Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#170501) Doner válasza SeniorTilla (#170500) üzenetére


Doner
aktív tag

Üdv!

A travelmate 15,6-os volt full hd. Ez neki kicsi, nem akar kisebbet sajnos.. :(
És a 14-es x360 sem érintőképernyős legalábbis a specifikációk között nem látom hogy írnák, csak felállítani lehet az oké.

[ Szerkesztve ]

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#170502) Doner


Doner
aktív tag

Update:
Utána néztem bocsánat érintőképernyős, de 14"

Ha tudnád hogy a gyertya fénye láng, már rég készen lenne az étel.

(#170503) SeniorTilla válasza Doner (#170502) üzenetére


SeniorTilla
veterán

;) ;) ;)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170504) atala


atala
addikt

Sziasztok!
Laptopot keresen 200 e Ft-ig, a megadott paraméterek alapján, a legjobb teljesítményű gép kellene.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1 héten belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? 200.000 Ft
(3) Felhasználás? Könyvelés, és irodai programok
(5) Minimum 15,6" matt IPS kijelző
(6) Lesz hordozva, így legalább 3 cellés akku kellene.
(7) Operációs rendszer? Saját Windows 10 lesz rajta.
(8) Minimum 8GB RAM,(lehessen bővíteni legalább 16GB-ig) minimum 256GB SSD
(9) HDMI, USB3, Combo jack
(10) Csak új gép

(#170505) Silverboy válasza atala (#170504) üzenetére


Silverboy
aktív tag

2dim -es nem igen van... (2x8GB)
Travelmate az Acertől, de az túl lóg a kereten...

200 körül:
Thinkbook a Leno-tól
Dell Vostro/Lati
Acer Aspire 5

#170502Doner

Dell XPS, Lenovo Yoga ami beugrik

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#170506) atala válasza Silverboy (#170505) üzenetére


atala
addikt

Én ezt a kettőt néztem ki idáig.
Ezek Ryzen 3 5300U procisok.
Ha jól néztem, 200 ezerig ez a legerősebb proci.
Mondjuk a Lenovot csak 12GB-ig lehet bővíteni.

[HP 15s-eq2016nh 472V8EA]
[Lenovo Ideapad 3 15ALC6 82KU005CHV]

[ Szerkesztve ]

(#170507) SeniorTilla válasza atala (#170506) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Az IPS itt még nem nagyon játszik...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170508) Silverboy válasza atala (#170506) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ideapad-ot felejtsük el kérem nagyon gyorsan, ha nem szeretnél bokából kitolni 3 agyi infarktust. :DDD

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#170509) Pyttawrx válasza atala (#170506) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha csak ez a 2 játszik, akkor a HP lesz a nyerő, de ez is a hulladék féle lesz, nagyon visítva ajánlott

(#170510) atala


atala
addikt

Nem csak ez a kettő játszik, csak én ezeket találtam laikusként. :)
Ideapad akkor kilőve.
Új versenyző. :)
Vélemény?
[ACER ASPIRE A515-45-R0Z]

Egyébként ez elvileg IPS paneles.

(#170511) Pyttawrx válasza atala (#170510) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez jobb 1-2 fokkal. Ennyi pénzért sajnos ilyeneket kapsz.

(#170512) SeniorTilla válasza atala (#170510) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Biztos?

https://www.acer.com/ac/en/ID/content/model/NX.A7ZSN.003

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170513) atala válasza SeniorTilla (#170512) üzenetére


atala
addikt

Mármint az IPS kijelző?
Több oldalon is azt írják, hogy az, de ha mégsem, akor el tudom engedni.

[ Szerkesztve ]

(#170514) Pyttawrx válasza atala (#170513) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Írni is szerettem volna, hogy engedd el, mert az ilyen notikban ha IPS is van, akkor egy jobb TN modellhez lesz hasonló a minősége. Ezekbe mind "belépő" IPS van ilyan 250 max 300 nit-es. Tehát papíron IPS, kis túlzással. :D

