Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:48:40

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31401) bkercso válasza .DLL (#31400) üzenetére


bkercso
nagyúr

[link]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31402) Areturus


Areturus
tag

(#31399) bkercso & (#31400) .DLL: Hopp, bocsánat tényleg elnéztem itt a dolgokat valóban igazatok van! Ez esetben akkor nem örülünk. Pedig kezdtem itt reménykedni, hogy egy ideig talán itt maradhat a böszme az asztal alatt. Itt a szerviz manual, innen vágtam ki a képet is: [link]

(#31403) .DLL válasza Areturus (#31402) üzenetére


.DLL
veterán

Huhuhú, de ocsmány útvonalon vezetik a fejhallgató jelét, kb. keresztülhúzzák az egész készüléken és hatszáz átkötésen, biztos nem szed össze zajt :D És tényleg 1db 390Ω-os ellenállás van rákötve a hangszóró kimenetre és annyi. De ha még így is jobb, mint a xonar D1 az azért jelent valamit, és ha tetszik, addig is amíg kipróbálsz néhány fejes erősítőt, hallgathatod arról, mert miért ne. Pláne ha a DAC-ja is jó hangú (de optika helyett a coax ajánlottabb).

(P.H.)

(#31404) paperboy


paperboy
senior tag

Sziasztok!

Ismét kutakodok ebay-en valami usb-s dac után, nem tudom esetleg Ti mit ajánlanátok 10k környékén?

Találtam egy ilyet, ez milyen lehet?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31405) csƵ válasza audi100td (#31396) üzenetére


csƵ
őstag

Pont van egy eladó E10-em. ;]

(#31406) bkercso válasza paperboy (#31404) üzenetére


bkercso
nagyúr

sza@r. ;] :K
Bocs, de ez van. :R

Ez jó. Dobozzal és szállítással 14k.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31407) audi100td válasza csƵ (#31405) üzenetére


audi100td
nagyúr

Köszi, de azt nem szeretnék, illetve fejhallgató erősítőre sincs szükségem, hifihez lenne. Musiland 02 alapjában véve bevált nekem anno, csak gondoltam esetleg az azóta eltelt ~2 évben jött ki valami újabb jó ár/érték aránnyal rendelkező termék.

(#31408) .DLL válasza audi100td (#31407) üzenetére


.DLL
veterán

Amit bkercso feljebb linkelt xMos+PCM5102 az nagyon jó ár/érték arányban (ebay-en mégolcsóbb). Musiland-nek most a 02 Dragon az aktuális példánya, vagy ha előrelépést is szeretnél akkor 03 US/Dragon

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31409) audi100td válasza .DLL (#31408) üzenetére


audi100td
nagyúr

Rendben, köszi.

(#31410) paperboy válasza bkercso (#31406) üzenetére


paperboy
senior tag

Köszi szépen, erősen elgondolkozok ezen akkor, és ennek akkor a dac része is jó? Azt láttam, hogy a digit kimenetére jót írtatok, de én az analóg kimenetet használnám zenehallgatásra...

Viszont gondolkodtam rajta, hogy ha elég az alaplapi koax digit kimenet akkor nem létszükség, hogy usb-s legyen, lehet alternatíva ezzel az XMOS-szal szemben, vagy ez a tuti nyerő úgy is?

(#31411) .DLL válasza paperboy (#31410) üzenetére


.DLL
veterán

10K alatt akkor a FiiO D03 (ha még találsz ilyet, ha nem akkor K Taishan). Célhardver, coax be, analóg ki. :)

(P.H.)

(#31412) paperboy válasza .DLL (#31411) üzenetére


paperboy
senior tag

Köszi a tippet, igazából azzal vagyok bajban még mindig, hogy sajna egy ilyet se tudok meghallgatni ezek közül, és nem tudom, hogy hozná e a most használt Philips PSC724 (WM8766 dac, Via Envy24GT chip) hangkarim minőségét. :( Gondolom az alaplapikat bármelyik ezek közül otthagyja.

