Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112951) azbest válasza bzolika10 (#112950) üzenetére


azbest
félisten

és a bios is friss? Csak mert ha azt kaptad, ami a képen, akkor az úgy néz ki a hivatalos lenovo modul. [link]

[ Szerkesztve ]

(#112952) bzolika10 válasza azbest (#112951) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Ugyanazt kaptam, mind a kétszer. Most frissítettem a legfrissebbre, azzal sem jó :(

(#112953) azbest válasza bzolika10 (#112952) üzenetére


azbest
félisten

mit jelent az, hogy nem jó? Nem látja a gép? Nem jelenik meg a bios beállításainál?

(#112954) bzolika10 válasza azbest (#112953) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Elnezést a félreérthetősegért, arra gondoltam, hogy nem is látja a gép. Nem jelenik meg a biosban és a boot menüben se.

(#112955) azbest válasza bzolika10 (#112954) üzenetére


azbest
félisten

van olyan topic ahol arra panaszkodtak, hogy 1.29-es biossal még működtek az nvme ssd-k, aztán 1.30 nem látta... 1.39-essel javították azt akkor [link] De ez még 2017-ben volt.

Amúgy meg érdemes ellenőrizni, hogy nincs-e megsérülve a csatlakozó az alaplapon. Jól van-e összerakva. Maga az ssd működik-e másban. Nem tudom a t470 még tud-e legacy bootot, ha tud, akkor tisztán uefi módra állíítva megy-e.

1.66-os a legfrisebb bios. Amúgy van uefi induláskor beépített diagnosztikai rendszer is

[ Szerkesztve ]

(#112956) vicze válasza azbest (#112955) üzenetére


vicze
félisten

10gen-ig minden ThinkPad tud legacy-t 11th gen-nel lett kivezetve. Csak infónak.

(#112957) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
A T430 tulajoknak készültem egy kis érdekességgel.
Én a T430-amat egy 45w tdp-s I7 3630QM-el használom, és ki kellett kapcsolnom a turbót, hogy ne throttlingolja szét magát a gép.
Viszont rendeltem Kínából új, az nvidia-s t430-akba való bordát, mert külföldi oldalakon azt lehet olvasni hogy ezzel jobb a proci hűtése. Ránézésre egy kicsit sűrűbb is a lamellázása, mint az alap gyárinak.
A gyári hűtővel, bekapcsolt turbóval, terhelésmentesen 60-65 fok volt a proci, Aida 64 stressz tesztnél a teszt elején azonnal throttling-olt, és 95 C+...

A gpu-s bordával, a proci terhelés mentesen 50fok körüli lett, és le ment 10 perc az aida 64-ből throttling mentesen, igaz itt is 93C-ra fel ment a végén.

Végül arra gondoltam, hogy a gpu, helyére berakok pluszba egy 4mm vastag réz lapot, amekkora kényelmesen elfér ott.
És egy hővezető lapkát raktam a gpu-ra szánt talp, és a réz lapka közé.
Így terhelés mentesen 35-40 fok közt ingázik a proci, 10 perc adia teszt után pedig 85-93C közt.

Ha valahogy lentebb lehetne venni a proci-nak a fesz-ét, ez még jobb lenne. De nem vagyok telhetetlen, ezzel is már teljesen megvagyok elégedve. :) Pláne hogy ez a stressz teszt akkora terhelést ad a procinak, amit én átlag felhasználás-játékok alatt sose fogok tudni.
Érzetre se annyira forró a gép mint előtte, a gyári bordával azért langyos volt a bill, még sokszor kikapcsolt turbó mellett is...

Mind 3 esetben 2019-es Artic Mx4 pasztát használtam.
T1000-es higanyember vizelettel ez még menne lentebb bőven, de annyit nem áldozok rá. :D

A lényeg szerintem is megéri egy gpu-s bordára befektetni a T430 tulajoknak. (Már ha 35w+ tdp-s i7-el használják a gépet :) )

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112958) FoxiestFox válasza Pöttön (#112957) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A T430 az uccsó igazán jó moddingalap, belemegy a 7 soros billzet, erős cpu, ips kijelző, zsír wifi.

