Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27701) kaller1 válasza Apa+Fia (#27699) üzenetére


kaller1
veterán

Remélem hamar bedöglik, mert nagyon gagyi. Egy csatorna váltás 3 másodperc, és a csatorna listában is dög lassan lépked, az epg (meg az egész menüje) gusztustalan szürke-pink színkombinációban van nagyon szemrontó. :W

.::> <::.

(#27702) poli27


poli27
veterán

Az év legrosszabb televíziós terméke T-Home HD-s minicsomag

(#27701) kaller1 nincs dvb-c tuner a tvd-ben?Mert ha van akkor veszel egy conax kártyaolvasót beleteszed a kártyát és nézed box nélkül....

[ Szerkesztve ]

(#27703) kabelmania27 válasza poli27 (#27702) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

29-es topicba is belinkelték
dchard: Az év legrosszabb internetes terméke című rész kapcsolódik az általad leírtakhoz.

(#27704) dchard válasza poli27 (#27702) üzenetére


dchard
veterán

Ráadásul magával is kitol, mert az M1 és M2 HD közszolgálatikat párhuzamosan kénytelen sugározni, ahelyett hogy felár nélkül elérhetővé tenné és így nyerne két SD programhelyet "ingyen", ahol akár bővíthetné a családi csomagját vagy a minicsomagok kínálatát vagy bármit.

Egyébként az is megérne egy misét, hogy amíg kevés a TP, svászélesség, multiplex stb., addig miért nem inkább jó minőségű 720p-ben szolgáltatnak az 1080i meg a kevés bitrátás 1080p helyett. A legtöbb elérhető forrás minősége miatt amúgy is felesleges bitráta-kidobás ezeket 1080p-ben továbbítani, miközben látványos javulást és azonos költséggel több HD csomagot lehetne betenni ha egy normális 720p-s szolgáltatás lenne. Ezzel a módszerrel hamradával több HD csomag lehetne szintén "ingyen".

Érdemes egyébként nézegetni képelemző szoftverekkel azonos képkivágásokat. Sokszor derül ki, hogy még az eredeti BD és a 720p között is csak annyi a különbség, hogy a BD-n van 5-10%-kal több mérhető (nem feltétlen látható) képi infó többlet, cserében 8-10-szer akkora a mérete.

Érdekes, hogy ezzel a lehetőséggel egyik szolgáltató sem foglalkozik, miközben nyögnek a platformok korlátozott kapacitása miatt. Megnéznék egy felmérést az előfizetők körében, hogy beáldoznák-e a vakítás 1080p-t egy bővebb és hasonlóan jó 720p-s kínálatért.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27705) kaller1 válasza poli27 (#27702) üzenetére


kaller1
veterán

Egy kis szürke doboz van a tv hátoldalán, common interface felirattal. Abba megy a kártya, vagy az olvasó?

.::> <::.

(#27706) dchard válasza kabelmania27 (#27703) üzenetére


dchard
veterán

A 29-esben is azért vacak a DSL mert olyan telefonos infrastruktúrán olyan hurokhosszakkal és évtizedes hibás gyakorlattal csinálják, aminek ez lett a következménye. Ott sem az ADSL szar, hanem az ahogy csinálják.

Ott eredményesebb lenne a koax hálózatot EDC3-ra fejleszteni, mert falun a központ konszolidálása nem biztos hogy megéri, bár egy VDSL2-es DSLAM sokkal olcsóbb, mint egy CMTS, szóval nem egyszerű. Lehet ha falunként 1-2 plusz kihelyezett DSLAM-mel meg lehetne oldani, akkor inkább ezt választanám.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27707) dchard válasza kaller1 (#27705) üzenetére


dchard
veterán

A CI slotba megy a conax modul, és abba megy a Conax kártya (ami most az STB-ben van).

Ez most működik amúgy a T-home-nál, lehet venni náluk conax kártyát?

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27708) kaller1 válasza dchard (#27707) üzenetére


kaller1
veterán

Köszi, mennyibe kerül egy ilyen connax modul?

.::> <::.

