Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231901) @mriya@ válasza Taylor79 (#231898) üzenetére


@mriya@
őstag

De le ám.
Pillanatragasztóval, hogy mindig a 12-nél legyen a pötty. :-)

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#231902) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Kipróbáltam, nem is rossz!

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231903) @mriya@ válasza fagyalllo (#231902) üzenetére


@mriya@
őstag

Hülye! :DD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#231904) fagyalllo válasza @mriya@ (#231903) üzenetére


fagyalllo
őstag

Bocs, nem volt zöld-sárga, az talán jobban illet volna hozzá.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231905) hallador válasza fagyalllo (#231902) üzenetére


hallador
addikt

:D

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#231906) hallador válasza Empsepo (#231900) üzenetére


hallador
addikt

Hát, akkor meg is van miért írtad le amit én. Végül is akkor ugyanarra jutottál magadtól is. Nem baj, csak legközelebb elég ha elolvasod amit más leírt. ;)

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#231907) Lev Abalkin


Lev Abalkin
tag

Kicsit megkésve...

"Géza bá', hogy telt a hétvége?"

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#231908) Horvi válasza Sir Pocok (#231850) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi a tippet megkérdezem.

Hello darkness, my old friend...

(#231909) Empsepo válasza Lev Abalkin (#231907) üzenetére


Empsepo
senior tag

:C

(#231910) dzsi23


dzsi23
addikt

Újra kapható az E.C.Andersson Calypso, de full homokszórt felülettel, 870 euróért. :))

Nekem mondjuk jobban bejöttek a korábbiak:

(#231911) Polarstar válasza dzsi23 (#231910) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Elvesztette ez a cég a varázsát nálam. Főleg a kék lüme miatt. :D ja, és az ár miatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#231912) dzsi23 válasza Polarstar (#231911) üzenetére


dzsi23
addikt

De a lume eddig is kék volt, és az ár sem volt sokkal kevesebb, talán csak a legelső előrendelésnél volt jelentős különbség évekkel ezelőtt. :D

(#231913) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

Megy haza a fórumtag, és már messziről kiabál a feleségének, hogy húzza be a redőnyöket, és bújjon a takaró alá.
Az asszony nagyon megörül, hogy lesz valami. A fórumtag besiet a szobába, az asszony mellé bújik a takaró alá, és így szól:
- Ezt nézd, hogy világít az új órám! :DDD

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#231914) fagyalllo válasza Csigusz 1 (#231913) üzenetére


fagyalllo
őstag

Megy haza a fórumtag, és már messziről kiabál a feleségének, hogy húzza be a redőnyöket, és bújjon a takaró alá.
Az asszony: - Dugunk is végre, vagy megint csak az órádat mutogatod?

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231915) Polarstar válasza fagyalllo (#231914) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Variációk egy témára. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#231916) Sungoo válasza fagyalllo (#231914) üzenetére


Sungoo
addikt

Megy haza a fórumtag, és már messziről kiabál a feleségének, hogy húzza be a redőnyöket, és bújjon a takaró alá.
Az asszony: Megint órát vettél?

(#231917) fagyalllo válasza Sungoo (#231916) üzenetére


fagyalllo
őstag

Megy haza a fórumtag, és már messziről kiabál a feleségének, hogy húzza be a redőnyöket, és bújjon a takaró alá.
Szomszéd asszony a férjének:
- Hát te miért nem csinálsz velem ilyet sose?
- Nyugoggyá, csak új órárt vett a Józsi!

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231918) Sungoo válasza fagyalllo (#231917) üzenetére


Sungoo
addikt

:DDD

(#231919) marec1122 válasza marec1122 (#231873) üzenetére


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Mivel e kérdésre nem igen érkezett válasz probálkoznék ujra. Próbáltam a C gomb hosszan nyomásával kérni hogy vegye fel a kpcsolatot a jeladóval de nem nagy sikerrel, visszaáll a téli idősávba és megy tovább. Esetleg valaki tudna segítséget nyujtani e kérdéskörben?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#231920) RBJ


RBJ
addikt

Egy órát keresek az asszonynak meglepinek. Sajna elfogyott.
Sehol nem találok.
[link]
Tipp?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#231921) dzsi23 válasza marec1122 (#231919) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem is szinkronizál? Vagy szinkronizál, csak rossz időre?

(#231922) marec1122 válasza dzsi23 (#231921) üzenetére


marec1122
senior tag

nem tudom pontosan mit kéne csinálni. a c gombot hosszan nyomom körbeszalad a mutato megáll valahol és vár. nem tudom hogy ezen a pontonmit kéne tennem de ha megnyomom ujra a 2x c-t visszaáll a rossz időre.és haladunk tovább. valamit rosszul csinálhatok. Eddig mindig megoldotta magátol.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#231923) 5-ös kezelő válasza csabiks (#231887) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Többen vettünk már, nem tudok panaszról eddig. Egy probléma lehet, ha túl vékony a csuklód. Ha a kerülete 17 cm vagy felette, nincs gond. Nekem 16,5 - határeset. 49 mm az óráik hossza. Én most a Vintage Submersible-t venném. Sajna még az árra rájön a vámáfa meg a kezelési költség - de így is jó vétel sztem.

