Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#77601) Red@Arc válasza f(x)=exp(x) (#77598) üzenetére


Red@Arc
tag

"gamer laptop, amit néha munkára is használnál" - valahol ez lenne. Az iroda egyszerű office használatot jelent, semmi egyebet. Szívem szerint lenne pl. egy ASUS N551JM, de az eszem megálljt parancsol, mert OS+SSD-vel közel 330 ezer lenne.

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#77602) Dhampir válasza Khelben (#77594) üzenetére


Dhampir
félisten

FHD-kijelzővel ócóbban.

(#77603) premete válasza redwhite78 (#77600) üzenetére


premete
veterán

Ami még egyszerűbb, felmenni a HP oldalára, beütni a serialt, és elvisz a letöltési oldalra, legalábbis én így csináltam, nem kérdezősködtem úton-útfélen. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#77604) f(x)=exp(x) válasza Red@Arc (#77601) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Akkor szabonagyur által javasolt laptop az ajánlott, de előre szólok a billentyűzete nem lesz egy álom. :N

(#77605) Vasinger! válasza premete (#77597) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, a Lenovo Yoga az egyetlen amiben van, de az nehezen nevezhető notebooknak...

Valami komolyabb Latitude/XPS vagy TP-re gondoltam.

(#77606) stratova válasza premete (#77597) üzenetére


stratova
veterán

Lehet hogy nem a 4,5 W-os Core M-re vadászik, hanem a >=15 W-os Broadwell-U szériára vagy még gyorsabbra, ami elvileg 2015 első negyedévére várható. A jövő évi CES-en (január 6-9) tervezi bemutatni Intel.

Úgy látom összességében (CPU+GPU) már Core i3-5157U is igen izmos példány lesz, szinte érthetetlen hol késlekedik AMD az FX-7600P-vel.

[ Szerkesztve ]

(#77607) Dhampir válasza stratova (#77606) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor nem is érdemes elhamarkodni a vásárlást, habár az új gépek feltehetően magas áron indulnak majd (?).

(#77608) Vasinger! válasza stratova (#77606) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

És kb. mikorra várhatóak itthon is emberi áron belőle notik, kb. 2-300 környékén? Nekem legkésőbb nyáron vennem kéne egy újat, kérdés meddig várjak. Gondolom Broadwell-U jobb teljesítmény/fogyasztás mutatóval fog rendelkezni mint ez a Core M.

(#77609) Dhampir válasza Vasinger! (#77608) üzenetére


Dhampir
félisten

A HD 6100 és a többi új integrált grafika is elég izmosnak tűnik, ha a magasabb értékű számozásból indulok ki, de lehetséges, hogy tévedek így látatlanban.

(#77610) Kbali válasza Vasinger! (#77608) üzenetére


Kbali
nagyúr

Értelemszerűen nyarig várj vele

(#77611) stratova válasza Vasinger! (#77608) üzenetére


stratova
veterán

Fogalmam sincs mikorra kerülnek a boltok polcaira de meglepne ha a bemutatóhoz képest 1-2 hónapnál többet kellene várni itthon. Sajnos abban AMD nagy Spieler, hogy elhúzza a mézes madzagot aztán majd fél évig semmi :(
De akadnak a topikban akik notiboltnál keresik a napi betevőt. Meg szokták szellőztetni, ha érkezőben van valamilyen újdonság.

Vasinger! és Dhampir
Teljesítmény:
Ha egy eredetileg 4,5 W-os lapkát magasságos 6 W-ig engedik szárnyalni és úgy tud kipréselni magából 2.67-es Cinebench 11.5 multi pontszámot, akkor azt még házon belül is nehéz lenne überelni teljesítmény/fogyasztás szempontjából. De a 15-28 W-os lapkák értelemszerűen erősebbek lesznek CPU és GPU tekintetében egyaránt.