(#170515) SeniorTilla válasza Pyttawrx (#170514) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Inkább 220 nit az. De nem is ez a lényeg, ez csak a fényerő. A 300 nit már nagyon jó egy IPS kijelzőnél, ilyennel szerelik a GAMER gépeket pl. A 220-as IPS is jó képet ad átlagos felhasználásra. Itt, a 200 ezres kategóriában még nincs IPS sztem, bár az Acer olcsóbb márka, nem foglalkozok vele, konkrétan nem tudom, csak bevertem a gugliba a specet és azt adta ki, hogy SVA. Ami Single View Angle, azaz a leggagyibb TN. Csak jobb elnevezéssel ;];]

Most itt inkább az a gond, hogy az igények nem találkoznak a pénztárcával. Sokszor előfordul, atala, a 200e ma már az alja szint, ami használható. Itt nem szabad nagy elvárásokat támasztani.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170516) Pyttawrx válasza SeniorTilla (#170515) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Lehet sokat írtam? :D

(#170517) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Ennek a hat éve vásárolt Dell laptopnak tudásában, minőségében melyik ma kapható, és ajánlott Dell sorozat felel meg? (Dell Vostro 3560 ag1 Silver i5 lx)
Esetleg ha van más ajánlott típus azt is megköszönném.
Elsősorban netezés, online Tv adások (Vodafone, Netflix, Hbo), minimális irodai alkalmazásokra lenne használva.
Előre is köszönöm szépen a segítségeteket.

(#170518) Pyttawrx válasza balazs1956 (#170517) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Tuti kell cserélni? Mi van most benne?

(#170519) atala válasza SeniorTilla (#170515) üzenetére


atala
addikt

Ezért is engedtük a határt 200e környékére, hogy már egy használhatóbb gép legyen.
Egyébként a Ryzen 3 5300U, vagy a 11 generációs i3, 8GB RAM-al, már jó arra amire kell.
A kijelzőt meg majd meglátjuk milyen lesz.

De ha van ajánlhatóbb gép, akkor ne fogd vissza magad. :)
Fentebb írtam az elvárásokat. Akkor az ips-t meg hagyjuk, bár nagyon utálom a TN panelt.
Én egyenlőre ezt az Acer-t találtam ami megfelelő lehet.
ACER ASPIRE A515-45-R0Z0

Szerk:
Most egy videóban is azt írták, hogy ez a gép ips panel, és 300 nit.

(#170520) balazs1956 válasza Pyttawrx (#170518) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nem feltétlenül, csak próbálom követni a topikot, ha esetleg behalna .
Amúgy 8 gb ddr 3 ram, ssd 250 gb.
Nagyon masszív stabil a készülék, és elég ritkán, főleg nyáron nyaraláskor van használva.
Az igényeknek tökéletesen megfelel, de ki tudja mikor jön ki egy legeslegeslegújabb Windows, amihez már kevés lesz.
Az előző méregdrága, patika állapotú Asussal is ez történt, már nem ment rajta a win10.
Érdekelne, hogy szerinted/szerintetek, meddig húzható ki ezzel a géppel, és igényekkel?

(#170521) Dhampir


Dhampir
félisten

Kétszázezer forint alatt, már 168 000 Ft-tól kezdődően is van IPS kijelzővel szolid notebook, ráadásul helyszíni garanciával:

Dell Inspiron 3501

Ebből újabb típus 11. generációs Intel i3 processzorral, pillanatnyilag 195 000 Ft-tól, hátul alábukó alsó kijelzőperemmel:

Dell Inspiron 3511

Egyéb notebook még az olcsóbb kategóriából, ami szintén helyszíni garanciával hirdetett:

Dell Vostro 3500

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#170522) SeniorTilla válasza atala (#170519) üzenetére


SeniorTilla
veterán

200k-ért nehéz nem visszafognom magam az ajánlásokban. De mindegy is, a többiek megtették már. Meg kell érteni, hogy ez az ár a low-end belépő szint. Ha 300 nites IPS panellal van ennyiért új gép, akkor nem gondolkodni kell rajta, hanem kattintani a KOSÁRBA! gombra :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170523) Pyttawrx válasza atala (#170519) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Nézd Mi is az IPS mondjuk meg javasoljuk. Ha ebbe tényleg 300nit-es van, akkor go. :) Nincs mire várni

(#170524) Dhampir válasza atala (#170519) üzenetére


Dhampir
félisten

Csupán érdekességképpen:

Például 300 nites kijelzővel és Ryzen 5 5500U-val kapható Lenovo IdeaPad 3 kétszázezerért is, de főként a szerviz miatt nem szokták ajánlani, és a műanyag ház élettartama is kérdéses.