(#31413) Zoja™ válasza bkercso (#31406) üzenetére


Zoja™
őstag

Ezzel még az én fülembe is bogarat ültettél. :)
Remélem augusztus körül még lesz belőle. :U

(#31414) bkercso válasza Zoja™ (#31413) üzenetére


bkercso
nagyúr

tuti, hogy lesz valamilyen formában. ez most nagy sláger

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31415) .DLL


.DLL
veterán

Írogatom a cikket a Musiland 03 -hoz, és közben kutatgatok vele kapcsolatban, hogy az információk korrektek legyenek. Például ezt találtam, elég komoly:

"A test was performed to evaluate data integrity of the Musiland 01USD. The test consisted in playing a 24/192k file, captured digitally (through the SPDIF interface) with another sound card and then making a comparison between the original file and the captured file.

Simmconn downloaded a 24/192K file in flac format and converted it to WAV 24/192 (almost 600MB, the size of a typical CD), played it with foobar and output the digital signal through a Musiland 01USD. The digital signal was then captured through an M-audio Audiophile sound card and Adobe’s Audition software. The source and destination files were aligned and then compared bit by bit with an HEX editor. The result: exact match."

És nem csupán aszinkron az átvitel, ahol a fogadó készülék adja az ütemet, hanem "bulk mode"-ot használ, ahol csomagokat gyűjt be és összehasonlítja egy ellenőrző tokennel, így csak korrekt csomagok kerülnek konvertálásra.

"It appears the Musiland device is the only “hifi” consumer USB device that uses bulk mode transfer." (2011.05.02.)

Nem tudom ma mi a helyzet, pl. a kis xMos-ok hogyan működnek.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31416) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

Xmos transporthoz bkercso által linkelt drivert használom, minden szépen működik, de xbmc wasapi alatt néhány zeném pattog.:/ Foobar vagy más player-rel wasapi vígan megy. Driver gond lehet vagy xbmc issue?

Illetve nem tudtok más működő driver-t?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#31417) RetepNyaraB válasza .DLL (#31415) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Erröl a bit-bit dologrol volt mar par csunya flém errefele, mikor többen azt allitottak, hogy igenigen, de megse, mert a klingonok zavarjak az adast a fluxuskondenzatorral es hiaba bithelyes ha megsem az - mig megint masok többen amellett kardoskodtak, hogy ami bitre ugyanaz, az bizony ugyanaz es az elözök idiotak.
Tehat ez a bithelyes hasonlitgatas nem biztos, hogy vezet valamire... Inkabb ereszd össze több cuccal es nyomd szubjektive mit hallottal... :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31418) .DLL válasza RetepNyaraB (#31417) üzenetére


.DLL
veterán

A többi már az analóg rész (+táp) minőségén múlik. Utolsó mondatod jogos, van már 1-2 eszköz, amihez hasonlíthatom, igyekszem bővíteni.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31419) RetepNyaraB válasza .DLL (#31418) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

a szutyok fiijó E17+E09K parost odaadhatom, ha erdekel, had´ alazza... Csak bökd ki, mert akkor be kell pakolnom nyaralashoz :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31420) Areturus válasza .DLL (#31403) üzenetére


Areturus
tag

Remek, ocsmány egy kapcsolás tele zajjal :D Többet vártam ettől az Onkyotól. Jó néha lenézni ám a pincébe miket talál az ember! Találtam optikai kábelt is :D Jó, mert így nem kell venni. Mindkét feneke toslink. Csak pár órája hallgatom az Onkyo-t a belső DAC-áról. Sajnos nem vagyok megelégedve. Kicsit torzabb, szemetel, ércesebb és nyersebb mint a D1. A D1 ehhez képest pihe puha ágyikó hangzású. A mélyei kicsit dübőrgősebbek az Onkyonak, ellenben magasra se megy annyira mint a D1. Összességében nem tetszik annyira, bár még csak egy-két órát öltem bele a hallgatásába. Lehet később megbarátkozom vele? Őszintén nem hiszem :(

(#31421) bkercso válasza Areturus (#31420) üzenetére


bkercso
nagyúr

Erre mondják, hogy van az olcsó gagyi, meg a drága gagyi... :(((

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31422) Maksifül


Maksifül
senior tag

Olyan fejhallgató erősítőt de leginkább fejhallgató erősítővel ellátott külső hangkártyát keresek, amivel az alábbiakat tudnám élvezni.

- Zenehallgatás, filmek, játékok fejhallgatóval /AKG Q701, AKG K550/. Nem lenne baj, ha itt több mélyet lehetne kicsikarni a fülesekből. :)

- Genius 5,1 Home Theatre hangfalrendszert rá lehet kötni, s ugyanúgy filmezni, zenét hallgatni, játszani vele.

