Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11351) JetiRulez válasza (#11350) üzenetére


JetiRulez
őstag

Érdekes neved van. Nálam hiányozhat egy betűkészlet, mert csak egy kockát látok. :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#11352) válasza JetiRulez (#11351) üzenetére



tag

win en nem lehet latni,nem akarjak hogy lasd az almat

[ Szerkesztve ]

(#11353) qantum


qantum
senior tag

olvasgatom amit írtok, ami gyanúsan olcsó az sosem lehet jó , legalábbis ezt tapasztaltam én is

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#11354) DJTJ


DJTJ
tag

sziasztok
segítsetek egy kicsit légyszi
Vásároltam egy terméket ami törötten érkezett meg é nem is működik minden funkciója,vásárlástól számítva kb 25 nap után nyitottam egy disput-ot a paypal-ön,az eladó nem nagyon akarja,hogy visszaküldjem írta paypal-ön először,hogy utal 5 dollárt mondtam,hogy nem kell,aztán írta,hogy 15 dollár de csak ragaszkodok,hogy visszaküldjem mert egyébként 99 dollár volt a termék. Paypal-ön is bejelöltem,hogy vissza szeretném kapni az árát.Ha nem tudok megegyezni az eladóval és claim-é alakítom miben fog változni az ügy?

(#11355) Bottor


Bottor
csendes tag

Sziasztok!

Eladni szeretnék, de elakadtam a postaköltség számításánál.../A hirdetés az angoloknál jelenne meg/

Tudnátok segíteni

Köszi

(#11356) danick


danick
csendes tag

Sziasztok! Tudna valaki segíteni?
Vásároltam 2 tételt ebayen(cipők) sajnos olyan eladótól vettem akinek még nem volt pozitiv visszajelzése , a paypal levonta az összeget ez vt egy hónapja de a mai napig nem kaptam meg a cipőket ,sőt közben az ebay törölte a felhasználót. Ilyenkor h lehet visszakapni a pénzt? vagy egyáltalán van e mód törölt felhasználó esetén?
Aki tudd segítsen!
Üdv

(#11357) Winner_hun válasza danick (#11356) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11358) DJTJ válasza Winner_hun (#11357) üzenetére


DJTJ
tag

Na én is megléptem ezt a dolgot claim-é alakítottam kiváncsi leszek mi lesz a végeredmény eddig még soha nem volt szükség ilyenre.

(#11359) ludla


ludla
őstag

Sziasztok! Valaki tudna infót adni hogy az ebay-en paypal vagy paypay.al kell fizetnem? Paypay-om van de még paypal-om nincs.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#11360) bandus válasza ludla (#11359) üzenetére


bandus
veterán

az l-es végű lesz a te barátod.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11361) ludla


ludla
őstag

Valaki tudna esetleg nekem rendelni az ebay-ről? Privátba jelezd.
Nem igazán akarok regisztrálni, ha valaki már ebben otthon van neki egy szerűbb, nekem a hazai Vatera, Teszvesz a megszokott.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#11362) R9


R9
csendes tag

sziasztok!

Regisztráltam ebayen, és szerettem volna kérdezni egy eladótól egy termékkel kapcsolatosan és a következő üzentet dobja ki mikor elakarom küldeni!

Attention!
In order to maintain a safe trading environment, eBay may limit activity and request additional verification.

At this time we ask that you verify your account with a Credit Card.

The process is immediate and your card will not be charged

ez mit takar? mert ha credit card-ra megyek akkor azt írja h csináljak egy sellers account-t de én csak vásárolni szeretnék!

köszi előre is a segítséget!

(#11363) qantum válasza R9 (#11362) üzenetére


qantum
senior tag

Szerintem akkor is kell kártya vagy postai ellenőrzött viszzaigazolás (a lakcímed miatt )

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#11364) dudikpal válasza R9 (#11362) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Gondolom úgy vannak vele hogy ha nincs kártyád, nem tudsz vásárolni, akkor meg minek kérdezgetnél :D

(#11365) qantum


qantum
senior tag

aha ! :)
Nekem csak a dombornyomott kártyát fogadta el, vagyis a másokat nem, ezért a leveles ellenőrzést választottam, a levél megjött 5 nap alatt, addig a kártyát is elintéztem.

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#11366) Pulsar válasza danick (#11356) üzenetére


Pulsar
veterán

nem úgy van, hogy a pont ezért jó a paypal, mert addig amég nem adsz pozitív visszajelzést a vásárlórol, nem kapja meg a lóvét? tehát ha negatívot adsz, visszakapod a pénzt. Vagy tévedek? :B

(#11367) horvathd válasza Pulsar (#11366) üzenetére


horvathd
aktív tag

Sajnos tévedsz. Fizetés során az eladó megkapja a pénzt. Ha bármi baj van, akkor 45 napod van arra, hogy ezt jelents a PayPal-nál (eBay-nél), hogy visszakapd a pénzed.

"The Kid just rages for a while."