(#27709) #78121280 válasza dchard (#27707) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem lehet venni conax kártyát a T-Home-tól. Digitális Kábel Tv-n nem hivatalosan működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#27710) wmati válasza kaller1 (#27708) üzenetére


wmati
addikt

9-15 k közt kb

(#27711) poli27 válasza kaller1 (#27708) üzenetére


poli27
veterán

De előtte azért nézd meg a tv-d tudja e a DVB-C-t, mert ha nem tudja pénzkidobás....

(#27712) kaller1 válasza poli27 (#27711) üzenetére


kaller1
veterán

Ok, bár nem hiszem, hogy ennyit fizetnék ezért a hd adásért, annyira nem éri meg. Le is fogom mondani.

.::> <::.

(#27713) dchard válasza poli27 (#27711) üzenetére


dchard
veterán

Ráadásul nem elég, hogy a DVB-C-t tudja, hanem még a koedeket is támogatnia kell. Nem tudom a Telekom digikábelen még MPEG2-t tol, vagy már H.264-et...

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27714) Allien válasza dchard (#27696) üzenetére


Allien
veterán

Bocsi, NE magadból indulj ki, ez fórum. Itt nem látod a valós életkorokat, max megtippeled. Lazán előfordulhatNA, hogy egy 11 éves GYEREK adja ki magát "felnőtesen". Keres egy létrát, és mászik. ;)
Az adsl probléma több keletű. Anno, amikor ugye az első hálózat fejlesztések voltak, a Postától leválva, ugye spúrolni akartak. Kézenfekvő volt, hogy a kábelekkel nagyon sokat lehet spórolni (akkor amúgyis még csak telefon volt, bár már akkor is voltak olyan eszközök, melyek hasonló elven működtek {vivőfreki}, és ugyan olyan problémák voltak, mint manapság, azóta sem tanultak belőle, egy érpáron belül több ilyen eszköz NEM működik jól). Például azzal, hogy a keresztmetszetet csökkentik, azaz 0,6-osról 0,4-sre. A másik spúrolási technika, hogy a végpontok irányába csak annyi érpárat húztak, amennyi ÉPPEN elégséges volt. Azaz NUKU bővítési lehetőség. Szarnak adtak egy pofont. Ezzel ugyanis az a baj, hogy ha valahova bővítés kellett volna (vagy javítani kellett volna az érpárat, nincsen csere lehetőség), fel kellett volna bontani pl a járdát, amit az Önkormányzat NEM engedett meg, 5 éven keresztül tök jogosan (sok helyen). Rengeteg hasonló bakit csináltak/csinálnak, mert nem gondolkodnak rendesen. Sose azt nézik, mire lenne szűkség. Honnan lehetne nagyobb bevételt szedni, hanem, régi demagógiákat hangoztatnak. Lásd, munkaerő csökkentése, de nem felül, alul. Pedig, ott tudnak a legkevesebbet spórolni.
(számomra érdekes momentum, hogy egyre több nyugatról bedobott embert alkalmaznak felül, mekkora lehet a fizujuk, hogy megéri azoknak ide jönni???) :DDD Vagy, arra terjeszkednek, amerre telített a piac. Igaz, relative olcsóbb a terjeszkedés (lásd lakótelepek), csak soha a büdös életbe nem fog megtérülni, ha lesz 1 előfizető egy optikai hálózaton, még ha az 120 megát fizet, csak azt is kedvezményesen (másik három meg nem fizet mellette). Amerre meg drágább a terjeszkedés, de TUTI a megtérülés, ismét rá sz.. izé, legyintenek. :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27715) poli27 válasza Allien (#27714) üzenetére


poli27
veterán

Az Invitel pl sok helyen régebben elkezdte azt csinálni,hogy csak elásta a kanócot cső meg minden nélkül,azt mikor hiba van csak vakargatták a fejüket,most meg pl az optikát se tudják elvinni arra max vdsl :D Most megint csöveznek, mert rájöttek hogy nem éri meg a spórolás......

(#27716) dchard válasza Allien (#27714) üzenetére


dchard
veterán

Elnézést kérek, legközelebb abból fogok kiindulni hogy a drót végén egy szellemi fogyatákos 11 éves van, esküszöm. :D

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27717) Gedeon31 válasza dchard (#27716) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez nagyon ízléstelen vicc volt :W

(#27718) #85154688 válasza dchard (#27716) üzenetére


#85154688
törölt tag

Hát ezen befostam a röhögéstől. :D :D :D :D :D :D :D Közben meg a nyelvével méri a jelszintet a drót végén :DD Hogy hívják az orosz hangmérnököt???????? Borisz Jelszint. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#27719) poli27 válasza #85154688 (#27718) üzenetére


poli27
veterán

Ha ráz van jel,ha nem akkor nincs hehe :D

(#27720) Apa+Fia válasza #85154688 (#27718) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Ezen meg én röhögtem szét magam. :DD :DD

Apa csak 1 van!

