Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105901) Mágus2 válasza trance89 (#105900) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Már jó régen. ;)

(#105902) K Norbi válasza MunezXBK (#105892) üzenetére


K Norbi
addikt

Szólítottál? ;] :D :DDD

Mágus2 első/hátsó féknél a 2 darab imbusz csavarokat milyen nyomatékkal kell meghúzni? [link]

Jövőhéten lesz egy kis munkám velük [link]
Aztán már ha már vettem nyomatékkulcsot használjam néha napján.

[ Szerkesztve ]

(#105903) -v- válasza bitpork (#105899) üzenetére


-v-
addikt

Éjt nappallá téve V10 TDI-t keresel? ;] :C

(#105904) MunezXBK válasza -v- (#105903) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Már nem keres semmit, csak az egyensúlyát. :D

(#105905) bitpork válasza -v- (#105903) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ahogy Munez mondja , vége a keresésnek :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105906) -v- válasza bitpork (#105905) üzenetére


-v-
addikt

Vettél autót? ;] Mit? Képek? :)

(#105907) focvis válasza bitpork (#105905) üzenetére


focvis
veterán

Kicsit konkrétabban?
Voltál Zegen? :DD

;]

[ Szerkesztve ]

(#105908) MunezXBK válasza -v- (#105906) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem küldött már, de nem 40db-ot. ;]

(#105909) -v- válasza MunezXBK (#105908) üzenetére


-v-
addikt

Kitalálom: szardízel? ;]

(#105910) tomcsi23 válasza MunezXBK (#105908) üzenetére


tomcsi23
veterán

Kikormolás közbenit, amit nem ő fotózott? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#105911) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nyugalom, holnap estére lehet lesz pár fotóm. Ha nem akkor a menekülthelyzet miatt kinn ragadtam a határon túl :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105912) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Most nézem az összefoglalót, jó pár verda/tulaj nem stimmel.

Röfi: amiket nekem küldtél?

(#105913) bitpork válasza MunezXBK (#105912) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azok csak röptiben készültek, de Tivadar van rajta.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105914) tomcsi23 válasza bitpork (#105913) üzenetére


tomcsi23
veterán

Tivadar? ;]
Muti!

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#105915) bitpork válasza tomcsi23 (#105914) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

http://logout.hu/bejegyzes/bitpork/kaming_szun.html ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105916) tomcsi23 válasza bitpork (#105915) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az az ominózus? ;]
Gratula hozzá, ha már lehet inni a medvére. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#105917) -v- válasza bitpork (#105915) üzenetére


-v-
addikt

3.0 TDI Touareg? :)

(#105918) focvis válasza bitpork (#105915) üzenetére


focvis
veterán

Teccetős! :K

Tolatóradar van-e? ;]

(#105919) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

(#105920) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Azt figyelj máán te Malacz Úr!

Ennyivel olcsóbban tudtál Turcsit venni vagy már csak ennyire öregnek érzed magad és az Allroad alacsony volt ki be szállás szempontjából?

Mert ha egyik sem akkor tök rossz biznisz volt az Alloradot lecserélni erre szerintem...
Annál tudtad hogy minden rendben, Légrugós volt, kombi stb

Ez a Touareg semmivel nem tud többet csak épp súlyosabb és többet eszik illetve nem tudni semmit motor állapotáról.

Persze ez Szigorúan SAJÁT VÉLEMÉNY de nem értem a váltást.
Annyival még csak olcsóbb se egy ilyen. Ugye nem R5 ??

