Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66835) Dezit1


Dezit1
újonc

Sziasztok,

Egy olyan problémám lenne, hogy vettem egy 2008-as JM Star Solana 50cc tipusú robogót a melóba járáshoz. Az előző tulaj majdnem 4000km ment vele, viszont én már csak egy 1000 tudtam megtenni vele. Egyik nap gyujtottam volna de semmi. Sokadik probálkozásra betudtam rugni de majdnem lefuladt. Aztán mikor indultam volna el akkor teljes gázkar behuzásnál elkezdett akadozni a motor mintha fuladna le vagy nem lenne üzemanyag esetleg gyujtás. Ezért kicseréltem benne a gyetyát de semmi változás. Kipucoltam a karburátort hátha az lenne a baja de most is úgyanazt csináljam. Észrevettem, hogy alig van üzemanyag a szűrőben. Pedig elég sokat hagytam hogy menjen mikor betudtam rugni. A karburátor tiszitás után látszik hogy áramlik be az üzemanyag a szűrőbe mikor tölti fel a karburátort de utánna semmi. Néztem a szelephézagot és gyári beállitáson van nem mozdult el. Az lenne a kérdésem szerintetek vákum probléma lenne vagy valami más? Megtudnátok mondani mit tudok ebben a helyzetben csinálni mi lehet a probléma? Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.