(#231924) Nimda válasza marec1122 (#231922) üzenetére


Nimda
addikt

Igazából nekem azért fura a kérdésed, mert elvileg van hozzá egy használati útmutató, amit át kéne böngészned. Ha meg nincs, akkor a neted biztosan találsz letölthetőt.
Amire figyelni kell, hogy megfelelő város legyen beállítva DCF jeladónak illetve régiónak (pl. Berlin a legközelebbi, vagy Stockholm, Párizs). Utána azt kéne tudni, hogy sikeres vagy sikertelen volt a vétel, ezeket a mutató állásából kiderítheted. A jelmintavétel a szabad ég alatt történjen, vagy legalább ablakból, hogy ne legyen árnyékolás alatt.

[ Szerkesztve ]

(#231925) dzsi23 válasza marec1122 (#231922) üzenetére


dzsi23
addikt

Miért a C gombot nyomkodod? Nem látok rá utalást, csak az A-ra.

(#231926) Rastaman17


Rastaman17
csendes tag

Csak szerintem hordanak kevesen fehér G-shockot? :D

(#231927) marec1122 válasza dzsi23 (#231925) üzenetére


marec1122
senior tag

először is köszi.

igen ez alapján idő módban hosszan a ra nyomtam. Rá is állt a ready re, kiraktam az ablakba hogy jobb legyen a vétel de nem sikerült neki, nem állt át az uj időzónára.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#231928) Nimda válasza Rastaman17 (#231926) üzenetére


Nimda
addikt

Azért ilyen kockával kevés ember rohangál. Nekem is vágyam egy GWX-5600, akár feketében is :) nem sárgul a fehér?

[ Szerkesztve ]

(#231929) fagyalllo válasza marec1122 (#231927) üzenetére


fagyalllo
őstag

Akkor keresni kell helyet, ahol tud szinkronizálni.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231930) dzsi23 válasza marec1122 (#231927) üzenetére


dzsi23
addikt

Tehát rámutat a másodpercmutató az N-re?Városkódnál Párizs (PAR) és a DST legyen kiválasztva, addig hiába szinkronizál.

(#231931) Rastaman17 válasza Nimda (#231928) üzenetére


Rastaman17
csendes tag

Nem feltétlenül pont erre a típusra gondoltam, hanem alapvetően bármilyen G-re. :)
Nagyjából egy éve vettem, nem sárgul szerencsére. Utánaolvastam anno, nem sokan panaszkodtak rá, a sárgulás ezekre a fényes felületűekre nem jellemző (talán volt is erről szó itt tavaly). Ezeknél a fényes felület kophat mechanikai behatásra pl, az enyémen a G-Shock felirat alatt látható ilyen minimálisan (hozzá kell tenni, hogy sok edzést, betonozást, stb. megjárt már, nem babusgatom, hiszen G ;] ) . Ha esetleg nagyon csúnya lesz pár év múlva, majd lecserélem a ruháját :DD

(#231932) Nimda válasza Rastaman17 (#231931) üzenetére


Nimda
addikt

Ez dicséretes a Casiotól, sose mertem fehér ruhásat venni :D

Itt most egész jó árban van, de ugye vám + áfa és félő, hogy lenyúlják valahol útközben.

[ Szerkesztve ]

(#231933) Rastaman17 válasza Nimda (#231932) üzenetére


Rastaman17
csendes tag

Egyetértek. :K Pár éve én sem gondoltam volna, hogy fehér órát fogok hordani, de egyáltalán nem bántam meg, sőt! :DD

Én innen vettem [link] , olcsóbb volt, mint most, de sajnos az áfa, vám és a GLS (nem tudom hirtelen milyen) +8000 Ft-os díja megdobja az árat. Nekem még így is megérte, azt mondom. :K
Hogy érted, hogy lenyúlják út közben? :Y

(#231934) Nimda válasza Rastaman17 (#231933) üzenetére


Nimda
addikt

Mennyi időbe telt míg ideért?

Előfordul, hogy eltűnnek csomagok útközben, főleg a kicserélő központ híres erről, de legyünk optimisták :D A PP ugyan visszatérít, de nem lenne kedvem ilyen hercehurcákhoz.

[ Szerkesztve ]

(#231935) Szilágyi84 válasza Rastaman17 (#231926) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Nekem volt két db fehér külön nyárra és egyik se sárgult igaz nem G-shock , de akkoriban nagyon kedveltem.
Én ezt kérdezem inkább pirosat valaki vagy ez már túlságosan piros ?

(#231936) Nimda válasza Szilágyi84 (#231935) üzenetére


Nimda
addikt

Kicsit olyan mintha belemártották volna egy vödör festékbe :) én túlzásnak tartom.

