Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61623) pataslogeza válasza BBéci (#61605) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Ez itt nem privát chat, ahol kettesben beszélgetsz valakivel, hanem egy fórum. Itt bárki láthatja a hozzászólásaidat és bárki válaszolhat is rá. Ha ezt nem tudod elfogadni, az a te problémád, és a te problémád miatt ne próbálj engem rendre utasítani.
Amugy meg olyan témához szóltál hozzá, amit én vetettem fel, így hozzám is szóltál, csak nem közvetlenül.
Ja, és nem azért jöttem ide, hogy veled vitázzak, azt sem tudtam hogy itt vagy. Ha azt akarnék, akkor a házimozi vagy plazma tv topikba mennék, mert azt biztosan tudom, hogy azokban jelen vagy.
Én azt mondom, hanyagoljuk egymást. Nem fogok megharagudni, ha nem szólsz hozzá az általam felvetett témákhoz. Persze nem tiltom meg mint ahogy te akarod nekem, de ha hozzászólsz valamihez, akkor számíts arra, hogy választ is kaphatsz rá.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.