Hirdetés

2019. február 21., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-02-10 10:52:16

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#45951) Gergosz2 válasza randras (#45950) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Nem. De mi ez a baromság már, hogy private feedback lol. Épp azért van, hogy valami tájékoztatást nyújtson az eladóról...

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#45952) randras válasza Gergosz2 (#45951) üzenetére

randras
(PH! kedvence)

Épp ez az, felháborító mit meg nem lehet tenni eBay-en. Történetesen azért kérdezem, mert az úriember dropshippinggel árul hamis karórákat, és azután állította be ezt a valamit, miután megadtam az ezért járó értékelést.

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#45953) k.kristof válasza randras (#45950) üzenetére

k.kristof
(őstag)

This member, mercachollo, has decided to make his/her Feedback comments private. Feedback can still be left for this user and the Feedback ratings left are shown above in summary format.

(#45954) thomasa válasza randras (#45952) üzenetére

thomasa
(senior tag)

Csak akkor tudja privátra állítani, ha nincs eladó terméke. Amint valamit megint el akar adni, nyilvánossá kell tegye. Nyilván kivár.

(#45955) DaveN válasza randras (#45950) üzenetére

DaveN
(kvázi-tag)

Nem, mert nem teszi lehetővé az eladó...

(#45956) Freddycom

Freddycom
(őstag)

Merre kéne találnom azt a beállítást, hogy az ebayen keresztüli üzenetekről ne kapjak emailt? Elég nekem a telefonon keresztüli notifikáció.

(#45957) NORBl

NORBl
(fanatikus tag)

"Country/Region of Manufacture" - Ez a termék helye ? Tehát itt megadhatom Magyarországot, ugye ?
Postát, hogy szoktátok megjelölni ? Én az egyszerűbb hirdetés feladást választottam, és ott alapól United States van megadva, ill, hogy milyen csomagban, tarifával küldeném oda.

(#45958) k.kristof válasza NORBl (#45957) üzenetére

k.kristof
(őstag)

A gyártás helye.

(#45959) NORBl válasza k.kristof (#45958) üzenetére

NORBl
(fanatikus tag)

Az nem ugyan az a termék jelenlegi helyével? Mivel olyan lehetőséget nem találtam, hogy "Item location".

(#45960) parkr válasza NORBl (#45959) üzenetére

parkr
(őstag)

a te címed a termék helye

2 ∞ & ⇨

(#45961) Hurkafej

Hurkafej
(senior tag)

Sziasztok.
Az alapértelmezett pénznemem meg tudom változtatni? Ugyanis fejben könnyebben kalkulálok dollárral vagy euróval, míg most mindenre £-ot ír, ezt pedig annyira nem szeretem.
Előre is köszi! :)

(#45962) cekkk

cekkk
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Szeretnék innen vásárolni, viszont ez van ki írva:
Dear my friend

Thank you very much for visiting my store. However, we'll delay to ship all the items after Holiday period (22June~22July).We apologize for any inconvenience occurred to you. Any needs, you can contact with us through eBay message or our email at popno1shirley@yahoo.com
All messages will be response in 24 hours.

Thank you very much~

Shirley

Másnál is ez van, vagy csak nálam a cachebe ragadt be valami, vagy tényleg nincs még újra nyitva a shopja?

(#45963) somnia válasza Hurkafej (#45961) üzenetére

somnia
(őstag)

Lépj be és akkor kiírja forintban is!

(#45964) cserix

cserix
(tag)

Szép napot Mindenkinek!
Szeretnék licitálni egy termékre. Az eladó "Based in Hungary". A szállításra 10 GBP van feltüntette.

Az lenne a kérdésem, hogy még licitálás előtt jó tisztázni , hogy kis hazánkon belül is áll e ez a magas csomagdíj, vagy ráérek akkor is ha esetleg én nyerem meg a licitálást?

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport

(#45965) lupus_l válasza cserix (#45964) üzenetére

lupus_l
(senior tag)

Előtte kommunikáld le vele, hogy tud-e biztosítani Magyarországon belüli szállításra kedvezményesebb árat.

(#45966) NORBl

NORBl
(fanatikus tag)

Amcsiba melyik csomagküldő szolgáltatást válasszam ? Economy a legolcsóbb/leglassabb ? Az itthon kb a sima csomagnak felel meg, ajánlott nélkül ? Illetve mennyi díjat adjak meg ?

+

Azt nem tudom megadni, hogy írjon rám, és megnézem hozzá mennyi lenne a posta ? Mert nem találok ilyen lehetőséget, egyből Amerikát dobja ki, és nem tudom törölni, vagy módosítani. Ezen felül tudok Worldwide-ot választani.

