Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) üszök válasza KisBundi (#34600) üzenetére


üszök
őstag

Ezért nézelődök úgy,hogy egér jobb gomb,megnyitás új lapon. 20 oldalt is meg szoktam nézni így,és ami nem kell egyszerűen be zárom.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#34602) bul07 válasza faresz5 (#33754) üzenetére


bul07
nagyúr

faresz5
Mi lett az ügy vége?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34603) jjeahh


jjeahh
nagyúr

heló, az hogy lehet, hogy:
Item location:
London, United Kingdom
Post to:
Europe
megyek a postára érte, azt mondják nem eu-s cucc, vámot kell fizetnem rá... :F

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#34604) lupus_l válasza jjeahh (#34603) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Valószínű az eladó másik országból (EU-n kívüliből) postázta. Kérdezz rá a Postán, hogy milyen országból jött a küldemény.

Minimum egy negatív feedback megtévesztő Item location használatáért.

[ Szerkesztve ]

(#34605) jjeahh válasza lupus_l (#34604) üzenetére


jjeahh
nagyúr

aha, kösz! :) az ilyesmit valahogy el lehet kerülni következő rendelésnél?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#34606) koliz1


koliz1
tag

Sziasztok

Segítségeteket kérném, szeretnék 10 db-nál több terméket eladni az ebayon de mikor megpróbálom át dob a Py pal oldalára és ezt az üzenetet dobja ki, mit tudok tenni segitsetek

The country that your PayPal account is registered under is not supported by PayPal's bank confirmation process. You can log in with a different account or create a new one registered in one of the following countries: Australia, Austria, Belgium, Canada, China, France, Germany, Hong Kong, India, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, Philippines, Poland, Singapore, South Korea, Spain, Switzerland, Taiwan, Thailand, United Kingdom and United States.

(#34607) llaszlo


llaszlo
veterán

Azt meg lehet tudni, hogy milyen postázással adják fel a csomagot? Mert amit legutóbb vásároltam az jött meg most. Természetesen ez is Air Maillel jött Hong Kongból 2 hét alatt. Amit meg már több, mint egy hónapja vettem az még mindig nem jött meg, több ilyen cucc is van.

[ Szerkesztve ]

(#34608) tamas1985 válasza jjeahh (#34603) üzenetére


tamas1985
aktív tag

De arról nem kellene értesítőt kapnod hogy vám elé állították a csomagot?

(#34609) alpihun


alpihun
senior tag

Hali!

Nagyon új vagyok a dologban. Paypal van és össze is van kötve ebayjel. Viszont tovább egy nagy káosz az egész.
Egy Master of Puppets (Metallica) pólót szeretnék rendelni, a kínálat hatalmas, viszont nem tudom hol a határ az ár és a minőség közt.

Rendeltem már webshopból fényképen jól mutató pólókat, viszont ami jött, az förtelmes volt.
Túlméretezett, utólag nyomtatott, első mosás után kiszürkült és megnyúlott, gyenge minőségű cucc volt. Igaz, hogy viszonylag nem drága, tehát sokat nem veszítettem, be is fogom a szám.

Ár+ szállítással (Románia) bele szeretnék férni harminc dolcsiba. Persze, ha olcsóbb, jobb, de ne menjen a minőség rovására.

És kihozzák falura? Kell ráfizetni a szállításra ilyenkor, vagy az fix?
Limites paypalt elfogadnak (nincs bankkártyával összekötve és van rajta egy havi transzfer limit)?
Tudnátok ajánlani megbízható eladót?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#34610) mikk2000 válasza alpihun (#34609) üzenetére


mikk2000
őstag

A minőség az sosem garantált. Rengeteg a silány, szemét cucc. Meg kell nézni az eladó visszajelzéseit, főleg erre a termékre vagy hasonlóra. Ha jóval olcsóbban van kínálva egy termék, mint a reális ára, akkor az feltehetően nem igazán lesz jó minőségű.

Az hogy falu vagy város az szerintem mindegy, posta van ott is, ha meg futárszolgálat viszi, az meg mindenképp házhoz megy.

Ennyire drága itthon egy ilyen póló hogy majd 7000ft-ot kiadsz érte? A méretet gondosan add meg. Ha nem megfelelő a termék, akkor a visszaküldést általában neked kell fizetni, ráadásul nyomkövetéssel szokták kérni, ami nem olcsó, általában nem éri meg visszaküldeni az olcsóbb termékeket.