(#112959) Pöttön válasza FoxiestFox (#112958) üzenetére


Pöttön
őstag

Igen, valóban sok lehetőséget rejt ez a típus.
Többek közt ez amiért nagyon szeretem.
Én pl egy exp gdc-vel rá kötöttem egy gtx960-at, és ezen játszok teljes megelégedéssel (bár én csak régi játékokkal csapatom már) :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112960) bzolika10 válasza azbest (#112955) üzenetére


bzolika10
aktív tag

1.66 van most rajta, legacy módban se látja. A csatlakozón nem látszik sérülés. Az ssd-t nem tudom másban kipróbálni egyenlőre, de ma délután talán sikerül egy olyan gépet szereznem, amivel ki lehet próbálni. Valószínű, hogy az lesz a probléma, mert a videóban, amit küldtél a #112951-ben ott azt írja wololo10, hogy neki se látta és aktiválnia kellett az ssd-t egy másik gépben.

(#112961) Pöttön válasza bzolika10 (#112960) üzenetére


Pöttön
őstag

Anno én egy Elitebook-al jártam hasonló képp, nem látta az ssd-t semmi áron se, bios-ba se jelent meg.
Másik gépbe beraktam az gond nélkül kezelte, ott felraktam egy win 10-et rá, vissza raktam az elite book-ba, és onnantól az is látta, raktam rá így egy friss win-t, és azóta is megy az a gép.
Számomra mai napig érthetetlen ez a jelenség, de a lényeg hogy megoldódott.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112962) azbest válasza Pöttön (#112961) üzenetére


azbest
félisten

Nem tudom mit jelent az aktiválás az ssd-knél, lehet csak a gpt particiós tábla létrehozását.
bzolika10, amúgy én kifezetten a legacy mentes boot módra gondoltam. Ami nem uefi+csm hanem tényleg tisztán uefi.

#112957Pöttön nekem már az is sokat javított a hűtésen, hogy a több éves és megkeményedett mx4 pasztát kitakarítottam és újrakentem. Meg hogy a lamellák és a venti közé beakad porcicákat ecsettel kiszedtem. A ventit most újra is cseréltem benne, mert nem akartam időt tölteni a tisztogatásával, szilikonozásával akkor épp. A másikban is megejtettem a kitakarítást, ott ugyanazt a ventit tettem vissza kitisztítva, szilikonozva.

A 45w-ost azért most is meg tudom úgy hajtani, hogy 100 fokot elérje. A 35w-osnál már kevésbé. Turbot nem kapcsolom ki, gyorsabb akkor is ha throttlingol.

[ Szerkesztve ]

(#112963) S_x96x_S válasza azbest (#112962) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> Nem tudom mit jelent az aktiválás az ssd-knél,
> lehet csak a gpt particiós tábla létrehozását.

Én még (automatikus) SSD Firmware frissítésre tudok gondolni mint elméleti lehetőség.

Mottó: "A verseny jó!"

(#112964) bzolika10 válasza Pöttön (#112961) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Beraktam egy HP elitebook 640 g2-be, az szépen felismerte, ráraktam a windowst, de amikor áttettem a T470-be akkor ugyan úgy nem ismerte fel egyik adapterrel se.

(#112965) Tikakukac válasza bzolika10 (#112954) üzenetére


Tikakukac
titán

Vannak olyan gép és SSD típusok amiket meg ne kérdezd, de nem tudsz összehozni. Irodában legóztam a "szeméttel" és simán volt olyan Dell ami nem is látta az amúgy másik Dellben hasonlóan alapbeállításos meghajtót. HP-Thinkpad is tudott ilyet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#112966) Gondwana válasza bzolika10 (#112964) üzenetére


Gondwana
addikt

Nem T470, hanem T570, de valahol rokonok: asszonypajtás kapott tőlem ilyen vasat, csak közben kiderült, hogy a SATA/NVMe csati elköszönt az alaplaptól. Utána az is meglett, hogy ezeknél a vasaknál ez tömeges. A történet vége: a WWAN slotba se lehet NVMe SSD-t tenni (pedig akadt otthon ultrarövid méretű Samsung pm991 is, nem csak pm981 - ami persze 2280), csak NGFF SATA mehet bele, úgyhogy 2240-es MLC Transcend lett a vége.

