Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34401) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Azon hogy lehet változtatni hogy az eladó termékei közül ne csak 1 db ot vehessek meg 10 naponként, több ezer pozitív értékelése van.

(#34402) bul07 válasza tamas1985 (#34401) üzenetére


bul07
nagyúr

Esetleg ha írsz az eldónak és kivétel listára tesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34403) tamas1985 válasza bul07 (#34402) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Mért ez nem valami ebay védelmi csoda?

(#34404) axioma válasza tamas1985 (#34403) üzenetére


axioma
veterán

Nem arrol van szo, hogy kedvezmenyes aron kinal valamit, azaz vevocsalogat, de mindenkinek csak egy akcios aru dolog jar? Most eppen 10 naponta, de mondhatna, hogy osszesen.
Nezd meg, hogy nem arulja-e ugyanazt tobbert is, korlatozas nelkul!

(#34405) tamas1985 válasza axioma (#34404) üzenetére


tamas1985
aktív tag

A korlátozást hol látom?

(#34406) axioma válasza tamas1985 (#34405) üzenetére


axioma
veterán

Hat hol talaltad meg azt, hogy 10 naponta 1x csak? Bele szoktak irni a szovegbe is... legalabbis en lattam ra tobb peldat.

(#34407) tamas1985 válasza axioma (#34406) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Termék
Erről lenne szó, akkor látom ha többet szeretnék megvenni. A szövegben nem látom sehol.

(#34408) CaNNa3IS válasza tamas1985 (#34407) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

add to your cart és ott a quantity-t átírod aztán update.

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#34409) axioma válasza tamas1985 (#34407) üzenetére


axioma
veterán

Hat ebben tenyleg nem latom a leirasban, de hasonlo aruakat tudsz mashol talalni. En pont 10 napon belul rendeltem egyet 0.99-ert... ott en se tudok masikat.
Esetleg nem ebay hanem direkt wholesale oldalak?

(#34410) tamas1985 válasza CaNNa3IS (#34408) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Nem jó mert így igaz hogy hozzá tudok adni több darabot is de a fizetés résznél meg kiveszi.

(#34411) Cola111


Cola111
aktív tag

Sziasztok,

Megoldható az, hogy az összes terméket kilistáztassam, ami 1 órán belül fog lejárni?

(#34412) veze válasza tamas1985 (#34410) üzenetére


veze
őstag

Csinalsz egy másik reget, másik email címmel és azzal is vásárolsz egyet, és kész. ennyi az egész.
a cim is lehet ugyanaz meg a címzett is de irhatod a címzettet egy csaladtagodét is..
nem fogja nézni a kinai hogy ugyanaz a cím..neki kinai a mi címünk, nem is érti..
Fizetéskor használhatod ugyanaz a paypalt is

[ Szerkesztve ]

(#34413) tamas1985 válasza veze (#34412) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Ennyire nem fontos majd szépen megrendelgetem 10 naponta.

(#34414) csui83


csui83
csendes tag

Sziasztok! Ha német ebay-ről rendelnék olyan terméket, amire ki van írva ez: Ort: China - akkor ez azt jelenti, hogy az áru Kínából jön, vagy csak hogy kínai a termék (kb minden az :D ). Ha Kínából jön, akkor az ebayen meghirdetett áron felül még számolnom kell vám/áfá-val, vagy ez esetben csak az ebayen meghirdetett ár a mérvadó? Vagy mit kell erről - ezekről az üzletmenetről tudni? Köszi!

(#34415) mikk2000 válasza csui83 (#34414) üzenetére


mikk2000
őstag

Úgy látom a termék ismertetőjénél fent az "Item location" a német oldalon az "Artikelstandort". Egyszerűbb lenne ha azt az oldalt használnád aminek a nyelvét közelítőleg érted. Amúgy meg vannak netes szótárak...
De találkoztam már olyannal hogy semmi köze nem volt a termék helyének ahhoz, ahonnan végül is megjött...

EU-n kívülről érkező terméknél 22 euróig van vámmentesség, fölötte adót/vámot kell fizetni, ha a vámosok kiszúrják a csomagot és nem tudod igazolni hogy kevesebbért vetted. [link]

Drágább cuccoknál van hogy eleve belekalkulálják az árba a vámot, de ezt írják is akkor.

Az első hozzászólást biztos elolvastad? :)

(#34416) bul07 válasza csui83 (#34414) üzenetére


bul07
nagyúr

Elméletileg bal oldalt a keresés szűkítő opcióknál be lehet állítani hogy csak az adott ország eladóit mutassa
Tehát ha az angol ebay-t nézed akkor az angol eladókat listáza, német ebay oldalon ugyan így

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34417) üszök válasza Cola111 (#34411) üzenetére


üszök
őstag

Tessék. :C
Bár esélyed sincs,hogy végig nézd.


tamas1985
(tag)

Vettem én is egyet.Kíváncsi vagyok meg jön e. Jártam ár ilyennel úgy,hogy sosem kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#34418) Cola111 válasza üszök (#34417) üzenetére


Cola111
aktív tag

Ez csak az összes kategóriát mutatja, nekem nem ez kell. Hanem az összes 1 órán belül befelyeződő aukciókat akarom kilistáztatni

(#34419) üszök válasza Cola111 (#34418) üzenetére


üszök
őstag

Pedig egy órára van állítva. Ha bele néznél valamelyik kategóriába,és megvárnád míg be tölti láthattad volna.
Amúgy jobb oldalt Advanced Show results Listings Ending Within 1hour pipa,és a legalján search.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#34420) axioma válasza üszök (#34417) üzenetére


axioma
veterán

Nekem eleg gyorsan megjott, mar itt van a kezemben, korabban feladott egyebekkel futott be.

