Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34301) a000 válasza tamas1985 (#34290) üzenetére


a000
őstag

Hát valamiért nekem úgy rémlett, hogy nem szabad kést rendelni kintről, de ezek szerint rosszul tudom.

[ Szerkesztve ]

(#34302) albert8 válasza a000 (#34301) üzenetére


albert8
addikt

Tényleg nem lehet? Akkor ilyennel ne is próbálkozzak pl?
Eu-ból lehet esetleg? uk vagy de-ről?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#34303) LÁZ válasza albert8 (#34302) üzenetére


LÁZ
addikt

sztem cm függő 10cm, vagy vmi ilyesmi

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#34304) szilard28 válasza albert8 (#34302) üzenetére


szilard28
aktív tag

Miért ne lehetne kést rendelni? Nincs semmilyen tiltólistán (mint pl a "kémkamerák")
még repülőn is szállíthatsz, ha a feladott csomagban van.

Eu-n belül meg nincs vám.

(#34305) a000 válasza albert8 (#34302) üzenetére


a000
őstag

Nem tudom, bennem valamiért ez volt, én is várom a megerősítést, hogy most lehet vagy nem.

(#34306) htc07 válasza kaliber (#34300) üzenetére


htc07
addikt

Az semmi, haveromtól elvettek a reptéren egy ilyet és ezt is elakarták, de végül csak a tetejét vették el.. :W /off

[ Szerkesztve ]

(#34307) szilard28 válasza htc07 (#34306) üzenetére


szilard28
aktív tag

bocs, de ki az a hülye, aki ilyennel akar repülőgépre felszállni?

(#34308) radi8tor válasza cellpeti (#34299) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Voltak páran.

⭐ Stella

(#34309) htc07 válasza szilard28 (#34307) üzenetére


htc07
addikt

Ja, igazából egy öngyújtóval is le lehet szedni egy gépet. Hát még egy pendrive segítségével.

(#34310) Flashcash válasza a000 (#34301) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Kardot, kést is lehet rendelni.
Esetleg a co.uk regisztrációkkal lehet olyan probléma, hogy maga az ebay nem enged megvenni bizonyos termékeket, de ez már a vásárláskor kiderül és a rendszer le sem engedi ütni az ilyen termékeket.

(#34311) tamas1985 válasza albert8 (#34302) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Nyugodtan lehet, ezt a hülyeséget nem tudom ki terjeszti, akár kardot is vehetsz magadnak, a közterületen hordás más kérdés

cellpeti:

Persze sokan, csak azt kell mérlegelni hogy megéri e, főleg egy garanciális probléma esetén a körülményes lehet az ügyintézés ha egyáltalán lehetséges, a használt gép meg más kategória.

Tua
Hát én mondjuk várnék olyan 35 nap környékéig aztán ha nem mozog a csomag akkor megtenném a megfelelő intézkedéseket, persze elsőnek nekik írnék, de úgyis lerázó választ fogsz kapni, az illem úgyis ezt diktálja és a szabályok is

[ Szerkesztve ]

(#34312) SUPREME7 válasza htc07 (#34309) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem az a lényeg, hogy pendrive, vagy öngyújtó hanem, hogy lőszernek látszó tárgy, és minden ilyesmit tilos felvinni repülőre úgyhogy nem értem a problémádat ... De biztos örülnél ha a te járatodon valaki pisztolynak látszó öngyújtóval fenyegetőzne, aztán röhögne rajtad amikor összefosod magad pedig csak egy öngyújtó......

[ Szerkesztve ]

(#34313) htc07 válasza SUPREME7 (#34312) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem akkor is hülyeség, tölténnyel elég nehéz másokban kárt tenni, hacsak nem a szemét szúrod ki vele. De mindegy, ne is offoljuk tovább a topikot

(#34314) raziel01


raziel01
veterán

Végre eldöntöttem milyen órát veszek:
Meg is rendeltem. :D
Nagyon tetszik.

