Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) somnia válasza SUPREME7 (#39050) üzenetére


somnia
őstag

Ja, aha.

(#39052) hidroponi válasza TaaT (#39047) üzenetére


hidroponi
aktív tag

egy regebbi feedbacket olvastam, ott azert kapta a negativot, mert kinabol kuldte pedig nem azt igerte.
szoval....

[ Szerkesztve ]

(#39053) albert8


albert8
addikt

Ilyenkor mi a helyzet?

because it has been denied by the card issuer :F

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#39054) bul07 válasza SUPREME7 (#39050) üzenetére


bul07
nagyúr

Ezen a lapon könnyen meg lehet nézni hol menyi az idő és hanyadika van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39055) TaaT válasza somnia (#39049) üzenetére


TaaT
veterán

Nem véletlenül raktam oda a képet. :)

supreme7: :K

Give them hell Ukraine!

(#39056) V/ válasza baboss (#39022) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel nem direkt hozzák Magyarságba, péntek vagy hétfő.

(#39057) Gyula84


Gyula84
veterán

köszi az infókat :R megkérdezem hogy onnan küldi-e biztosan. Azt csak lehet :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#39058) V/ válasza -secret- (#39032) üzenetére


V/
Topikgazda

A nagyobb csomagokat a GLS viszi ki, nem a posta.

(#39059) üszök válasza bul07 (#39041) üzenetére


üszök
őstag

Én is kaptam ma egy kis dobozt,09.05 feldással.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#39060) veze válasza bul07 (#39041) üzenetére


veze
őstag

nálam is megérkezett egy szept 11 -én rendelt cucc.)
ehhez képest az oktober 22 én rendelt még bőven ráér.. :D
pedig annak tracking-je is van.. de nem mozdul okt 22 óta, csak feladva lett semmi egyéb :U

(#39061) DeeJayLoj


DeeJayLoj
újonc

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Rendeltem dec. 5-én 1 terméket ebayen. Kifizettem paypallon keresztül, de másnap jött a levél, hogy törölték a terméket és az eladót is. Írtam az eladónak 1 darabig kommunikatív volt és a válaszai nagyjából annyiban merültek ki: (idézem) "hi friend! Don't worry." Állítása szerint feladta a csomagot. Kételkedtem, ezért dec. 20-án nyitottam egy case-t. Utána még az eladó bizonygatta nekem, hogy feladta, mivel továbbra se érkezett meg a csomag, kértem tőle egy "tracking number"-t, mire ő küldött egy kamu orosz végcélú számot, ami már hónapokkal ezelőtt megérkezett a címzetthez. Az eladótól kértem, hogy adjon bizonyosságot arról, hogy feladta nekem. Innentől kezdve nem reagál az emailekre. Dec. 27.-én escaláltam a case-t, az ebay írta, hogy 48 órán belül döntést hoz, de a mai napig az alábbi szöveg van a nyitott ügyem mellett: "Unfortunately, we need a little more time to make a decision. Expect an email from us soon."

Se az eladótól, se az ebaytől nem kaptam semmilyen vissza jelzést a mai napig. Jan. 19.-én automatikusan lezárják az ügyet azt írták.

Segítsetek légyszíves mit tehetnék még, hogy vissza kapjam a pénzem.

ui. Paypalon nem tudok ügyet indítani, mert már az ebayen ezt megtettem.

Köszi

(#39062) somnia válasza DeeJayLoj (#39061) üzenetére


somnia
őstag

Hol van még 19.-e?

(#39063) DeeJayLoj válasza somnia (#39062) üzenetére


DeeJayLoj
újonc

19.én már elbuktam a pénzem, ha addig senki nem reagál, megoldottnak tekinti az ebay, legelső levele szerint.

Valaki, aki jártasabb ebben??

(#39064) somnia válasza DeeJayLoj (#39063) üzenetére


somnia
őstag

Szerinted, ha nem reagál az eladó, akkor az milyen döntést hoz majd az eBay? :Y

(#39065) mirci18


mirci18
addikt

Szevasztok

Ez mit jelent pontosan?