(#34611) mikk2000


mikk2000
őstag

Az ebay nevem melletti szám mit jelöl? Mert a pozitívaim száma annál több, mint amit az a szám mutat.

(#34612) jjeahh válasza tamas1985 (#34608) üzenetére


jjeahh
nagyúr

küldtek egy kis cetlit, hogy csomagom van, rajta egy dátum, és hogy hova kell mennem...így szokták errefelé ezt

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#34613) axioma válasza jjeahh (#34612) üzenetére


axioma
veterán

Gondolom volt normalis szamla benne, amit elfogadtak a vamosok, azert nem kaptal elore semmit (adatbekeres szokott jonni, amikor nem tudjak az osszeget, mi alapjan vamoljanak).
En az eladotol kovetelnem partial refund-kent a plusz koltsegedet, az egy dolog hogy nem biztos hogy megitelik, de legalabb legkozelebb nem jatszik ezzel. De az is lehet, hogy megkapod, nem valoszinu hogy tole, de ha eszkalalas utan ha az ebay dont.

(#34614) faresz5 válasza bul07 (#34602) üzenetére


faresz5
senior tag

Visszaadták a pénzt(paypal), az eladónak meg ment életemben először egy negatív.(rinyált,hogy változtassam meg, mondtam, hogy semmi képen.) Idáig gyors és megbízható volt, nagyot csalódtam benne. Többet nem rendelek tőle, főleg,hogy drágult is rendesen, trackingje nevetséges, máshol 1-2 dollár a tracking, ő több mint a dupláját kéri, és nincsen ingyenes tracking bizonyos összeg felett.
Nem szokott elveszni csomagom, (előbb utóbb mind megtalál kipp kopp), szóval biztos,hogy fel sem adták, hogy ez miért éri meg neki, azt nem tudom, hamar bezárhatja a boltot.

(#34615) üszök válasza mikk2000 (#34611) üzenetére


üszök
őstag

Mennyi a külömbség?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#34616) htc07 válasza mikk2000 (#34611) üzenetére


htc07
addikt

Ha ugyanattól az eladótól kaptál több pozitívot 60 napon belül, azt a feedback-score nem számolja, csak egyszer.

(#34617) LÁZ


LÁZ
addikt

Az mitől lehet, hogy az nyitó oldalomon .co.uk többször változik a kép, értem ez alatt azt, hogy be lehet állitani feltételeket ugye, amik érdekelne, és azokat dobálja fel csak, semmi mást, de 5ből 2x simán bejön az alap felület, hogy mi az amit watchingolsz, előzőleg néztél, meg ami éppen akciós fent.

Ez vajon ebay anomália, vagy lehet ellene tenni, vagy csak éppen hegesztenek vmit? :F

ps.. ja, kaptam postától levelet, hogy vámtartalmú küldeményem érkezett Magyarországi feladással o-O, kiváncsi vagyok mi lehet az, kb 1 hét levelezés biztos lesz, mire kiderül sztem, úgy, hogy nem várok semmi olyat, amit vámolni kéne, pláne itthonról :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34618) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Tudom, hogy nem pont ez a téma, de a többi inaktív, amiben fel lehetne tenni a kérdésemet.
Szóval a lényeg, hogy rendeltem egy terméket (az Amazon.com-ról).
Ugyebár ott ki kell fizetni a termék ára mellett a szállítási díjat és a vám költségét is előre utalva. Ezeket én meg is tettem.
Ma pedig kaptam egy e-mail-t az UPS-től, amiben küldtek egy formanyomtatványt, s írják, hogy töltsem ki és küldjem vissza. Ennek a lapnak a címe a következő: Vámkezelési megbízás import küldeményekre.
Volna tehát néhány kérdésem:
Első: kb. 2 napja rendeltem a terméket, lehet, hogy már a határnál is van? (amazon.com, szóval elméletileg ez amcsiból jön)
Második: muszáj kitölteni? Mi van, ha nem kapják el a vámon?
Harmadik: hogy a fenébe töltsem ezt ki? :DDD Csomó olyan adat van, amiről fogalmam sincsen.
Negyedik: ezt ki lehet tölteni gépen is, vagy muszáj nyomtatni és aztán szkenelni? Ha lehet gépen is, akkor a négyzetekbe, hogy tegyek X-et?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34619) LÁZ válasza AssAssynn (#34618) üzenetére