(#34315) Josi válasza kaliber (#34300) üzenetére


Josi
aktív tag

Kerámia pengéset kellett volna venni.
Az nem jelez be a kapun. :-)

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#34316) somnia válasza raziel01 (#34314) üzenetére


somnia
őstag

Izléses... :U

(#34317) üszök válasza raziel01 (#34314) üzenetére


üszök
őstag

Azért majd ne szontyolodj el,ha megjön,és halálosan gagyi lesz. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#34318) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintetek ez mennyire tud 150mbs et? [link]

Ha már kb 5-6mB/s tudnék másolni az jó lenne.

(#34319) axioma válasza kaliber (#34300) üzenetére


axioma
veterán

En alig repulok (csak ha ceg kuld), es nemreg mentem talan Munchenbe, itthon atengedtek, de kint elkaptak, hogy a kistaskamban van valami. Gumikesztyus kezzel (persze jelenletemben) belenyult, kivette a bicskat, amit vagy fel eve hordtam egy kisebb zsebben. A csaj szerintem elhitte, hogy csak benne felejtettem, tele volt "zsebpiszokkal", latvanyos volt az allapota. Azon en is meglepodtem, hogy vissza is adtak(!), el se koboztak, pedig en is ugy tudtam, hogy ilyenkor lenyulas van.

(#34320) htc07 válasza kmisi99 (#34318) üzenetére


htc07
addikt

Szerintem keress olyat, aminek erősebb az antennája, pl. ez.

Nem mondom hogy jobb lesz, mert ez is kínai (lutri), de szerintem több esélyed van vele :D

És van rajta WPS is, a lustább emberek kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#34321) kmisi99 válasza htc07 (#34320) üzenetére


kmisi99
addikt

Antenna nem is fontos csak lehessen hozzá csatlakoztatni antennát mert van egy jó tplink vezetékes anennám. A mostani 54mbs lankártyámmal csak a baj van lefagyasztgatja a gépet és csak egy kis mozdulattól kimozdul és fél óra szenvedés visszarakni, hogy lássa a windows.

(#34322) raziel01 válasza üszök (#34317) üzenetére


raziel01
veterán

Miért lenne gagyi? Itthon is lehet kapni ilyen arban Q&Q órákat, azoknak a szintjet hozza. Nem akarok úszni benne. Csak neha felveszem majd. Nyilván nem 50 ezres minőséget várok. Anyám 1000 Ft-os órája is meglepően jól nez ki és működik is.
Nagyot nem bukok rajta, mert 4k volt.

(#34323) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Vett már valaki normális US-EU hálózati átalakítót? Nem akarom tönkre vágni a töltőt valami gagyi kínai cucc miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#34324) bul07 válasza pepe091 (#34323) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyenre gondolsz [link]
Ebben nem sok minden romolhat el , max nem tart és könnyen jár

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34325) kmisi99 válasza pepe091 (#34323) üzenetére


kmisi99
addikt

Az ilyenre gondolsz?
[link]

Csak mert ezek mind normálisak ezekből egy 200ft os ugyan az mint egy 2000ft os szerintem. A kínai telókhoz ugyan ilyen átalakítót adnak szétszedve gyakorlatilag pofonegyszerű cucc semmi elektorinka nincs benne két darab fém. Egyetlen probléma ezekkel, hogy gyakran a konnektorba maradnak de kis szigetelőszalag és meg is van oldva.

(#34326) RockHaRD


RockHaRD
addikt

úgy néz ki, hogy az eladó tényleg elküldte a csere-féket :)) az új tracking szám már a track17 oldalon rendesen követhető. Célországba elindult. Jövőhéten hétfő-kedd magasságában tuti megjön.

(#34327) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Autós tartót szeretnék az Xperia Rayemhez,bár legjobb lenne valami univerzális.
Sok van,de mind vacaknak tűnik, akad aki talált már valami combosabbat?
Olyan kéne,ami a szellőző nyílásaiba is berakható.

