Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#104208) runner 125 válasza lemmy71 (#104198) üzenetére


runner 125
nagyúr

Atya ég... mik nincsenek már. Nem tudom, de így előre én ezzel szkeptikus vagyok. Bele beled akadhat a térkő széleibe, aztán rángatja ki az ember kezéből a gépet - jobb esetben. Rosszabban megfeszül a hajtás és törhet. Noh meg amit te is írsz, ezek elég hamar szétszakadnak.

Múltkor írtad h van ipari sterimod, az miért nem jó? Rotor fejjel nincs olyan térkő amit ne pucolna meg.

(#104176) lemmy71

A Mozaikból nem volt olyan struktúra, ami nekünk tetszett volna. Másfelől a SilikonTop szilikon alapú, ugyanúgy pergeti a vizet hibátlanul. De egyébként nagyon nagyon minimálisan víz jut a lábazathoz. Sokat megfog a tető párkányzata.
A kavicsról meg szerencsére nagyon minimális por / kosz verődikfel rá. A vastagont, vékonyant úgy értettem, h a glettvas élével húzzák-e vagy laposabb szögben, a "lapjával". Múltkor erről láttam egy videót, ott mutatták be, h pl a Mozaik-ot nem szabad a glettvas élével vasalni, hanem "vastagabban" kell húzni a lapjával.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.