(#27721) kabelmania27 válasza poli27 (#27719) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha ráz akkor 10feletti vételi:D

[ Szerkesztve ]

(#27722) dchard válasza Gedeon31 (#27717) üzenetére


dchard
veterán

Nem én kezdtem, de ha már itt tartunk: ez olyan mint a szőkenős vicc. Akinek nem inge...

Egyébként komlyra fordítva: azon a véleményen vagyok, hogy akit hülyének kezelnek az úgy is fog viselkedni. És ez nagyon igaz itt a fórumon meg társdalmi méretekben is, ennek próbáltam hangot adni. Engem nem érddkel, hogy ki hány éves, mindenkit józanul gondolkodó felnőtt emberként kezelek, amíg be nem bizonytja az ellenkezőjét. Egyébként érdemes elolvasni azt is, amire reagáltam.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27723) dchard válasza kabelmania27 (#27721) üzenetére


dchard
veterán

Mondjuk a koax-szal érdemes vigyázni, mert az erősítők miatt van táplálás, ráadásul ki tudja hogy két utcával arrébb valami mekmester nem azt használja-e földnek vagy hasonlók.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27724) kabelmania27 válasza dchard (#27723) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ismerősnél társasházi lakásban cseréltünk koaxot, mert sokszor megszakadt a dtv és az alacsonyfrekis analóg adások is zavarosak voltak amikor elment egy kismotor vagy autó a ház előtt.
Amikor a bejövőt kábel F csatlakozóját összekötöttem az egyik osztóval kicsit megcsípett.

[ Szerkesztve ]

(#27725) Gedeon31 válasza dchard (#27722) üzenetére


Gedeon31
addikt

Továbbiakban nem kommentálom a bejegyzéseidet téged minősít.

(#27726) poli27 válasza dchard (#27723) üzenetére


poli27
veterán

Igen de azt a tap leválasztja.Ha meg nem akkor is csak 63V :D Engem sokx megrázott semmi komoly....

(#27727) dchard válasza kabelmania27 (#27724) üzenetére


dchard
veterán

Galván leválasztó sosem árt. :)

Gedeon: szíved joga.

Poli: igen ez az elmélet, én viszont láttam már fázist fűtéscsőben :) Egyszerűbb félni mérni mint megijedni.

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#27728) Gubek-Einste válasza dchard (#27723) üzenetére

Régi házunkban coax-on volt a padláson elvezetve az áram, fater azonnal cserélte amint meglátta.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27729) kabelmania27 válasza dchard (#27727) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Fibernetnél ( és más szolgáltatóknál még van használatban) régebben használták a Tratec tris-210-et, használtak még két tévés bekötésnél comtec osztót ( egyik oldalt in és a modem van egyik oldalon két tévékimenet másikon, újabban pedig ugyanazt használják amit a T.
Sejtettem, hogy a T és Invitenél ismert problémák miatt van gond a 29-es körzetben.
29-es körzetben azokon a településeken kellene fejleszteni, ahol nincs T és Digi, nagy előrelépés lenne ezeken a helyeken akár a DSLAM akár a VDSL2.
Ettől független 29-es topicban (és általában minden topicban) mindenki a Digi árazását szeretné.

[ Szerkesztve ]

(#27730) #85154688 válasza Apa+Fia (#27720) üzenetére


#85154688
törölt tag

Jajám csak aztán vigyázzatok ezzel a jelszint méréssel,nehogy úgy járjatok mint szegény MARW miután barátkozott a 380V-al.[link] :DD

(#27731) McCartman


McCartman
senior tag

Kiveszik analóg kábeltévén minden csomagból az Eurosportot, csodás.
Helyette betesznek valami Doq nevezetű érdektelenséget.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27732) kabelmania27 válasza McCartman (#27731) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Át akarják terelni az előfizetőket digitálisra/iptvre.
malware:Ennél durvább képet is lehet látni.