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#112967) bzolika10 válasza azbest (#112962) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Tiszta UEFI módban se indul el sajnos. A HP gépben egy sata alapú m.2 ssd van, kipróbálom, hátha azzal működik.

(#112968) bzolika10 válasza Tikakukac (#112965) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Kipróbáltam az m.2 sata ssd-vel, de így se megy. Az a legzavaróbb az egészben, hogy ha ezt tudom, akkor nem m.2-t veszek, hanem veszek egy terás 2.5 sata ssd-t. így meg most itt ragadt nyakamon egy zsír új ssd, ami elvileg jó bele, gyakorlatilag meg nem is látja a gép.

#112966 Gondwana
A te helyzetetben viszont hamar kiderült, hogy rossz a csati. Nálam megy sima sata ssd-vel, csak valamiért az m.2-t nem hajlandó megenni egyik adapterrel se. Tényleg az utolsó rendes T4*0 széria a T430 volt. Abban még mindenféle adapteres szopás nélkül be lehetett rakni egy csomó kártyát. Nem tudom, hogy ki volt az aki kitalálta, hogy nem fér el az alaplapon egy rendes méretű (2280) m.2 foglalat, de az biztos, hogy ma jó sokat csuklott az anyja. Érdekes módon a HP-nál meg tudták oldani, hogy ne kelljen ilyen csatlakozókal bajlódni egy ssd csere során. Bár mondjuk ot is az a felállás van, hogy vagy m.2 vagy 2.5 sata.

(#112969) Tikakukac válasza bzolika10 (#112968) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha minden jól csináltál és weben adtad le a rendelést mehet az elállás.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#112970) bzolika10 válasza Tikakukac (#112969) üzenetére


bzolika10
aktív tag

Az a baj, hogy cégnévre lett véve. De valamit majd kitalálok neki.

(#112971) Tikakukac válasza bzolika10 (#112970) üzenetére


Tikakukac
titán

Na az mondjuk tud szopós lenni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#112972) Fifi


Fifi
őstag

Most került fel az apróra egy új Roman lokalizációjú Lenovo ThinkPad T14s (AMD) Ryzen 7 PRO 4750U /16GB/512GB 300eFt-ért.
Garanciáztatása megy ennek idehaza? A Windows magyarra cserélhető rajta legálisan?

(#112973) Picco válasza Fifi (#112972) üzenetére


Picco
addikt

w10pro-ban elvileg cserelhetoek a nyelvek. 10 homnal nem vagyok benne biztos.

billentyuzetet ha cserelni akarod akkor az alaplap kivevos moka lesz, erre lelkiekben keszulj fel.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#112974) Fifi válasza Picco (#112973) üzenetére


Fifi
őstag

Nem szeretnék T14s-t csak szembejött és gondoltam rákérdezek ezekre. :B

(#112975) zsolti75 válasza Fifi (#112972) üzenetére


zsolti75
senior tag

A garanciával nincs probléma.
Ha gyári win10 licensz jár hozzá akkor egyszerűen letölthető a magyar windows a lenovotól.

(#112976) Fifi válasza zsolti75 (#112975) üzenetére


Fifi
őstag

Köszönöm neked is!

Eddig még csak garanciaidőn túli notebookjaim voltak, így nem tudtam, hogy kishazánkon kívül forgalomba került lenovo gépeknél idehaza mi a helyzet.
Számlát sem kérnek elég csak az SN a gariztatáshoz (ha mondjuk nem számlaképes magánszemélytől veszem adásvételivel)?