LÁZ
addikt

én erre a célra a pdf view-ert használom, ha pdf formátumról van szó, de sztem azzal bele lehet irni kb mindenbe. Nyomkövetést megnézheted, ott elvileg irja, hogy mi az aktuális helyzet - vám elé van e állitva, stb - , sztem ha már fizetéskor kifizetted a vámot, és az szerepelt is a szlán, akkor majd a honi szervek szólnak, ha fontos nekik.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34620) mikk2000 válasza üszök (#34615) üzenetére


mikk2000
őstag

3

(#34621) mikk2000 válasza htc07 (#34616) üzenetére


mikk2000
őstag

Ez így valószínű, kösz :)

(#34622) bul07 válasza faresz5 (#34614) üzenetére


bul07
nagyúr

Kire álltál át? sinceritytrading? Vagy más eladó is játszik?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34623) AssAssynn válasza LÁZ (#34619) üzenetére


AssAssynn
őstag

Igen, a nyomon követést figyelem. Most "Kivitel beolvasás" az utolsó. (Ugye ezt az UPS weboldalán látom.)
Viszont ezzel is az a bajom, hogy volt már olyanom, amikor napokig a "Vám elé állítva" volt, aztán másnap meg hirtelen hozta a postás és délutánra volt csak beírva a többi pont.

De akkor azt mondod, hogy várjak az esetleges hatósági levélre? Csak mert most ugye az UPS szállítja, aztán ezért gondoltam, hogy oda kellene rájuk figyelni (mivel ilyenek voltak benne, hogy az 5. naptól valami 5600 Ft-t kell fizetnem a tárolásért...), de akkor egyelőre hagyom őket és a levelüket.

Frissítés: Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy a levél amit kaptam tőlük, abban ez állt: "A UPS Mo. Kft forgalmában vámáruja érkezett." Ezért gondoltam, hogy sürgős már az ügy.
Lehetséges, hogy mivel ők intézik, ezért nem jön honi értesítés, vagy az mindig jön?

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#34624) LÁZ válasza AssAssynn (#34623) üzenetére


LÁZ
addikt

annyit irhatsz nekik, hogy elvileg már kifizettél minden ilyen irányú ktsg-et, amit ugye a szla, payment summary, is bizonyit, ha meg 2 napon belül se történik semmi, se postás, se itthoni vám kérvény, akkor még ugyanúgy elküldheted a papirt.

de ups-el még nem volt dolgom, illetve amazonról sem rendeltem semmit, valaki majd úgy is mondja, mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban.

szerk. akkor lehet , hogy ők intézik, igy viszont irjál nekik egy mailt, hogy biztosan ők intézik e, ne jöjjön a vám felől is okoskodás, aztán küldd vissza a papirjukat ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34625) XP NINJA


XP NINJA
őstag

ha a termék+ szállitáson felül lenne más költség akkor az az Import charges -ben jelenne meg? :)

(#34626) mrfire


mrfire
őstag

Üdv!

Van egy kis problémám egy eladásommal az eBayen.
Az történt, hogy paypalos fizetési lehetőséggel árultam valamit, amit úgy vettek meg, hogy nem lett kifizetve. Nem aukció volt, így nem értem, hogy lehet, hogy a rendszer nem utalta át nekem azonnal a pénzt. Mikor én vásároltam, mindig azonnal levonatták velem a paypalon keresztül az összeget, ha nem volt elég akkor nem engedett tovább. Az első kérdésem, hogy hogyan fordulhatott ez elő?

Azóta megnyitottam a resolution centerben az "I haven't received my payment yet." case-t és most meg is érkezett az összeg a paypal számlámra.

Nagyobb probléma viszont, hogy az illető aki megvette nem adott meg rendes címet, amire küldhetem és ha most írtam neki még egy levelet, eddig egy üzenetemre sem válaszolt, gyanítom erre sem fog. A vevő nemcsak, hogy aznap regisztrált, amikor vásárolt tőlem, de egy másik vevő is ugyanazt vásárolta tőlem, aki szintén aznap regisztrált, és ráadásul ugyanazt a várost adta meg címnek (több nem derül ki, mert egyik sem adott meg se utcát, se házszámot).

