Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valaki használt itt huzamosabb ideig IV-es Golfot? Nekem iszonyatosan durva a váltó, Avensis után nagyon darabosnak tűnik az egész, alig megy be kettesbe (nem hibás).

Ellenben a kormányozhatósága zseniális, minden kanyarbevétel élmény. :D Először kicsinek tűnt, de pont jó a fogása.

Jövőre lesz 10 éves és 77k km van benne (ne kérdezzétek :DDD - bevásárlókocsi). Mindenesetre ha majd egyszer eladásra kerül a sor, senki nem fogja elhinni, hogy nem állítottuk vissza a kilométerórát.

[ Szerkesztve ]

(#26452) VR6-Fan válasza rob210 (#26447) üzenetére


VR6-Fan
veterán

naon sexy :DDD

pedig ebből a felniből lehet régi dizájnos coca cola kupakot csinálni, az úgy gecire nagyon poénos és jól is néz ki :R

holnapra tessék szorítani nekem, igazi "szivatos" egyetemi napom lesz... :W

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#26453) rob210 válasza VR6-Fan (#26452) üzenetére


rob210
nagyúr

Ez volt az a gép amit még a párom is lefikázott.
:C

Renault power

(#26454) AMD Power válasza Babetta-X (#26441) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen igazad van de akkor is. Mondjuk biztos,hogy az első pár percben verne a víz de utána lehet,hogy előjönne belőlem az állat és már csak a tűzoltóság vágni ki a kocsiból. :DDD

rob210: Ez valami vicc? :D

Jhonny06: Sajnos nem. Pedig nekem nagyon tetszenek ,csak sajnos amennyibe egy 2000-2001 "jó" állapotú 1.6 kerülne annyit meg nem ér. Annyiért sok az az autó...

A váltóra annyi tudok mondani,hogy nekem a Poloban sem egy álom. A régi kis francia dögömben jobb volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26455) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

5. Balatonfüredi TUNING Találkozó - 2012 - Official video

5. Balatonfüredi Tuning Találkozó

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26456) Balupapa válasza AMD Power (#26454) üzenetére


Balupapa
senior tag

A váltóra annyi tudok mondani,hogy nekem a Poloban sem egy álom. A régi kis francia dögömben jobb volt.

Ez egy tizenéves sokgazdás autóban nem jelent semmit :)

szerk:

#26455) Az egész videó (zene, vágás, kamerázás,) egy kib@szott nagy wörthersee koppintás :DDD
ráadásul igénytelen is...kispolski, trabant, stift 1, be sem engedném :(
a 2 lapos maca is fail :(

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#26457) AMD Power válasza Balupapa (#26456) üzenetére


AMD Power
titán

3-ik tulaj vagyok. :P

Tegnap este elvittük a gépet a szerelőhöz. Kicserélik a ferdeszögöt meg az ékszíjat. Már nagyon érdekes hangja volt a görgőnek.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26458) Balupapa válasza AMD Power (#26457) üzenetére


Balupapa
senior tag

:C

mi volt a multkori potenciális vevő jelölttel? :U

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#26459) FoBCRaistlin válasza FoBCRaistlin (#26455) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Második videó 6:45-nél ki talál meg? :DD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26460) AMD Power válasza Balupapa (#26458) üzenetére


AMD Power
titán

Semmi sajnos.... mind1 annyira azért nem sürgős az eladás... főleg nem nyáron. ;)

FoBCRaistlin: Megvagy! A szürke Golf II első kereke "fölött" állsz. ;) Igen arra...

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26461) FoBCRaistlin válasza AMD Power (#26460) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nyert... ha a kék felnis golfra gondolsz :) Előttem ott pirul a spanyolom.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26462) siti válasza Jhonny06 (#26451) üzenetére


siti
senior tag

az enyém télen hidegben volt egy rakás kaka. akadozott minden irányba. ahogy jött a meleg idő, rendbe jött, de sose volt tökéletes. km kb ugyanennyi volt, de ez pont váltónál nem számít.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#26463) AMD Power válasza siti (#26462) üzenetére