[ Szerkesztve ]

(#45967) cserix válasza lupus_l (#45965) üzenetére

cserix
(tag)

Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport

(#45968) Gergosz2 válasza cekkk (#45962) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

nálam is ugyan ezt írja és egy item sincs fent neki. Szóval muszáj lesz várnid ha venni akarsz tőle.

(#45969) mihione

mihione
(őstag)

Sziasztok!Ha refundot kuld ez elado egy hibas termek eseten akkor azt a paypalomra kuldik vagy a bankszamlamra?Mert nekem ugy van beallitva hogy vasarlasnal leveszi a paypal a bankkartyamra es onnan kuldi tovabb az elado szamlajara.

Zte Axon 7 128 GB,NZXT S340,Asus Sabertooth P67,i7 2600k@4,6Ghz,CM Masterliquid ML240L RGB,MSI Gaming Gtx 970 4G OC,HyperX Fury 16 Gb DDR3,FSP HEXA+ 500W,LG 22EA53 IPS

(#45970) NORBl válasza mihione (#45969) üzenetére

NORBl
(fanatikus tag)

2-3 nap alatt fog megjelenni a bankszámládon.

(#45971) cekkk válasza Gergosz2 (#45968) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Köszi!

Írtam neki, hogy mi van, miért nincs egyetlen eladó cucca sem :(

(#45972) Vasinger!

Vasinger!
(PH! nagyúr)

Lehet valahogy úgy keresni Ebayen, hogy az összes ország termékét kidobja? Ne csak a .com vagy ne csak a .uk-n találhatóakat?

I'm Mr. Meeseeks, look at me! #Wubalubadubdub#

(#45973) mihione válasza NORBl (#45970) üzenetére

mihione
(őstag)

Koszi :)

Zte Axon 7 128 GB,NZXT S340,Asus Sabertooth P67,i7 2600k@4,6Ghz,CM Masterliquid ML240L RGB,MSI Gaming Gtx 970 4G OC,HyperX Fury 16 Gb DDR3,FSP HEXA+ 500W,LG 22EA53 IPS

(#45974) cekkk válasza cekkk (#45962) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Közben kaptam választ az eladótól:

Hello my friend~

Thanks so much for your mail.Our ebay is doing the rectify in these time.Of course if you want to buy something you can tell me.Then i will send a invocie to your paypal account,Then i can send them to you.Thanks so much,
Best regards
Shirley~

Az aláhúzott mondatot nem értem :DDD Mit csinál az én ebayem?

(#45975) parkr válasza cekkk (#45974) üzenetére

parkr
(őstag)

nem a tiéd, övék

talán az árakat/termékeket állítják/viszik fel, nekem sem tiszta

2 ∞ & ⇨

(#45976) cekkk válasza parkr (#45975) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Ténylen, nem your, hanem our :D :B

Na akkor várok még egy kicsit :D

(#45977) somnia válasza cserix (#45964) üzenetére

somnia
(őstag)

Nem írtad mekkora az a valami, mert ha nagy, akkor lehet, hogy a királyi posta is annyiért hozza, vagy elmész érte személyesen, ami nem biztos, hogy olcsóbb.

(#45978) Gergosz2 válasza cekkk (#45976) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

hát ha nem eget rengetően sürgős akkor szerintem várd meg míg ebayre felrakja az itemet. Ha valami galiba lenne akkor lenne +1 felület ahol jelezni tudnád a gondodat.

(#45979) cekkk válasza Gergosz2 (#45978) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Annyira nem az.
Mondjuk egész sokat vásároltam már tőle, egész megbízható. :DDD
Persze a számlájára nem utalnék egy forintot sem :D

(#45980) randras válasza cekkk (#45979) üzenetére

randras
(PH! kedvence)

Mert? Véd a PayPal ugyan úgy.

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#45981) cekkk válasza randras (#45980) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

A számlájára közvetlenül :DDD Nem pedig paypal-en.
Egyébként ha meg ő közben levesz minden pénzt és a paypal nem tudja tőle levonni, akkor én sem kapok vissza semmit nem?

(#45982) randras válasza cekkk (#45981) üzenetére

randras
(PH! kedvence)

PayPal-t írt. És de, mivel a PayPal egy bank.

(#45983) cekkk válasza randras (#45982) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Tudom, hogy azt írt :D Azért is írtam számlát.