(#27733) McCartman válasza kabelmania27 (#27732) üzenetére


McCartman
senior tag

Elég szomorú.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27734) wmati válasza McCartman (#27733) üzenetére


wmati
addikt

Erről mindenkinek más a véleménye, illetve van műszaki hátere is

(#27735) McCartman válasza wmati (#27734) üzenetére


McCartman
senior tag

Arról más a a véleménye mindenkinek, hogy szivatják az analóg előfizetőket? Nem hinném.
Ha elrontják azt ami eddig jól működött az nehezen magyarázható műszaki okokkal.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27736) kabelmania27 válasza McCartman (#27733) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Kell a hely a ds frekik számára.

[ Szerkesztve ]

(#27737) McCartman válasza kabelmania27 (#27736) üzenetére


McCartman
senior tag

:F
Félreértettük egymást, az első mondatodra reagáltam.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27738) kabelmania27 válasza McCartman (#27737) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Közbe rájöttem.
Van olyan terület ahol még rendelhető analóg tv?

[ Szerkesztve ]

(#27739) Allien válasza kabelmania27 (#27724) üzenetére


Allien
veterán

Nem olyan régen, ebben az évben volt egy baleset. Valami állat kecseg a koaxra rá nyomta a 230V-t. T-comos szerelő meg majdnem ott deglett meg az oszlopon. Szerencséjére, használta a biztonsági felszereléseit. Asszem valami heveder szerűségen lógott.
Régebben, nagyon régen, még anno, amikor a "Köruton" (ahol a 4-s 6-s jár) újították fel az épületeket. Haver elvágott egy fej magasságában lógó, régi, szürke 1x2-s vezetéknek, azaz telefon vezetéknek látszó izét. Na, lett egy nagy szikra, és az oldalvágóján meg egy szééép nagy lik. :B
De aki tesztelni akarja, milyen is, amikor ráz valami, erre jó a hagyományos (azaz nem VOIP) telefon (valszeg az is jó, de azért az igazi telefonnak nincsen párja). Tehát, fogd a két kezedbe a vezeték egy-egy ágát, majd hívd meg a telefon számot ( akár a harmadik kezeddel ;] ), vagy, előbb hívod, majd megfogod. :B
Természetesen csak SAJÁT felelősségre, mert 110V jön ki belőle. Nem életveszélyes közvetlenül. De azért érzed az ízét. Mivel ugye szakaszosan adja, nem áll fent az a veszély, hogy nem tudod elengedni. :K Akinek pacemakerje van, vagy egyéb (pl szív) betegsége, és érzékeny az izom össze rándulásra, semmi esetre se tesztelje!

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27740) Allien válasza McCartman (#27735) üzenetére


Allien
veterán

Egyszerű anyagi oka IS van. Qrva sokan NEM fizetnek érte. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27741) kiry válasza dchard (#27713) üzenetére


kiry
csendes tag

A T-home Mpeg2-t ad ki a kábelre.
Néhány adat, ha segít:

Általános
Formátum : MPEG-TS
Fájlméret : 1,49 GiB
Teljes adatsebesség változó : 2 288 Kbps

Kép
Sáv száma : 68 (0x44)
Menü azonosító : 1 (0x1)
Formátum : MPEG Video
Formátum változat : Version 2
Formátum profil : Main@Main
Formátum beállítások, BVOP : igen
Formátum beállítások, mátrix : egyedi
Format_Settings_GOP : M=3, N=12
Kódek azonosító : 2
Adatsebesség mód : változó
Adatsebesség : 2 046 Kbps
Legnagyobb adatsebesség : 15,0 Mbps
Szélesség : 720 képpont
Magasság : 576 képpont
Képarány : 16:9
Képkockasebesség : 25,000 fps
Szabvány : PAL
ColorSpace : YUV
ChromaSubsampling : 4:2:0
BitDepth/String : 8 bit
Sorváltás típusa : váltottsoros
Sorváltási sorrend : felső mezővel kezdődő
Bit/(képpont*képkocka) : 0.197
Adatfolyam mérete : 1,33 GiB (89%)

