Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31451) Dorian válasza pityaa23 (#31450) üzenetére


Dorian
félisten

Ez már egy "normális" kategória usb dac-ok között? Havert próbálom rábeszélni, hogy szánjon már egy kis pénzt és ne a laptop jack kimenetéről hajtsa az erősítőjét. Mennyiből jön ki egy ilyen összesen? Gondolok itt vámra, áfára, postaköltségre is.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#31452) .DLL válasza Dorian (#31451) üzenetére


.DLL
veterán

Alaplapinál nem kicsit jobb, sőt ennyiért best buy (alu ház nélkül itt van 15e körül), dobozolva, szitázva "kicsit" drágább.

(P.H.)

(#31453) Ear001 válasza Maksifül (#31438) üzenetére


Ear001
addikt

Ment pü.

(#31454) Ákoska8888 válasza bkercso (#31447) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Hát pedig ez tetszet:))
forrásnak és dac-nak gondolom azért jó lenne nem?
Ez után már nem lehet (érdemes) kötni más erősítőt (csak azért kérdem mert azt írtad hogy forrásként ez nagyon jó vétel..)
Valami ezken kívűl esetleg?:))

(#31455) bkercso válasza Ákoska8888 (#31454) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az XMOS_ra írod? A forrás az a DAC, így most ezt nem teljesen értem... :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31456) Ákoska8888 válasza bkercso (#31455) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Igen az xmos-ra!
Azt gondoltam hogy a forrás a dac része ill külön egység a kettő:)):))

(#31457) Ákoska8888 válasza bkercso (#31443) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Ezt értettem félre ". Digit forrásnak best buy, de egy külső táppal DAC-nak is talán jobb lehet, mint a fiio (?)."

(#31458) Maksifül


Maksifül
senior tag

Mik a tapasztalatok a TK Konnekt 6-ról?
Mennyivel tud többet vagy kevesebbet, mint a 8-as?
Használt 8-asban vagy új 6-osban érdemesebb inkább gondolkodni? :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31459) erikjoee


erikjoee
tag

Üdv. Már egyszer kérdeztem, de azért szerencsét próbálok másodjára is.
Van egy AKG K551 es Fejhallgatóm. Meg egy Logitec Z-2300 stereo hangfal rendszer.
Na most egy jó Dacok szeretnék. Magyarországon beszerezhető. Én az Asus Xonar u7-et néztem, de többen jelezték, hogy nem annyira jó.(Bár én nem tudom, nem próbáltam még.) Mi a vélemény az FIIO-król?
Esetleg valami más ami jó lenne az igényeimnek? Vagy jó választás lenne az Asus?
Előre köszönöm a válaszokat. Max keret kb 30k

(#31460) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

50e Huf környéki vételárral mennyire számít jó vételnek egy
a.) Zero Dac
b.) Arcam rDAC + külső táp
c.) Hivox Lupus C MK III + külső táp
? Hangzásban mit tudnak ezek? Eddig a FiiO hordozható példányaiból sikerült egyet-kettőt meghallgatnom, de nem igazán nyerték meg a tetszésemet. Számomra túl meleg (és sötét) a hangjuk.
Olvasgattam egy-két dolgot és kezdek arra jutni, hogy USB tápos dacot nem ártana kerülni (nem egy beszámolóban olvastam furcsa, USB-ről összeszedett zajokról). Ez mennyire valós veszély?
Fejhallgató erősítő nem kell, de egy fülhallgató kimenet nem lenne rossz, ha egyáltalán létezik ilyen.
Elnézést az ismételt kérdésadagért, csak próbálom kicsit átlátni a kínálatot. :B

[ Szerkesztve ]

(#31461) bkercso válasza BigBlackDog (#31460) üzenetére


bkercso
nagyúr

Érdemesebb pl. egy Musiland 02 US Dragon-t, vagy ha olcsóbb kell, akkor egy SMSL Sanskrit-et venni, meg ha igényes DAC kell, akkor egy jó külső tápot. Lemossák az említett "kínálatot". :K
Egyébként érdemes elolvasni az 1. hsz-t! Ugyan csak Bodz írt ajánlást, de ezzel szerintem sokan egyetértünk. (Persze nem kérdezés helyett, kérdezni kötelező! :R )

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31462) .DLL válasza erikjoee (#31459) üzenetére


.DLL
veterán

Topik összefoglaló ;) (ESI Dr. DAC nano)

(P.H.)

