig, de ha jól veszem észre legalább 24 órányi beérkezett még olvasatlan üzenetem is cselleng valahol. Ez azért komolyan elfogadhatatlan és nem olyan dolog hogy addig gyorsan helyttesítem valamivel még lesznek oly kedvesek megcsinálni. És nem tudom mit csinálnak de kb óránként kapok egy 2012 januári emilt, ha így haladnak egy két év alatt megérkezik mind :W

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27162) Azharel


Azharel
aktív tag

Valaki megtudná mondani akinek Cisco isb2001 beltéri egysége van, jár hozzá hdmi kábel ? Mert a szerelő elvitte a dobozból a kábelt és nehogy már számon kérjék majd rajtam...

(#27163) KicsiUbul válasza kovacszk (#27161) üzenetére


KicsiUbul
őstag

Itt a válasz :DD
A mailservereknek más funkciójuk van éppen

Értem én...

(#27164) SlayR


SlayR
senior tag

Tanácstalan vagyok, mint egy kisközség mondhatnám....a héten volt már hibára jelentve a netem jobban mondva ismét előbújt a villog a voip ledje de csak foglaltatjelez téma....azt ki is javították de utána a 120megás optinet témám olyan szépen beállt letöltésbe a 20megára, hogy....nem nem volt öröm nézni...valakinek valami ötlete mi okozhatja ezt? (mostis bejelentettem azt kaptam kivizsgálták meg hogy elhárították a hibát, de ugyanez van)

(#27165) kovacszk válasza KicsiUbul (#27163) üzenetére


kovacszk
senior tag

:) :DD Ez a baj hogy ilyen baromságokkal foglalkoznak!

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#27166) Allien válasza Azharel (#27162) üzenetére


Allien
veterán

Nem jár hozzá, elvileg a dobozban sincsen HDMI, hanem egy rövid előszerelt UTP van benne. :K Ha le akarod adni, akkor max scart kábelt kérhetik, ha kérik, meg a táp kábelt, távkapcsolót.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27167) #41133696 válasza kovacszk (#27161) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nem tudom ki hogy van vele, de éppen ezért (is) alapszabály, hogy a szolgáltatói levelező szolgáltatást az igazán releváns célokra nem használom.

Mindegyik levelező szolgáltatással előfordulhat, de az Internet szolgáltatói levelező szolgáltatásokkal több probléma is lehet.

1. Ha az ember szolgáltatót vált, az addigi levelezését vagy le kell menteneni specifikus programokkal vagy elbúcsúzik tőle.
2. Ha le is menti, a kontaktoknak külön meló értesítést küldeni, hogy helló, már más a mail címünk
3. Különösen a kisebb Internet szolgáltatóknak mondjuk hogy minőségbeli problémájuk van.
4. A szolgáltatói email címmel az első pontból is következően, nem egy életbiztosítás beregisztrálnia az embernek magát fórumokra, digitális játék terjesztő szolgáltatásokba Steam, Origin stb, webáruházakba stb mert:
- a legtöbb embernek szolgáltatóváltás előtt és közben nem jut eszébe kicserélni a levelezési címet az újra, ami viszont azért gond, mert ezek a szolgáltatások, ellenőrözvén, hogy nem eltérítésről van e szó a régi címre küldenek aktivációs emailt, ami ha már ugye nem él, akkor így járás.
- Itt a fórumon is sok olyan embert láttunk már akik Steam és más topicokban ezen keseregtek.

Ezek a pontok különösen igazak azokra akik évente váltanak szolgáltatót, de én is elsősorban annak ellenére, hogy az invitelnél is 8 évig voltam egyhuzamban, GMAIL-t, Outlook.com-ot és Yahoo-t használok. A legkényelmesebb számomra a a Google Mail.

(#27168) Teodor52 válasza tomi319 (#26192) üzenetére


Teodor52
senior tag

Szia!

Nos egy órája kihozták a Samsung UE40 EH6030W led tv-ét amit be is üzemeltek!

Kb 11 nap telt el a megrendeléstől!

Papírügyintézés:

A Samsung embere ki kijött és szerelt annyit mondott, hogy 2 garancialevelet találok a csomagban,és ezzel be kell fáradni a valamelyik t pontba, majd bélyegeztetéssel érvényesíteni!