(#231937) Rastaman17 válasza Nimda (#231934) üzenetére


Rastaman17
csendes tag

Április 30-án rendeltem, de pont valami ünnepség volt a japánoknál, írta is az oldal, hogy emiatt kicsit több időbe telhet a szállítás. Ennek ellenére, május 5-én már Mo.-n volt, és e-mailben kérdezték a magyar DHL-esek (rosszul írtam az előbb, nem GLS, hanem DHL hozta), hogy mi a fuvarlevélszám. Megírtam. Következő e-mailben azt kérdezték, hogy digitális, vagy analóg-e az óra.. Megírtam.. Végül május 12-én kaptam meg.. :)

Szilágyi84: Élőben érdemes megnézni, vagy esetleg egy -két bemutatóvideóban, hogy hogy mutat. Nekem is túl sok, de kinek mi! :K

[ Szerkesztve ]

(#231938) marec1122 válasza dzsi23 (#231930) üzenetére


marec1122
senior tag

ez a dst dolog maradt ki. nem tudom miért úgy emlékeztem hogy magátol tud időszámítást váltani. köszönöm.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#231939) rozsgyi válasza Rastaman17 (#231931) üzenetére


rozsgyi
tag

Nekem az alap 5600as van feherben, az a tengerparti strandolos oram :) tavaly nem volt rajtam :(

(#231940) futizoli


futizoli
tag

neptun

(#231941) Hajnal Ottó


Hajnal Ottó
újonc

Az lenne a kérdésem kedves fórumtársak, hogy van nekem egy Orient Defender 2 automata órám, és arra lennék kíváncsi, hogy ez az automata szerkezet milyen mínusz hőhatásig működne, hány fokig nem fagyna be a szerkezet, illetve a kenőanyag.

(#231942) Polarstar válasza futizoli (#231940) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez oltári. Szerintem a mattított fém jobban illene ehhez. A markáns indexek jól mutatnak a narancs alapon :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#231943) dzsi23 válasza Hajnal Ottó (#231941) üzenetére


dzsi23
addikt

Amíg viseled az órát, és ruha fedi, nem fog megfagyni, mert a csuklód melegen tartja. Levenni nem érdemes nagyon hidegben, mert úgyis pontatlanul járna akkor is, ha nem fagy meg. Az északi-sarkra készülsz?

(#231944) Amatőr123456 válasza dzsi23 (#231943) üzenetére


Amatőr123456
csendes tag

Vannak különleges szituk. A barátom csuklójára ráfagyott a karórája, miután Belorussziába a csecsenek bekábítva kidobták egy kocsiból egy havas árokba (pólóban) . Szerencsére ő felébredt, és megúszta, az órára majd rákérdezek... :DD

(#231945) Hajnal Ottó válasza dzsi23 (#231943) üzenetére


Hajnal Ottó
újonc

Nem készülök oda...egyelőre. Csak szerettem volna olyan olajjal átkenetni az órám, speciális olajjal, ami kibírja a -40, -50 fokot is. De Magyarországon erre nincs lehetőség. Reménykedtem a válaszban hogy egy normál automata óra is kibírja ezt a - hőfokot, de akkor elvileg nem. És nem a kezemen,karomon, ruha alatt hordanám zord körülmények között, hanem a kabátujjamra szíjazva. Azért köszönöm a megtisztelő válaszod.

(#231946) dzsi23 válasza Hajnal Ottó (#231945) üzenetére


dzsi23
addikt

Én inkább kvarcot választanék, mondjuk egy f@xa fényenergiás Seiko Sporturát. Mads Mikkelsennek bevált. :D

Vagy egy Mudmastert.

[ Szerkesztve ]

(#231947) Hajnal Ottó válasza dzsi23 (#231946) üzenetére


Hajnal Ottó
újonc

Tudod mi a poén? Ezt az órát is ajánlják fagyos körülmények közé, mégis, a specifikációjába az van írva hogy -20 fokig még működőképes az óra, holott ha ebbe akarná valaki megmászni a Mount Everestet, ugye a magasságmérője miatt, ahol akár -50 fok is lehet, főleg ha fúj a szél, akkor bekrepálna az óra vagy mi? Vagy lehet hogy ha ruha alatt hordja, mint mondtad, akkor működőképes marad akár ilyen hidegben is. : https://citizen.timecenter.hu/citizen+orak/promaster+land+karorak/BN4044-15E.ora

(#231948) dzsi23 válasza Hajnal Ottó (#231947) üzenetére


dzsi23
addikt

Gondolom, a gyári intervallumok ugyanúgy óvatosak, mint a vízállóság esetén. Ha esetleg bírja -45 fokig, akkor sem fognak rá garanciát vállalni -40 fokig, hanem inkább csak -20-ig.

Szerk.: A Mudmastert talán -60 fokig tesztelték. De Mudmasterből is van pár, nem tudom, melyiket tesztelték, és azt sem, hogy kik.

[ Szerkesztve ]

(#231949) hallador válasza dzsi23 (#231948) üzenetére


hallador
addikt

A Casio G-Shock Mud Master GWG-1000-est. [sima link]

De a GS-1000 is bírja (Video).

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#231950) rozsgyi válasza Hajnal Ottó (#231947) üzenetére


rozsgyi
tag

az Omegának volt az Alaska Project órája, az gondolom bírná a külön tokkal, kár hogy legalább négy millió :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.