AMD Power
titán

Én pedig cseréltem váltóolajat is amikor megvettem tavaly a kocsit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26464) siti válasza AMD Power (#26463) üzenetére


siti
senior tag

apám meg úgy ment el a régi 100-as audival 300e km-t, hogy sose cserélt benne váltóolajat, mert szerinte felesleges. Zárt tér, kosz/olaj se ki, se be, ha nem szivárog nincs baja, minek piszkálni. kár hogy földúton leütötte a hűtőt, beleragadt a sárba és az már sok volt a motornak, hogy onnan is kijött. Szerintem még mindig menne...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#26465) AMD Power válasza siti (#26464) üzenetére


AMD Power
titán

Polo fórumán sajnos nem ez a tapasztalat. Sok autóban azért döglött meg a cucc mert soha nem cseréltek benne olajat....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26466) tomcsi23 válasza Jhonny06 (#26451) üzenetére


tomcsi23
veterán

Milyen verzió a IV-es?
A közös padlón alapuló spanyol taligának egész jó a váltója, szeretem. Ja, tényleg kisebb a kormány, de hamar megszoktam. ;]
Franciából új 308 CC-vel van még tapasztalat, hát az nekem nem egy álom. Ráadásul menet közben mocorog rendesen. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26467) siti válasza AMD Power (#26465) üzenetére


siti
senior tag

most így nincs előttem, de a szervízkönyv is megad arra csereperiódust. talán 60e km?
totalcar motordokit találtam hirtelen, szerinte is van olyan, hogy nem kell váltóban olajat cserélni, vagy X km/év után cserélni kell. de szerintem sem árthat az új olaj, pláne ha belevaló.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#26468) AMD Power válasza siti (#26467) üzenetére


AMD Power
titán

60e km igen. Az enyémben 172e km-nél volt csere. A szerelő szerint kevés is volt benne és gázos is volt az olaj. Kapott előírt minőségi olajat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26469) tomcsi23 válasza siti (#26467) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csak úgy röpködnek a hsz-ek ott. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26470) Jhonny06 válasza tomcsi23 (#26466) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sima 1.6 benzin, 105LE (Ocean). Nem egy erőgép, de ezt a kis kasztnit röpíti rendesen; nem érzem, hogy több kéne bele.

[ Szerkesztve ]

(#26471) t1 válasza FoBCRaistlin (#26459) üzenetére


t1
addikt

Én múltkor megtaláltak a UPC előtt szép tiszta volt a gép :K

(#26472) tomcsi23 válasza Jhonny06 (#26470) üzenetére


tomcsi23
veterán

Oksi. Akkor ez 5 gangos, ugye? Arról nem tudok nyilatkozni, (ezek szerint) szerencsére nem ilyenem van. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26473) AMD Power válasza Jhonny06 (#26470) üzenetére


AMD Power
titán

Mennyit eszik az neked? Hol használod főleg?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26474) FoBCRaistlin válasza t1 (#26471) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Szoktam mosni :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26475) Jhonny06 válasza AMD Power (#26473) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fogyasztásról még nem tudok nyilatkozni, csak most kezdem/kezdtem el használni. Főleg kertvárosi részen, ami kevésbé forgalmas, tehát nem állok vele dugóban. Pestnek is inkább a peremkerületei.

tomcsi23: Igen.

(#26476) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali.

Ajtószervó miatt írok, A6-ból... Induláskor még jó volt, utána fél óra múlva már nem működött. Próbálgattam, de teljesen süket a vezető oldali. :( Miből áll a rendszer pontosan?

Don't Tread On Me

(#26477) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap elvittem este a gépet a szerelőhöz.... kapott egy új feszítőgörgőt.. most halkabb lett de még mindig "sípol" vinnyog valami azon a környéken . :W

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26478) zoo8800


zoo8800
veterán

Egy rácsingos A8 valakinek? :U

rip and tear, until it is done

(#26479) Balupapa válasza zoo8800 (#26478) üzenetére


Balupapa
senior tag

le se hánynám :DDD

"325/25 R 20"

Autopálya építésnél mehetne úthengernek. fail.

_-=*WheelWhores*=-_

(#26480) AMD Power válasza AMD Power (#26477) üzenetére


AMD Power
titán

A vízpumpának is lehet ilyen hangja? :F :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26481) 8th válasza zoo8800 (#26478) üzenetére


8th
addikt

Nekem a D2 nagy szerelmem, a legszebb A8 mind közül de ez borzalmasan néz ki. Ráadásul ennek a rettenetnek köze nincs az S8 hoz. Ez van. A pénz és a jó ízlés sajnos csak igen ritkán találkozik egymással. :(

(#26482) siti válasza 8th (#26481) üzenetére


siti
senior tag

én nagyon ízléses r8-ast vennék ha nyernék a lottón. ez a fehér jó is lenne, nem is válogatnék tovább...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#26483) Babetta-X válasza AMD Power (#26480) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Klímás a kocsid? Eddigi tapasztalataim szerint az szokott sűrűn szólni. A vízpumpa is szólhat, de elvileg minden vez.mű szíj cserélnél cserélni kell, így nem egy sűrűn előjövő hiba.

