Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#199201) Deskdiver válasza Esqs (#199200) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Üdv.

Az ún. unstitched bőrdíszműves árú várható tartósságát befolyásoló legfontosabb tényezők az adhéziós / kohéziós erők ,illetve a cserzési és bőr kikészítési technikák. Mindazonáltal a haszonállat hámrétegének minőségét erősen befolyásoló szempont az ún. "livestock well-being" azaz a haszonállat közérzete és diétája. Ezzel szemben az ún. stitched bőráru tartósságához még hozzájárul a felhasznált cérna minősége, emiatt megnövelt szakítószilárdságú folyamatos szálakból készült poliészter cérna ajánlott. Erre jó példaként szolgál az Amanda Fabryka cég termékpalettája amely magas centiNewton szakítószilárdságú ,ipari starndard ,poliészter cérnákat ajánl.
Tehát a várható tartósság kiszámításához a fentebb kiemelt ismeretleneket kell behelyettesíteni az egyenletbe és egy viszonylag pontos tartóssági mutató lesz a jutalmunk.

[ Szerkesztve ]

(#199202) Lev Abalkin válasza Deskdiver (#199192) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Aj, ne is mondd. Eddig is tetszett a Bulova munvaccsa, de most hogy láttam a filmet...van apropó, miért is kell. Amúgy is holdraszállás buzi fan vagyok...
(a film szerencsére nem ment el a konteópártiak irányába - feldől egy farostlemez kráter, és ott guggol mögötte egy izzadt díszletmunkás...)
Ebből vásárlás lesz, bár egy fekete Hamilton Khaki volt tervbe véve. Meg egy Steinhart Marine Roman. Meg egy Obris Morgan. Meg egy Merkur MM300. Meg egy...

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#199203) Lev Abalkin válasza Deskdiver (#199197) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Még rá is kerestem...

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#199204) Esqs válasza Deskdiver (#199201) üzenetére


Esqs
tag

Na menj már... :C Értelmes választ kérek.

(#199205) alphaville válasza Esqs (#199200) üzenetére


alphaville
aktív tag

Van*, ill. nincs**, vagyis úgy nincs, hogy van.

Jelmagyarázat:
*nincs
**van

[ Szerkesztve ]

(#199206) gipsztigris válasza alphaville (#199205) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az meg van, hogy miért jó a mazochistának?...............Mert ha rossz, akkor jó, ha jó, akkor rossz, tehát jó. :D

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#199207) Esqs


Esqs
tag

Aranysárga tokú, ezüstszürke számlapú órához milyen színű bőrszíj illik legjobban szerintetek?

(#199208) alphaville válasza gipsztigris (#199206) üzenetére


alphaville
aktív tag

:D :D

(#199209) Deskdiver válasza Esqs (#199204) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Mint az utánam szólók reakcióiból is láthatod néha előfordul ,hogy nincsenek értelmes válaszok csak simán válaszok vannak. Ilyenkor kell kinyújtanunk a kezünk és belekapaszkodni a hitbe. Hogy legyen egy pozitív gondolat is végére. Bármelyiket választod (stitched / unstitched) előbb-utóbb szétmegy mind. Élvezd amíg tart. ;)

[ Szerkesztve ]

(#199210) Fall-N válasza Land (#199198) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem hülye kérdés. Ennyi pénzért mennek és Aliról sem jönne ki olcsóbban. Szerintem nincs vele gond, bár ezzel a típussal nincs tapasztalatom.

Esetleg nézd meg a Klarstein forgatókat azok is ennyiért mennek. Olyan van nekem is és még vagyok elégedve vele.

(#199211) petipetya válasza Esqs (#199207) üzenetére


petipetya
nagyúr

Piros. Mi lenne, ha betennél róla egy fotót?

"nincs rá lezsóidő"

(#199212) Fall-N válasza Esqs (#199207) üzenetére


Fall-N
veterán

Klasszikus fekete vagy sötétebb barna. A sárga túl csicsás lenne, a kék még esetleg.

(#199213) Land válasza Fall-N (#199210) üzenetére


Land
veterán

Belinkeled kérlek? Csak drágábban láttam Klarsteint.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#199214) Polarstar válasza Esqs (#199207) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen jó a számlaphoz illő szürke bőr.
A fekete nekem nem jönne be. Természetesen nem a fekete lakkbőr, vagy krokodil venném rá. Matt, nyers fekete még talán.
Homok szín, okker, olivin zöld még mehetne arany csattal.
Nekem van mustársárga szijjas is, természetesen acél tokos, csontfehér számlap, és csodás fűzfalevél arany mutatók meg indexek. Van zöld lüme is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#199215) Fall-N válasza Land (#199213) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen most ahogy néztem drágább valamivel. Szokott akcióban lenni 15ezer Ft-ért. Nekem ez van. A linkelt oldalon ki kell választani a színt, addig nem jeleníti meg. (Van az URL-ban egy ].)

