Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adam\'s

    csendes tag

    Hali, szeretnek vasarolni mostanaban egy notebook-ot
    kb 200-250e Ft-ot szannek ra, hasznalt is erdekelne, igazabol heti par ora jatek csakis hobby szinten semmi napi 6 ora meg videoszerkesztes, neha letoltenek egy filmet amit a notebook-on szeretnek megnezni nem 360p-ben hanem mondjuk full hd formatumban, ja a jatekok farming 19, gta sa, gta 5 es egyeb jatekok nem cyber punk vagy leguljabb jatekok de mondjuk egy gas station simulatort adnek vagy hasonlo simulator gamingeket.
    14”-15” nekem boven eleg lenne minimum full hd felbontassal mindenkepp ips-t szeretnek az hogy matt vagy fenyes az szamomra nem fontos. Cipelni nem cipelnem surunk heti 1x ha esetleg olyanom van es a kocsiba filmeznek vagy valahova vinnem magammal. Szeretnek ra egy win 10et de az a minimum mondjuk 8.1 et nem probaltam de ja azert ne okozzon nehezseget az op rendszer futtatasa. Ssd-vel szeretnem sokat hdd-ztem meguntam megbizhatobb persze de most mar jolenne a sebesseg :D ram-bol min 16gb-t szeretnek azert megiscsak, videokartyabol is jolenne egy 2gb folotti. Portokbol nekem megfelelnek az alapok, nincs semmi extra kivansagom kiveve az hogy nem micro hdmi legyen hanem a teljes meretu. Mint inrtam fentebb a hasznaltakbol is szivesen valogatok sot a fobb szempont hogy hasznalt legyen

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés