Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#123601) Szityak


Szityak
tag

Sziasztok!

Egy kollégám használt laptopot szeretne vásárolni, ebben kérem a segítségeteket.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
2 héten belül.

(2) A gépre szánt összeg forintban?
~60.000 forint

(3) Felhasználás?
Tanárnak lesz tehát, netezni, levelezni és office programokra valamint talán film a kisfiának.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem kell játékra alkalmas legyen.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Kijelzőben nincs nagy megkötés. 15-16" között az alap méret is jó.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Utazás közben valószinű nem lesz használva, inkább otthon meg a munkahelyén. Tehát otthonról be a suliba és vissza fogja hordozni.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 7 tökéletesen elég lesz.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó lehetőség szerint legyen. HDDből pedig 250-től már elfogadható.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Nincs extra igény.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Ennyiért nyilván csak használt és a számla nem létszükséglet.

Köszönöm előre is!

Ryzen 7 5800x, ASUS ROG STRIX b550F Gaming, 2x16 gb G.SKILL, Sapphire 5700xt

(#123602) akcsy


akcsy
tag

Sziasztok! Szeretnék a munkámhoz (grafikusi) laptopot venni, jobban szeretek velük dolgozni, mert bárhol tudom használni, pl. ha épp elutazom, vagy barátnőmnél vagyok. Szóval legfőképp a grafikai programokat szeretném, hogyha futnának jól rajta, és kitartana egy hosszabb ideig, persze mint mindenkiben bennem is van játékosság, így örülnék ha azok is mennének rajta pl. NFS 15

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Két hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? 260 körül gondolkodtam, persze ha hozzá kell tenni egy picit, mert egy másik szint, azon nem múlik. :)
(3) Felhasználás? Grafikai programok futtatása, ezen belül szeretnék visszatérni a 3d-hez is, így renderelés is.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Örülnék, ha azért az elkövetkezendő játékok is mennének rajta, most az NFS 15, és Fifa 17 keltette fel az érdeklődésemet :) De ez nyilván másodlagos
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? matt kijelző
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Ritkán használnám, ha hordoznám is, többnyire kocsiban utazna.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) inkább új :)

Én a következőkre tudtam szűkíteni a listát, de lehet kihagytam valami érdekesebbet:
ASUS X550VX-DM074D
Acer Aspire V5-591G-70SY
Acer Aspire VN7-591G-7155

Ezek közül esetleg valamelyik? Vagy van náluk jobb is 260-as árkategóriát nézve? :)

Köszönöm előre is a segítségeteket! :)

[ Szerkesztve ]

(#123603) Khelben válasza akcsy (#123602) üzenetére


Khelben
nagyúr

Amit te keresel, az egy munkagép.
Amiket kiválasztottál, azok a legvacakabb gépek.
Kompromisszum: Asus N551

(#123604) Californiasu


Californiasu
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani notit ezen szempontok alapján:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Január környékén
(2) A gépre szánt összeg forintban? 100k körül
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Böngészés, Youtube, zenehallgatás. Kép, videó szerkesztés (teljesen amatőr szinten, utazásokról montázs készítése meg hasonló)
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Nem igazán játszok
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15" körül (akár 17", de attól tartok azok között nincs nagy felhozatal)
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Ritkán lesz hordozva, nem fontos a mobilitás
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Win8 ne döcögjön rajt, de nem kell hozzá
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Jó lenne egy 128 GB SSD és kb 500GB HDD kombó. RAM minimum 4 giga. Optikai meghajtó nem szükséges.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, Bluetooth, USB 3.0 kell. Az is fontos, hogy 3 év után ne kelljen kidobnom, mert használhatatlan
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Elsősorban használt érdekel, nem hiszem hogy az igényeimnek van megfelelő új notebook.

(#123605) Bandinho válasza Khelben (#123603) üzenetére


Bandinho
tag

Nem hátránya az n551-nek az, hogy csak 1 venti van benne? A k501-es szériában valamivel gyengébb hardverhez van 2 ugye. Vagy annyival jobb a n551 kialakítása/anyagminősége, hogy ezt kompenzálja?

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#123606) mate543


mate543
tag

Olyankor mi van, ha a boot optionsnál nincs usb opció?

(#123607) mate543 válasza mate543 (#123606) üzenetére


mate543
tag

Semmi, megoldottam. :D

(#123608) Kephamos


Kephamos
addikt

Ismerősömnek kéne laptopot rendelni a napokban. A keret 200 ezer. Szokásos felhasználói dolgokon kvül 3d cadrendszerekhez kellene, nem túlzottan nagy összeálltásokhoz (max 100 alkatrész, iskolai feladatokhoz).
Nem lenne túl sűrűn mozgatva a gép. Tapasztalatom szerint tökéletesek a gamer gpu-k a feladatra. Lehetőség szerint nvidia és intel párosítás volna a kedvezőbb.