Pedig a paypal-es topikban írták ezt, ha az adott számlán nincs lóvé akkor nem tud miből vissza adni. :K

(#45984) raziel01 válasza cekkk (#45983) üzenetére

raziel01
(PH! kedvence)

Lényegtelen. Paypal megelőlegezi neked és te megkapod a lóvét.
Aztán később behajtják az eladón.

(#45985) cekkk válasza raziel01 (#45984) üzenetére

cekkk
(PH! kedvence)

Értem.
Bár ott meg pont fordítva írták ezt.

(#45986) cs.david94

cs.david94
(kvázi-tag)

Megjött az első rendelésem, egész gyorsan, júli 22 rendelés, júli 24 postázás, aug 4 kezemben a cucc.
Sok reményt nem fűztem hozzá, 287 forintért szivargyújtós töltő, igaz csak usb aljzat, de eddig kettőből kettő nem töltötte a telefonom, ez tölti. Valamit ügyesen csinálnak a messzi kínában

(#45987) peter889

peter889
(senior tag)

Sziasztok!

Biciklire szerelhető iránytűt tudnátok-e ajánlani az ebay-ről?
Olyan érdekelne, ami nem csengős és néhány száz forintos.
(Csak olyanokat látok, ami csengős, és az nekem méretre túl nagy lenne.)

Köszönöm előre is.

(#45988) Gergosz2 válasza peter889 (#45987) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

itt szerintem többen tudnak neked segíteni: [link]

(#45989) peter889 válasza Gergosz2 (#45988) üzenetére

peter889
(senior tag)

Ok, köszi a tippet. :R

(#45990) dui

dui
(fanatikus tag)

Üdv!

Ezt szeretném megrendelni. Lenne rajta valamilyen plusz költség (vám, adó)?

(#45991) Gergosz2 válasza dui (#45990) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

igen 27% ÁFA. És a termék árába a postaköltség is beleszámít!

(#45992) dui válasza Gergosz2 (#45991) üzenetére

dui
(fanatikus tag)

És a 27% áfát mikor és hol kellene fizetni?

(#45993) Gergosz2 válasza dui (#45992) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

ha megérkezik a csomagod akkor vámkezelés alá veszik amiről kapsz majd egy levelet és sárga csekket.

(#45994) htc07 válasza dui (#45992) üzenetére

htc07
(PH! addikt)

ha megfogják a vámon, akkor kapni fogsz róla levelet postai úton, hogy mik a teendőid.

(#45995) spidersoft

spidersoft
(senior tag)

Üdv!

Nem volt még nagyobb értékű vásárlásom ebayen, de most lenne egy €200 körüli tétel Németországból. Oké, hogy nincs vám meg ÁFA, viszont szeretném tudni, hogy a paypalnél vagy az ebayen kell-e valamit állítani ehhez... illetve mennyi a havi/éves vásárlási limit (régebben olvastam efféléről, hogy létezik, csak most nem találom sehol, hogy mennyi, meg hogy, meg miért).

Köszönöm az infót! :K

(#45996) dui válasza Gergosz2 (#45993) üzenetére

dui
(fanatikus tag)

Köszönöm! :R

(#45997) somnia válasza spidersoft (#45995) üzenetére

somnia
(őstag)

Valszeg azért nem találod, mert nincs.

(#45998) tamas1985 válasza spidersoft (#45995) üzenetére

tamas1985
(fanatikus tag)

Nekem úgy rémlik hogy bizonyos kártyákhoz be lehet állítani vásárlási limitet, ezt a bankod oldalán tudod megnézni.

(#45999) kuntics

kuntics
(tag)

üdv

nemrég írttam itt a topicban,hogy kaptam egy hibes pendrive-ot. Írtam is az eladónak,mellékelve egy videót a hibajelenségről. Választ még nem kaptam,de már értékelni sem engedi a terméket,csak egy szöveg van a helyén.Sajnos még most sem tudok angolul:

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about. If you have any questions about delivery, please check tracking or contact your seller. If you run into any trouble along the way eBay is here to help. Please visit the Resolution Center to help resolve any problems you may encounter.

Itt be tudok lépni a Resolution Centerbe,csak nem tudom,mit kellene választanom,Azt szeretném ha küldene egy új,működő terméket az eladó.

Egyébként 2 terméket is vettem tőle egy időben,de egyiket sem engedi értékelni,pedig csak az egyik hibás.

ha valaki tudna nekem segíteni az nagyon megköszönném.

(#46000) fardem válasza kuntics (#45999) üzenetére

fardem
(fanatikus tag)

a terméket az ebay eltávolította, lehet hogy csaló az eladó, vagy hamis a cucc és sok panasz volt rá.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.