[ Szerkesztve ]

(#112977) zsolti75 válasza Fifi (#112976) üzenetére


zsolti75
senior tag

Thinkpad-nál számla csak akkor kell, ha a gyári cikkszám szerinti garancia és az új gép vásárlás dátuma nem eggyezik.
A számlát egyébként lefotózod és elküldöd a Lenovonak akkor másnapra átírják, onnantól eldobhatod.
Az ilyen számlának hivatalos Lenovo partneről kell származnia.
Egyébként meg igen, elég a sorozatszám. A biosban és a matricán is stimmelnie kell a számnak. Adásvételit érdemes lehet csináltatni, ha magánszemély, hátha valamit gányolt a gépben, ami miatt nem garizható.

[ Szerkesztve ]

(#112978) simonjoe


simonjoe
senior tag

Sziasztok!!
Öregedő T430s-em szeretném lecserélni. Anno ezt is 500eHUF körül vásároltam, ma is ebben az árfekvésben keresek max 650e-ig. Ti mit ajánlanátok?? Lehet akár 15"-os is. Hiába nézegetem, de nem tudok dönteni. Sokat gondolkodtam, h váltok almás gépre, vagy esetleg Dell, HP, de annyira megszoktam a "pöcköt", h én már nem tudok nélküle élni! :DD
THX!!

Joe

(#112979) zsolti75 válasza simonjoe (#112978) üzenetére


zsolti75
senior tag

P15 :D

(#112980) fattyu válasza simonjoe (#112978) üzenetére


fattyu
veterán

mi a baj vele?

x30 már a kurvulás útja a lenovonál de még épp csak az első botlás lefelé a lejtőn.

ha nincs valami nagyon konkrét én nem tenném...

x230ról írok éppen

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#112981) simonjoe válasza fattyu (#112980) üzenetére


simonjoe
senior tag

...igazából semmi.
Talán annyi szépséghibája van, h a kutyám nagyon szeret rajta aludni (yorki) ezáltal karcos a teteje. Már kicsit lötyög a zsanér, időnként hallom a venti "karcos" hangját. Ami meglepő, h az akku még 100%-os. :F
i7 3520M CPU
8GB RAM
Samu 860Pro 512 SSD + 1TB WD HDD
intel 82579LM hálókártya
intel N 6300 ultimate WI-Fi adapter
intel H5321gw mobil adapter
Háttérvilágítós Hu bill (ez sem műxik már)
ujjlenyomatos és 1600x900-as matt kijelző, kb. ennyi.
A gyári Win lett felnyomva Win10-re a megjelenésekor, talán újra kellene telepítenem, új zsanérok, cooler, egy MX4 paszta és gurulhatna tovább?? :F
Nem tudom, lassan 10 éves, persze nem vagyok a pénzem ellensége. Alapvetően csak netezem rajta, meg egyéb a mindennapi élethez szükséges tranzok. Szóval nem egy agyonhajtott gép, bár mint írtam az elején, a kutyám jól lelakta. :)

Joe

(#112982) fattyu válasza simonjoe (#112981) üzenetére


fattyu
veterán

+ ujrapaszta meg 8 giga ram. és a 650ből 600 ad megmaradt...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#112983) Pöttön


Pöttön
őstag

Én már csak azért se cserélném le, mert az ujakban már bga forrassztott a proci is, az egy igen nagy hiba lehetőség bennük.
Én a helyedben raknék bele egy 4 magos i7-et, igény szerint plusz ramot. (bár én simán elvagyok 8 gigával is) Esetleg még az erősebb hűtőt a proci mellé, de ezt csak akkor ha 45w tdp-s procit raknék bele. Én is így használom az enyémet és nekem nincs hiányérzetem tempó terén.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112984) cd334 válasza simonjoe (#112981) üzenetére


cd334
tag

Én is T430 hajtok és még nem tervezem cserélni. 16Gbyte ram van benne meg fürge ssd és semmi baja, a hétköznapi használatra teljesen jó. (Csak karban kell tartani, porcicák porolása, stb.) Nekem linux mint megy rajta.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#112985) simonjoe válasza Pöttön (#112983) üzenetére


simonjoe
senior tag

Azt vetted, h ez egy "S" modell?? :C

Joe

(#112986) Tim82 válasza Pöttön (#112983) üzenetére


Tim82
nagyúr

T430s-ben is forrasztott a proci.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#112987) simonjoe válasza Tim82 (#112986) üzenetére


simonjoe
senior tag

+1 :)