(#31463) erikjoee válasza .DLL (#31462) üzenetére


erikjoee
tag

Igen láttam. Szerinted jobb választás az asus-nál?

(#31464) BigBlackDog válasza bkercso (#31461) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, igen olvasgattam már, csak elég sok jót írtak a Hivox termékekről (bár láttam már olyat is, hogy túl vannak dicsérve), gondoltam, hogy esetleg felülkerekedik az ilyen "kínai" elektronikákon. :)
Bemenetnél mennyire számít, hogy USB-ről van etetve, vagy spdif-ről (koaxról, vagy optikáról)? Gondolom a Musiland 02 sem kapható itthon, szóval marad az ebay. Mennyire sérülékeny, hogyan csomagolják (ilyen nagy értékben még nem rendeltem).

(#31465) vodkaboy22 válasza BigBlackDog (#31460) üzenetére


vodkaboy22
addikt

Zero-t többen is dicsérik külön spdif forrásról külső erősítővel... Na most külső erősítő legalább 20-30k + spdif forrás 10-50k... Így már nem is olyan olcsó és akkor már egyértelműen egy használt TC impact twin (láttam már 50k-ért is dobozosan alig használtan.)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31466) BigBlackDog válasza vodkaboy22 (#31465) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Amit nem írtam, hogy külső erősítő és hangfal már van (Jungson JA66A és Vidi Prelu B31). A jelenlegi Creative SB Audigy-t váltaná le/fel. SPDIF optikai forrás van az alaplapi hangkártyán, gondolnám az használható lehet.

[ Szerkesztve ]

(#31467) Bodz válasza BigBlackDog (#31464) üzenetére


Bodz
Topikgazda

A saját doboza is igen vastag és erős. Amúgy általában igen jól csomagolnak a kínaiak, egy darabban ideérne.
Olcsó 02 Dragon.

[ Szerkesztve ]

(#31468) .DLL


.DLL
veterán

Mióta kimostam a folyasztószert az IC-k lábai közül (dac és opamp) és a panelről amennyire tudtam, azóta nem melegszik a Musi 03 US, konkrétan hideg a ház, pedig most folyamatosan zenét hallgatok, eddig meg érezhetően melegedett.
:Y Lehet hogy megszűnt némi gerjedés?

(#31463) erikjoee: sajnos nem hallottam őket, csak írtad hazai beszerzés kell. Ha használt is szóba jöhet akkor több mindent megkaphatsz itthonról is, de az igazi választék külföldön van. K551 mellé valami jó méllyel rendelkező DAC-ot vennék. Sajna 30 alatti árkategóriából csak 1 DAC-om volt/van, a fenti Musi, de hát ez is külföldi...

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31469) BigBlackDog válasza Bodz (#31467) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez egész jól néz ki, de azért még alszok rá. A gyári táp, amit hozzá adnak az instant csere, vagy használható kategória?
Ez a T@obao mennyire megbízható, rendelt már valaki onnét? Feltűnően olcsó az ebay-es választékhoz képest. :U

[ Szerkesztve ]

(#31470) Bodz válasza BigBlackDog (#31469) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nem adnak hozzá tápot. :)
Az eBay drága, nem ez olcsó. :) Az alsotao csak közvetítő, megveszik taobaoról a cuccot neked és ők küldik el. Mindig kapsz képet a vásárolt termékről, nyitott dobozzal, becsomagolva, megcímezve, mérlegen. Sokszor vásároltam már tőlük. Néha kérnek még pár dollárt utólag, postázás előtt, ha nem fér bele a megadott súlyba. A Musik bele szoktak a 400-500 grammba. Nyilván ha mondjuk csak 80 van megadva egy 1,5 kilós terméknél, akkor nem árt már előre tisztázni.

