Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40403) Stanley-B. válasza Jakuu (#40389) üzenetére


Stanley-B.
őstag

akkor én kivétel vagyok, hogy eddig kb 20 alkalomból egyszer sem vették egybe?

(#40406) SirAlo válasza SirAlo (#40391) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Szerintem meg megvarom a hetfot, akkor telik le a 20 munkanap, ha akkor se jon akkor irok az eladonak, aztan case

(#40407) bul07 válasza SirAlo (#40406) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért nem frissül mert csak USA-n belüll éll a nyomonkövetési szám, egyszrű postázásnál ez van
Amúgy 25-30napot simán kivárhatod, szokott ennyi idő is lenni míg megjön
Nekem a leggutolsó USA küldeményem 33napra jött meg

Szerk:
Most figyelem hogy munkanapot írsz, akkor kb ugyanazt írtad :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40408) mirci18


mirci18
addikt

Lehet láma kérdés de felteszem.
Hogyha felmegyek az angol ebayra és keresésnél beállítom azt hogy az egész világról mutasson aukciókat akkor annyi aukciót fogok látni mintha a sima com-os oldalra mennék fel?

Fontos lenne tudnom mert a munkahelyen le van tiltva a sima ebay de az angol nem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40409) bul07 válasza mirci18 (#40408) üzenetére


bul07
nagyúr

Van ami nem látszik co.uk használva , és persze ez igaz a .com-ra is
De a .com-on általában sokkal több találat van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40410) mirci18 válasza bul07 (#40409) üzenetére


mirci18
addikt

Aha köszi akkor marad az otthon vásárolgatás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40411) Heavyrain


Heavyrain
őstag

1 terméket rendeltem, 1 terméket fizettem,az Order details alatt viszont mégis 2 pédány ( Delivery package1 of 2 & 2 of 2 ) látszik a rendelésemből,különböző tracking numberrel és különböző shipping state-el (minden más megegyezik.)

Régebben is volt ilyen (ugyanezzel a termékkel,még a shipping előtt),de akkor nyomtam rá egy frissítést,és eltűnt az egyik. Most viszont nem akar.

A termék egy dobozban van,semmi sem indokolja,hogy két különböző részletben küldjék. Akkor mitől lehet ez? :F

[ Szerkesztve ]

(#40412) bl4ze


bl4ze
veterán

Tök jó,hogy a négy napja "dispatched" RE673121xxxSE meg sem mozdul, semmi nem látszik - jó kis szolgáltatás ez a Sweden Post China :(

(Buyincoins)

.:. bl4ze .:.

(#40413) mirci18 válasza bl4ze (#40412) üzenetére


mirci18
addikt

Hát ez már csak ilyen.
Én is vagy 20 csomagot rendeltem de abból vagy 5-nél még a postázást se írták ki.
Valahol volt olyan is hogy postára menet tűnt el a csomagom.
Stb sorolhatnám még amennyi kalamajka van így Kínai új év után.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40414) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha szeretnék vásárolni egy terméket egy vásárlótól és nézegetem a feedbackeket, akkor létezik-e olyan szűrési lehetőség, hogy csak azokat a feedbackeket lássam, amelyek arról a termékről szólnak, amelyet vásárolni kívánok?
Előre is köszönöm a válaszokat!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#40415) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Ha kb. Jan. 25-én Ezt a tokot, szerintetek mikorra jön majd meg?

Samsung Galaxy A55 5G

(#40416) TaaT válasza DrDobos (#40415) üzenetére


TaaT
veterán

Ha minden jól megy és az eladónak raktáron van akkor 7-8 naptári nap.

Give them hell Ukraine!

(#40417) DrDobos válasza TaaT (#40416) üzenetére


DrDobos
őstag

Hát, akkor arról már lecsúsztam:((

Samsung Galaxy A55 5G

(#40418) tamas1985


tamas1985
aktív tag

az csak nekem újdonság hogy szombaton dolgoznak a vámon?

(#40419) V/ válasza tamas1985 (#40418) üzenetére


V/
Topikgazda

Folyamatos munkarend van, csak a nemzeti ünnepek alatt van pihi. Posta viszont csak munkanapokon szállít ki.

