Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65038) Redneck válasza SLYM (#65037) üzenetére


Redneck
veterán

Rossz tapasztalatom rengeteg van, gyalogosan, motorral, és autóval egyaránt. Az utóbbi években azonban javult a közlekedési kultúra.
A normális, előzékeny, defenzív, és egyértelműen közlekedőkön kívül velük találkozhatsz:

1. Akik néznek, de nem látnak.
2. Akik nem akarnak látni.
3. Leszarnak mindenkit ha nem muszáj megállni

Erre fejlesztettem ki a ráutaló magatartást a közlekedésemben. Mindegy mivel vagyok, időben és látványosan nyomatékosítom hogy mit szeretnék. Ha motorral sávot váltanék, nem csak időben indexelek, hanem kiteszem a karom, és hamar be is engednek. Megköszönöm.
Autóval szintén. Figyelek arra hogy tébláboló gyalogos van a járdánál, hát látványosan fékezek és intek.
Jobbos utcánál szintén. Nem úgy mint sok barom hogy az utolsó méteren fékeznek nagyot oszt' menjél!
Gyalogosan pedig igyekszem látványosan átmenni a zebrán és jó időzítéssel. Kiteszem a kezem és megköszönöm hogy elengedtek, ha tudom úgy megyek hogy az autósoknak se legyek forgalmi akadály, lassítani is minimálisan kelljen. Ha nagy a forgalom, várok fél percet, és csak akkor nyomom meg az átkelés gombot, senkinek sem jó ha a lámpánál füstölögnek az autók.

Ehhez mondjuk kell ritmusérzék, szituációfelismerés, empátia.

Szerk:
+1 K&H-nak. Mondjuk nem sok dolgom volt velük.
-1 K&H-nak. Félretájékoztatás miatt még levettek egy kis lóvéval.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.