Sajnos ennél is, mint sok hasonló megoldású gépnél, a szellőzőnyílás kifúvása nekicsapódva a kijelző alsó peremének, arról valamennyire felfelé áradva teríti szét a gépből kiáramló forró levegőt.

Az egyik memóriakártya le van forrasztva benne, amely 4GB méretű, emellett található még egy szabadon cserélhető + 4GB memóriakártya.

Lenovo IdeaPad 3 82KU005HHV

15.6" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#170525) Dhampir


Dhampir
félisten

200 000 Ft-tól Huawei Matebook D15 is van még, ez az olcsóbbik 10. generációs Intel i3 processzorral kapható, ha minden igaz IPS panellel, amely 250 nit fényerejű.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#170526) SeniorTilla válasza Dhampir (#170524) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha van hát van :) de a 300 nit és a 45%-os színhűség nem szokott együtt járni, nagyon kíváncsi lennék rá élőben. Pl. a HP Omenek is 300 nitesek általában, 100% sRGB-vel, és még sorolhatnám. A 45% NTSC egy IPS szintű kijelzőnél eleve nagyon érdekes, mert a technológia többet kell tudjon.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170527) Pyttawrx válasza SeniorTilla (#170526) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Akkor csak nem írtam sokat. :D

(#170528) SeniorTilla válasza Pyttawrx (#170527) üzenetére


SeniorTilla
veterán

:DD

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170529) atala


atala
addikt

Köszönöm az ajánlásokat.
Ez a két gép marad a tarsolyban.
Megpróbálunk dönteni. :-)
[Acer Aspire 5 A515-45-R0Z0]
[Dell Inspiron 3511 3511FI3UA1]

(#170530) Dhampir válasza SeniorTilla (#170526) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, te jobban ismered az összes HP Omen szériát, vagy például a jelenlegi Lenovo Legion 5 laptopokban már legalább alapvető a 100% sRGB színterű kijelző megléte. Például a Dell G15 laptopoknál csak a legerősebb konfigurációba tettek jó minőségű, nagyobb színterű kijelzőt, azok között is az Intel processzorosba, ha jól tudom, legalábbis a hazai forgalomba kerülő palettára rátekintve.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#170531) csibeph válasza Pyttawrx (#170509) üzenetére


csibeph
csendes tag

Laikusként mostanság én is ezeket a budget laptokokat nézegettem (neten). A HP 15s konkrétan melyik tulajdonságai alapján hulladék? Az Acer Aspire A515 miben jobb nála?

Egy picit bővítve a keretet, mondjuk 50 ezerrel, mit ajánlanál?

HP Pavilion 15 kicsit erősebb procival esetleg megérheti? [link]
Utólag, garanciavesztés nélkül, lehet SSD-t bővíteni?

[ Szerkesztve ]

(#170532) Pyttawrx válasza csibeph (#170531) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Anyaghasználatban hulladék, nyeklik-nyaklik.....
Az acer picit már stabilabb, ha lehet így fogalmazni.
És igen jó irányban indulsz el pavilion, de akár probook az mégjobb.
A HP ebben az ilyen laptopoknál azt mondja legalább is nekem a pavilion-ra azt mondta minden nemű megnyitás garvesztés, pedig van 4 csavarom és kész. Cseréltem benne ssd-t, meg ramot bővítettem, meg cooler csere volt. Nem érdekel a gar már lassan több mint 2 éve nyúzom x360 - 14dh1002nh. Eddig megvagyok elégedve, naponta hoom-viszem.. stb. De vannak hibái: a touchnál valami fura katt van, ezt egy másik fórumtársz írta, de engem nem zavar, meg külső egeret használok, meg a ventije, nah az ezeknek képes hangoskodni 1-2 év után :) Másról nem tudok

(#170533) SeniorTilla válasza csibeph (#170531) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A HP Pavilion 15 sokkal jobb minőség, mint a sima HP 15. Fém palmrest, jobb kijelzők, több extra, jobb billentyűzet, jobb hang, stb. A Probookkal van egy szinten.