- Stúdiómikrofont esetleg USB-s mikrofont kötni rá, amivel nagyon jó minőségben lehet hangot felvenni a szobában.

- Esetleg Harman Kardon AVR 171-es erősítőre is rá lehessen kötni, ha javítana valamit a hangminőségen fejhallgató használat esetén.

Nagyjából ezekre gondoltam. Tud esetleg valaki pénztárcabarát megoldást ajánlani? Nem szeretnék 50-100e-eket költeni ilyesmire, de fontos lenne a jó hangminőség, ha már egyszer ilyen fejhallgatókkal rendelkezem. :)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31423) Bodz válasza Maksifül (#31422) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Nincs ilyen eszköz. Bár ha a mikrofonos részt nem nézzük, akkor esetleg Xonar U7, ami a legközelebb áll az igényedihez. De az is kevés a Q701-hez.
USB-s mikinek saját A/D konvertere van.

[ Szerkesztve ]

(#31424) Maksifül válasza Bodz (#31423) üzenetére


Maksifül
senior tag

Az is jó, ha nagyjából ezeket tudja. Esetleg 1-2 kivétellel. :))

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31425) Maksifül válasza Bodz (#31423) üzenetére


Maksifül
senior tag

Van javaslatod esetleg több eszközre, ami a többi kívánalomnak is eleget tesz?
Esetleg egy belső hangkártya az 5.1-nek, s egy sima fejhallgató erősítő a fejhallgatónak? Melyikből melyik?
És mivel vegyek fel hangot zajmentesen mikrofonnal? :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31426) vodkaboy22 válasza Maksifül (#31422) üzenetére


vodkaboy22
addikt

TC Impact Twin + egy normális kis erős fejes erősítő.
:R
Mondjuk kezdetben tudod majd használni a fejes kimenetét is a twin-nek, de nagyon erősen ajánlott egy külső fejes erősítő beszerzése a Q701 mellé...
5.1-et nem fogsz tudni kicsikarni a twin-ből csak 4.0-át de kis trükkel (egy spdif-es stereo külső dac a twin után kötve) máris alkalmassá teszi a twint 6 csatorna lekezelésére vagy 2db kis külső dac-al (másik toslink-ről menne) 8 csatorna. Vagy a harman kardon-t tudod utána kötni toslink/adat -al így 7.1 is kijön a twin-ből a harman felé jobb minőségben.
A twin tud profi studió mikit is táplálni van fantom tápja és van mindene ami kell hozzá és még jó is a hangja.
:R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31427) Bodz válasza Maksifül (#31425) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Van, csak áruld el, hogy max. mennyit szeretnél költeni! :)
Hogy is mondjam, a Genius 5.1 nem éppen az a kategória amire én sokat költenék. :B Inkább megszabadulnék tőle, vennék egy sztereó hangfalpárt, zenére máris sokkal jobb lesz.
Egyébként a H/K után mi van? Mert az jelenleg csak így a levegőben lóg nekem. :)

(#31428) vodkaboy22 válasza Bodz (#31427) üzenetére


vodkaboy22
addikt

jogos! :)

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

(#31429) bkercso válasza Maksifül (#31424) üzenetére


bkercso
nagyúr

Zenehallgatáshoz a DAC és a fejeserősítő részt nagyon nem érdemes összecsaoni! Az Impact Twin nagyon jó DAC. Áráért nem kapni most hasonlót. Erősítőt meg ilyen összegnél már hallgatózás útján illene választani szerintem. A Q701-re (K701-re) tipikusan igaz, hogy gyenge erősítőről alig van mélye. Furcsa, de sokszor tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31430) Maksifül


Maksifül
senior tag

Akkor szűkítsük a kört a sok hasznos információ tekintetében, amiket kaptam. Hagyjuk az 5.1-es külső hangkártyát, arra majd teszek a gépbe valamit, hiszen a Genius 5.1 nem fog sose olyan jól szólni...