[ Szerkesztve ]

(#31471) BigBlackDog válasza Bodz (#31470) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Pedig ezt írják: "Akihabara cable + power". Ez másra vonatkozna?

(#31472) Bodz válasza BigBlackDog (#31471) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Gépi fordítás, ahogy nézem kapnál az eredeti eladótól elvileg egy rca összekötőt meg valami bigyót (pendrive??) ajándékba.
A Musi nem csomagol tápot a 02 Dragon mellé.

[ Szerkesztve ]

(#31473) bkercso válasza .DLL (#31468) üzenetére


bkercso
nagyúr

:DDD :DDD

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31474) Az-X


Az-X
őstag

Ilyet látott, hallott... ízlelet, tapintott már valaki? :)

Vagy esetleg hallott, olvasott róla bárki? De érdekelne szakik véleménye csak simán "ránézés" alapján is.

:)

(#31475) .DLL válasza Bodz (#31470) üzenetére


.DLL
veterán

És ez/így miért jobb mint a taobao?

(P.H.)

(#31476) pityaa23 válasza Dorian (#31451) üzenetére


pityaa23
senior tag

Nekem nem vámolták, annyi az ára amit az ebayen látsz. A srác 10 dolcsit adott meg árnak a csomagon. Viszont én hibásat kaptam vissza kellett küldenem annyival került többe, de ez gondolom egyedi eset. Szépen szól, szebbek a mélyek és tisztábbak a magasak. Ennyi pénzért nyugodtan megveheti, biztos jobb mint egy alaplapi. Majd meg akarom hallgatni egy kicsit komolyabb fülessel is mint az enyém (sennheiser 595).

(#31477) bkercso válasza Az-X (#31474) üzenetére


bkercso
nagyúr

"Dual közepeskínai" néven fut itt a fórumon.

.DLL: (Csak úgy tocsog ez is a gyantától...)

Amúgy amit vodkaboyy22 mond Impact Twin-t 50k-ért használtan, azt komolyan kell venni és lecsapni rá! :K

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31478) Bodz válasza .DLL (#31475) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Mindent szállítanak ide is, angol nyelvű az oldal és az ügyfélszolgálat, van Paypal, illetve itt nagyon gyorsan reagálnak minden kérdésre, problémára.

[ Szerkesztve ]

(#31479) Dorian válasza BigBlackDog (#31460) üzenetére


Dorian
félisten

FiiO-nál ezek mind sokkal jobbak. Volt Zerom, azt lecseréltem Hivox-ra, most is azt használom. Zero-nak koax bemeneten jó minőségű hangja van (USB-n borzasztó, azt hagyjuk), de nekem a stílusa nem tetszett, számomra nagyon fényes, kiabálós. Hivox melegebb, sötétebb, analógosabb, lehet, neked pont ez tetszene kevésbé.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#31480) Az-X válasza bkercso (#31477) üzenetére


Az-X
őstag

Rákerestem, de nem találtam.
Esetleg valaki tud róla bármit mondani?
Arra gondoltam vennék egy ilyen lapot, mert van odahaza egy 2*12V-os és egy 2*7V-os toroidom. Így egy 20-as körül meglenne. Esetleg ha ajánlott pár alkatrészt jobbra cserélni, azt megoldom + egy burkolat, és 30 körül meg is lenne. Itt merül fel a kérdés, hogy mit tud felmutatni egy használtan ennyibe kerülő Hivox Lupus-szal, vagy egy szintén hasonló bekerülési költségű SMSL Sanskrit 1955-tel szemben.