Amugy jól néz ki de az Audi az csak Audi :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#105921) Mágus2 válasza MunezXBK (#105919) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ezt nem bitporkra kellene bízni? :U

(#105922) -v- válasza Kiskokó (#105920) üzenetére


-v-
addikt

Jaja, bár semmi közöm hozzá de én már múltkor se érettem ezt, annyival olcsóbb lenne a touareg? :U

(#105923) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Látom, hogy kár volt belengetnem a dolgot, mert mindenkit csak az érdekel, hogy miért, miből és nem az, hogy minden az elképzelésem szerinti-e. Természetesen a jó szándék vezet mindenkit, aki kritizálja a döntésemet - egyebet fel sem tételeznék. Ugyanakkor kezd a hócipőm teleszaladni azzal, hogy bármit teszek, választok, döntök, mindenkinek csak a rossz jut az eszébe.
Amikor Gazsi volt terítéken, mindenki sz@rozta, hogy légrugó így meg tiptronik úgy, meg különben is a 2.5tdi egy határ fosch. Ennek ellenére 1,5 évet szolgált alattam, és soha ott nem hagyott. A sok negatív feltételezés ellenére is beszámoltam minden olyan nyüancról, ami az autó üzemeltetésével kapcsolatban felmerült - ekkor azért lettem világi hülyének kikiáltva, mert annyit költöttem amiből más autót vesz.
Amikor jött Domi, még több kritikát kaptam - immár nem csak a műszaki tartalom került elő, hanem hogy miből telik nekem valamire, ami másnak nem adatik meg. Természetesen a tiptronik mint fő mumus a légrugókkal megint terítéken volt. Eladáskor leírtam a másfél év mérlegét, felhívást intézve, hogy lehet fikázni a 40k km alatt elromlott 1 azaz egy féklámpa kapcsolóért. Valahogy nem álltak sorba az elején károgók.
Most megvettem valamit, ami tetszik. Erre megint a zsebemben és indítékaimban kell turkálni...

Ezek után úgy gondolom, nincs sok minden amivel kapcsolatban számot kellene adnom. Most megyek aludni, mert holnap reggel 3kor kelek, és nagyon hosszú napom lesz.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#105924) -v- válasza bitpork (#105923) üzenetére


-v-
addikt

Szerintem senki sem turkált a zsebedben :) Csak számomra olyan, mintha a focus 2 helyett H astrát vettem volna. Érted, ugyanaz az autó, ugyanaz a méret, ugyanaz az árkategória .. vagy lehet én nem értek hozzá, nekem ez a touareg ugyanolyan kaliberű autónak tűnik minden szempontból mint az allroad. Tekintve hogy azt szeretted, és baj se volt vele én totál nem értem a váltás okát, de mint írtam is nyilván semmi közöm hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#105925) VR6-Fan válasza bitpork (#105923) üzenetére


VR6-Fan
veterán

de figyelj má mibűl meg minek?

amugy pusztán érzelmi alapú volt a csere :)?

jah meg sikerült találni egy normális embert átnézésre?
(sorry hogy nem jött össze :( )

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#105926) Morris válasza bitpork (#105923) üzenetére


Morris
veterán

Ugyanazt tudom elmondani amit rvilike!
Anno, nem egyszer olvastam tőled, hogy olcsóbb kategóriát keresel, mert kell a lé. Erre vettél egy kb azonos árkategóriájú vasat.
Én sem értem a párhuzamot.
Engem sem érdekel, hogy miből, meg honnan. Ez a magánügyed. De amikor saját magad mondtad, h mi a stájsz és látjuk is az eredményt, azért na...teccik érteni? :)

(#105927) Kiskokó válasza bitpork (#105923) üzenetére


Kiskokó
veterán

hellló ne érts félre :)

Vilike nagyjából leírja amit én is gondoltam.
A pénz csak úgy jött ide hogy anno te mondtad, hogy az egyik "lényege" a cserének az is hogy olcsóbb legyen.
Véleményem fentebb elolvastad amiben arra voltam kíváncsi mi a csere oka.

Ez bármi lehet csak kérdezem mivel nem tudom.
Azt mondod hogy cserélni akartál mert régi álmod egy Touareg vagy jobban tettszik mint az A6 akkor ez a csere oka és pont.
Sztem simán elég lett volna válaszolni hogy ez tetszett és kész, A választ megkaptam volna amire tulajdonképpen kíváncsi voltam :)
A többi mint írtam szigorúan egyéni véleményem.