(#34421) csui83 válasza mikk2000 (#34415) üzenetére


csui83
csendes tag

Igen, olvastam, és az Ort szót is ismerem :)
A listázásnál a termék neve alatt van ez, de csak egynél: Ort: China
A részletes leírásnál van még ez: Versand: Kostenlos Standard Int'l Versand | Weitere Details

Artikelstandort:
ShenZhen, China

Tehát értem mi van ide írva, csak a mögöttes tartalom nem tiszta. Vagyis, hogy kell-e fizetni áfát. Persze papíron tudom, kell. De lehet hogy nem közvetlen kínából jön, csak onnan szerzi be. Ez esetben a német vámkezelés már lerendezte, a magyarnak nem kell... Ezekre gondoltam, hogy ebben van-e tapasztalata valakinek :)

(#34422) mikk2000 válasza csui83 (#34421) üzenetére


mikk2000
őstag

Kérdezd meg tőle ténylegesen honnan küldi az árut, EU-n belülről indul-e vagy sem. Ezt rajta kívül senki sem tudhatja. De elvileg az item location-t helyesen kéne megadni.

(#34423) szilard28 válasza csui83 (#34421) üzenetére


szilard28
aktív tag

Ilyenkor közvetlenül Kínából jön, így hivatalosan 22 eur felett +áfa.

Minek írná oda, hogy ő honnan szerzi be, hisz az a vevőnek mindegy?

(#34424) LÁZ


LÁZ
addikt

vajon egy kb 13kg-os cuccnál - gépház - a royal mailnél (60-70 font) olcsóbban ki lehet e hozni a szállitást englandiából? vkinek tapasztalat?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34425) kaliber válasza LÁZ (#34424) üzenetére


kaliber
aktív tag

Tessék de szerintem van egy jópár vállalkozás aki ezzel foglalkozik

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#34426) LÁZ válasza kaliber (#34425) üzenetére


LÁZ
addikt

kösz, sztem ez a 11k a legalja, ahogy utána kerestem

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34427) tamas1985 válasza üszök (#34417) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Már vettem tőle az megjött igaz nem az volt a leggyorsabb de ez lehet tőle független.

Cola111:

Az összes terméket egyszerre szerintem biztos nem, hatalmas menyiségű találatot kapnál, ha viszont valami konkrétan kell
"Sort: Time: ending soonest"
opciót választod és akkor azok kerülnek előre amik most záródnak.

[ Szerkesztve ]

(#34428) totyak


totyak
aktív tag

Nem értem ezeket az eladókat. UK eBay-en van egy tétel, ami 1 fontos licitről indult napokkal ezelőtt, de még a kutya nem licitált rá (mondjuk még van pár napja). Írtam az emberkének, hogy engem nagyon érdekelne a cucc, tuti vevő lennék, oldjuk meg valahogy, hogy ide is postázzon. Nem ment bele, csak UK-ba hajlandó. De miért, nem értem?

Nagyon kellene valami megoldás, hogy ezeket ki lehessen játszani. Jó lenne valami külhoni fórumtárs, aki hajlandó segíteni szegény magyar testvérein.

(#34429) tamas1985 válasza totyak (#34428) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Van pár cég aki ezzel foglakozik, ingyen ezt ne várd senkitől.

(#34430) totyak válasza tamas1985 (#34429) üzenetére


totyak
aktív tag

Nyilván nem állandó jelleggel csinálnám ezt. De most is olyan a termék, hogy már régóta keresem és most végre itt egy, de nem tudom megvenni. És természetesen minden költséget én állnék.

Esetleg tudnál küldeni néhány linket, ahol az említett cégeket megtalálom? Ránéznék mit ajánlanak.

Köszi

(#34431) kaliber válasza totyak (#34430) üzenetére


kaliber
aktív tag

Parancsolj

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#34432) mikk2000 válasza totyak (#34430) üzenetére


mikk2000
őstag

Ha valamelyik ilyen cég beválik, arról beszámolhatnál majd :)

(#34433) LÁZ válasza totyak (#34428) üzenetére


LÁZ
addikt

megnézed a PH-s térképen van e valaki arrafele, és irsz neki egy privátot, 1x biztosan segiteni fog, én is igy jutottam hozzá a skyrim újzéland only gyüjtői kiadásához (bőrmappa+steelbook+még pár cucc).

ps. saját tapasztalat, hogy nekem 10ből (aki nem postáz) 8an hajlandóak rá, és elküldik.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34434) totyak válasza LÁZ (#34433) üzenetére


totyak
aktív tag

Ez egy elég jó ötletnek tűnik.
Ez a térkép mi alapján jelzi, hogy ki hol van? Csak mert megnéztem néhány felhasználót, akiket UK-ba jelez, a profiljukban viszont magyar város van megadva.
Lehet, hogy érdemes lenne bepróbálkoznom. Igaz, ilyenkor kb. duplán fizetném a postát, de még lehet így is megéri.
Még egy kérdés. Te hogy fizettél az illetőnek? Adott egy számlaszámot és átutaltad a költségeket?