Viszont akkor egy olyan megoldást szeretnék találni, amivel ki lehetne használni az AKG-k teljesítményét és minőségét zenehallgatásra /FLAC, stb/ és éjszakai filmnézésre, játékra. Amennyiben lehetséges, ezt szeretném 50e alatt megúszni, de ha lehet, akkor kevesebből /Fiio esetleg?/
Nem tudom, hogy van-e olyan cucc, ami tudja ezt, s emellett még mikrofont is lehet rákötni a felvételekhez. Ha nincs, akkor erre is szívesen várnék tippeket, ha nem nagyon OFF.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31431) bozont


bozont
veterán

Üdv
Most készülök egy komolyabb fejhallgatót venni (egy Sennheiser HD485-höz képest), ami vagy egy Takstar Pro 80 vagy egy Shure SRH 440 lesz. Inkább utóbbi a könnyebb hordozhatóság miatt, de előbb élőben is meglesem mindkettőt. A lényeg, hogy többnyire telefonhoz használom majd, utazás mellett és gondolom egy erősítővel többet kilehet hozni ezekből.
Tehát a kérdés, 10-15e Ft körül lehet kapni értelmes fejhallgató erősítőt?

(#31432) RetepNyaraB válasza bozont (#31431) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

szerintem nem es mivel felteszem a telefon jack kimenetere kötned (hacsak nem tamogatja az usb audiot komplett, stb), barmifele javulas teljesen marginalis lenne...
Amennyiben megy az usb audio, akkor sem fogsz tizenezerert olyan dac/ampot kapni, ami jobb lesz vegeredmenyben. Persze ez maganvelemeny.

dupla off: en inkabb a telefont modolnam kisse. Ha droid. Mas esetekröl lövesem sincs...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31433) Zoja™ válasza RetepNyaraB (#31432) üzenetére


Zoja™
őstag

Hogy én is offoljak egy kicsit, droidhoz szerintem a Viper4Android a legjobb választás.
Expert módban hihetetlen mennyiségű állítási lehetőséget kínál, viszont root kell hozzá... :(

Szerk.: nem válasz akart lenni, csak mellé kattintottam. :R

[ Szerkesztve ]

(#31434) RetepNyaraB válasza Zoja™ (#31433) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

igen az, de nem akartam a medve börere elöre tovabb tolni az offot .... :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31435) .DLL válasza Maksifül (#31430) üzenetére


.DLL
veterán

50 alatt használt TC Electronic Konnekt 8, ha találsz, viszont Firewire kell hozzá, ha a mikrofon-előerősítőjét is használni szeretnéd. Később pedig egy komoly erősítő a Q701 miatt.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#31436) bozont válasza RetepNyaraB (#31432) üzenetére


bozont
veterán

Usb audio-t ügyben nem tudok mit mondani, bár MHL chip van a telefonban, szóval HDMI kimenetként is tud üzemelni az usb. Xperia SP-m van amúgy, rootolástól sem zárkózom el, majd utánanézek a lehetőségeknek, erről a V4A-ról jókat írnak.
Viszont felmerül bennem a kérdés, hogy van-e értelme egyáltalán ilyen 2Xe Ft-os fejest venni telefon mellé?

(#31437) Ear001 válasza .DLL (#31435) üzenetére


Ear001
addikt

Biztos talál én is most határoztam el , hogy megválok töle.

(#31438) Maksifül válasza Ear001 (#31437) üzenetére


Maksifül
senior tag

Hol, mikor, mennyiért? :))

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#31439) Ákoska8888 válasza bkercso (#31406) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Sziasztok!
Új vagyok a fórumon de sokat olvastam....
Fejhallgató erősítőt keresek akg k501-es fejesemhez!
Majdnem mindig klasszikus zenét vagy akusztikusat hallgatok
Olvasgattam és úgy látom akármi nem elég ennek a fejesnek
Amiket nézegettem(lehet hogy rooszakat):))
Schiit magni
Valamint ezt:http://www.hifiwow.com/headphone-amplifier/permium-headphone-amplifier-amp-ref-krell-ksa5-209.html (csak nem tudom összerakni):))
Illetve ebay-en van egy askewlabs.nevű angol kis cég terméke (nem tudom van e valami infó róluk)

Bármilyen tanácsot elfogadok!

Előre is köszönettel:

Ákos

(#31440) bkercso válasza Ákoska8888 (#31439) üzenetére


bkercso
nagyúr

A magni a belépő szintet képviselheti szerintem.
A KIT-hez meg hozzá kell számolni egy jó poti, ház és trafó árát is. Amúgy nem kell összerakni, jpbb oldalon a legördülő listából kiválasztod, hogy "Assembled" és megjelenik a $99.99-os ár.
"Uses up to more than 20 pairs"
oHH YEAH! :C Nem akármilyen gyöngyszem.