Nagyon gyanús nekem ez a két vevő, akik szinte ugyanakkor vásároltak, rendes cím nélkül ugyanabba a városba friss accountal. Kétlem, hogy komoly vásárlók lennének. Igaz, az egyik elküldte már a pénzt, de ha úgysem tudom elküldeni neki amit vett, akkor vissza fogja követelni az ebayen keresztül, a végén még én kapok negatívot és az ebay díjat is fizethetem ki. Van valakinek valami tippje, hogy mire megy ki a játék, hogy jöhetnék ki jól a dologból?

(#34627) alpihun válasza mikk2000 (#34610) üzenetére


alpihun
senior tag

A 30 dollár csak maximum, jó volna alatta maradni.
A legközelebbi ilyen üzlet kb. 100km, ez iskolaidőben lehetetlen, így is nagy távot ingázom.
Szóval az ebay az utolsó esélyem, hiszen a hazai (legnagyobb?) ruha webshop is lejáratta magát a szememben.
A mérettel nem lesz gond, ha nincs túlméretezve, majdnem minden pólóm L.

Fennmaradt kérdések:
Egy minőségibb póló reális ára mennyi lehet, ami alatt már rizikós lenne?
Limites paypalt elfogadnak (nincs bankkártyával összekötve és van rajta egy havi transzfer limit)?
Tudnátok ajánlani megbízható eladót?

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#34628) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Eladtam egy cuccot, Taiwanba kéne szállíttatnom. Az értéke kb 80k. A kérdésem, hogy érdemes-e értékbiztosítva küldeni, mely esetben a vámon leakasztanak vagy 20k-val gondolom, vagy küldjem "1000 Ft-os cuccként", akkor nincs vám, viszont nincs biztosíték sem..

Valakinek van ez ügyben tapasztalata ? Ti hogy szoktátok ezt intézni ?

köszi előre is

(#34629) htc07 válasza default. (#34628) üzenetére


htc07
addikt

Vámot nem a címzett fizet?

Én nem adnám fel értékbiztosítás nélkül, ha nyoma vész vagy sérül, akkor szerintem a hajadra kenheted azt az ezer forintot, amit megtérítenek (vagy azt se).

(#34630) mikk2000 válasza alpihun (#34627) üzenetére


mikk2000
őstag

Az ebay is egyfajta webshop, tehát csodát ne várj, ráadásul akitől veszed a cuccot, lehet a világ másik felén van. Az értékelések adhatnak támpontot.

Paypal-nál nem tudom hogy működik a dolog bankkártya nélkül, de elvileg ha van a paypal számlán pénz, akkor tudsz vele fizetni, javaslom előbb próbáld ki valami kisebb értékű (100ft) terméken, de ha valami gáz van, azaz a fizetés nem sikerül, azt nagyon nem komálja az ebay.

Amúgy próbáld meg ne 60/90 fokon mosni majd a fekete rockbandás pólót fehérhez való mosószererrel, hanem mondjuk 30 fokon (ezüsttel) kímélő színes mosószerrel, kímélő programmal, és vasalni sem muszáj :)

(#34631) alpihun válasza mikk2000 (#34630) üzenetére


alpihun
senior tag

És értékelésekből kb. mennyitől lehet jó?
Remélem szabad linkelni eladót.
1
2
3

Eddig ezeket kaptam, akik nagyban tolják.

A második bekezdést hamarosan megejtem.
A többi alap.

[ Szerkesztve ]

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#34632) mikk2000 válasza mrfire (#34626) üzenetére


mikk2000
őstag

Én még semmit nem adtam el ebayen, de eleve nem értem hogy kitöltetlen címmel hogyan engedte az ebay vásárolni az illetőket.

Én azt csinálnám/javaslom, hogy az ebay levelező felületen keresztül írd meg a vevőknek hogy cím híján nem tudod kiszállítani a terméket.

Ha nem érkezik válasz 1-2 napon belül, akkor pedig jelenteném az ebaynak az esetet, hogy szállítási címet nem kaptál, így nem tudod hová szállítani a terméket. Annak csak van nyoma a rendszerben hogy nincs rendes szállítási cím, tehát én annyira nem aggódnék.