Nyugodtan bővíthetsz benne ramot és ssd-t, nem jár garanciavesztéssel. Kint van a neten a fényképes útmutató a HP oldalain, hogyen kell csavarról-csavarra csinálni. Ha nem gányolod szét, akkor nincs belőle gond. A HP soha nem zárja a gépeit garanciamatricákkal.

Pytta: nem tudom neked ki mondta ezt (gondolom valami zöldfülű helpdeskes), de a 15 éves tapasztalat és sok ezer eladott gép után elhihetitek nekem, hogy ebből sosem volt még gond.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170534) Silverboy válasza Pyttawrx (#170532) üzenetére


Silverboy
aktív tag

"Az acer picit már stabilabb, ha lehet így fogalmazni." Picit :DDD van az Mátra < Tátra viszony is :B

Pavilion vehető vihető 300 alatt. Vostro, Travelmate egykategória, probook eggyel feljebb, elitebook a teteje.

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#170535) szricsi_0917


szricsi_0917
tag

Sziasztok

Ehhez a laptop minőség témához kapcsolódva lenne kérdésem.
Kinéztem az alábbi laptopot:



Jó választás lenne ez vagy inkább érdemesebb magasabb kategóriában nézelődni kevesebb tudással, de jobb anyagminőséggel? Azért gondoltam erre, mert nem utazna a gép sehova csak nagyon nagyon ritkán, így nem gondolnám, hogy anyagminőségben nekem lenne érdemi előnye. Láttam, hogy forrasztott mondjuk a ram, de a 16GB elég szerintem egy darabig.

(#170536) csibeph válasza Pyttawrx (#170532) üzenetére


csibeph
csendes tag

Köszi.
Probook-okat még nem néztem, gondolom hasonló teljesítményhez ott még egy kicsit kéne bővíteni a keretet, de majd élőben valahol megtapogatom őket. :D

Teljesítményről jut eszembe, az AMD prociknak van valami hátránya az Intelhez képest? Ha ár/benchmark értékeket nézek akkor az AMD jobban szerepel, de úgy vettem észre, hogy az Intel nagyobb népszerűségnek örvend, miért van ez, van valami hátránya az AMD prociknak?

(#170537) Pyttawrx válasza SeniorTilla (#170533) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Én elhiszem, de a hp ügyfélszolgálata mondta, hogy ennél a notinál ez van. Pont kiröhögtem. :) jah pasztáztam is cooler cserénél😂

(#170538) Silverboy válasza szricsi_0917 (#170535) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Ennyi pénzért kapsz rendes laptopot is, attól, hogy pro van a nevében... ez még mindig egy pimpelt ideapad, nem ajánlott, főleg nem ennyiért.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#170539) szricsi_0917 válasza Silverboy (#170538) üzenetére


szricsi_0917
tag

Nem a pro név ragadott meg hanem, hogy ebben a kategóriában ennyi pénzért nagyobb ram, nagyobb ssd és nagyobb felbontású és minőségű kijelző van benne. Külföldi tesztek alapján is igen jó ár/érték arányú gépnek írták le.
Ennyi pénzért mi lenne inkább az ajánlottabb részedről?

(#170540) balazs1956 válasza Dhampir (#170521) üzenetére


balazs1956
senior tag

Ha ez az én #170520 as kérdésemre jött, akkor utólag is köszönöm szépen.
Megzavart, hogy Pyttawrx kollégától vártam a választ.

(#170541) Silverboy válasza szricsi_0917 (#170539) üzenetére


Silverboy
aktív tag

FAQ -> Összefoglaló igény esetén tudunk ajánlani gépet.

RAM/SSD fillérszexualizálás, bármikor cserélhető dolgok. Ne ez határozza meg a laptopot.

Anyag, Kijelző, Kaszni, Tartósság, Stabilitás, Integrált dolgok.

Teljesítmény kell, Otthonra: Legion 5, Dell G5
Irodába kell, stabilan, meetingre: Dell Vostro 55**, Travelmate P, Probook
Csoró Ultrabook kell vagizni, meetingelni: Zenbook, Pavilion x360/13
Otthonra, HomeOfficera kell valami ami nem lesz hordozva: Thinkbook :R

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#170542) SeniorTilla válasza Pyttawrx (#170537) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na igen, simán meg lehet csinálni. És nem is lesz gondod belőle.

