Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1436) cqr válasza TOZ (#1434) üzenetére


cqr
aktív tag

Persze sok befolyásoló tényező van.. de ha az lcd paneles példánál maradunk,noha egy adott panel olcsóbb lesz , ugyanabban az árkategóriában lesz helyette egy másik, ugyanígy a többi hardveres komponens esetén, viszonyítva összehasonlítható lehet.. (az adott időszakhoz viszonyítva az 1024*768 kerülhetett közel annyiba mint később 1680*1050..)
És ha a t4x hardvere (és egyéb fizikailag megfogható részek, váz stb) 400 dollár volt akkor, és a t400-é szintén, emellett a t4x 2000 ért került a piacra a t400 meg 1000 ért (infláció elkerüléséért lehetne vmi más egységben mérni..).
És adott esetben lehet hogy ennek egy része az összeszerelésre ment, iws re stb...)

Mivel nekem nicsenek kéznél azok az adatok amivel az egyes komponensek ibm illetve lenovo idején vett árát össze lehetne hasonlítani, és látni hogy a névért mennyit vett ki az egyik meg a másik vagy hogy mennyi az összeszerelés.... ezért nem biztos hogy erről sokkal többet érdemben tudnék írni.. Amit írtam azt mark-tól vettem, feltételezem ezzel kapcsolatban az ő véleménye relevánsabb lehet, de erre mint írtam garancia persze nincs (lehet ő is csak hasraütésből írta : PP ) ...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.