Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44666) kaktuszok válasza Kerio (#44657) üzenetére


kaktuszok
csendes tag

Nem is értem mit nem tudtál, hiszen pont te idézted be a szöveget, amelynek első sora:
"If after 3 business days you don’t hear back from the seller, or are not satisfied with his or her resolution, escalate your case in the Resolution Center so we can help you."

Meg azt sem értem, hogy a szállítási idő letelte után miért kell rögtön pattogni. Az meg végkép bunkó hozzáállás, hogy az ügy nyitása után második nap rágod a körmöd, hogy mikor tudod szerencsétlen eladót jelenteni az Ebay felé, hogy nem lehet vele egyezkedni.

Sok cucc jön meg 40-45 napra. Még bőven megérkezhet. Sejthető mit tennél, ha refund után megérkezne az áru.

Persze sokaknak nem tetszhet a véleményem, de érhető sokszor az eladó időhúzása (a védelem idején belül, nem pedig azt túllépve!). Nyomott áron árulnak, elég ha egyetlen vevőre ráfizet, sokszor 10-15 következő vásárlás nyereségét viszi el.

Én sosem nyitottam még case-t a szállítási határidő letelte után pár nappal. Minek? Meglesz a pénzem úgyis, ha elveszett a postán. Ráadásul még akkor sem lesz igazam, hiszen nem biztos, hogy nem adta fel az eladó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.