Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111392) Micsurin válasza jacis (#111384) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Zseniálisan kiismertél pár mondatból, OKJ-s coach vagy esetleg?

@geresics: Négyszer tudtak haverjaim elrángatni ilyenre, többre nem. :N

----
Más,
6-4=2, már csak két kerekem maradt a Golf elment árában és végre őröltek a malom kerekek is... az FMX akkora lepra volt, hogy még ismerőstől ötöd árban se (nem fordult át... "lemerült akku" faterom azzal a lendülettel amolyan hold my beer tekintettel kapta ki a kocsiból a reggel bekészített akkut :DDD) az SM vonalat elengedtem anyagi megfontolásból a mostanit meg frissen felújítva elpasszolom és jöhet egy ronda, lassú csótány GS500 aminek semmi más dolga nem lesz csak végig szolgálni a következő 4 évet és ~40 ezer kilométert. Bízom benne 8-900-ból már lehet tisztességeset fogni.... Pega 650 elengedve túl sok a behozott lom a másik fele meg meh inkább a 800 lenne a cél akkor maradna a vételáron felül mivel úgy is lesz többlet költség... MT3 szintén elengedve ott is túl sok a kinti, FMX alkatrészellátása meg majdnem annyira fasza mint a Hyo-é, köszöntem elég volt per pill hét hónapja szervizben vagyunk, a fogaskerekekre Szept 24.-óta várunk, előtte másfél hónap volt két kipufogó szelepet berendelni... Szép volt jó volt nagyon szerettem ezt az elmúlt 30+ ezret a kis V2-ön de kéne valami amivel hezitálás nélkül merünk haverokkal elindulni a magas Tátrába...(F650, GS500, GS500F, nem épp ők a kérdőjeles tényezők állt. :N )

A gumi mérettel való szívást is unom még a GS 130-asa is normálisabb méret mint a 150/70-em...

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.