Joe

(#112988) Pöttön válasza simonjoe (#112985) üzenetére


Pöttön
őstag

Valóban abban is forrasztot, az s felett elsiklottam. :Y :C

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112989) FoxiestFox válasza simonjoe (#112981) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Még esetleg egy IPS kijelzőt bele tudsz modolni, ha fájna a beépített.
Az s modellek elvileg kevésbé is háklisak a konverterre, mint az s nélküliek.

(#112990) simonjoe válasza FoxiestFox (#112989) üzenetére


simonjoe
senior tag

...valamikor nagyon ment ez itt a fórumon, de teljesen feledésbe merült ennek a metódusa és a lehetősége. Valamit rendelni kellett hozzá még a kijelzőn kívül. :F De, tényleg nem emléxem már.

Joe

(#112991) Tim82 válasza simonjoe (#112990) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én két géppel, T420-szal és T430-cal is megcsináltam. Kell a kijelzőn felúl egy LVDS-eDP "fordító" board (fut belőle többféle kínai változat is + a T420s/T430s másfajtát igényel, mint a "sima" T420/T430), az régen kb. egy árban volt magával egy átlagos 14" 1080p IPS kijelzővel is. Hogy most milyen árban mennek, nem tudom, nincs újabb gép, ami miatt be kéne szereznem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#112992) Pöttön válasza Tim82 (#112991) üzenetére


Pöttön
őstag

Panelből mindegy, hogy milyen csak 14" FHD legyen ? (meg persze ips)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#112993) simonjoe válasza Tim82 (#112991) üzenetére


simonjoe
senior tag

...ha jól értem amit írsz, akkor a kijelzőt is cserélnem kell?? :F
és egy ilyen hozzá:
[link]
Érdemes ennyit költeni? LCD meg még ez az elektronika. Akkor már vennék egy új zsanér párt is, új coolert. Hát nem is tudom. Viszont tényleg olvasgatom, h az új szériás (T490, T14) gépektől ne várjak sokat, ez elég lehangoló. Az lesz az első lépés, h csinálok egy tiszta telepítést, talán még a RAM-okat megduplázom, és ha jobb lesz mint most, akkor költök rá és marad. Már csak a kutyám miatt is, mert nagyon szeret rajta aludni. :)

Joe

(#112994) Tim82 válasza Pöttön (#112992) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem mindegy, de rengeteg opció van. Én a magam részéről eleve leragadtam az egyik AUO panelnél, ami not great, not terrible, de egyik általam rendelt darabnak sem volt semmilyen szembeszökő hibája. Ha jól emlékszem, négyet is rendeltem belőle, ebből három használatban is van (T420, T430, L450), a negyedik meg arra vár, hogy beépítsem még egy (amúgy darabokból összelegózandó) L450-be, ami - tekintve az utóbbi hónapjaimban állandósult időhiányt - még tovább várat magára.

simonjoe: a linkelt adapter kifejezetten olcsónak számít, azt persze nem tudom, mennyire jó, vagy 2-3 éve vettem az enyémeket. Arról értekezni, hogy mi éri meg, nem én vagyok a legjobb ember, én mindig a "használható gépek"-re szavazok a "legújabb gépek"-kel szemben. :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#112995) simonjoe válasza Tim82 (#112994) üzenetére


simonjoe
senior tag

Világos, nekem kell ezt eldönteni.
Visszatérve az adapterre, tehát nem kell más mint ez a kütyü a deszka meg az LCD közé és így lesz egy FHD IPS kijelzőm? Mert maga az alap gyári LCD képes erre a nagyobb felbontásra is és azt így nem kell cserélni??
THX!!