[ Szerkesztve ]

(#40420) tamas1985 válasza V/ (#40419) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Azt tudom csak meglepődtem eddig egyszer sem állítottak vám elé csomagot nekem hétvégén

(#40421) Habsteve válasza Habsteve (#40320) üzenetére


Habsteve
tag

Megvan a vám :D

(#40422) Kerio


Kerio
őstag

Hogy lehet törölni véletlenül megvásárolt, de ki nem fizetett terméket?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#40423) Freddycom válasza Kerio (#40422) üzenetére


Freddycom
őstag

Írni kell az eladónak, h sajnálod, de elhamarkodott voltál, nem gondoltad át ezt a vásárlást (szóval, h ne olyan stílusban írd, h bunkó legyél vagy h te vagy a vevő, neked mindent szabad) és legyen szíves törölni a vásárlást, egy cancel purchase-t fog indítani, azt elfogadod majd és ennyi.

(#40424) zoli03 válasza Jakuu (#40389) üzenetére


zoli03
őstag

Hogy vennék egybe? Félrevezeted az embereket, aztán amikor valaki kijavítja a tévedésed, még akkor is ragaszkodsz hozzá.

(#40425) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Dear havri1,

Dear,
We have sent your parcel out via TNT Post.
Tracking number is: RC202287457NL
You can track on it:
------------------------------------------------
http://www.postnl.post/
-------------------------------------------------
But by the TNT,the tracking information can be checked after 7-10 business days when it arrive Netherland.
When it arrive Netherland, it also will be arrived soon in your area.
Appreciate for your understanding.
Best regards.

Jól értem, hogy 7-10 munkanap múlva lesz látható, amint beér Hollandiába a cucc?

havri

(#40426) bl4ze válasza havri1 (#40425) üzenetére


bl4ze
veterán

Jól, azt írja igen.

.:. bl4ze .:.

(#40427) havri1 válasza bl4ze (#40426) üzenetére


havri1
félisten

Oké, köszi!

havri

(#40428) bl4ze válasza havri1 (#40427) üzenetére


bl4ze
veterán

Nincs mit!
Az én francos Sweden Post ajánlottam továbbra sem látszik, jó lassú.... 5 napnál járunk

.:. bl4ze .:.

(#40429) üszök válasza havri1 (#40425) üzenetére


üszök
őstag

Nekem az NL végű cuccok már az országban voltak mire látni lehetett. Viszont elég gyorsan ide érnek.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#40430) kirkri válasza V/ (#40419) üzenetére


kirkri
addikt

Viszont valami lehet a postánál, mert korábban úgy volt, hogy amikor elhagyta a vámot, következő munkanap megkaptam, mostanában viszont csak a harmadik munkanapon.

Lehet, hogy ez is olyan "szuper" partizán akció, mint az, hogy a belföldi leveleket, ha nem elsőbbségivel küldik, akkor csak páros napon kézbesítik ki, függetlenül attól, hogy esetleg már a páratlan napon kézbesíthető lenne. (gondolom nem kérték az ügyfelek elég nagy számban az elsőbbségi küldeményt, mert a levelek nagy része anélkül is megérkezett másnap)

21 éve a Prohardveren! ™

(#40431) szatyi1


szatyi1
tag

Sziasztok !

Feljelentettem egy csavot ebay-en, a penzemet visszakaptam az ebaytol / paypaltol.
Az lenne a kerdesem, ha en adok az eladonak egy negativ feedback-et , ois adhat? Vagy mivel feljelentettem neki nincs joga adni negativot?( nala volt a penzem majdnem 2 honapon keresztul.. )

Koszi a valaszokat.

(#40432) raziel01 válasza szatyi1 (#40431) üzenetére


raziel01
veterán

Eladó ígyse úgyse adhat negatívat.