(#77607) Dhampir Ha valakit érzékenyen érintenek az Inteles IGP képességei akkor minden bizonnyal. Hiszen itt várható komoly előrelépés, de már Core M-en is látszik hogy a CPU-n is reszeltek, az energiagazdálkodáson minden bizonnyal.
Asztali vonalon Intel mindig felülről kezdi a terítést (i7-i5), de nem tudom ez notiknál mennyire igaz.

Érdemes egy pillantást vetni a CPU órajelekre a (relatív) olcsóbb Core i modellek között is:

28 W
i5-4258U 2.4/2.9 GHz -> 2.7/3.1 GHz
i3-4158U 2.0 GHz -> i3-5157U 2.5 GHz

15 W
i5-4200U 1.6/2.6 GHz -> i5-5200U 2.2/2.7 GHz
i3-4010U 1.7 GHz -> i3-5010U 2.1 GHz

Celeron/Pentiumnál azért nem vitték "túlzásba" az emelést.

Megint mixelnek a számozással... :U
A Core M-5Y70 configured for a 3 Watt TDP will certainly demonstrate lower performance than the same processor with a 6 Watt TDP. Furthermore, a low-end Core M-5Y10 configured with a 6 Watt TDP would almost certainly outperform the top-of-the-line Core M-5Y70 configured for 3 Watts.

Személy szerint engem jobban lázba hozna egy SSD képes Elitebook AMD béllel hátrányainak dacára. Nagyon tetszik pár szolgáltatás amit kínálna (FreeSync pl), de másra ettől függetlenül nem tukmálnám rá, no.

(#77612) Dhampir válasza stratova (#77611) üzenetére


Dhampir
félisten

Az a baj, hogy AMD-alapon a legerősebb konfigurációk ritkán vagy sehogyan nem jutnak el a honi nagykerhez, vagy ha igen, akkor főként viszonylag gyenge kasztnijú/összeszerelésű "spórolós" gépek képében (Dell Inspiron egyes típusai, HP Pavilion...). :-(

(#77613) premete válasza stratova (#77606) üzenetére


premete
veterán

Akkor sose vesz semmit sem, mert mihelyt kiadják, már bejelentik a következőt; az Intelen pedig nincs kényszer, évente ~10%-ot javítanak az előzőn, és kész (azon sem lepődnék meg, ha már most készen lenne nekik a 2020-ban kiadandó is).
Egyébként az a 4.5 wattos is meg tudja enni a 15 wattot, és akkor harap is (valamelyest), a TDP értékek annyira elméleti síkon mozognak, hogy amit magam nem mérek le, el sem hiszem. :)
Ott volt a Latitude 6430u-m, és mellette az eggyel újabb cpu-s E7440; a 6430u ~10 órát megy el wlannal, az e7440 ~ 6órát; amit most rendeltem XPS11-et, abban is valami gyenge cpu van, 4210y, de nekem az is elég szerintem, nem használok cpu igényes programmokat.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#77614) Vasinger! válasza Kbali (#77610) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A kérdés már csak az, hogy nyárra normalizálódni fog e notik ára vagy sem. Meg mennyire lesz belőle választék. Fogalmam sincs, hogy mit vegyek még, de biztos 13-14" és Apple, Lenovo Dell hármas közül fog kikerülni.

(#77615) hark1176


hark1176
újonc

Sziasztok!

Tanácsot kérek Tőletek, laptop vásárlás előtt állok és teljesen tudatlan vagyok a témában.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100.000 Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) Elsősorban irodai használat (word, excel, powerpoint) kis mértékben grafikai programok (elsősorban Photoshop, elvétve Illustrator, InDesign)
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Nem.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Minőség.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6 1366x768, matt/fényes: mindegy
(8) Notebook tömege? mindegy, havi 1-2 alkalommal lesz csak szállítva.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 500 GB HDD, 4 GB RAM, optikai meghajtó: igen
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) -
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új.

Előre is köszönöm!

(#77616) stratova válasza hark1176 (#77615) üzenetére


stratova
veterán

Üdv!