(#34633) LÁZ válasza default. (#34628) üzenetére


LÁZ
addikt

a kérdés a súly, ha nem nehéz, ajánlott elsőbbségivel feladhatod 2 vagy 3 kilóig, ha nehezebb, egy csomagfeladós papirt kell kitöltened, amihez szintén tartozik tracking, a feladás értéke pedig a súlytól függ, de sztem igy is olcsóbb, mint kimondott ems-el küldve, mert az min 12-15k egy cipősdoboz esetén is.

ps. országtól is függ, én pl canadába küldtem 2 qrva nagy lego figurát, 15k-ért, nagyok voltak, kb 5kg volt dobozzal együtt.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34634) mrfire válasza mikk2000 (#34632) üzenetére


mrfire
őstag

Köszönöm a választ!
Közben sikerült elérni az egyik illetőt. Csak tegnap meg sokat olvastam úgynevezett fantom accountokról, akik csak rosszindulatból csinálnak vételt, vagy hogy kiszúrjanak a konkurenciával.

Leírom, hogy oldódott meg, hogy mások is tanulhassanak belőle: Egy görög szigetre kérték a csomagot, és a vevő megírta, hogy ott nincs címük, így csak a város, irányítószám kellett, meg megkért, hogy írjam rá a telefonszámát, és akkor úgyis felhívják. Sose gondoltam volna, hogy ez ott így megy. :))

(#34635) Hintalow válasza alpihun (#34627) üzenetére


Hintalow
senior tag

Mondjuk én inkább képregényes/rajzfilmes pólókban utazom, de tapasztalataim szerint 15-20 dolcsi alatt nem nagyon találsz brandelt pólót, ami ez alatt van, az "utángyártott" vagy használt.
Sajna tengerentúlról a szállítás simán lehet újabb 15-20 dollár.
Én egy ideje már inkább megcsinálom magamnak a mintát, és valamilyen dtg nyomtatással foglakozó cégnél (pl letmicro) szépen kinyomtatják. minőségibb pólóra 2500-3000 Ft körül van nagyobb ábrával (persze ebben már a póló is benne van) Simán ki lehet hozni gyári minőségre

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#34636) kaliber válasza mrfire (#34634) üzenetére


kaliber
aktív tag

De ott ez így megy a gyéren lakott részeken kevés állandó lakos van (viszont túrista annál több) sehol sem láttam postaládát.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#34637) default. válasza htc07 (#34629) üzenetére


default.
őstag

...hát, de, a címzett fizet, csak nem tudom, mi ilyenkor az "etikett" az ebay-en, hogy ezt a vevő belekalkulálja-e, vagy mi van ilyenkor..

LÁZ:

a súlya 0,5 kg alatt van, a méretei is kicsik (kb mint egy külső hdd), de itt most az volt a kérdés, hogy ha értékbiztosítom a postával mondjuk 80k-ig, akkor a vámon is azt az értéket fogják látni rajta, és megvámolják elég keményen. viszont ha azt írom rá, hogy öt forint, akkor nem biztosíthatom, csak 5 Ft-ig, és akkor megvan a rizikófaktor..

ezt nem tudom eldönteni..

:F

(#34638) alpihun válasza Hintalow (#34635) üzenetére


alpihun
senior tag

Ezzel a nyomtatással pont az a baj, mint a bolti vásárlással. A legközelebbi nagyváros igen messze van ahhoz, hogy iskolaidőben eljuthassak oda.

Asszem, hogy ezekre szűkölt a lista, te, mint szakértő, melyikre bólintasz rá/melyiket zárod ki egyből?
ez eléggé olcsó, viszont már 120at eladott és a leírás szerint jó minőségű és új
ugyanaz, mint az előbbi, kicsit jobb állapotúnak tűnik, de elég gagyi, hogy a két oldalán kétféle album van nyomtatva.
olcsó, jól néz ki, de leírása eléggé homemade, ami igénytelenségre adhat okot

Igazából nekem az első tetszik, nem az ára, hanem a sok eladás és az eredethű összeállítás miatt. A második hátán a death magnetic felirat kb. kuka, a harmadik pedig nem az eredeti borítókép alapján van.
Bár kíváncsi vagyok, hogy a
T-SHIRT SPECS: 100% high quality pre-shrunk cotton (5.4 Oz (190 g/m2) heavy weight jersey).Taped neck and shoulders, twin needle stitching, seamless collar.
PRINT: Highest quality SCREEN print – not “iron-on” transfers!

a valóságban hogy fest ennyi pénzért.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#34639) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Caset nyitottam ugyebár 1 hete kb Ebay-en, és most jutott el oda a vevő, hogy azon belül megírja nekem a címet ahova vissza postázhatom az itemet. Ilynekor postázhatom egyből, vagy várjak még valami ebay-es reakcióra? Ha visszaküldöm, akkor mikor kapom vissza a pénzt? Vagy ez hogy működik?