(#26484) 8th


8th
addikt

(#26485) tomcsi23 válasza 8th (#26484) üzenetére


tomcsi23
veterán

Aztaq:Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#26486) zoo8800 válasza 8th (#26484) üzenetére


zoo8800
veterán

:D

rip and tear, until it is done

(#26487) FoBCRaistlin válasza 8th (#26484) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

dzsiiiiiizusz!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26488) MPowerPH válasza 8th (#26484) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez már azért odab@sz. :DDD

Don't Tread On Me

(#26489) AMD Power válasza Babetta-X (#26483) üzenetére


AMD Power
titán

Igen az. És arról a tájékról jön a hang. De ami az érdekes,hogy mutatta nekem a szerelő a kiszedett görgőt és tényleg sza* volt. Szerintem ez és még egy görgő/csapágy ami gázos mert most halkabb lett. Az ékszíj szinte új volt így mondta ,hogy ne cseréljem le mert csal felesleges pénz kidobás lenne. A vezérlés lassan csere érett viszont. Laza már egy picit a szíj.

Ezt írták a Polo fórumán:

Esetleg a generátor görgőjét nézd meg. Azok szokták hamar beadni az unalmast. 2 csapágy is van rajta, ha emlékeim nem csalnak mindkét oldalon a feszítőn. Lehet csak csapágyat cserélni is, de szét kell akkor fúrni. Új ára 3000-15000 között mozog.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26490) Babetta-X válasza AMD Power (#26489) üzenetére


Babetta-X
senior tag

hát esetleg ha le van szedve a szíj lehet próbálgatni, vagy egy ilyen orvosi fülessel hallgatózni. Illetve görgőket meg lehet nézni úgy is, hogy megnézed a kotyogását, néha attól is szól, hogy nem "rág" hanem inkább "lóg"

(#26491) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Gyerekek akkor hétvégén senki többet 3x sukoróra? :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#26492) AMD Power válasza Babetta-X (#26490) üzenetére


AMD Power
titán

Megnézték és egyik se lóg vagy kotyog.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26493) AMD Power


AMD Power
titán

Piaci körkép: a legnépszerűbb használt kompaktok
Használt Astra, Focus, Golf, Octavia: mikor melyik az olcsó
bb?

Ennyivel jobb lenne a Golf? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26494) eddie17 válasza AMD Power (#26493) üzenetére


eddie17
addikt

Használt VAG aranyáron megy. Legyen az bármi. Megtapasztaltam...

(#26495) Morris válasza AMD Power (#26489) üzenetére


Morris
veterán

Koma, nem lehet, hogy mégis az ékszíj a ludas? :U
Mit takar az, hogy szinte új?
Az enyém is "szinte" új volt (még a gyári kb 11 éves szíj), küllemre meg nem mondta volna senki, hogy ez még a gyári, de miután cserélte a szaki, azóta kussba van :U

(#26496) NGA


NGA
addikt

Leváltanám a Golf 2-esem 3-asra, igy keresek Golf 3 dizel kombit 700e-ig, ha van valakinek.

(#26497) AMD Power válasza Morris (#26495) üzenetére


AMD Power
titán

A szerelő szerint nem lett volna értelme lecserélni. Lassan eljön majd a vezérlés csere ideje is akkor majd az ékszíj is cserélve lesz... most tényleg csak azért nem lett cserélve mert azt mondta a szerelő,hogy felesleges lenne.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#26498) k. válasza AMD Power (#26493) üzenetére


k.
őstag

Valamiért csak piacvezető. Bár az új astra/Focus is elég fasza lett :)

(#26499) Morris válasza AMD Power (#26497) üzenetére


Morris
veterán

hát jó, bár szerintem nem egy nagy összeg :N

(#26500) AMD Power válasza Morris (#26499) üzenetére


AMD Power
titán

Nem is a pénzről volt szó... ő mondta ,hogy nem kell.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.