Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41632) Peter789 válasza maestro87 (#41628) üzenetére


Peter789
senior tag

Valamilyen módon előre ráutalod a PayPal számládra a pénzt és onnan költöd el? Akkor persze hogy nincsen ilyen... De sokkal kedvezőbb ha a PP-ban rögzítesz egy kártyaszámot, és utána állítod be ezt hogy devizában kérjék le a pénzt a bankodtól... Ilyenkor nincsen pénz a PP számlán, mindig csak lehúzza a kártyádról ha engedélyezed a tranzakciót - igazából pont erre találták ki, hogy legyen egy olyan láncszem amiben ha megbízol akkor a másik fél már csak a PP email címedet tudja, tud küldeni bekérő számlát neked vagy tudsz neki fizetni, de a kártyaszámod csak a PP tudja és amit nem erősítesz meg a PP felhasználóddal az nem lesz soha kifizetve! Én mondjuk biztos ami biztos alapon ott is csak egy olyan netkártyát adtam meg amiről soha nem tudnának többet lehúzni mint amit rátettem, de még nem hallottam olyanról hogy a PP bárkit is meglopott volna - természetesen a meghirdetett lehúzós kondíciós feltételeken túl...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.