Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#136031) Tikakukac válasza fery02 (#136030) üzenetére


Tikakukac
titán

Gearbest-ről utóbbiakban már simán inkább rendelek, mint magyar boltból.

Engem senki sem gyanúsíthat részre hajlással, sok-sok év után is simán elküldtem az anyjába a boltot, aki haveromat szopatta. De azért ha megválogatod a helyeket, menni fog az helyben is :B

135k-ból összerakom nekem a jelenlegi gépemet is kb. Igaz, ezen vannak lyukak dolgoknak, ami lehet 12" maceseknek fura, de alkalomadtán még használni is lehet vágódeszka helyett másra is.

Támogatástól ne tarts, mert fasorban sem lesz, sosem. Üzleti gépeknél is igencsak válogatni kell azt ami mögött van rendes társadalom. Itt a nyígásokat és a hogyan tekerjünk ki 3 csavart szint fölé gondoltam.

Magyarítás az rendes marás lesz és szita. Csere nincs, mert nincs mire. Ha egyéb gondod lesz, akkor is ez lesz a válasz. Te tudod. Én leírtam amit tudtam márka ide-oda csiki-csuki nélkül. Ha neked megér 19-re lapot húzni, nyugodtan. Ennyire tökös 18 évesen voltam, el is kentem egy platós IFA-nyi pénzt a semmibe :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.