Én még biztos nem adom el egy ideig majdnem minden típushibája meg van csinálva, sajnos nálam kijöttek, ez van meg kell csinálni és kész :)
(új porlasztók, új légtömegmérő, új szívótorkok motorral, új fojtószelep, váltó komplett felújítva)
ez durván 900ezer ft volt az elmúlt 55-60ezer Km és 4év
Nem kevés de egy ilyen autóhoz képest annak tekintetében hogy ezek megint 1-2százezer kmig jók lesznek szerintem elég csekély.

Jóéjt neked és béke :) Tudom mondtad már és én is tapasztalom nap mint nap a sok irigy rosszmájú embert de mi itt nem vagyunk azok, én legalább is biztos nem :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#105928) TaaT válasza -v- (#105917) üzenetére


TaaT
veterán

szerk.: Hmm lehet az lesz :B

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#105929) Macka


Macka
veterán

Ha valaki paszuátot keres.

Barátomé, nem nyúl vele mellé, tényleg nagyon egyben van.

(#105930) zsolt19900 válasza bitpork (#105923) üzenetére


zsolt19900
őstag

maradjunk annyiban, hogy azért veszel új autót, hogy egy okkal több legyen talira menni :D és így még jobban egy fő közösségépítővé vagy avanzsálva :P

jaj és látom fekete az autó.... ezen tudod milyen jól mutat a matricabomba :D :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#105931) MunezXBK válasza zsolt19900 (#105930) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

A 2-vel ezelőtti is fekete volt.

(#105932) do3om


do3om
addikt

:B
Mi a trükk hogy felemeljem az ablaktörlőt? (Golf 6)
Ütközik a motorháztetőbe, szóval valami trükkje biztos van, megállni meg nem áll fenti helyzetben ha lekapcsolom a gyújtást.
Lassan itt a hideg, így jó lenne rájönni, hogy kel felemelni meg ha rakok rá nejlont akkor feljebb megállítani hogy odafogja.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#105933) tomcsi23 válasza do3om (#105932) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csekk disz
Amúgy könyvecske, nincs? ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#105934) sultansmith


sultansmith
senior tag

Hali van egy A3 8L. a klímán van egy gomb, látszólag valami sokszög, amelynek a sarkaiból vonalak indulnak, majdnem úgy néz ki mint egy hópihe, de mégsem az.

Nem tudja valaki, hogy mire jó? :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#105935) do3om válasza tomcsi23 (#105933) üzenetére


do3om
addikt

Majd kipróbálom :R
Francia

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#105936) MunezXBK válasza do3om (#105932) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kell :B

(#105937) K Norbi válasza bitpork (#105915) üzenetére


K Norbi
addikt

Sok benne a ló, inkább [link] :U ;] ;]

(#105938) do3om válasza MunezXBK (#105936) üzenetére


do3om
addikt

mi?
Könyv?
:K
Márt kértem itt régebben, ha nem s eladott de akár kölcsönbe, átolvasni.
Azért vannak dolgok amikhez néha jól jön most is kolega akinek polo van mondta hogy csak húzzam felfele majd kikattan és kilehet hajtani, mert biztos valahogy így jön ki. Nem engettem neki basztatni, mondom megkérdem.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#105939) K Norbi válasza bitpork (#105915) üzenetére


K Norbi
addikt

Hungaroringen remélem ott leszel az elsők közt a felvonuláson. ; már számolom a napokat! [link] Továbbá gyári különlegességek is hazánkba látogatnak, a szervezőknek köszönhetően a Golf R400 :Y és a T1-es generáció Westfalia kempingautója is közelről lesz megtekinthető.E kéne nekem R400 csak a szervizelésére gyűjthetnék fél évig. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#105940) MunezXBK válasza do3om (#105938) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem, a Nap kel, a könyv kell. :D

(#105941) 14adam válasza 14adam (#105764) üzenetére


14adam
addikt

Víz hofok jeladó gomba ...

(#105942) tresh válasza bitpork (#105915) üzenetére


tresh
addikt

Grat a vashoz :R Végre ha lesz sütögetés újra nálatok (és időben oda érek :DDD ) akkor evvel megyünk bodzázni akarom mondani tűzifát gyűjteni ;] ;]

(#105943) net84


net84
őstag

Magus mester!
Sos kerdes! Eldurrant a jobb hatso fek. Fekfolyadekot elhugyozza. Nem talalom milyen kell bele. Tudod esetleg mit vegyek?
2.0 pd - BKD...