Alias: Júzer error

(#34328) default.


default.
őstag

sziasztok

megkérdezte tőlem egy lehetséges vevő, hogy hajlandó vagyok-e gift-ként feladni a csomagot.
itt visszaolvasva látom többen írtátok, hogy már szinte mindegy, ráírom-e vagy nem, a vámosok nem is figyelik.
nos, a kérdésem az, hogy ha a magyar postával küldöm értékbiztosítva (kb 70ezer Ft) visoznt ráírok valami 40-50 dollárt, az nem lesz feltűnő? úgy értem, a vámon látja valaki, hogy mennyire lett értékbiztosítva a csomagom ?

köszönöm előre is!

(#34329) andatti


andatti
senior tag

Túl vagyok második ebay-es vásárláson is, ezúttal 16 nap alatt ért ide a cucc Hongkongból. Kicsit paráztam tőle, mert szülinapra kértem olyat, ami üvegből készült, de semmi gond nem volt vele, az egész dobozt mindenütt le"szigszalagozta", belül pedig formára nyomott hungarocellben volt mindegyik... Egyből adtam neki mindenre 5 csillagot, legalább nem romlott a 99,1%-os minősítése... A 80 karakter nekem majdnem kevés lett a minősítéshez... Ti mit szoktatok írni egyébként?

(#34330) kmisi99 válasza andatti (#34329) üzenetére


kmisi99
addikt

Én ha nagyon elégedett vagyok akkor All good a++ ha csak megjött a cucc akkor good. Esetleg, ha hamar jön meg akkor még odaírom, hogy fast ship.

(#34331) -HajTömeg- válasza kmisi99 (#34330) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Én néha még azt is,hogy I LOVE YOU ;]

Alias: Júzer error

(#34332) andatti válasza -HajTömeg- (#34331) üzenetére


andatti
senior tag

Köszi! (neked és kmisi99 -nek!) :)
más
1x érdeklődtem itt a prohardveren valamelyik topicban off, hogy szeretnék mikrofonos fülhallgatót venni, valaki linkelt egy 800Ft-os ebayest, de képtelen vagyok megtalálni... :( Emellett usb bővítőt szintén, valami nagyon olcsót, de bevált márkát, /mert amit itthon boltban vettem canyon-t, az lépten nyomon elhajít mindent, pedig 3 rugó felett volt az ára,/ de azt se tudom visszakeresni. Azóta már mindent nyomok kedvencekbe, azaz elmentem, de azért jó lenne ezekre is rátalálnom... esetleg tipp?

[ Szerkesztve ]

(#34333) bul07 válasza andatti (#34329) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez a megjön egyből nyomom rá a pozitív értékelést nem jó taktika
Hiba 10 nappal késsőbb is elő jöhet és akkor már elég korlátozott lehetőségek vannak
Én mindig várok a 40-ik napig a pozitíval , műszaki dolognál meg kivárok amig lehet(persze ahol van értelme pl telefon toknál nem), mert egy negatív fényében könnyeb az ügyintézés
Most legutóbb a 1.7$ lézernél hamar adtam pozitívat , tönkre is ment hamar

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34334) -HajTömeg- válasza bul07 (#34333) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ez igaz, várni kell! :K

Alias: Júzer error

(#34335) Huroq


Huroq
senior tag

Hali.

Az normális, hogy már 3 napja vám elé van állítva a csomag? NFC tageket tartalmaz a csomag kb. 4-5 AU$ értékben. Nem értem mi tart eddig máskor 1 max. 2 nap alatt ezt elvégezték.

Csak megjegyzésként. Többet Hong Kong -ból expressz szállítással nem kérek semmit. Később megrendelt sima csomagok előbb megérkeztek mint ez. :/

(#34336) andatti válasza bul07 (#34333) üzenetére


andatti
senior tag

Ok! De eddig még csak az általad is rendelt tollat rendeltem, meg most olyat ami "porcelán" kategória... és mivel nem volt összetörve, 40 nap múlva se változik az állaga, max tőlem, ha összetöröm, így minek vártam volna... :) :))
A műszaki cucc és egyebek más kategória, ha pl. sd kártyát tudnék olcsón jót szerezni ebayről, azt biztos nem pozitívoznám le rögtön, ha megjön... De azt még nem tudom milyet vegyek és a saját topicjában sem jött még válasz a kérdéseimre...