[ Szerkesztve ]

(#34435) Cola111 válasza tamas1985 (#34427) üzenetére


Cola111
aktív tag

Köszi, erre voltam kíváncsi, hogy az összes terméket, akkor nem lehet. :R

(#34436) LÁZ válasza totyak (#34434) üzenetére


LÁZ
addikt

a térkép úgy működik, hogy felrakod magad rá, és kapsz egy privátot, hogy felkerültél, ergo ahova rakod magad, ott vagy jelenleg, azt hiszem vagy paypal-al fizettem a srácnak, vagy volt magyar bankszlája is, de a paypal a legegyszerűbb, egyébként ha megadod a termék linkjét, lehet meg birom győzni, hogy elküldje hun-ba :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34437) totyak válasza LÁZ (#34436) üzenetére


totyak
aktív tag

Ment egy PÜ.

(#34438) RockHaRD


RockHaRD
addikt

megérkezett a csere tárcsafékem, viszont úgy szar, ahogy van, úgyhogy full refundot kérek, és küldöm neki vissza az összes szart... :W fizetem a vissza postát, nem érdekel, csak amit az alap áruért fizettem, azt adja vissza, oszt kész.

szerk.: arra kell rányomnom, hogy "return this item"?

[ Szerkesztve ]

(#34439) LÁZ válasza RockHaRD (#34438) üzenetére


LÁZ
addikt

vagy kiválasztod, hogy resolve a problem, és akkor némi nyoma is marad, mert nyitódik egy case, én is ezért nyitottam egyet, hiába refundolna engem is a srác a 4 pozitivjával, én nem küldöm előre vissza a 101-emmel, csak ha az ebay is azt mondja...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34440) RockHaRD válasza LÁZ (#34439) üzenetére


RockHaRD
addikt

ez így jó ötlet, köszi :R

(#34441) RockHaRD


RockHaRD
addikt

olyankor mi van, hogyha a case-re csak annyit ír az eladó, hogy "húzd meg itt, meg ott, jó lesz az..."?

Elvileg ha semmi baja nem lenne a terméknek, akkor is kérhetnék refundot, de itt nem is erről van szó.

(#34442) utgyuru válasza radi8tor (#34396) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Mielőtt licitálnék megnézném, sok licitnél nem írja ki Mo.-ra. Múltkor 10 eurót kért, de az kisebb csomag volt.

(#34443) mikk2000 válasza RockHaRD (#34441) üzenetére


mikk2000
őstag

Azért én ilyen összetett terméket nem vennék ebay-en. Az eladók általában köcsögök, az az érdekük hogy minden szart eladjanak (a termékek többsége alapból szar), főleg ha a kedves "vevő" a világ másik felén él. Pofátlanságra jellemző, hogy rendeltem átalakítót ötös kiszerelésben, erre megérkezik 3, azaz három darab... a csomag érintetlen, tehát eleve nem rakta bele a köcsög. :) És hol van ez egy olyan összetett szerkezettől amit te rendeltél? :)

(#34444) Oracle


Oracle
senior tag

Na lezárult az ügy, az eladó eszkalálta az ügyet, de az én javamra döntöttek meg is érkezett a refund még ma. Azért örülök, hogy nem vettek semmibe csak mert első vásárlásom volt. :)

(#34445) mikk2000 válasza Oracle (#34444) üzenetére


mikk2000
őstag

Azért rendelj valami filléres dolgot ami gyorsan itt van, hogy tényleg jól van-e megadva a címed ilyesmi :)

(#34446) radi8tor válasza utgyuru (#34442) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nem írja a szállítást, akkor rá kell kérdezni az eladónál LICIT ELŐTT, hogy mennyiért vállalja a szállítást.

⭐ Stella

(#34447) utgyuru válasza radi8tor (#34446) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Azt szoktam, de többször volt, hogy nem válaszolt és vége lett közben az aukciónak. Nagyságrendileg be akartam lőni mire számítsak.

(#34448) bul07


bul07
nagyúr

Ezek megérnek 60$-t

Megint új kinézete van az ebay-nek? ([link])

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34449) radi8tor válasza bul07 (#34448) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tabletes topicban kérdezz rá.

⭐ Stella

(#34450) üszök válasza Cola111 (#34435) üzenetére


üszök
őstag

Ugye,hogy nem kattintottál arra linkre amit be tettem? Mert az bizony az összes 1 órán belül le járó volt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.