Read only...

(#105944) Mágus2 válasza net84 (#105943) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Dot 4

(#105945) !Overdose! válasza net84 (#105943) üzenetére


!Overdose!
őstag

A kupakra sincs ráírva?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#105946) do3om válasza MunezXBK (#105940) üzenetére


do3om
addikt

Én meg azt hittem lesz valami ajánlatod. :W
Na majd megállítok valakit hogy lapozzam már át.
Az ablaktörlő s dolog kipróbálva :R :R
Köszi.
Biztos lesz még valami. :D

Van nekem tempomathoz kapcsoló de nem csinál semmit. Az alap modellekbe (nekem csak az van) gondolom csak előkészítés van? Vagy itt is bénázok valamit? Nem mondta az eladó sem hogy lenne.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#105947) Magnum_


Magnum_
nagyúr

sziasztok!

1-2 hete beszéltünk az air bag problémámról, hogy a vezető ülés alatti kábelcsatlakozó rossz.

Beszéltem valakivel, aki összeforrasztgatná, vagy mi, azt mondta, 10k és akkor jó lesz...

Van itt közöttetek valaki, aki ezt meg tudja javítani? Budapesten? (inkább itteni szakira bíznám ezt a dolgot a pénzemért, megmondom őszintén.. :-)

I humbly and respectfully decline™

(#105948) töky76


töky76
tag

Sziasztok,
Debrecenben ki csinál fojtószelep tisztítást, aki ki is veszi a fojtószelepet és úgy tisztítja, utána meg alapbeállítást csinál?
Vw golf mk5 1.6

(#105949) net84 válasza Mágus2 (#105944) üzenetére


net84
őstag

Koszonom!
Meglett a bunos is! A jobb hatso fekmunkahenger kezifek reszenek a tomitese durrant el. SOS-ben felujito keszlettel osszeraktuk. Most az osszes tomites, gumibigyo uj. A tengely (amit s kezifek bowden forgat) egy picit kopottasnak tunt, majd kiderul... Egyelore nem ereszt. A legtelenites egy remalom volt, a bal oldala is fellevegosodott.
Most puhabbnak tunik a fek, makd meglatjuk.
Ha ez a felujitas bevalik, akkor a masik oldalon megismetelhetjuk ugyanezt. Ott is van nemi szivargas (van trutyi a nyergen). Ha nem valik be, akkor cserelhetem a fekeket komplettan...

!Overdose! - ott kerestem eloszor

[ Szerkesztve ]

Read only...

(#105950) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Akkor rakjuk rendbe a dolgokat egyszer, s mindenkorra.

1: igen a touareg annyival olcsóbb volt, hogy megérje lecserélni. közel 500k-val olcsóbb.
2: az allroad nagy szerelem a mai napig, de ha kell a pénz akkor kell a pénz. És ez nem azt jelenti h tankolni nem bírom, hanem hogy egyben le kell raknom pl 500k-t az ügyvédnek.
3: abszolút nem érzelmi alapú volt a csere, hanem szükség. A touareg kiválasztása érzelmi alapú volt, az elérhető keretből a kihozható maximumot szem előtt tartva, approved by Iza.

vr6-Fan: Mágus2 távgyógyított lett. Tegnap elvittem szerelőhöz, és a lelakott beltéren kívül( levegőbeömlő műanyagja törött, vw kopott gombok-a szokott dolgok) csak kormányösszekötő v mi a kaksi lóg. Ebben is mérve lettek a befecsik: a legrosszabb -0.33. Váltó is hibátlanul mén. Tegnap kaptt Mágus2 hibatárolót. Kérdezd meg tőle, akár fórum nyilvánosan is megbeszélhetitek hogy súlyos gondok nincsenek vele. Az is lehet h meghirdetem amint kijavítottam az apróságokat egy 5-600kval drágábban.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.