Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

hüm 32 rongy lenne 4db szilent a két első lengőkarba :D

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#27202) TaaT válasza VR6-Fan (#27201) üzenetére


TaaT
veterán

powerflex? :)

Give them hell Ukraine!

(#27203) VR6-Fan válasza TaaT (#27202) üzenetére


VR6-Fan
veterán

jah, de asszem amég szívó, marad addig TT.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#27204) Octi válasza rob210 (#27199) üzenetére


Octi
aktív tag

Autóhifiseknél kapható ilyen cucc, tipus specifikus kialakításban, pár darab ezresért ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27205) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

[link] ez most erősen megtetszett, kérdés lehet e 3 CH-ba hajtani (kettő külön, egy hídba)?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#27206) Octi válasza VR6-Fan (#27205) üzenetére


Octi
aktív tag

Mivel még a stereo 2ohm-ot is tudja (a leírás szerint), tuti hogy lehet ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27207) 8th válasza VR6-Fan (#27205) üzenetére


8th
addikt

Állítólag sokkal dinamikusabbak a mélyek ha külön végfok felel a mélyláda meghajtásáról nem az ami az első szettet is hajtja. Aztán, hogy mi igaz ebből meg mi nem azt passzolom. Gyakorlati tapasztalatom nincs ilyen téren.

(#27208) Octi válasza 8th (#27207) üzenetére


Octi
aktív tag

Aztán, hogy mi igaz ebből meg mi nem azt passzolom

Semmi :(
Tudok mondani olyan 4 csatis erölködőt, ami hídban agyon ver bármilyen 150e HUF alatti monoblockot.
és csak 90e HUF :D

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27209) VR6-Fan válasza Octi (#27206) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ejj akkor csak elkéne sütni a mostanit (audio gods X0-1000)... :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#27210) rob210 válasza Octi (#27204) üzenetére


rob210
nagyúr

igen én is úgy tudtam, hogy kapható de sehol nem találok ilyen "tölcsért" pedig 4 helyen néztem már ahol szoktam vásárolni, mindenhol csak kiemelő karikák vannak.
pedig pont elférne hátra is egy 16- os ha találnék egy ilyen átalakítót.
lehet tényleg neki kell állnom pozdorjából megcsinálni.
pedig nostanában nem nagyon van időm barkácsolni.

vr6: a vaterán van fent 2 erősítő ugyan ez a márka, a típusszám nem biztos,hogy egyezik,de érdemes megnézni.

Renault power

(#27211) VR6-Fan válasza rob210 (#27210) üzenetére


VR6-Fan
veterán

mindegyik mono block, azt meg azért feleslegesnek érzem, egy jó 4 csatissal hídalva bőven ki lehet hajtani amit nekem kell, igazából adatra vissza számolva a hifo kevesebbet tudhat, mint a mostani bár abba cirka 30A-val kisebb a bizti, fizikát mg ugye nem lehet megbaszni szóval nem tudom, meglátom mennyiért tudom elsütni a mostanit, ne meg ilyet csak kipróbálva vennék, Békés megye meg nem a szomszéd :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#27212) rob210 válasza VR6-Fan (#27211) üzenetére


rob210
nagyúr

akkor már leütötték amit én néztem, mert az diósdon volt az egyik az neked kapóra is jött volna, pont tegnap reggel nézegettem őket,mert jövő kedden megyék haverhoz beépíteni egy rendszert. amihez még erősítőt kell szerezni.

más:
a két LG amit itt meginterjúztattam tegnap beépítésre került kifejezetten szépen szól a clarionnal még van elégedve vele a srác, egy biztos erősítős rendszerhez nem ajánlanám, ez valóban arra való, hogy egy fejegységhez bekösse az ember, alsó kategória csúcsának sorolnám vagy közép kategória aljának inkább.

Renault power

(#27213) Octi válasza rob210 (#27210) üzenetére


Octi
aktív tag

Arra figyelj, hogy ne kiemelő karikát keress, hanem átalakítót.

Őket kérdezd meg. Szerintem fognak tudni segíteni ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27214) rob210 válasza Octi (#27213) üzenetére


rob210
nagyúr

már írtam is nekik egy mailt, mert a telót nem veszik fel.
köszi remélem náluk lesz.

Renault power

(#27215) Octi válasza rob210 (#27214) üzenetére


Octi
aktív tag

Küldtem egy privit ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27216) rob210 válasza Octi (#27215) üzenetére


rob210
nagyúr

hát necces egy fiat átalakítót javasol, az talán jó.
lehet mégis csak barkácsolás lesz, máj gondolkodók még, mert ha járok az asztalos ismerősöm felé a jövő héten akkor lehet az lesz a nyerő. ez a fiat keret nem szimpatikus.
azért a segítséget kösz, a többi helyen még alternatívát se tudták mondani.