(#11368) Pulsar válasza horvathd (#11367) üzenetére


Pulsar
veterán

akkor rosszul tudtam, köszi az infót, most már ezt is tudom :R

(#11369) Pulsar


Pulsar
veterán

egy gyöngyszem :DDD

(#11370) R9


R9
csendes tag

köszi a segítséget, akkor ilyen visa electront felejtsek is el mi?:D vagy master cardot

a leveles opciót azt hogy tudom kiválasztani?

(#11371) Pulsar válasza R9 (#11370) üzenetére


Pulsar
veterán

nekem visa elektronom van, és tudom használni.

(#11372) Flexy90


Flexy90
senior tag

Karórát szeretnék vásárolni, kb 20-30E ftos kategóriában, tud vki ajánlani megbízható, olcsó eladó(kat)? Lehetőleg EU-ból. pl Casio edifice-re gondoltam, semmi konkrét, kb ami megtetszik alapon :)

Xiaomi Fan

(#11373) dudikpal válasza Flexy90 (#11372) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Vmi közelebbit pl típus, mert 3300 találatot dobott a kereső :)

(#11374) qantum válasza Pulsar (#11371) üzenetére


qantum
senior tag

a regisztrációnál nekem nem fogadta el, aztán a dombornyomottat igen ?!
(egyébként ha megnézed a visa electront nem is ajánl fel a regnél)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#11375) horvathd válasza qantum (#11374) üzenetére


horvathd
aktív tag

Visa Electron esetén a kibocsátó bank dönti el, hogy engedélyezi-e az internetes használatot. Például az OTP-s Visa Elektronnal lehet, míg a CIB-essel pedig nem.

"The Kid just rages for a while."

(#11376) Asifan


Asifan
tag

Nekem az otp junior számlához Mastercardot adtak, ezzel teljesen jól működik a paypal.

(#11377) Asifan


Asifan
tag

Ha kifizettem a terméket és nem jött meg...és mondjuk az eladó nem válaszol, akkor mi a teendő? Még nem történt ilyen, de bármikor előfordulhat sajnos.

(#11378) bandus válasza Asifan (#11377) üzenetére


bandus
veterán

#11357-esz hsz.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11379) qantum válasza horvathd (#11375) üzenetére


qantum
senior tag

na az lehet , mert nekem cib van

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#11380) Pulsar válasza qantum (#11374) üzenetére


Pulsar
veterán

nem, én a sima visa-t választottam!

de ha itt megnézed ott a visa elektron is.

(#11381) Pulsar


Pulsar
veterán

valaki el tudná nekem magyarázni a free shippet? hogy ez hogyan lehet? kinek éri ez meg (rajtunk kívül :D ), és miért?

(#11382) Flexy90 válasza dudikpal (#11373) üzenetére


Flexy90
senior tag

nem vagyok kezdő, tudom használni a keresőt :)
csak reméltem h vki vett már itt karórát, és tud ajánlani megbízható kereskedőt. nem tudom ezeket mennyire hamisítják..

Xiaomi Fan

(#11383) Flexy90 válasza Pulsar (#11381) üzenetére


Flexy90
senior tag

ha megfigyeled, általában bele van kalkulálva az árba. a kínai posta pedig jóval olcsóbb mint a magyar..
ennyi a titok :)

Xiaomi Fan

(#11384) Pulsar válasza Flexy90 (#11383) üzenetére


Pulsar
veterán

hát amikor 0,27 dollárer (66 forint) veszek valamit, akkor lehet akár milyen olcsó a posta az akkor is kevés :D
ja, és kína és honkong nem teljesen ugyanaz. :)
a harmadik pedig, hogy gondolom nem véletlen a gift (ajándék) elnevezése a levélnek.

[ Szerkesztve ]

(#11385) dudikpal válasza Flexy90 (#11383) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Vannak ilyen vevőcsalogató dolgok.
Én pl vettem 16 ftért(akkor 0,06$) sd-tokot. Nem az jött ami a képen volt, szóvá tettem, erre küldött egy jót. Is :)

(#11386) szpac86 válasza dudikpal (#11385) üzenetére


szpac86
csendes tag

Üdv!

Valaki meg tudná nekem írni, hogy hogyan tudok feltölteni pénzt OTP-s Visa -val Paypal -ra? Már érvényesítettem a kártyát a 4 számjegyű kóddal, csak nem találom, hogy hol lehet feltölteni. Nekem a TopUp csak az átutalásos módszert adja be.
Vagy elég csak úgy, hogy megrendelem a terméket Ebay -on, a Paypal meg autómatic lehúzza a számlámról?

(#11387) Flexy90 válasza szpac86 (#11386) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen, levonja automatikusan.

Xiaomi Fan

(#11388) szpac86 válasza Flexy90 (#11387) üzenetére


szpac86
csendes tag

és ami rajta van 400 FT Paypal -on azzal mi lesz?
azt is beleszámolja és ugy vonja le bankkártyáról?