Ez a három...
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100.000 Ft
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Minőség.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új.
...egyszerre nem fog menni.

Inkább a helyi aprón vagy itt néznék használt üzletit a helyedben.

[ Szerkesztve ]

(#77617) spyduck válasza MarQs (#77557) üzenetére


spyduck
nagyúr

A HP ProBook G1 és G2 között azért van még különbség a konfigon kívül. A G1 kicsit kockább, a G2 viszont Pavilionosoabb. Például a G1-nek jobb a touchpadja és a szerelhetősége, a G2-nek viszont jobb a billentyűzete. Én a G1-et jobbnak tartom összességében.

(#77618) spyduck válasza MrRL19 (#77588) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szia,

Amíg nem értesz a laptopokhoz nem feltétlenül kéne ajánlgatnod őket. Elolvastam pár hsz.-ed és nagyon nem jó gépeket ajánlasz :(

(#77619) spyduck válasza vGeorge (#77599) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt megtalálod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#77620) tk86


tk86
újonc

Sziasztok!

Segítséget kérnék tőletek. Laptop vásárlás előtt állok, őt szeretném Dell Vostro 5470

Lehet 500 GB HDD + 32 GB SSD konfigurációban is kapni. Később szeretnék SSD-t majd, ezek szerint azt a HDD mellett bele lehet tenni?
Ha ez így van, akkor a tervem az lenne, hogy oprendszert mindenképp az SSD-re tennék, viszont azt olvastam korábbi tesztben, hogy a Dell nem engedi az SSD-ről bootolást. Ez tényleg így van?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#77621) MrRL19 válasza tk86 (#77620) üzenetére


MrRL19
senior tag

Szerintem ebben az árban jobbat is kapsz mint ez a dell amit linkeltél :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#77622) demars


demars
addikt

Boldog tulajdonosa vagyok egy HP EliteBook 8460p laptopnak (i5, 8 Gb ram). Masszív, tökéletes gép... de hiányzik a hdmi kimenet. Tudtok ajánlani ilyen kategóriában hdmi-s gépet?
Használt is szoba jöhet, ezt is a laptopsystemről vettem. Én kb 150k- t szánok rá, ezt pedig eladnám majd.
Köszönöm!
(Bocs, hogy nem töltöttem ki a kérdés sort)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#77623) Khelben válasza demars (#77622) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem egyszerűbb, ha veszel egy displayport-hdmi adaptert?

(#77621) MrRL19 : 180-ért nem kap más 14-es gépet, ami hozza ennek a Dellnek a minőségét és a garanciáját.

(#77620) tk86 : nézz utána annak az ssd-nek, mert gyanús, hogy sshd-ról van szó, az meg egy sima hdd ssd-s cache-sel. Mivel a gépben nincs dvd, ezért csak egy drive lehet benne, vagy hdd vagy ssd.

[ Szerkesztve ]

(#77624) demars válasza Khelben (#77623) üzenetére


demars
addikt

Létezik ilyen?
Hol kapni?

Köszönöm

Szerk.: találtam. Nem is gondoltam, hogy van ilyen! Köszi a tanácsot!
Marad a kis erőművem!!!

@Tikakukac: köszi neked is!

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#77625) Tikakukac válasza demars (#77622) üzenetére


Tikakukac
titán

Csatlakozom. Veszel egy átalakítót és nagyon boldog leszel.

Alfánál is van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#77626) prannk


prannk
őstag

Üdv!