[ Szerkesztve ]

(#199216) Sungoo válasza Fall-N (#199215) üzenetére


Sungoo
addikt

Az nem gáz marketing, hogy a krémszínűben egy kvarc Fossil van? ;]

(#199217) Fall-N válasza Sungoo (#199216) üzenetére


Fall-N
veterán

De eléggé. :D

(#199218) Sungoo


Sungoo
addikt

Valaki találkozott már hasonló zárral, bőrszíjhoz, ami nem horror áron van?

(#199219) Land válasza Fall-N (#199215) üzenetére


Land
veterán

Köszi!

Igazából ha nem indokolt, akkor nekem jó a 13 ezres occsó verzió is...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#199220) Sungoo válasza Sungoo (#199218) üzenetére


Sungoo
addikt

Illetve ilyet...

(#199221) bluemirage válasza Sungoo (#199218) üzenetére


bluemirage
őstag

Nekem több órámon is ilyen csat van. -- nyitáskönnyített békazáras csatközép - a szép hivatalos neve.
Hirsch szíjakkal együtt használom.
Mondjuk van ahol máshogy hívják az ilyen csatot... de nekem a fenti név tetszik :D
Van egy győri, régi megbízható üzlet, ahol net-en is lehet rendelni. Én is ott vettem több órámat és cseréltem le a náluk a szíjakat és csatokat az említett kombóra.

[ Szerkesztve ]

Meliora sunt bono inimica

(#199222) Sungoo válasza bluemirage (#199221) üzenetére


Sungoo
addikt

Köszönöm válaszod, de én ezt a nagy típust keresem, ami a képen van. Nagyon szeretem a citizenen, és a többire is hasonlót raknék, ha találok.

(#199223) fagyalllo


fagyalllo
őstag

[link]
[link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#199224) Csari93 válasza Sungoo (#199216) üzenetére


Csari93
aktív tag

A múltkor linkelt aliexpresses darabban meg Naviforce volt. :D A Moonwatch meg nekem is nagyon megtetszett, kösz. :( Bár oldalról elég bumfordi ezzel a high profile üveggel.

www.flickr.com/csari

(#199225) Lauda válasza fagyalllo (#199223) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon szépek!

(#199226) m3tr0 válasza Zoltán124 (#199190) üzenetére


m3tr0
senior tag

Citizen BN150 v.151 esetleg?
Bár lista áron 60 felett van kicsivel, de tudok ajánlani valakit aki akciósan adja az újat. :)
Kvarc Eco drive szerkezet,szép is,jó is. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#199227) evo87


evo87
őstag

Sosem gondoltam volna, hogy egyszer lesz Skyhawk-om, sőt, sosem gondoltam volna, hogy tetszeni fog.. és láss csodát, mégis így hozta az élet... :))

Még esetleg egy Hirsch Robby jöhet rá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#199228) Zoltán124


Zoltán124
kezdő

Skx007-hez keresek ilyen lünettát.
Mi a pontos megnevezése? [kép]

(#199229) Mercutio_ válasza evo87 (#199227) üzenetére


Mercutio_
félisten

sosem gondoltam volna, hogy....Na'vi vagy:DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#199230) Mamuska válasza fagyalllo (#199223) üzenetére


Mamuska
őstag

Nekem most ez a GS a Top1, már régóta nézegetem. :)

(#199231) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

Citizen Captain Robinson

(#199232) futizoli


futizoli
tag

Vostok 090

(#199233) fagyalllo válasza futizoli (#199232) üzenetére


fagyalllo
őstag

Eszem megáll, minden eddig mutatott órád sokkal szebb mint az gyáriak, sőt, azok általában nem is tetszenek. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#199234) SupaCow


SupaCow
tag

Szép Napot mindenkinek!

Körülbelül 2 évvel ezelöttig napi olvasója voltam a topicnak. Emlékszem rá, hogy volt 1-2 órásmester a tagok között. Segítsetek, hogy kihez fordulhatok ilyen ügyben? Egy régi Longines quartz órát szeretnék kívülről rendbe pofoztatni.

Köszönöm : )

f: @geboleather

(#199235) Tussky válasza Deskdiver (#199231) üzenetére


Tussky
tag

Ez nagyon jól néz ki, lehet ezen mutatót cserélni esetleg?