Ami mellé szeretném, kategóriában, és hangzásvilágban illszkedve:

Forrás: Popcorn Hour C-200, Denon DCD 615, időnként egy Panasonic TX-L42E30E TV
Erősítő: Denon PMA-525R (tudom, hogy nem highend, de sok erősítőt meghallgatva ennek tetszett a "lelki" világa)
Sugárzók: Epos ELS-3 (az erősítőhöz hasonlóan, a fizikai méreteket is szem előtt tartva sok válogatás eredménye :) )
Kábelezés: Gotham GAC 4 és SPK 2.5

[ Szerkesztve ]

:)

(#31481) bkercso válasza Az-X (#31480) üzenetére


bkercso
nagyúr

Én se találom... Csak egymás közt így hívjuk. Amúgy innent Jancsi-nak van ilyenje; most gy találtam csak beszélgetésfoszlányokat ezzel kapcsolatban. (USB-ről hajtva nem csökkent jittert, mert hibás a kapcsolása. Nem tudom, ezt azóta javították-e már.)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31482) Az-X válasza bkercso (#31481) üzenetére


Az-X
őstag

Köszönöm, átolvasom. USB legkevésbé sem érdekel :) Nem használnám. Többnyire a PCH C-200-ról lenne hajtva coaxon, nagyon ritkán optikán a TV-ről.

:)

(#31483) bkercso válasza Az-X (#31482) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az jó. Szerintem technikailag talán jobb a Sanskritnél, d kb. egy színvonal. Hangkarakterre meg már nem nagyon emlékszem a dual esetében, de nagyon függ attól, milyen opampok vannak benne. Ez a Sanskritre is igaz.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31484) DEJVID válasza Bodz (#31472) üzenetére


DEJVID
őstag

Tépőzáras kábelkötegelő.

(#31485) Az-X válasza bkercso (#31483) üzenetére


Az-X
őstag

Nekem egyelőre nagyon új ez a DAC téma. Anno volt egy CA Dacmagic-em, azzal nem voltam elégedett, eladtam. Volt nálam egy Hivox Lupus C MK II is, az tetszett, tetszett, de mégsem... nem vettem meg. Most gondoltam neki állok bíbelődni picit, hátha egy ilyen lap jobban alakítható az ízlésem szerint. Ennyi pénzt megér egy kis játék. Táp oldalon nem tudom milyen kondik lesznek, régen Squeezebox-omhoz csináltam saját tápot, ott az Elna Silmic II-esek jöttek be. Lehet egy ilyen cserét itt is megejtenék. Meg így képek alapján a többi kondi sem biztos, hogy nagy eresztés. Opampról ez az infó: OP275G Fogalmam sincs milyen, mert ebben a témában egyelőre semmi tapasztalatom nincs. De cserélhető foglalatban van, úgyhogy viszonylag egyszerűen lehet próbálkozni. Esetleg ezen a téren is szívesen fogadok javaslatokat. A fent említettről mi a vélemény, mit lehet/érdemes még megpróbálni helyette.

:)

(#31486) bkercso válasza Az-X (#31485) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nekem egyelőre nagyon új ez a DAC téma.
Ezek szerint olyan nagyon azért mégsem. :)

A kínai KIT-ekben szerintem csak a NYÁK-panelt és a hűtőbordákat érdemes megtartani. Amit mindenképp kukázni érdemes, azok az elkók, a többivel azért nem szokott nagy baj lenni. Yageo vagy Teapo LOW-ESR kondikat kapsz itthon a lomexben olcsón, azokat tegyél bele. A jelútba Wima MKS2 vagy Arco MKT mehet, előbbi jobb, de mindkettő jó.
Tápba az egyenirányítás+puffer és a stab-IC közé mehetne egy LC-szűrő: 6-9V-os NYÁK-trafó szekundere mint induktivitás (primer nyitva), ezt áramra min. 2-2,5x-esen túlméretezve, utána 5-10.000 uF kondi. Ez sokat javít a táp minőségén és így a hangminőségen, komolyan kihallani.

OP275 van a Matrix MIni-i ben is, jó opa. Azt mondják, igazán +-15V táppal brillírozik. Amit még kipróbálhatsz, az pl. az AD797, de ennek táplábaira közvetlenül tegyél 2,2u X7R vagy tantál kondit (V+ és V- közé, alulra). Ill. a "-" bemenet és a kimeneti láb közé 10pF-ot, pl. 0805 SMD-ben. Ez a két dolog minden opának jót tesz, így mehetnek a foglalatra.
Jó még az OPA2134, LM6172, LM4562, MC33078, de a legjobb a diszkrét. ;)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31487) Az-X válasza bkercso (#31486) üzenetére


Az-X
őstag

Köszönöm a választ! Megegyeztem egy eladóval, adta a kész panelt a gyári alu házzal (trafó nélkül) 23-ért + 5 posta. Így megrendeltem a linkelt kit-et.