(#123609) mate543 válasza mate543 (#123607) üzenetére


mate543
tag

Most viszont nem tudok wifi-vel csatlakozni, nem is ismeri fel a wifi hálózatot. Az internet kapcsolatoknál sincs wifi. Emlékszem hogy valami frissítést kellett leszednem hozzá, csak nem rémlik h melyiket. Valaki tudja esetleg?

(#123610) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok!
Lista:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? karácsony
(2) A gépre szánt összeg forintban? 100k körül
(3) Felhasználás? Irodai programok, böngészés (de azt sokat és gyorsan), Youtube.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Netes játékok
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15" körül, egyéb igény nincs
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nagyon fontos a strapabíróság (gyerekek)
(7) Operációs rendszer? Windows, telepítve, magyar nyelven.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Jó lenne egy 128 GB SSD és kb 500GB HDD kombó. RAM minimum 4 giga. Optikai meghajtó nem szükséges.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, Bluetooth, USB 3.0 kell. Magyer nyelvű vagy felmatricázott billlentyűzet.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Elsősorban használt érdekel, nem hiszem hogy az igényeimnek van megfelelő új notebook.

Teljesen amatőr embernek szánom, ne kelljen semmit se buherálni rajta.
Használt üzleti lenne a legjobb, strapabíróság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#123611) Khelben válasza Bandinho (#123605) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az i5-tel elbír. I7-tel már nem.

(#123612) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Sziasztok

A parom szuleinek szeretnenk egy notit venni 100e lenne ra a keret igazabol netezesre lenne csak hasznalva
win elony web kamera szukseges lenne skypeolashoz az unokakkal.. esetleg ha van 17" ennyiert..
kijelzo ha lehet legyen matt.. Azt hiszem nagyjabol minden szukseges infot leirtam.. hurcibalva nem lenne ja es uj kellene mivel ajandek lesz.. :R :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#123613) Khelben válasza Devil Smile (#123612) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP 250 a legolcsóbb új gép, ami megüti a szintet. A beépített kamerák elég gáz minőségűek, inkább vegyenek mellé külön valami normálisat.

(#123610) kaposznyak, (#123604) Californiasu : HP 8570p, Dell E6530.

(#123609) mate543 : ilyen kérdéseket az adott gyártó topicjában tudsz feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#123614) Xanyi


Xanyi
tag

Sziasztok!

Melyiket választanátok:

DELL 5559 vagy ASUS K501UQ?

A hardver közel azonos.
Jobb-e az ASUS és pláne megér-e +25 ezer Ft-ot?

(#123615) Bandinho


Bandinho
tag

Azt tudjátok esetleg, hogy ha online vásárolok, de személyesen veszem át az üzletben, akkor is jogosult vagyok-e 14 napon belül elállni a vásárlástól?

"Ha az életben a sikert A-nak vesszük, akkor A=x+y+z. x a munka, y a játék, z pedig hogy befogod a szád." /Albert Einstein/

(#123616) Devil Smile válasza Khelben (#123613) üzenetére


Devil Smile
őstag

Koszi de ebbe nincs semmilyen win es 115e ft.. i3 szerintem folosleges csak netezni nem?

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#123617) Tikakukac válasza Bandinho (#123615) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123618) Khelben válasza Devil Smile (#123616) üzenetére


Khelben
nagyúr

i3 szerintem folosleges csak netezni nem?

Ezeken a tablet procikon, mint Pentium meg Celeron, egy közepes weboldal is kínszenvedés.

(#123619) kaposznyak válasza Khelben (#123613) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Kösz.

1-2 hirdetésben sarkán sérült (gondolom leesett) darabokat is árulnak.

Ez gondolom normális működés esetén nem kizáró ok?

(#123620) Victoryus válasza Khelben (#123618) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog (1)

Nekem volt Chuwi vi10-zem, z3537 procival. Bőven elég full hd monitorral is netezni, filmet nézni meg office-ra is. Elég összetett excellel se kínlódott, de a böngészés se fogta vissza.
A gta5-re visszatérve a mostani gépemen is játszható, pedig csak egy Amd A8 3520M proci van benne 6620G-vel, 8gb rammal meg ssd-vel. Sima egyszerű PB easynote, kicsit feljavítva.
No mindegy, ez kicsit off lett. Majd nézek valami komolyabbat, intel alapon, játszani már úgy se érek rá csak nagyon elvétve. Munkára meg jó az integrált intel vga is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#123621) kaposznyak válasza Khelben (#123613) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Illetve jól látom, hogy a HP 8570p-n nincs HDMI port?