A HP nem ignorálja a garit ha megbontod a gépet. Nyilván épeszű határok között.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170543) SeniorTilla válasza Silverboy (#170541) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Én mint HP-s, azt mondom, hogy a Pavilion x360 soha nem volt ultrabook (nem az envyre vagy spectrere gondoltál?), a Probook igen az irodai mindenes, a pavikkal van egy szinten. Sőt, én inkább pavit vennék, ha már a kettő közül kellene választani. Multimédiában mindenben jobb (pl. irodai meetingek) mint a probook. Otthoni home office-ra főleg ez a nyerő, mert olcsóbb mint a probook (amiket cégeknek találtak ki üzleti felhasználásra, a tudásukhoz képest túlárazva) és általában szebb képe van és jobb hangja.

Ehhh, nem offense, csak bebizseregtek az idegeim a HP-kkal kapcsolatban a HSZ-ed olvasásakor.

És ha teljesítmény kell otthonra: HP Omen. Drágább mint a Legion (ezért tolják most ezeket orrba-szájba), de jobb is, masszívabb, minőségibb, nehezebb, extrásabb.

Vajon miért dolgozok Omen 17-esen már évek óta (bármelyik HP-t befoghatnám, Spectre-t, Elitebookot, Zbookot)? Mert stabil, halk, masszív gép olyan extrákkal, amiket a többi nem tud. Max a Zbook felső vonala. De az omenben van 2x1TB nvme SSD RAID-ben, plusz egy 4 TB-os SATA SSD adattárolásra, ezt melyik Legion tudja? Office használattal (20-30 firefox ablak, office progik, ez-az amaz, órák alatt sem hallani a hangját.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170544) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Üdv!

Megjött ma a HP Pavilion laptopom.
A Support assistant a garancia kezdő dátumára augusztusi időpontot ír, vajon miért?
Tudom, hogy a számla a lényeg, de ez normális amúgy?
Csak nem azt jelenti, hogy be volt már üzemelve?

(#170545) SeniorTilla válasza Grande Ale (#170544) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem azt jelenti, hanem azt, amikor a HP beaktiválta a gari idejét. Semmit gondot nem jelent, a számla vagy garjegy a lényeg. A kereskedelmi láncban sokszor előfordul, hogy a disztirbútor és a végfelhasználó között hónapok telnek el, de ez nem kerül be a HP online rendszerébe. Vagy csak majd később, de addig sem gond.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#170546) Grande Ale válasza SeniorTilla (#170545) üzenetére


Grande Ale
őstag

Értem, köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#170547) balazs1022


balazs1022
őstag

Sziasztok! Van egy i5-ös HP 8540w-m. Tudom h van ebbol i7-es is. Azt szeretném kérdezni, h bele lehet-e tenni i7-es processzort? Ugyanaz az alaplap van mindegyikben?
Bocsi az amatőr kerdesert, de szeretem ezt a gépet és inkabb fejleszteni szeretném.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#170548) juventus19 válasza szricsi_0917 (#170535) üzenetére


juventus19
csendes tag

Én is pont ezt a gépet néztem ki. Az árukeresőn megnéztem hogy kb ebben az árban és specifikációban mi van.Ezek voltak...

Nem hiszem hogy ezek jobbak lennének.
Azt sem tudom hogy mi a bajotok ezzel a laptoppal
-teljes aluminium ház
-AMD Ryzen 5 5600H
-AMD Radeon Vega 7
-16GB RAM
-512GB SSD
-16" 2560x1600 350nit 100% sRGB 16:10
-Kártyaolvasó
Ezekkel mégis mi a fene baj van??? :F :F :F
370000-ért van Ryzen 7 5800H és Vega 8-al.

[ Szerkesztve ]

(#170549) Dhampir válasza balazs1956 (#170540) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem, de ha találsz benne hasznos információt, akkor szívesen. :)

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#170550) sunavlys


sunavlys
senior tag

https://euronics.hu/termekek/dell-inspiron-3511-notebook-3511fi5ua1-fekete/p/265096

ennek a memóriája elvileg 2666-os, számít ez valamit a 3200-as képest?
csak home officera, irodai munkára lenne

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.