[link]

Erről a Lenovoról mit gondoltok? Megéri ennyiért? Vajon milyen vga lehet benne? mert nem írják.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#77627) prannk válasza prannk (#77626) üzenetére


prannk
őstag

Illetve hol szoktak még ilyen nagy akciók lenni?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#77628) Khelben válasza prannk (#77626) üzenetére


Khelben
nagyúr

Röviden: nem. Nagy akció? Ez a gép 50k-t sem ér: :)
Töltsd ki az összefoglaló kérdőívét és akkor kapsz segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#77629) Dreadloord válasza prannk (#77626) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Ugye csak viccnek szántad, hogy a metróból veszel laptopot? Legfőbb alapszabály, hogy laptopot laptopboltból veszünk, nem szupermarketból:)

(#77630) dragon1993


dragon1993
őstag

Lenovo IdeaPad Z510 megéri a felárat a Fujitsu Lifebook A544-el szemben ?

Minőséginek nézz ki az az alumínium borítás a képen.

(Office, Internet stb...)

[ Szerkesztve ]

(#77631) gomsadib


gomsadib
tag

Üdv!

Korábban már kiderult, hogy milyen irányban gondolkodjam Notebookban, szeretném mégis a hozzáértők véleményét kérni hordozhatóság, megbízhatóság, strapabirosag, minőség terén erről a notebookról. Köszi előre is...

(#77632) Khelben válasza dragon1993 (#77630) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az az alumínium borítás egy műanyag felületre gőzölt 1 mikron vastag festék. Nem éri meg, a Fuji legalább nem hazudik és normális műanyagból van. És nem mellékesen rendes garancia jár hozzá.

(#77633) szabonagyur válasza dragon1993 (#77630) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért elég komoly ha valaki képről megmondja miből van egy gép, de ez is azt mutatja a marketing jól megy a Lenovonál hiszen átlag szem elhiszi, hogy az aluminimum.

Átlag használatra ennyiért új gépet nem kapsz jobbat a fujitól.

@(#77631) gomsadib: hmmm ha kiderült az irány minek rossz irányba fordultál?
Most komolyan minek neked H-s proci meg 850M VGA??

Eddig ezt írtad, hogy ez az igény:
Általános felhasználás. Régebbi játékokkal szeretnék azért játszani.

Ott a sokat említett probook? Van 160-ért is, 180 meg 200, mi kell még ettől is jobb???

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77634) dragon1993 válasza Khelben (#77632) üzenetére


dragon1993
őstag

Nekem a Fujitsu jön be jobban akinek vesszük neki meg a Lenovo illetve fontos neki az 1TB.
Csak sikerült meggyőzni.

(#77635) gomsadib válasza szabonagyur (#77633) üzenetére


gomsadib
tag

:DDD :R

Csak a kis ördög belém bújt, mikor meglattam. Az áron agyalok még, végül meglettem gyozve: 4200m, probook jó lesz, csak az ára miatt érdekelt ez, olcsóbb.

(#77636) Starpunk


Starpunk
csendes tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnek venni es ezt a marka(tipust) neztem ki: Acer Aspire VN7-791G-70B4

[link]

Föleg jatekra szeretnem hasznalni (Battlefield 4,Heroes of the Storm,Diablo 3)

Mit gondoltok a laptoprol? Jo valasztas lenne-e?

Valaszaitokat elöre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#77637) Khelben válasza Starpunk (#77636) üzenetére


Khelben
nagyúr

Gyorsan felejtsd el és az összefoglaló kérdéseit töltsd ki.

(#77638) szabonagyur válasza gomsadib (#77635) üzenetére


szabonagyur
félisten

5e Ft-tal olcsóbb a gép? Többet költenél gyógyszerre az Asus miatt.

@(#77636) Starpunk: röviden: ha fűtésre kell a gép arra jó, egyéb semmire.
1. A gép nem játékra való
2. A 840M VGA mellé felesleges ez az i7 proci, komoly játékra amúgy is kevés a kártya

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77639) gomsadib válasza szabonagyur (#77638) üzenetére


gomsadib
tag

Egyről beszélünk? Én ezt néztem útmutatás alapján, ettől olcsóbban nem találtam. Itt 16 az eltérés, de akkor aztán hagyom az ASUS-t, nincs kedvem idegeskedni...

(#77640) Starpunk


Starpunk
csendes tag

Kitöltöttem az összefoglalot!