Amúgy a mennyit szánsz rá? c. kérdést fontold meg, meg a milyen forrásod van? is érdekes lenne. :)

Addig is hallgass meg mindent, ami az utadba kerül, hogy legyen valami fogalmad róla, milyen hangzás kell neked.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31441) bkercso válasza bkercso (#31440) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az askewlabs CMOY-okat csinál, ahogy nézem. Belépő szintnek jó lehet.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31442) Ákoska8888 válasza bkercso (#31440) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Köszönöm a reakciót:))
Akkor gondolom a kit-hez társuló járulékos költségek nagyobbak mint a kit:))
A keretem rá 100 USD lenne kb...
Egy fiio x3-at szeretnék vásárolni forrás gyanánt (még nem vettem meg úgy hogy nyitott azért még ez is)
Bármilyen ötletet szívesen veszek...

(#31443) bkercso válasza Ákoska8888 (#31442) üzenetére


bkercso
nagyúr

Akkor ez vagy ez. A CMOY-nál és még sokminden másnál is nagyságrenddel jobb. Ha valami normális csatolókondikat kap és mondjuk akkus tápot, akkor meg főleg!
Amúgy nem tudom, ez a fiio milyen minőséget képvisel, de a K501 elég tisztességes darab. Valószínűleg nem ez lesz a szűk keresztmetszet. :)
Ezt az XMOS-t is fontólóra venném amúgy, ha nem kell hordozható. Digit forrásnak best buy, de egy külső táppal DAC-nak is talán jobb lehet, mint a fiio (?).

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31444) Ákoska8888 válasza bkercso (#31443) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Most jönnek a kérdéseim melyek bizonyítják hozzá nem értésemet:))
- Az első két esetben a nevezett kiegészítések milyen költséggel járnak?

- XMOS-al kapcsolatban:
Jól értem hogy ezt forrásként és dac-ként és erősítőként is használhatom?
Tehát all in one megoldás lenne?:))
Itt milyen többletköltség jelentkezne?

(#31445) bkercso válasza Ákoska8888 (#31444) üzenetére


bkercso
nagyúr

Első körben a készítőjével vedd fel a kapcsolatot. Kerámiakondival csatol be, és elkoval ki, ezzel kellene kezdeni valamit. Illetve kérdezz rá a tápra, hogy milyen.

Igen. Semmi, dobozban 15k-ért szállítják. USB-ről is megy, de lehet készíteni hozzá egy jobb tápot, nagyságrendileg ugyan ennyiért.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31446) Ákoska8888 válasza bkercso (#31445) üzenetére


Ákoska8888
csendes tag

Akkor komolyan fontolóra veszem az utóbbit....
Az 501-eshez elég a teljesítméye? Mert azt írják az oldalon hogy 32ohmig és a fejes 120 ohm körül van...

(#31447) bkercso válasza Ákoska8888 (#31446) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ja, igazad van! Hát határeset. Egy 2,1Vrms-t (=3Vp) kiadó DAC-kal (ez most a divatos jelszint) 110 dB hangerő érhető el csúcsban a K501-el, vagyis hangos felvételek leghangosabb részeinél. Klasszikus zenében szokásos az akkora dinamikatartomány, hogy tényleg kevés lehet.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#31448) Bodz válasza Ákoska8888 (#31439) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Veszel egy Sense V1-et, igen jól szól a K501-el, és meg is van oldva a dolog. Ha jól látom ilyesmi árban keresgélsz, persze drágábban nyilván lenne jobb.

[ Szerkesztve ]

(#31449) RetepNyaraB válasza bozont (#31436) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Elmesz haverokhoz, Mediamarktba (persze rootolt es Viperesitett telefonnal) es hallgatozol. Ha az adott fejes könnyen hajthato (magas erzekenysegü es viszonylag alacsony ohmos - utobbi nem annyira fontos, mint az erzekenyseg) akkor lehet akar draga is, amennyiben valahol mashol ki tudod hasznalni. En mindig a legdragabb cuccom hasznalom ha tehetem es az a legjobb.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#31450) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok, na végre hosszú hercehurca után megjött a csere xmos -om. Ez tökéletesen működik és ráadásul feketét kaptam, ami jobban tetszik! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.