Renault power

(#27217) rob210


rob210
nagyúr

na találtam egy szimpatikus erősítőt mohawk néven ezt ismeritek, mert én nem, elég jókat írnak róla,de a tapasztalatra többet adók, mint a leírásokra, a másik egy kenwood lenne,most bizony tanácstalan vagyok. egy 1000es a különbség, a teljesítmény ugyan az 4csatornás mind a kettő. a kinézet nem dominál, mert el lesz rejtve. tapasztalat!???

Renault power

(#27218) Octi válasza rob210 (#27217) üzenetére


Octi
aktív tag

Nagyon tuti a Mohawk.
Nekem is egy 400.4 van a kocsiban, és híd 2 ohmon hajt 2db 30-as DLD-t. Hát nem semmi.

Ár/érték arányban nem igazán verhető.

Ezt a demó buszt tavaly Mohawkból építettük. Végig üvöltötte a nyarat csutka hangerőn, és az összes erősítő a mai napig dologozik, különböző autókban.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27219) rob210 válasza Octi (#27218) üzenetére


rob210
nagyúr

tehát a kenwoodot verjem ki a fejemből.
nekem fejegységben nagyon sokat tett le az asztalra, de ezek szerint erősítőben a mohawkot válasszam.
rendicsek. kiváncsi leszek mit fog szólni a cucc a srác kocsijában elég vastagon költött a rendszerre.

Renault power

(#27220) cafat


cafat
tag

Sziasztok! 5 ajtós Fabiamon kiakarom cserélni a hátsó ablaktörlő motort, mert folyik valahol. Komplett hátsó ajtó cserém volt, és van az "új" ajtóba motor is, de összeszerelés után folyik az ablakmosó folyadék. Ezért kiakartam cserélni a régire, de nem bírtam levenni a lapátot úgy rávan rohadva. Hogy bírnám azt leszedni? Vagy ha nem bírom levenni, mivel tudnám beragasztani? 2 komponensű ragasztóval jó lehet?

(#27221) Octi válasza cafat (#27220) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem nem a motornál folyik, hanem a cső van valahol szétcsúszva. Először azt nézd meg ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#27222) Mágus2 válasza cafat (#27220) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Az ablaktörlőt csak lehúzó szerszámmal tudod levenni. Főleg ha rá van gyógyulva. ;)

(#27223) k. válasza Octi (#27221) üzenetére


k.
őstag

Velem pont ma esett meg. Nem nyomott hátra vizet, ezért 5. próbálkozásra hátramentem megnézni. Az, hogy alul folyt le a viz a lökösön belül, az hagyján, de belül a kárpit is jó vizes lett. Szétcsúszott a kárpit mögött a cső.
Megszárítottam, a kárpitot, most összeraktam, holnap valamivel stabilabban összekötöm a csövet, mert eléggé instabilnak néz ki, szerintem hamar szétjön..
Amúgy 02 polo.

[ Szerkesztve ]

(#27224) Smani válasza k. (#27223) üzenetére


Smani
senior tag

majd kapsz új autót :)

(#27225) k. válasza Smani (#27224) üzenetére


k.
őstag

Nem az enyém, csak telken rendberaktam, mert a dzsuvás volt. Majd jövőre meglátjuk mi lesz vele :)

De a lényeg, hogy érdemes szerintem valami erősebb -bocsánat a pongyola fogalmazásért, jobb nem ugrik be- "cellux" szerű valamivel körbekötni-nyilván nem azzal, mielött valaki fikázna:D- mert eléggé gáznak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#27226) rob210 válasza k. (#27225) üzenetére


rob210
nagyúr

szerintem még sokkal jobb gyorskötözővel rászorítani akkor nem csúszikle.

Renault power

(#27227) 8th válasza rob210 (#27226) üzenetére


8th
addikt

A zsugorcső sem rossz megoldás feltéve ha van ott annyi hely, hogy rá lehessen melegíteni.

(#27228) lakisoft


lakisoft
veterán

Sziasztok,

Nem vagyok autószakértő sőőt. nagyon nem értek hozzá ezért a segítségeteket kérem.
Adott egy Skoda Octavia 1.9 TDI 145.000. Km-mel.
A következő a probléma a motortérből cirippelő hang jön - csapágyas volt a klíma venti - megcsináltattam. Hétvégén szétment a generátor szabadonfutó megcsináltattam ékszíjjat és tárcsát is cseréltek benne. És ma ahogy elhoztam a szervízből nem volt gond. Este beültem és megint cirippel (mintha az ékszíjba beleérne valami) valami de mi a jó franc? A hűtőventillátor is csapágyas lenne?
Nagyon hálás lennék ha tudnátok segíteni.
Igaz holnap viszem szervízbe és újra megnézetem.

Előre is köszi,
lakisoft

(#27229) 14adam válasza lakisoft (#27228) üzenetére


14adam
addikt

feszítőgörgő?

[ Szerkesztve ]

(#27230) lakisoft válasza 14adam (#27229) üzenetére


lakisoft
veterán

Az nyiszogna? Most piszkálták a szerelők. Ezek szerint nem okés a dolog még mindig. :W

(#27231) 14adam válasza lakisoft (#27230) üzenetére


14adam
addikt

csak egy tipp. De sűrűn szokott ez lenni a baj

(#27232) lakisoft válasza 14adam (#27231) üzenetére


lakisoft
veterán

köszi. Azért remélem csak ennyi a gond.