Melyik az az elitebook, amin már van és érdemes megvenni?

Nem baj, ha 100k fölött van az ára.

(#123622) Tikakukac válasza kaposznyak (#123621) üzenetére


Tikakukac
titán

DP-HDMI átalakító, 350 forintért rendeltem anno. Üzleti gépen nem is nagyon van HDMI, DP port a jellemző, HDMI az konzumerebb dolog.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123623) kaposznyak válasza Tikakukac (#123622) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Értem, kösz.

(#123624) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

használt lapost vennék megbízható helyről, 40-60e környékén. az egyik használt kereskedőnél van x220 60-ért, vagy 2540p. melyik jobb, vagy valami más ötlet? Mutternak kellene netezni, de nem akarom elszomorítani egy dualcore hipermarketes vacakkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123625) Tikakukac válasza Mr.Csizmás (#123624) üzenetére


Tikakukac
titán

mSata van x220-ban meg IPS-ezhető. HP nehezebb, durcibb vas. Levonó palmrestje kicsit kritikus de 3k, ha reped és nem tetszik 2 évente csere.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123626) Mr.Csizmás válasza Tikakukac (#123625) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezekből csak az ips jelentene előnyt, a többit passz ebben a helyzetben. (meg lehet 1-2 év múlva már tudnék valami rendeset is venni neki...)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123627) Tikakukac válasza Mr.Csizmás (#123626) üzenetére


Tikakukac
titán

Macerás az a panel, TP topikban sírtam el minap, hogy a szívem meghasad miatta. Meg ugye plusz cash.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123628) Chaser válasza Mr.Csizmás (#123624) üzenetére


Chaser
titán

2540-et ne, jó gép, de kisebb nyűgjei vannak, érdemesebb 2560-at venni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123629) #71746560 válasza Bandinho (#123615) üzenetére


#71746560
törölt tag

Szia,jogosúlt vagy erre így is. :K
Ebben a formában is visszaviheted nekik,a gépet ha nem tetszik.

(#123630) Mr.Csizmás válasza Tikakukac (#123627) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

TN is jó, gondolom nem a legalja 30 fokos látószöggel rendelkező panel van benne :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123631) Tikakukac válasza Mr.Csizmás (#123630) üzenetére


Tikakukac
titán

Ááá, dehogy tök jó az a TN.

Eltaláltad, egy szutyok ami benne van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123632) Mr.Csizmás válasza Tikakukac (#123631) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

latitude e6410? i5-m560/520, 4g ram
probook 6460b? i5-2520M, 4gb szintén.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123633) Chaser válasza Mr.Csizmás (#123632) üzenetére


Chaser
titán

kb minden 14" tn hd hulladék, hd+ verziók közül akad 1-2 értelmesebb, ha lehet annak nevezni

szerk: 6410-et ne, 6460b oké, de 60 körül már lazán kapsz sztem boltból is 8460p-t, kis mázlival 70-et is, 14-eseknek nincs ára

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123634) Tikakukac válasza Mr.Csizmás (#123632) üzenetére


Tikakukac
titán

Más, ezek sokkal nagyobb/nehezebb gépek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#123635) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

8440P használt 63k? :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123636) Chaser válasza Mr.Csizmás (#123635) üzenetére


Chaser
titán

most végigkérdezheted az egész palettát, értelme nem sok van, ha 14-es kell a fentebbiek, mellé még lenovotól t420, delltől e6420
8440 ennyiért ilyen konfigban nagyon drága

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123637) Szkipi


Szkipi
tag

Sziasztok.
Noti vásárlás előtt állok és a max 140e ft-os kategóriát figyelem. Netes turkálásaim alapján nekem úgy tünt hogy ebben a szegmensben a Lenovo Z50-75 a favorit (fullhd, Amd fx-7500) esetleg tud valaki jobbat vagy hasonló tudásut ajánlani?!

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#123638) Mr.Csizmás válasza Chaser (#123636) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123639) Khelben válasza Szkipi (#123637) üzenetére


Khelben
nagyúr

Amíg nem tudjuk mire kell, addig nehéz bármit is mondani. A Lenovo minden szempontból kerülendő, maga a márka a garanciája miatt, a konkrét gép meg a minősége és az AMD miatt. Első körben ezt a HP 250-et nézném helyette. Ha kell dedikált vga (bár ezeknek a vérszegény kártyáknak nem sok értelme van), akkor meg ezt.