2014.01.06
16:50

Küldemény információ:
Indító kicserélő hivatalba beérkezett / Item in office of exchange

Miért írják oda hogy kicserélő?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#39066) fardem válasza DeeJayLoj (#39063) üzenetére


fardem
aktív tag

nem bukod el, ha csak az ebay úgy nem dönt.
ha már escalation van, akkor ők döntenek erről, ami pár napba beletelik, de szerintem 2-3 nap múlva neked ítélik meg. nem kell aggódnod.
mivel az eladó valószínűleg csaló volt, nem is válaszol már a case-re.

(#39067) DeeJayLoj válasza fardem (#39066) üzenetére


DeeJayLoj
újonc

Köszi. Akkor csak annyi a dolgom, hogy várok? Nem fogok kicsúszni a határidőből?

(#39068) fardem válasza DeeJayLoj (#39067) üzenetére


fardem
aktív tag

igen. nehogy bezárd a case-t mert akkor megoldottnak veszik. várd meg a végét. nem hiszem hogy 19-ig húzzák majd.

(#39069) EczkE


EczkE
addikt

Sziasztok!

Tavaly év végén tesómnak rendeltem egy ilyen autós kamerát. Sajnos bedöglött (nem vesz fel áramot a microUSB-n keresztül), ezért írtam az eladnak, hogy ez a helyzet. Visszaírt, hogy a küldjem vissza a kamerát és küld helyette újat.

Amiért írok az a vissza posta. Még nem kellett semmit sem visszaküldenem. Van valami jó tanács amire figyeljek illetve mennyi lesz ennek a körülbelüli költsége?

Asszem mindenféleképpen!

(#39070) somnia válasza EczkE (#39069) üzenetére


somnia
őstag

Sima királyi posta ajánlottan.

(#39071) üszök válasza EczkE (#39069) üzenetére


üszök
őstag

Itt érdeklődj.


somnia
(senior tag)

Azért nem árt hozzá még pár dolog.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#39072) EczkE


EczkE
addikt

Köszi srácok! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#39073) somnia válasza üszök (#39071) üzenetére


somnia
őstag

Pl?

(#39074) bul07 válasza EczkE (#39069) üzenetére


bul07
nagyúr

Tapasztalataidat majd ide is beírhatnád , és ha esetleg akad egypár érdekes videó az is jöhet :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39075) EczkE válasza bul07 (#39074) üzenetére


EczkE
addikt

Nem enyém, tesóé. :D Elvileg neki is van PH!-ra regisztrációja, szóval tud majd írni, meg videót linkelni. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#39076) TaaT válasza EczkE (#39069) üzenetére


TaaT
veterán

Ugyanaz a típus, ugyanaz az eladó, ugyanaz a hiba. Véletlen nem ugyanarról a konkrét kameráról van szó? [link]

Give them hell Ukraine!

(#39077) EczkE válasza TaaT (#39076) üzenetére


EczkE
addikt

Ő a tesóm. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#39078) TaaT válasza EczkE (#39077) üzenetére


TaaT
veterán

Ok, privátban pár napja kifejtettem neki a garanciába visszapostázásról a saját tapasztalatomat.

üszök: a felsoroltakon kívül nem kell hozzá más csak egy elsőbbségi.

Give them hell Ukraine!

(#39079) EczkE válasza TaaT (#39078) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor jó, levelezni nekem kellett az eladóval. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#39080) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Írtam a nov 15.-i rendelésre az eladónak, hogy 54 napja adta fel, és még nem ért ide. Ezt küldte:

"Thanks so much for your supporting.
your order has been arranged after your payment within 24hours ,usually it should be get your there early ,but As its international transportation, Maybe it would be a little delayed about customs or post office , could you please check your local post office at your convenience firstly ? if you have no get it after checking ,please let us know immediately, we will help you get what you paid, please dont worry about that , we will always serve for you ."

Nem teljesen vágom, hogy mit akar. Menjek el a helyi postára, és ott kérdezzek rá, hogy nem-e ülnek véletlenül a csomagjaimon, majd írjam meg neki a választ :F

(#39081) baboss


baboss
őstag

Sziasztok.
Tegnap megjött az első megrendelésem.1 hét alatt ért ide Olaszországból,nem is roszz.Az este be is épitettem KOOLANCE VID-NX480 WATERBLOCK és hibátlan.A csomagolás nagyon gondos volt.
Szeretném megköszönni azoknak akik segitettek, és komolyan vették kérdéseimet. :R

(#39082) Siriusb


Siriusb
veterán

Írható dvd lemezeket (4,7GB) kitől érdemes rendelni. Van valakinek tapasztalata?