(#199236) Deskdiver válasza Tussky (#199235) üzenetére


Deskdiver
senior tag

A “gyalogsági ásó” alakú szúrt szemet? :)

Lehet, de akkor szerintem elveszti a karakterét. ( és a “kapitányi” rangját is :) )

[ Szerkesztve ]

(#199237) Sungoo válasza fagyalllo (#199233) üzenetére


Sungoo
addikt

Szerintem is eszméletlen, hogy mit ki lehet hozni ezekből a tizenezres órákból.

(#199238) Empsepo válasza futizoli (#199232) üzenetére


Empsepo
senior tag

Tényleg az ember azon gondolkodik a képek láttán, hogy lupéval átnézve is ennyire tökéletesek-e. Így annyira azok, hogy döbbenet.

És ez nem egy rosszindulatú kérdés volt. Remélem érthető.

(#199239) Lev Abalkin válasza futizoli (#199232) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Írtam p. ü.-t.

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#199240) Tussky válasza Deskdiver (#199236) üzenetére


Tussky
tag

Ez is igaz, mondjuk kapni sehol se lehet már úgyhogy költői kérdés marad a dolog.

(#199241) Deskdiver válasza Tussky (#199240) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Tudom. Kb. egy évig nézegettem rendszeresen a hirdetéseket amíg ráakadtam egy jó állapotúra korrekt áron. Megy a gyűjteménybe a Citizen Royal Navy mellé.

[ Szerkesztve ]

(#199242) fagyalllo válasza Deskdiver (#199241) üzenetére


fagyalllo
őstag

Frankó, bár merci mutatóval még jobb lenne... ;)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#199243) Deskdiver válasza fagyalllo (#199242) üzenetére


Deskdiver
senior tag

:) Úgy már nem lenne Captain Robinson hanem egy... homage izé. ;)

(#199244) pikkubee válasza Deskdiver (#199241) üzenetére


pikkubee
tag

van egy ilyenem, bár eléggé leharcolt. Van ennek értéke?

(#199245) Deskdiver válasza pikkubee (#199244) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Nem sok. (Hacsak nem ez az ami a “Black Sea”-ben szerepelt. ) Én kb. 20 ezret fizettem érte és elég jó állapotban van. Bár ha valaki pont ilyet keres valami miatt annak többet is megérhet. Tartsd meg 100 év múlva biztos többet fog érni. :)

[ Szerkesztve ]

(#199246) futizoli válasza fagyalllo (#199242) üzenetére


futizoli
tag

(#199233) fagyalllo Köszönöm. ;) Akad azért a gyári alap változatok között is néhány, amelyek egy sima lünetta cserével ütősek. Ilyen szerintem az első órám, egy kék scuba dude, na akkor kellett volna megállnom…
Persze a SE verziók között piszkálás nélkül is vannak gyönyörűek.
Az oroszok a nem minden elemükben tetszetős olcsó alap óráikkal, megfejelve a rengeteg elérhető alkatrésszel, variálási lehetőséggel létrehoztak egy hatalmas játszóteret, becsalogatva számtalan hozzám hasonló ’elvetemültet.. akik nem állnak meg pár óránál, mind többet akarnak.. Na jó, én leállok, tényleg. :)
Szerintem okosan csinálják, még jobban pörög a biznisz így..

(#199238) Empsepo Keményen fotosoppolom a képeimet. ;) Lupé alatt rakom össze őket, nekem tűrhetőnek tűnnek. ;)
Viccet félretéve, korábban már itt- utólag belátva, nem picit elfogultan- méltattam a vostok órákat, többször nem fogom. Annyit elárulok, nem az olcsóságuk miatt ragaszkodom hozzájuk. A nem gyári kiegészítők, alkatrészek sokszor még többet nyújtanak... Csak két nevet emelnék ki, favinov és dr.seikostain cuccai kimagasló minőségűek. (jelen zöld számlap is a selyemfény mellett kapott egy szépen rajzolt erős lumét, ami ugye a gyári számlapok nem kifejezett erőssége.)

(#199247) nebancsa válasza futizoli (#199232) üzenetére


nebancsa
senior tag

Én is beállok a gratulálók sorába, a zöld szín a gyengém. Jól sejtem, hogy a tok is átesett átalakításon? A koronánál a mélyedés újdonság számomra.

(#199248) futizoli válasza nebancsa (#199247) üzenetére


futizoli
tag

Köszi. Nem, az újabb változatok így készülnek.

(#199249) Sungoo válasza Empsepo (#199238) üzenetére


Sungoo
addikt

Én nemzetközileg tiltanám az ilyen fotózást. :) Bűncselekménnyé nyílvánítanám az ilyen jellegű manipulálást. Az ember nyála elcsöppen, és birtoklási vágy tör rá.

(#199250) Lauda válasza Sungoo (#199249) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon szép az a geckota. Csak "ketyegne" az a rohadt "másodpercmutató". :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.