(#123640) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Melyik lenne a kettő közül jobb "befektetés"?

ASUS X540LJ-XX021D

Asus X540LJ-XX548D

(#123641) Szkipi válasza Khelben (#123639) üzenetére


Szkipi
tag

Nincs semmi extra elvárás netezni, filmezni, zenét hallgatni. Nekem 3 évig Lenovom volt hiba mentesen, mi baj lett ezzel a márkával?? Amit linkeltél nem értem miért jobb, az i3 csak két magos és kisebb órajellel mint az FX :F

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#123642) Chaser válasza -secret- (#123640) üzenetére


Chaser
titán

egyik sem

Szkipi egyrészt nincs olyan, hogy az összes modell jó vmelyik gyártónál, tehát semmit nem jelent ha volt egy adott típusod amivel nem volt gond, ha volt ezer arról a típusról már tudsz valamit:) másrészt a garanciája jelenleg csapnivaló
i3 vs fx - már nagyon régen egy 2mag+2ht-s intel c2c kb erősebb mint egy 4 magos amd, prózai oka van, az amd 1 magon iszonyat gyenge

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123643) Szkipi válasza Chaser (#123642) üzenetére


Szkipi
tag

Tehát az intel 2 mag 2.0ghz erősebb mint az amd 4 mag 2.2ghz...értem, vagyis mondanám hogy értem de nem :D
Mindegy Ti értetek hozzá, azért kérdeztem. Még nézelődök akkor a neten.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#123644) Mr.Csizmás válasza Szkipi (#123643) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

előferdülhetnek ilyenek, lásd az s775 szerverprocival büszkélkedő tuningpistákat, akik verik a mellüket, hogy milyen olcsón szerezték be a 4-8 magot, csak az marad ki hogy a hiányzó utasításkészletek miatt egy i3-3220 is elveri számítási teljesítményben.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#123645) Khelben válasza Szkipi (#123643) üzenetére


Khelben
nagyúr

Önmagában semmit nem jelent a magok száma és a gigahertz. Az i3 5005U 20-25%-kal erősebb az FX 7500-nál. Nem mellesleg kevesebbet fogyaszt és kevesebb hőt is termel, ami egy notebooknál nem mindegy.
Aztán meg az se mindegy, hogy a HP 250-nel darabokra lehet verni azt a Lenovo-t anélkül, hogy komolyabban megsérülne...

[ Szerkesztve ]

(#123646) Dhampir válasza Szkipi (#123637) üzenetére


Dhampir
félisten

FX 7500P-nél nem működik megfelelően a Turbó, ha jól olvastam az alábbi cikkben, ezt a Carrizonál javították (de már a Carrizo-t is továbbfejlesztették, lásd a Bristol Ridge-t):

Carrizo in Review: How does AMD's A10-8700P Perform?

If you consider the TDP of the two Kaveri-based predecessors FX-7600P (35 watts) and FX-7500 (19 watts) did not even have an integrated chipset, AMD really did a great job with Carrizo: On average, the A10-8700P beats the old FX-7500 by almost 20 percent, which is mainly a result of the Turbo, which works properly now.

(#123647) yoogie


yoogie
aktív tag

Ez az Asus G551VW mennyire ajánlott ezen az áron?

(#123648) Szkipi válasza Dhampir (#123646) üzenetére


Szkipi
tag

Amugy ez lett volna a kiszemelt: [link]
De akkor leskelődök, HP- m 1x volt de 4-5 hónaposan alaplap hibás lett.

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#123649) Khelben válasza Szkipi (#123648) üzenetére


Khelben
nagyúr

Látom, boltot is hasonló ráérzéssel választasz, mint gépet :) Én inkább olyan helyen venném, ahol hivatalos magyar gépet adnak, magyar garanciával.

(#123647) yoogie : Ha IPS kijelzős, akkor jó vétel. Persze csak akkor, ha játékra keresel gépet.

[ Szerkesztve ]

(#123650) Dhampir válasza Szkipi (#123648) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Emag brit billentyűzettel árulja.

Ez a konfiguráció (de magyar lokalizációval) Black Friday idején csak 110.000 Ft volt az MM-ben.

Ennek a gépnek gyenge a műanyag háza, és a kijelző is pocsék lehet benne (különböző gyártótól származik). Videón láttam szép kijelzővel is egy külföldi tesztben.
A hangszórók hangja nem szép.

Ami szimpatikus volt benne; Windows 7, 8.1, 10 és Ubuntu Linux 14.04 is flottul működött rajta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.