Beállítások:

A tv-ét nem scart kábellel(ami a 4:3-as crt tévét kötötte össze a beltérivel) hanem High Speed HDMI Cable with Ethernet-re cserélte le és azzal hozta össze a már meglévő beltérit a led tv-vel!
A beltéri egység menüében a képi beállításoknál
[Ez] és [ez] között váltogatott!

Azt mondta, hogy az adott csatorna által sugárzott jel/képminőséget pontosabban felbontást a beltéri egység konvertálni tudja 720p-re vagy 1080i-re!

Ez igaz?

De így is mint ha egy kicsit pixeles lenne!
Olyan mint, ha divx-es filmet néznék a saját monitoromon! Oké, hogy nem az a felbontás az rtl klubnak mint a tv-nek,de mivel említette hogy az egyes csatornák képeit konvertálni tudja amit 720p-re vagy 1080ire azzal már szebbnek kellene lennie nem?

Illetve a

(#27170) Apa+Fia válasza Teodor52 (#27168) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Szerintem nincs konvertálás,amilyen a forrás olyan képet kapsz.

Apa csak 1 van!

(#27171) zoli62 válasza #41133696 (#27167) üzenetére


zoli62
addikt

Én már hotmail-re(outlook) és gmailre is letöltöm a t-online-os leveleimet, úgyhogy mind megvan, kivéve a webmailről elköldött leveleket. Én is a háttértár hibájára gyanakszom.

(#27172) headhunter válasza bul07 (#27156) üzenetére


headhunter
addikt

"Képek linkelése rossz/ nem nagyítható"

Firefox : jobb klikk -> kép megjelenítése vagy Thumbnail Zoom Plus...

[ Szerkesztve ]

(#27173) daniel2121 válasza #41133696 (#27169) üzenetére


daniel2121
senior tag

És még mindig nem működik, ez már vicc kategória egy ekkora cégnél ennyi idő alat nem tudják a hibát elhárítani.

(#27174) villamos válasza Allien (#27166) üzenetére


villamos
őstag

Hát nekem nem adtak UTP -t sem, úgy kellett összevadászni itthon kábeleket hozzá... :N

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#27175) Teodor52


Teodor52
senior tag

Akinek sat családi tv előfizetése van tudna egy információval szolgálni?

Cool tv csatorna mindenkinél úgy jelenik meg az lcd-és tévén hogy körbe van egy fekete keret?Nem 4:3-as mert akkor csak oldalt lenne fekete sáv.
Mint ha mp4-es videót néznék itt a pc-men!

[ Szerkesztve ]

(#27176) bul07 válasza headhunter (#27172) üzenetére


bul07
nagyúr

Á nem egyszerűbb a PH jó kis képfeltöltőjét használni , hanem minden szír sz@r alkalmazást tegyek fel hogy meg lehessen nézni normálisan , gratula
Amúgy mindegy

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#27177) #41133696 válasza bul07 (#27176) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

(#27178) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A távirányító alkalmazás nagyon jó nem kell megharcolnom a párommal a távirányítóért ;] , csak a rezgés nem tettszik benne.

(#27179) Scobbyka


Scobbyka
tag

Van valami gubanc az IP TV szolgáltatással? Mert nálam kb 10 mp-ként kockásodik a kép, vagy megakad.

Scobby

(#27180) wmati válasza Scobbyka (#27179) üzenetére


wmati
addikt

Nálam is voltak gondok, most rendbe van

(#27181) Scobbyka


Scobbyka
tag

Vagy a net a rossz?
Jelenleg ilyen a Status page

Scobby

(#27182) wmati válasza Scobbyka (#27181) üzenetére


wmati
addikt

Nem tudom, nekem nem volt gond az internettel csak az iptv vacakolt de szerencsére már az se

(#27183) Scobbyka válasza wmati (#27182) üzenetére


Scobbyka
tag

Hmm most néztem már egy ideje pinggel, 5% csomagveszteség :(

Scobby

(#27184) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

tabletet rendelet mostanaban valaki? mennyi ido alatt erkezik meg?

(#27185) Teodor52 válasza Apa+Fia (#27170) üzenetére


Teodor52
senior tag

Ebbe biztos vagy?