Hang
Sáv száma : 69 (0x45)
Menü azonosító : 1 (0x1)
Formátum : MPEG Audio
Formátum változat : Version 1
Formátum profil : Layer 2
Kódek azonosító : 3
Adatsebesség mód : állandó
Adatsebesség : 128 Kbps
Csatornák száma : 2 csatorna
Mintavételezési gyakoriság : 48,0 KHz
Adatfolyam mérete : 85,4 MiB (6%)

(#27742) wmati válasza Allien (#27739) üzenetére


wmati
addikt

Szerencsére az újabb telefonközpontok beérik 80V is, bár itt az A szám jobban számít

(#27743) Allien válasza kabelmania27 (#27729) üzenetére


Allien
veterán

"Ettől független 29-es topicban (és általában minden topicban) mindenki a Digi árazását szeretné."
Szerintem meg nem az árakkal van baj első sorban, hanem a bérekkel. Akkor lenne jó, ha a drágább árat IS meg tudnák fizetni az emberek jelentős többsége, és hajlandó is lenne rá. Tudom, ez hülyén hangzik, de végig lehet gondolni, hogy a mai marketing szerint, hogyan lehet árat csökkenteni? (egyfelől ki kell venni a drágább adókat) Az igazgatók fizetését NEM szabad csökkenteni, SŐT, piacképesen KELL tartani. Akkor, ki kell rúgni a dolgozókat, és kiadni alvállalkozóknak, akiket persze szintén arra kényszerítenek, hogy normális ár alatt próbálják ezt megtenni, és úgy, hogy ezt évről évre olcsóbban, annak ellenére, hogy az ÖSSZES járulékos költség (és itt első sorban NEM az üzemanyagra gondoltam, hanem a KORRUPCIÓRA), növekszik. Mindenki gondolja csak végig a SAJÁT munkáját más is meg tudná oldani? A válasz, IGEN! Ráadásul, olcsóbban! Ha meg már nem találni Magyar Országon olcsóbb munkaerőt, lesz román, és/vagy kínai!
De erről felesleges mémet nyitni. :K :B

[ Szerkesztve ]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#27744) McCartman válasza kabelmania27 (#27738) üzenetére


McCartman
senior tag

Ja. Bárhol az országban.

Allien:Úgy érted lopják a tévét?:D A sok bűnözőnek nem jár Eurosport? :DDD
Ez csak egyszerű kicseszés.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27745) kabelmania27 válasza McCartman (#27744) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Amikor pár éve szóba került, hogy Fibertnetet eladják, többen reménykedtek, hogy a Digi lesz az új tulaj, mivel lehetett tudni mennyibe kerül a 2 vagy 4 megabit kábelent, tv, telefon szolgáltatás, ki is számoltam kb 5-6ezer lenne a havidíj, majd kiderült hogy Invitel. Invitel csökkentette az analóg adások számát tavaly mindenhol, éjféltől érvényes kiosztásba visszakerül több tavaly kivett adás.

[ Szerkesztve ]

(#27746) McCartman válasza kabelmania27 (#27745) üzenetére


McCartman
senior tag

A gond az, hogy ezzel nem vagyok előrébb.
Őszintén szólva meglettem volna RTL2, új tv2 meg Doq nélkül legyen ez utóbbi bármi is, ha ez az ára.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27747) kabelmania27 válasza McCartman (#27746) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Én is inkább az eurosportot választanám az általad felsorolt három adó helyett.
Invitelnél a családi analógba kerül be a Supertv2 itt a pro7helyére, pro7 átkerült egy üres helyre, ahol korábban a Travel volt, amit kivett egy éve az Invitel.

[ Szerkesztve ]

(#27748) McCartman válasza kabelmania27 (#27747) üzenetére


McCartman
senior tag

Ez van, ezt kell szeretni. :/

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#27749) kabelmania27 válasza McCartman (#27748) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Sokan nem szeretik, a környéken elég sok házon lehet látni Digis, T-s vagy UPC-s antennát, sokaknál nem alternatíva a tányéros. Azért nem panaszkodhatok, Invitel nem veszi ki az Eurosportot, remélem egy év múlva is meg marad.

[ Szerkesztve ]

(#27750) McCartman válasza kabelmania27 (#27749) üzenetére


McCartman
senior tag

Én meg max reménykedek hátha megjön az eszük és visszarakják mire kezdődnek a nagy tenisztornák.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.