Azért ilyen drasztikusan első körben nem dobok ki mindent :) Először meghallgatom mennyire "ratyi". :DDD
A tápot úgy tervezem, hogy a két trafó egy teljesen külön (fém) házban lenne. Akár külön kis árnyékoló burkolatokkal, ha tudok hozzá szerezni. Az opa nem tudom milyen tápot kap. Az eladó azt mondta a panel AC 7-9 és dual AC 12-16V-ot igényel. Nekem ebből dual 12 és 7 már megvan, persze nem kizárt, hogy a 12-ből DC 15 lesz mire odaér :). Ha itt a kezemben, okosabb leszek.

Amúgy alkatrész beszerzésnél sajnos a Lomex nekem messze van, szekszárdi vagyok. 31 évig Pesten laktam, az ottani helyeket ismerem, itt sajnos nincs semmi. Régen egy újpesti kisebb üzletben vásároltam, meglepő jó cuccaik voltak. Ami meg nem, azt meghozták. De innen lehet jobban járok külföldi beszerzéssel.

Egy opa-t még lehet rendelek, mert nagyon sok helyen olvastam, hogy egy szimpla cserével csodákat lehet művelni. Az említett típus 7$, sokkal fájóbb a szállítási idő :)

Ha bármi fejlemény lesz jelentkezem. De ha van még bárkinek mondanivalója, mindent nagyon szívesen olvasok.

Szerk: Erre gondoltál?

[ Szerkesztve ]

:)

(#31488) bkercso válasza Az-X (#31487) üzenetére


bkercso
nagyúr

A trafó külső áryékolása gyakorlatilag lényegtelen. Csak akkor nem, ha szedi az áramkör az 50 Hz-et, de annyire még kínában sem cseszik el.

Mire mindent összeraksz, megjön az opa is (igen, az, amit én is linkeltem)... :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31489) Rackajuh88 válasza bkercso (#31455) üzenetére


Rackajuh88
csendes tag

Az xmos-t tudnám használni csak dac-ként?
Tudnék utána kötni erősítőt?
Ez a 110dB hogy jön ki? Hogyan lehet kiszámolni? Van ahol ,mint output power mw-ban adják meg és van ahol úgy mint te hogy 2,1v.

(#31490) bkercso válasza Rackajuh88 (#31489) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem.
Igen.

X mW teljesítmény esetén: SPL(mW)+10*lg(X), ahol SPL(mW) a fejes érzékenysége 1mW esetén.
Vagy X Vrms feszültség esetén: SPL(Vrms)+20*lg(X), ahol SPL(Vrms) a fejes érzékenysége 1Vrms feszültség esetén. A lg() a 10-es alapú logaritmust jelöli.
A kétfajta SPL egyike a fejes adatlapján kell, hogy szerepeljen. A fejhallgatóerősítőnk adatlapján szintén kell szerepeljen, hogy max. hány Vrms-t és/vagy max. hány mW-ot tud leadni adott fejhallgatóimpedanciák mellett (pl. 15mW @ 32ohm, 60mW @ 600ohm).
A fejhallgató impedanciájának (jele Z [ohm], szintén katalógusadat) ismeretében a kétfajta érzékenység átszámítható:
SPL(Vrms)=SPL(mW)+10*lg(1000/Z)

Pl. a 32 ohmos fejes érzékenysége 95 dB/mW, az erősítő pedig 2 Vrms-t tud leadni 32 ohmra.
Ekkor SPL(Vrms)=95+10*lg(1000/32)=95+15=110 dB/Vrms
Az elérhető max. hangerő: 110+20*lg(2)=110+6=116 dB.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31491) Rackajuh88 válasza bkercso (#31443) üzenetére


Rackajuh88
csendes tag

ezeket néztem:
http://www.hifiwow.com/headphone-amplifier/tpa6120-high-fidelity-headphone-amplifier-ampmini-sizebest-sounding-132.html
http://www.hifiwow.com/headphone-amplifier/pass-zen-irf610-mosfet-class-a-5w-headphone-amplifier-amp-108.html
Ezek erősebbnek tünnek!