(#11389) szpac86 válasza Flexy90 (#11387) üzenetére


szpac86
csendes tag

mondjuk esetemben 800 Ft, mert először nem tudtam mért nem vonja le egyből, aztán értelmeztem, hogy 2-3 nap :D

(#11390) Flexy90 válasza szpac86 (#11389) üzenetére


Flexy90
senior tag

Igen, elöször azt vonja le, ha nem elég akkor még von le a kártyádról hozzá.
jól kivan ez találva szerintem :)

Xiaomi Fan

(#11391) szpac86 válasza Flexy90 (#11390) üzenetére


szpac86
csendes tag

Köszi a választ.
Még annyit, hogy ha megrendelek vmit, és ugye egyből fizetni kell PayPal -al, aztán még beszélni kell vmit az eladó emberkével, vagy küldi magától az Ebay -on megadott címre? Mert igazából angolul csak kicsit tudok, sőt inkább google fordítóval próbálom megérteni.

(#11392) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Nem ebay-ről szeretnék rendelni, de nem találtam megfelelő topicot.

Ezt a kiegészítőt néztem ki az iPod touch-omhoz. Az ára 12 $, az oldal tetején pedig az van kiírva, hogy: "Worldwide Shipping US$3 on Every Order!"

Akkor ezek szerint a szállítás Magyarországra is 3 $? Tehát akkor összesen 15 $ lenne házhoz szállítással együtt?
Vámot, vagy ilyesmit nem kell még pluszba fizetni?

Ugye az ilyen oldalakon előre kell küldeni a pénzt, nincs utánvét?

Elnézést az OFF-ért.

(#11393) Pulsar válasza szpac86 (#11391) üzenetére


Pulsar
veterán

a paypal-on lévő megadott címre küldi.
ha nincs meghatározva hogy vásárlás után egyeztettek, pl színt vagy ilyesmi, akkor nem kell vele semmit sem beszélned :)
de ha mégis, és megírod mi a probléma szerintem vagyunk itt páran akik segítünk a fordításban is ;)

(#11394) szpac86 válasza Pulsar (#11393) üzenetére


szpac86
csendes tag

okay. köszi
Akkor rányomok a Buy it Now -ra

(#11395) Avicularia


Avicularia
veterán

Az mitől lehet,hogy rendeltem valamit,és ma néztem az eladót és megváltozott a neve,illetve privát lett a feedbackje?
Gondolom ez nem jelent jót.

(#11396) GeryPc


GeryPc
senior tag

Egy oylan kérdésem lenne hogy,a vám bentartott egy elektronikai cuccot amit rendeltem, kb 20E ft értékű volt a rendelés,annyit kértek hogy küldjem be a paypalos fizetési bizonylatot róla (ami után tudják vonni az áfát),a kérdés az az hogy lehet ezzel trükközni hogy egy másik kisebb értékű cuccnak a számláját küldöm be nekik? vagy nem javasolt ezzel trükközni?

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#11397) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Első vásárlásom lenne az EBay-en, de máris megfeneklett.
Van egy accountom, hozzácsatolva a PayPal accountommal, amihez pedig van már csatolt bankkártyám. Fizettem is már korábban PayPal-al máshol. Az eladó PayPal fizetést kért EBay-en.
Mikor odaérek, hogy fizessek, akkor beírom a PayPal jelszavam, és ezt kapom vissza tegnap ótá bármikor:

The seller cannot receive payments through PayPal at this time.

*Please contact the seller for other payment options.

Egyrészt szeretném minél hamarabb megkapni, amit megnyertem az árverésen, másrészt lassan már addig húzódik ez, hogy félek elkönyvelik, hogy nem akarok fizetni, vagy hasonló...

Tipp?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#11398) dudikpal válasza GeryPc (#11396) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nem javasolt.

(#11399) dudikpal válasza janos666 (#11397) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ott van a végén h kontaktolj a sellerrel hogy tudod kifizetni. Megtetted már?

(#11400) janos666 válasza dudikpal (#11399) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szóltam neki a hibáról, még nem írt vissza. Az ebay fórumon is feltettem a kérdést, még nem mondott rá senki okosat, hogy "neked is volt már ilyen", stb...

Az lehet gond, hogy nincs ellenőriztetve a kártyám PayPal-on? Korábban még csak kisebb tételekben vásároltam, ez most 330$ lenne.
Egyszer akartam, de nem találtam a kódot a számlakivonaton, betelefonáltam, de ki akartak faggatni még arról is, hogy hívták a szülésznőt, aki mellett a világra jöttem, csak nem voltak kéznél az irataim.
Most újrakezdtem a hitelesítést, felhívtam a bankot, és 5 percig bóklásztam a menüben, mire végre elő emberrel beszélhettem. Ő kapcsolta volna nekem a kollégáját, de 15 percnyi keringő-hallgatás után megint lebasztam a telefont.
Azért őrület ez az ügyintézgetés. Főleg, ha nem személyesen (de néha még akkor is).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.