Ez alapjan milyen gepet ajanlotok,ami jo lenne.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 400.000 Ft
(3) Felhasználási kör? Jatszasra szeretnem a gepet
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Igen, jatekra szeretnem hasznalni. Battlefield 4, Heroes of the Storm,Diablo 3 ezzekel szeretnek jatszani es 1.920x1.080 felbontasban
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesitmeny
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 17,3 1.920x1.080, matt
(8) Notebook tömege? mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélküle
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 1 TB HDD, 8 GB RAM, optikai meghajtó: igen
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) -
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új.

[ Szerkesztve ]

(#77641) szabonagyur válasza gomsadib (#77639) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez a Probook van több kiadásban is
1. DVGA nélkül ami neked ha nem akarsz csak régivel játszani nem kell 180-ért: [link]
2. DVGA-val 200-ért: [link] Ez az amit linkeltél nagyobb HDD-vel
3. DVGA-val ugyanaz amit te linkeltél 190-ért: [link]
4. DVGA-val gyengébb proci de még mindig elég lehet emellé 170-ért: [link]

Illetve a boltban megtalálod az AMD procis változatokat is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77642) ibizadance


ibizadance
csendes tag

Sziasztok!

Laptop-ot szeretnék vásárolni, de fogalmam sincs milyet kellene.

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Még az ünnepek előtt.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? ~200.000 Ft (+-20ezer)
(3) Felhasználási kör? Játékokra is használnám, de nem ez az elsődleges cél.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Nincs konkrét játék kinézve.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? A teljesítmény.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Nem.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6 inch, fényes vagy matt?
(8) Notebook tömege? Nem lényeges.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? HDD minimum 300-400 GB, RAM 8GB, optikai meghajtó szükséges bele.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új.

(#77643) szabonagyur válasza ibizadance (#77642) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor nézd ki mivel akarsz játszani mivel nagyon nem mindegy...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77644) NTonee válasza Starpunk (#77640) üzenetére


NTonee
veterán

A hardveraprón west nevű fórumtársnak van egy hirdetése, ami tetszeni fog, neked való. G750JZ

(#77645) szabonagyur válasza NTonee (#77644) üzenetére


szabonagyur
félisten

Főleg ha a kolléga Németországban akarja megvenni mivel német boltot mutatott korábban :D

Valahogy ezt sem ártana szerintem a kérdezőnek odaírnia, vagy hogy kint milyen boltban akarja venni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77646) ibizadance válasza szabonagyur (#77643) üzenetére


ibizadance
csendes tag

GTA IV (esetleg GTA V is), újabb CoD, Football Manager.

(#77647) szabonagyur válasza ibizadance (#77646) üzenetére


szabonagyur
félisten

Vannak igények rendesen.... csak a gyakorlattal nem fog találkozni.

Rakjál hozzá még egy keveset és akkor ez: [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#77648) MrChris


MrChris
nagyúr

Új notebookot keresnék Win 8-al. Felhasználási terület, internet böngészés, DVD-n jövő katalógusokban való turkálás, irodai munka. Ami még kritérium lenne, ~14"-15" matt képernyő, DVD meghajtó, numerikus billentyű, megbízható működés, ~250GB vinyó, max 150ezres ár. Van jó márka, vagy széria amivel nem lehet mellényúlni?

[ Szerkesztve ]

(#77649) ibizadance válasza szabonagyur (#77647) üzenetére


ibizadance
csendes tag

Melyik márka termékei között érdemes keresgélni? i5 elég még manapság? 4GB RAM kevés?

(#77650) szabonagyur válasza MrChris (#77648) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez [link] meg egy Windows 8.1 150e.

@(#77649) ibizadance: bocsi, hülye laptopszalon rosszul linkelt...
Ez kellene neked [link]

Játszani legolcsóbban a kiszemelteken ennyiért lehet normálisan.
Ez nem márkáról meg i5-ről szól.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.