(#34337) bul07 válasza andatti (#34336) üzenetére


bul07
nagyúr

Class10-et minimum, 10MB/s felett lesz az írási sebessége
Amúgy mibe vennéd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34338) tamas1985 válasza Huroq (#34335) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Normális, aztán majd utólag beírják hogy vámkezelték korábban.

(#34339) pepe091 válasza bul07 (#34324) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

és (#34325) kmisi99

Köszönöm, igen ilyenre gondoltam. Akkor jó, ha mindegy milyen legyen, csak elsőre idegenkedtem egy 200 Ft-os cucctól. :) De így akkor ok, megnyugodtam. :) :R

[ Szerkesztve ]

(#34340) totyak


totyak
aktív tag

Az hogy lehet, hogy a rendszer enged olyan tételre licitálni, aminél nincs a postázási listában Magyarország? Az eladó a leírásban írja, hogy postáz világszerte, de a postázási listára csak UK-t vette fel. Eddig az ilyeneknél nem szokta engedni, hogy rányomjak egy licitet.
Nem nagy gond, mert ha véletlenül megnyerem, akkor szívesen meg is veszem, csak meglepődtem a dolgon.

(#34341) andatti válasza bul07 (#34337) üzenetére


andatti
senior tag

pü ment... :)

(#34342) #52815360


#52815360
törölt tag

Hi

A németektől 18.án rendelt, levélben postázott árut már fújhatom, vagy még megkaphatom? Köszi

(#34343) bul07 válasza #52815360 (#34342) üzenetére


bul07
nagyúr

Megjött a 200mW lézer, 17-én szombaton rendeltem és ma jött meg jó időtt futott
Kipróbálni még nem tudtam mert az aksit hozzá külön rendeltem és az még nem jött meg
Meg kicsit csalódott vagyok mert én SD303 tipusút vártam és amit kaptam Amazonas LG-007
Még nem tudom hogy ez jó vagy nem

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34344) raziel01 válasza #52815360 (#34342) üzenetére


raziel01
veterán

11 napja rendelted. 20 napig felesleges aggódni.

(#34345) albert8


albert8
addikt

Én 30-án rendeltem egy óra szijat hong kongból. Ma lejárt a türelmi idő. Ez az első ami még nem jött meg 10 rendelésemből. Szerintetek várjak még? kettőt rendeltem, az egyik megjött 10.-én.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#34346) #52815360


#52815360
törölt tag

Köszi a válaszokat. Első vásárlásom, nem nagyon tudom hogy működnek a dolgok. A becsült érkezési időből indultam ki, ami ezek szerint túl optimista becslés volt :DDD

(#34347) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Erre valaki? :F

Alias: Júzer error

(#34348) raziel01


raziel01
veterán

A tegnap rendelt órám már nem 20 dollár hanem 120
wtf
Mivel én már kifizetettem tegnap 20 dollárért így remélem meg is kapom. Mármint hogy ténylegesen feladja az eladó. Lehet csak elírás lett volna tegnap?

(#34349) radi8tor válasza raziel01 (#34348) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, hogy megkapod. De kifizetted már?

⭐ Stella

(#34350) htc07 válasza -HajTömeg- (#34347) üzenetére


htc07
addikt

Esetleg ez, mást nem nagyon találtam. Egyébként ez a szellőzőnyílásba rögzíthető cucc nem valami masszív, nekem folyamatosan lötyög az egész pedig jól van felrakva.

(#34348) raziel01

Szerintem csak kifogyott neki a készlete, akkor szokták így megemelni az árakat, mert ugye így nem veszi meg senki, és talán jobban megéri nekik, mint később újralistázni (volt erről szó régebben, remélem jól emlékszek)

Más:

Tud valaki olcsó vezeték nélküli mikrofont? Skypehoz kellene, van egy egész jó wireless Sony fülhallgatóm ami 30 méterig simán működik, csak így mikrofon nélkül nem sok értelme van. :( Bluetooth nem játszik.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.