(#34640) tildy válasza koliz1 (#34606) üzenetére


tildy
nagyúr

Az az orszag, ahonnet hasznalod nem kezeli a paypal bank-visszaigazolasi folyamatat. Be tusz lepni mas accounttal, vagy tudsz egyet letrehozni a kovetkezo orszagokban : .....

Ezt ajanlja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34641) helkis


helkis
addikt

üdv mindenkinek!

belebotlottam egy problémába, rendeltem egy embertől (Lengyelországból) egy MXM3-as notivga-t, előtte körbeérdeklődtem passzolnia kell a notiba, amibe megy.. ezért is rendeltem. de aztán jött egy infó olyantól aki tudja, mert próbálta, hogy lehet hogy belemegy, de nem fog működni.. ezért, ill. mivel még nem adta fel az ember a cuccot, írtam neki, hogy jó lenne ha sztornoznák az üzletet.. ez volt múlt pénteken, azóta nem kaptam választ a témában tőle, fel nem adta a kártyát, kezd patthelyzet lenni a dolog, mit lehet ilyenkor tenni? mennyi időt kell várni, hogy valamit lehessen tenni, és mit lehet tenni? :B valszeg sokszor le lett már írva, ezért bocs..
előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34642) radi8tor válasza helkis (#34641) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak az eladó jóindulatán múlik, hogy ne véssenek fel az adatlapodra egy unpaid item-et.
Te megtetted, amit tudsz: írtál az eladónak, aki vagy elfogadja a kérést vagy nem.

⭐ Stella

(#34643) helkis válasza radi8tor (#34642) üzenetére


helkis
addikt

ki lett már fizetve.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#34644) LÁZ válasza default. (#34637) üzenetére


LÁZ
addikt

hát, én amiket eddig eladtam, nem kalkuláltam bele semmit, amennyit szerettem volna érte, annyiért raktam fel+posta, az ottani vámmal nem foglalkoztam, egyébként elég sokan irják a hirdetésbe, hogy nem foglalkoznak a vámolással, nézzen utána a vevő.

A pénzed megkaptad a paypalon, nem? vagy legalábbis meg fogod ha lejár a 2hét, én lehet feladnám ajánlott elsőbbségivel, mert a lényeg úgy is az, hogy legyen nyoma a feladásnak, és az ajánlotthoz eleve jár csomagszám, amit követni lehet. Vagy add fel kevesebb értékig biztositva, ha meg eltökitenék, akkor a feladási összeg 20 szorosát fizetik úgy is. Egyébként oda sztem úgy is 3-4k között lesz a posta, 3.5k*20 az meg 70k..

vagy a másik, megkérdezed tőle, mennyi náluk a vám értékhatára, és addig biztositod.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34645) LÁZ válasza helkis (#34643) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor ha már irtál neki, elsétálsz a supporthoz, és hivatalosan is kéred a tranzakció törlését, oda is leirod, hogy miért jutottál erre a döntésre, és a support megvárja az eladó válaszát, aztán le okézod, ha kezdeményezi az eladó a törlést.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34646) Hintalow válasza alpihun (#34638) üzenetére


Hintalow
senior tag

Nekem mind a három elfogadhatónak tűnik (valószínűleg mind a három utángyártott, bulgária thaiföld stb az árú helye, meg ahogy te is írtad, nem autentikusak a minták ehhez én nem értek, de elhiszem :) )

Az első simán jó, a 190 g/m már jó masszív anyag pólóknál, ahogy tapasztaltam.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#34647) CaNNa3IS válasza mrfire (#34626) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Lemaradtam sry :)

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#34648) default. válasza LÁZ (#34644) üzenetére


default.
őstag

szia!

köszönöm a választ!

Ez a két hét amit említettél, mire vonatkozik ? Ez alatt fel kell adnom a csomagot ? vagy ez milyen határidő?
A vevőnek van valamilyen határidő, hogy mikorra kell utalnia a vételárat ?

köszönöm!

(#34649) htc07 válasza default. (#34648) üzenetére


htc07
addikt

két hét után tudsz hozzányúlni a pénzhez.

(#34650) default. válasza htc07 (#34649) üzenetére


default.
őstag

de látni látom a paypal egyenlegemen ?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.