Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111663) Tikakukac válasza barnam_ (#111662) üzenetére


Tikakukac
titán

Mikor tekinthető jónak/megfelelőnek egy adott laptop hűtése?

A hőskorban mikor még olyan helyen lehettem, ahol millás AlienWarek voltak körülöttem, néha elpukkant 1-1 kíváncsi szétszedés és teszt háztájiban, megírni nyilván nem lehetett vagy kellett, mert ezek a gépek itthon kb. nem is léteztek eladás szinten, csak vagánykodásból voltak túráztatva.

Na ott voltak olyan hűtések, amikre azt mondom okés. Full csuma telibevert szintetikus tesztek mellett úgy 80 fok, hogy a hang konkrétan nem volt zavaró... Méreteket azért illik ehhez illeszteni, szerintem egy átlagos gép már 5 éve is vékonyabb volt annál, mint abban 1 venti.

Ma amúgy odabent video decode volt 2 órán át. Tartósan a saját gépem 16W-ig throttling nélkül el tudja vinni a bulit. Amint elengedem a power limitert instant 100 fok minden magra és indul a totó. Anyag. Az kéne ebbe is, csak hát nincs benne gyárilag ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.