Nem kételkedni szeretnék ,csak te is mást mondasz és a szerelő is!

Most akkor mi az igazság?

(#27186) kabelmania27 válasza Scobbyka (#27181) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Elvileg elfogadhatóak az értékek, (gyakorlatba lehet pozitív vételi jobb lenne) lehetséges hogy nem jelszint probléma, hanem valami más hálózati hiba van.
Van osztó a modem előtt?

[ Szerkesztve ]

(#27187) Allien válasza Teodor52 (#27175) üzenetére


Allien
veterán

Ez valszeg az adott csatorna hibája. Mondjuk, 4:3-ba adja, a 16:9-s műsort. Nem a T konvertálja át. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27188) Scobbyka válasza kabelmania27 (#27186) üzenetére


Scobbyka
tag

Igen van Teletronik Typ MMWO/5-862MHz

Scobby

(#27189) kabelmania27 válasza Scobbyka (#27188) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sejtettem.:)
Analóg adást szoktál nézni?

(#27190) Scobbyka válasza kabelmania27 (#27189) üzenetére


Scobbyka
tag

A lenti épületben csak analóg TV van, azt néha napján szoktuk nézni.

Kössem ki :) És csak akkor rakjam vissza ha néznénk lent?

[ Szerkesztve ]

Scobby

(#27191) kabelmania27 válasza Scobbyka (#27190) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az egyik megoldás, hogy kiveszed és a helyére beteszel egy F toldót, a vételi értékek 8-al többek lesznek. A másik hogy kicseréled egy kettes splitterre, TV felé HPF-et teszel be, ez esetben kb 4,5-el lesz több a vételi. Próbáld meg első kőrben osztó nélkül hátha javul valamit.

[ Szerkesztve ]

(#27192) Scobbyka válasza kabelmania27 (#27191) üzenetére


Scobbyka
tag

Minden nélkül fekete bejövő koax a modemben :) Sokat javult :)

De ping akkor is szakad 10-15 másodpercenként :(

[ Szerkesztve ]

Scobby

(#27193) kabelmania27 válasza Scobbyka (#27192) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, most sokkal jobb, nincs negatív érték, minden pozitív.
IPTV jobb lett?

[ Szerkesztve ]

(#27194) Scobbyka válasza kabelmania27 (#27193) üzenetére


Scobbyka
tag

Levittem mellé a notit egy switch-ből mentek, amikor ping szakadt akkor a kép is kockásodott :(

Ping stat: Sent: 65 Received: 61 Lost: 4 (6% Loss)

[ Szerkesztve ]

Scobby

(#27195) kabelmania27 válasza Scobbyka (#27194) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nem jelszint probléma van, ettől függetlenül jobb most a vételi szint.
Remélhetőleg meg fog javulni, Invitelnél is van gond.

[ Szerkesztve ]

(#27196) Scobbyka válasza kabelmania27 (#27195) üzenetére


Scobbyka
tag

Hmm nem semmi, holnap reggelre hátha megjavul a dolog!
Ha jól tudom HPF meg splitter is van itthon akkor azt rakom majd fel csak kevesebbet csillapít :)

Köszi a segítséget!

Scobby

(#27197) poli27 válasza Azharel (#27162) üzenetére


poli27
veterán

2001 es boxba nincs hdmi kabel.csak a felvevoshoz jar de ott is csak akkor amikor ujat kapsz a hasznaltak nagy reszebe nincs benne...

(#27198) ferikek


ferikek
aktív tag

Úgy látom, hogy megjavult a T-home levelezőrendszere, viszont egy csomó mail hiányzik! azt ígérték, hogy helyreállítanak mindent!

(#27199) wmati válasza kabelmania27 (#27195) üzenetére


wmati
addikt

Király megint szedjünk szét el jól működő rendszert, grat :W

(#27200) kiry


kiry
csendes tag

(Már kérdeztem, csak senki nem válaszolt, hátha csak rossz időpontban tettem fel a kérdést...)

Használ valaki olyan DVB-C -s beltérit T-hom kábeltv-n, ami USB-s adathordozóra felvesz úgy, hogy az PC -n nézhető, szerkeszthető?
(Lehetőleg magyar bolti kínálatból)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.