(#40433) szatyi1 válasza raziel01 (#40432) üzenetére


szatyi1
tag

Ok, kosz a valaszt :)

(#40434) bul07 válasza kirkri (#40430) üzenetére


bul07
nagyúr

Elsőbbségi egy vicc , városon esetleg van értelme ahol talán nem naponta egyszer indítják a leveleket és így talán nem várja meg a nap végét a indulás
De itt falun , hogy? Naponta egyszer jön a postás teherautó majd délután meg elviszi a cuccot, nem látom értelmét

Amúgy most dőlt meg az Angliai csúcsom 3-án este rendeltem meg ezt , és nagy meglepetésemre 6-án már hozta is a postás
Nem tudom hogy csinálta a három napos szállítást, ennyi idő alatt a Budapestről nem szokott ideérni egy levél

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40435) Siriusb válasza bul07 (#40434) üzenetére


Siriusb
veterán

Le a kalappal, tényleg kiváló időt futott, ez még belföldön is jó lenne néha. :)

(#40436) szatyi1 válasza bul07 (#40434) üzenetére


szatyi1
tag

Angliabol nekem is erkezett meg csomag 3 nap alatt :D

(#40437) Balázs1986 válasza bl4ze (#40412) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nekem december 24 óta "dispatches created". Nem eBay vásárlás, úgyhogy PayPal-on indítottam belőle vitát, a PP egy hete ül a döntésen, az eladó meg magyaráz, hogy nézzem meg a helyi postán -.-
Külön vicc, hogy a "dispatches created" státusz dátuma viszont frissült január 21-re.

[ Szerkesztve ]

(#40439) kaliber válasza randras (#40438) üzenetére


kaliber
aktív tag

Azt a k....a ! Szerencsére a mi kézbesítőnk nem ilyen normálatlan.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#40440) mirci18 válasza randras (#40438) üzenetére


mirci18
addikt

Na ez a kép a hét vicce

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40441) virkir válasza bl4ze (#40428) üzenetére


virkir
veterán

Ne törődj vele.
Kínából, 2.-án rendelt bizbasz a Tracking number-nél csak annyi látszik, hogy BELGIAN POST aztán ma dobta be a MKP az értesítőt, lehet menni érte a hivatalba.
Amerikából hasonló időben rendeltnél meg szépen nyomon követhető, hogy indiánpoliszból mikorra jut el szinszinátiba aztán ez tartott annyi ideig mint Kínából ide.

Más 1
Valaki rendelt már márkás (Seiko, Citizen) órát kínai felségterületről?
Mennyire eredetiek?
Vám, sarc mennyire esélyes?
Más 2
MicroSD-re megbízható eladó?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#40442) bul07 válasza randras (#40438) üzenetére


bul07
nagyúr

Végül is a másik irányból nehéz észrevenni ;] :))

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#40443) SUPREME7 válasza randras (#40438) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem semmi. Én azért rákérdeznék a postán egy magasabb beosztású emberkétől, a képet megmutatva, hogy ezt biztos így kellett-e kézbesíteni....

(#40444) mirci18 válasza virkir (#40441) üzenetére


mirci18
addikt

Micro sd sincerity trade:
Megbízható cucc:
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40445) mirci18 válasza SUPREME7 (#40443) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem nem érdekli őket meg ennyi erővel mondhatják hogy a címzett csinálta.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#40446) randras válasza bul07 (#40442) üzenetére


randras
veterán

Olyannyira, hogy én is csak belülről vettem észre, azért is onnan fotóztam. A sors iróniája, hogy ami benne volt, az sértetlen volt, és rekordidőt futott Kínából, de 2 perccel a kibontás után összetörtem.

supreme7: Az lesz.

(#40447) attiati


attiati
veterán

lenne egy sos kérdésem:

maximális ajánlatot hogy tudok leszedni licitről?

(én vagyok a győztes, ráraktam egy kétszeres árat autolicitnek és azt szeretném lejjebb venni, vagy eltávolítani, de sajnos csak magasabbra engedi módosítani)

(#40448) fardem válasza attiati (#40447) üzenetére


fardem
aktív tag

szerintem sehogy. ha 12 óra van még az aukció lezárásáig, akkkor törölheted a licitet, utána licitálj újra

(#40449) TaaT válasza randras (#40438) üzenetére


TaaT
veterán

Höhö, havernak az olajszivattyút gumizta fel a kapu tetejére a postás, hogy amikor haver kinyitotta a fejére esett

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#40450) attiati válasza fardem (#40448) üzenetére


attiati
veterán

Kösz, mondjuk ezt nem értem, hogy egy még nem élesedett ajánlatot miért nem módosíthatok.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.