Joe

(#112996) Tim82 válasza simonjoe (#112995) üzenetére


Tim82
nagyúr

Öö, kell másik kijelző.

Az adapter nem fog a jelenlegi TN és 1600*900-as felbontású kijelzőből 1920*1080-as felbontású IPS kijelzőt varázsolni.

Csak azt teszi lehetővé, hogy a gyári LVDS csatlakozású kijelző helyett tudj a T430s-be eDP csatlakozású kijelzőket tenni: ilyenből rengeteg fajta IPS panel van, LVDS csatlakozásúból tudtommal nincs IPS panel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#112997) simonjoe válasza Tim82 (#112996) üzenetére


simonjoe
senior tag

Köszi!! :R
Azt hittem a jelenlegi panelban van még "tartalék" és csak az elektronika kell hozzá, h ez elő jöjjön.
Így eldőlt a kérdés. Költ a f@...szom egy kilenc éves gépre egy valag pénzt! 30e köül a kijelző, 10 hozzá a vezérlés, a gyári eredeti zsanérok, hogy bírják a strapát, 17 körül , valahol ott mozog a gyári cooler is, esetleg még memória, tisztán látszik, h meghaladja a jelenlegi gépnem árát, és ha mindez meg is lesz, akkor is marad a nyakamon egy 9 éves kotvány. :((
Új lesz, majd még eldöntöm, h merre induljak. Rágódom egy kicsit a kérdésen.
Azért köszönet Nektek :R , sikerült elmozdulnom. :)
Ja, és azt hiszem, h már ez a gép nem is lesz kompatibilis az új Win-el.

Joe

(#112998) S_x96x_S válasza simonjoe (#112978) üzenetére


S_x96x_S
őstag

> 500eHUF körül vásároltam, ma is ebben az árfekvésben keresek

talán valami hasonlót ..

Lenovo ThinkPad E14 G3 ; 16G RAM
AMD Ryzen 7 5700U (8C / 16T, 1.8 / 4.3GHz),
https://www.argep.hu/product_2959642.html ~ 520eFt :O

Ami egy német utazással csak ~ 880 EUR *360 = 316e Ft :K
vagyis ha vásárolsz 3-at és kettőt eladsz az aprón ( piaci áron )
akár még gazdaságosan is kijöhetsz belőle
https://geizhals.de/lenovo-thinkpad-e14-g3-amd-schwarz-20y7003xge-a2535236.html

https://www.notebookcheck.net/Lenovo-ThinkPad-E14-G3-AMD-Laptop-Review-Affordable-Business-Notebook-with-Ryzen-Power.551070.0.html

[ Szerkesztve ]

Mottó: "A verseny jó!"

(#112999) Pöttön válasza Tim82 (#112996) üzenetére


Pöttön
őstag

Majd ha tudsz, légyszi dobj már egy linket a panelröl, meg az átalakítórol.
Ebay-en, allin hiába írkálom be a varázsszavakat, hogy t430 ips, meg t430 LVDS-eDP nem dob ki semmit se.
Kiváncsi lennék, hogy lehet e még hozzá kapni alkatrészt, és ha igen kb mennyiből jönne ki. :R

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#113000) Tim82 válasza Pöttön (#112999) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindegyike több, mint egy évvel ezelőtti rendelés, a linkek már nem élnek.

A panel pontos típusa: AUO B140HAN01.3 (panelook-os link a tulajdonságairól: [link] ) - ahogy nézem, egyet rendeltem belőle anno eBay-ről, hármat Aliról.

Az egyik adapternek ez volt az eBay-es termékmegnevezése: "New 1080p 1920X1080 IPS FHD Upgrade Kit for thinkpad T430 T420 LCD controller", de már a store sem elérhető.

Alin viszont találtam olyasmit, mint ami nekem is van, csak nincs tapasztalatom az eladóval/bolttal: [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.