(#39083) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Lehet hogy hülyeséget kérdezek de azért megkérdezem.LG Nexus 5 nézegezek az ebayen.Kiíp írja a hírdetésben forinba az árat.Ebben az árban benne van már előre az áfa és a vám díj vagy erre az összegre még rájönnek az adók?

(#39084) KaiotEch válasza Misi1980 (#39083) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nincs benne.

(#39085) Josi válasza Misi1980 (#39083) üzenetére


Josi
aktív tag

Szinte biztos, hogy arra rámennek még a felsoroltak
Ha megnézed a Shipping and payments fül alatt, ott látod az egyéb költséget.
Ha nincs Import charges (estimated) külön feltüntetve, és megfogják a vámon akkor + vám és áfa is fizetendő.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#39086) somnia válasza Misi1980 (#39083) üzenetére


somnia
őstag

Attól függ honnan rendeled.
Ha EU-ból, akkor már csak a postaköltség jön rá. :K

(#39087) bul07 válasza Siriusb (#39082) üzenetére


bul07
nagyúr

Szlovák szomszédainktól
itmedia.sk
Több éve rendelek tőlük minden probléma nélkül

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39088) Bence123


Bence123
tag

Negyedikén rendeltem Franciaországból, ötödikén feladták, ma, nyolcadikán megérkezett... Nincs messze, de a sok kínai lassúság után végre jó az ilyen :)

(#39089) CoolBoy323 válasza bul07 (#39087) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

BP-i átvételnek 1EUR a díja, jól láttam?
Egész jó árak, nekem is kellene vagy 10 DVD :U

(#39090) KaiotEch válasza CoolBoy323 (#39089) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen a nyugatinál van, de nagy szemetek. Ha elrontod a rendelést és visszamondod - még időben -, akkor is kifizettetik veled a termék árát, ha átveszed, ha nem.

(#39091) CoolBoy323 válasza KaiotEch (#39090) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mit lehet ezen elrontani? :) :U
Meg hogy fizettetik ki? Nem megyek el érte, "oszt jónapot" :U

(#39092) Siriusb válasza bul07 (#39087) üzenetére


Siriusb
veterán

Köszi!

(#39093) Misi1980


Misi1980
senior tag

Köszi mindenkinek a felvilágosítást!

(#39094) bul07 válasza KaiotEch (#39090) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem volt egy félre rendelésem pár éve
Mini CD tokot rendeltem rendes helyet vagy 50db-ot
A futár felhívta a köpontott és rákérdezet hogy kiveheti e a fizetendő összegbőll, csak anyit kérdezet a telefon másik végén lévő hogy milyen összegű renfelés 20e Ft felett volt, nem kellet megvennem

De ha mostmár így csinálják akkot jobban kell figyelni

Mondjuk nekem már nem kell, CD DVD, van még vagy 50db mindkettőből , évente jó ha 2-3 írok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39095) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

Olvastam a fórumot és gondoltam csatlakozok én is ha már rendelgetek dolgokat :)
Rendeltem egy gyűrűt is dec 23-ig kellet volna megjönnie és indítottam egy case-t kedves eladó elküldött még egyet tracking numberral (RB034415418CN) de ma megkaptam a terméket szerintetek vissza küldjem ha megjön?
Annyit szeretnék még kérdezni hogy a standard shippingről mi a véleményetek ? :)

[ Szerkesztve ]

(#39096) hidroponi válasza Zsolt_16 (#39095) üzenetére


hidroponi
aktív tag

hacsak nem vmi tobb tizezres gyuru, inkabb fizesd ki es add el, mert a visszakuldes nem olcso.

(#39097) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

2000Ft volt :/ akikkel beszéltem mindenki azt mondta hogy nem érték bár Kína nagyon messze van az többe kerülne mint maga a gyűrű :/

(#39098) radi8tor válasza Zsolt_16 (#39095) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem ne bonyolódj bele. Ha küldött még egyet, akkor az eladó vállalta a veszteséget.

⭐ Stella

(#39099) randras válasza Zsolt_16 (#39097) üzenetére


randras
veterán

Nyiss te is egy eBayes kacatok dobozt, es rakd szepen bele. :)

(#39100) TaaT válasza baboss (#39081) üzenetére


TaaT
veterán

Ismerős tartály. :R

Give them hell Ukraine!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.