(#27233) Smani válasza lakisoft (#27228) üzenetére


Smani
senior tag

Nem csak csúszik egyszerüen?

(#27234) lakisoft válasza Smani (#27233) üzenetére


lakisoft
veterán

Tegnap cserélték ki az ékszíjjat. Csak meg tudnak tán húzni egy nyomorult ékszíjjat. :W

(#27235) rob210 válasza lakisoft (#27234) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez most cincogás vagy ciripelés?

Ha a szíj nyiszog az más hang mint ha ciripel.
A ciripelés valószínűsíthetően elektromos zaj.
A nyiszogás meg mechanikai.

Nálam például a "kaniszter" szelep ciripelt.
De ez a diesel verzióban nem hiszem, hogy lenne.
Csak példa kép írtam, hogy nehéz így megállapítani mi lehet a baj.
:R

(jah és nekem ugye nem octaviam van)

Renault power

(#27236) lakisoft válasza rob210 (#27235) üzenetére


lakisoft
veterán

Akkor ugyanaz a problémát mint az enyém :).

A szervómotort meghajtó ékszíjtárcsát (3k)cserélik ma és ha nem segít akkor cserélik a ékszíjfeszítő-t (ez már húzósabb 20k). Remélem az első variációnál megállunk.

(#27237) AMD Power


AMD Power
titán

Nekem mindig csinálja azt a hülye hangot.... már vagy 2-2500km mentem így vele. Remélem majd a vezérlés/ékszíj cserénél ez a hang megszűnik. Melegen elég hangos már. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27238) lakisoft válasza AMD Power (#27237) üzenetére


lakisoft
veterán

Na az elég idegessítő lehet. Ennek az autónak olyan hangja van mint ha traktort vezetnék. Hozzáteszem hogy Suzuki Swift II-höz vagyok szokva. Annak meg nincs hangja :)).

(#27239) rob210 válasza lakisoft (#27236) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem már nem gond:) :N

Renault power

(#27240) lakisoft válasza rob210 (#27239) üzenetére


lakisoft
veterán

Remélem nálam is megjavul ma. A szervízben indult a reggel. Az ilyen nem szeretem annyira. :O

(#27241) AMD Power válasza lakisoft (#27238) üzenetére


AMD Power
titán

Az! Főleg úgy,hogy már egy feszítőgörgő már ki lett cserélve. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27242) lakisoft válasza AMD Power (#27241) üzenetére


lakisoft
veterán

Na ez szívás.

(#27243) AMD Power válasza lakisoft (#27242) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet ékszíj. Mondjuk szerintem nem az. Vízpumpánál is lehet valami... De van még ott 3db görgő amiből jöhet a hang. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27244) lakisoft válasza AMD Power (#27243) üzenetére


lakisoft
veterán

A biciklit jobban szeretem bár debrecenből BP-re elég sokáig tartana az út. Bár szerintem lemenne. :DD. minimum 100km-et tekerek hetente. Most a héten meglesz a 300km... :D. és nem 5 vagy 7 l-ert fogyasztok 100-on :DDD.

(#27245) AMD Power válasza lakisoft (#27244) üzenetére


AMD Power
titán

Elhiszem. ;) Olcsóbb fenntartani az az biztos...

Nem tudja valaki,hogy a Budafoki úton és annak a környékén ingyenes a parkolás vagy sem? Holnap kell mennem a Kaposvár utcába.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#27246) lakisoft válasza AMD Power (#27245) üzenetére


lakisoft
veterán

Na igen a másik agyrém a parkolás. Vagy irreálisan drága vagy nincs hely. :W

(#27247) rob210 válasza AMD Power (#27245) üzenetére


rob210
nagyúr

Budafoki ingyenes múlt héten még az volt legalábbis.

Renault power

(#27248) Mágus2 válasza lakisoft (#27240) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ha a szabadonfutó rakoncátlankodik, az szétveri a feszítő elem csillapítóját. (minden klímás TDI-n van) A szevópumpát ne piszkáld, vagy a feszítő elem, vagy a főtengely szíjtárcsája(van körbe egy gumiréteg ami rezgést csillapít.). Ha tönkre megy a főtengelyen a szíjtárcsa, akkor is ciripel. Én itt keresgélnék. :K

[ Szerkesztve ]

(#27249) lakisoft válasza Mágus2 (#27248) üzenetére


lakisoft
veterán

Köszi. Nem nyúlok hozzá szervízben van. A feszítő csere lesz a következő lépés.

(#27250) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Valaki akinek van hozzáférése Bárdi Unix stb arakhoz, és lenne kedvezménye, tudnak nekem árat mondani egy komplett vezérlés cserére?
2004-es Ibiza TDI 96Kw ASZ :R

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.