(#31492) bkercso válasza Rackajuh88 (#31491) üzenetére


bkercso
nagyúr

A hangminőség a lényeg, teljesítménnyel nem lesz gond. Az utóbbi jó lehet hangra is.
Használd a Link gombot!

Pontosabban az XMOS műxik csak DAC-ként, kikerülve a fejeserősítőjét, de csak USB-ről.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31493) Maksifül


Maksifül
senior tag

PC-hez szeretnék valami hangkártyás DAC-ot, zenehallgatáshoz, filmekhez, játékhoz.
AKG K550 és Q701-hez. Mi tudná ezeket a füleseket szépen muzsikáltatni? Jó lenne egy kicsit több basszus, mert én szeretem.

Minden javaslatot szívesen veszek. Új és jó minőségű használt is szóba jöhet. Fontos, hogy lehessen mikrofont is csatlakoztatni rá, jó minőségű felvételhez. Legfeljebb 35-45e-et szánnék rá. :R

Szemeztem a Fiio termékekkel, amik még számomra megfizethető árban vannak, illetve nézegettem TC Konnekt 6-ot újonnan vagy 8-ast használtan.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31494) bkercso válasza Maksifül (#31493) üzenetére


bkercso
nagyúr

Bocs, nézem, hogy nem válaszoltunk az előzőre...
Az 1. hsz. alapján mi szimpatikus számodra?

AMúgy használt Impact Twin 50k-ért. Nagyon profi holmi!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31495) Maksifül válasza bkercso (#31494) üzenetére


Maksifül
senior tag

Olyat nem láttam sehol 50-ért.
Mennyiben jobb az, mint a felsoroltak?
Igazából nem tudom, melyik lenne nekem jobb, azért is kérdezősködök, bocsánat! :) Még csak azt sem tudom, mi különbség van a 6-os és a 8-as Konnekt között.
Nem vagyok audiofil, nincs is szükségem a legprofibb cuccokra, de szeretném, ha élmény lenne azért a zenehallgatás, s a többi. :))

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31496) bkercso válasza Maksifül (#31495) üzenetére


bkercso
nagyúr

Vodkaboyy22 látott 50k-ért ilyet. Ő 60k-ért vett. A legjobb ár/érték arányú DAC/ADC, katonai minőségben összerakva. Nem is értjük, miért 80k újonnan.

Nem vagyok audiofil, nincs is szükségem a legprofibb cuccokra
Mind így kezdtük. ;)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31497) Rackajuh88 válasza bkercso (#31492) üzenetére


Rackajuh88
csendes tag

Köszönöm a segítséget!
Tehát ez [link]
Meg ez [link]
Működne tehát akkor hogy az első dac-ként a 2. erősítőként működne?
mi a véleményed?

(#31498) bkercso válasza Rackajuh88 (#31497) üzenetére


bkercso
nagyúr

Bele lehet vágni, igen. DAC-ként állítólag egy erős belépő szint az XMOS, később az SPDIF-kimenete és az erősítő közé tehetsz egy profibb DAC-ot, de SPDIF forrásnak nagyon jó. Az erősítőt meg nem hallottam, de hasonló vonalon kísérletezek, és szerintem az ilyen konstrukciók a nyerők, felső kategóriában is. Nagyon biztos nem fogsz mellé, ha jó alkatrészekből van.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31499) Maksifül válasza bkercso (#31494) üzenetére


Maksifül
senior tag

Számomra az 1. kommentben minden "kínai" :D Semennyire nem értek hozzá, sajna.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31500) Rackajuh88 válasza bkercso (#31498) üzenetére


Rackajuh88
csendes tag

Akkor szerintem ez lesz...
még annyi hogy ez doboz nélkül jönne,mármint az erősítő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.