Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) Osynho válasza Technoman (#19850) üzenetére


Osynho
addikt

Elindítom a filmet/sorozatot, megnyomom a felirat gombot, letölti magától. Eszembe nem jutna ehhez pc-vel töltögetni, hálózaton másolgatni. :)

(#19852) Technoman válasza Osynho (#19851) üzenetére


Technoman
őstag

OK. srácok, minden bizonnyal dinoszaurusz gondolkodásom van, de minden bizonnyal més felhasználási szokásaitokon meg én röhögök, mert van sokkal egyszerűbb megoldás is.
+ szeretek a feliratok.infon körülnézni, mert hátha látok olyan sort, amit eddig még nem fordítottak le.

(#19853) syler123 válasza Osynho (#19851) üzenetére


syler123
veterán

Mondjuk pl jobb minőségű feliratot tölt le pl a feliratok.info-ról, mint amit a kodi letölt. Nincs tele félre fordítással stb.

(#19854) junkpod válasza Technoman (#19850) üzenetére


junkpod
nagyúr

És mit teszel, ha az így leszedett feliratról lejátszás közben kiderül, hogy nem illeszkedik, mert egy másik rilízhez lett időzítve? Leállítod a filmet, bekapcsolod a laptopot, megkeresel egy másikat, rátöltöd, újra indítod, listából kiválasztod az új feliratot? Jajj ez sem jó? És ha a közepén derül ki, hogy ez egy rendezői vágáshoz való?... ááá én ezt nem tudnám csinálni:)
Erre való az addon, feliratbetöltése egy gomb, megkeresi, elsőt automatikusan kiválasztja, betölti és megy tovább a lejátszás:) ha rossz akkor még egy gombnyomás, de még a filmen belül.

Box's don't touch!

(#19855) envagyok válasza junkpod (#19854) üzenetére


envagyok
veterán

De a feliratot simán el is lehet csúsztatni, ha nincs jól időzítve.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#19856) woodworm válasza junkpod (#19854) üzenetére


woodworm
veterán

Aki nem tudja elolvasni egy feliratnál, hogy mihez való, annak minek felirat? :DDD

(#19857) mrrr74 válasza e90lci (#19542) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Szia,

tegnap felkerült a LE 8.01, 1 óra add-on migráció után kikapcsoltam.
Szerencsére SMB-n elértem és töröltem az addons könyvtárat, így bootolt.
Ma este megpróbálom egyenként visszamásolni a könyvtárakat, hogy kiderüljön melyiket nem szereti, nekem a logból nem tiszta. Valószínű egyébként, hogy volt ott még valami fájl amit kiszedtem, mert a filmeket sem látja.

Viszont nem megy a táv, írtad, hogy megoldottad. Meg tudnád osztani mit kellene tennem? Minta egyszer olvastam volna, hogy módosítani kell talán egy config fájlt, de nem találom a hozzászólást. Yatse megy.

Köszi

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#19858) Technoman válasza junkpod (#19854) üzenetére


Technoman
őstag

Azt hiszem, a fenti két kollégától -envagyok/woodworm- , már meg is kaptad a választ.

[ Szerkesztve ]

(#19859) Pelican válasza envagyok (#19855) üzenetére


Pelican
őstag

Van amikor el lehet, de van amikor nem konstans a különbség és olyankor folyamatosan állítgatni kell a csúsztatás mértékét...

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#19860) snpetit válasza blakey (#19844) üzenetére


snpetit
aktív tag

17.3-ban lesz javítva (vagy 17.2.1 lesz a neve) még nincs.

(#19861) Pelican válasza snpetit (#19860) üzenetére


Pelican
őstag

Ha erre a "felirat veszély" dologra gondolsz:
"The threat using LE is very low. The patch is included in 8.0.1l (and of course 8.0.1l-mm) build."

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#19862) junkpod válasza envagyok (#19855) üzenetére


junkpod
nagyúr

És woodworm.
Hát én már többször is belefutottam, hogy egy rossz időzítés folyamatosan csúszott egyre többet, azt nem lehet kompenzálni.

Box's don't touch!

(#19863) Klown válasza mrrr74 (#19857) üzenetére


Klown
aktív tag

Szia!

Az összefoglalóban leírt megoldás nem működik? Tehát, hogy android alól kimásolod és L.E. alá beteszed? Nekem ezzel működik frankón a távirányító.

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#19864) synar válasza MCs88 (#19846) üzenetére


synar
őstag

Ide is beírom, ha valakit érdekel:
Banggood -20% TV box-okra, kód: TBC1705
[link]

[ Szerkesztve ]

(#19865) kmarci25 válasza junkpod (#19862) üzenetére


kmarci25
veterán

Saját megfigyelés alapján ez két dologtól lehet:
- más fps változathoz készült a felirat, tehát a felirat 30 fps-es, a film pedig 23,xxx.
- a sorozatepizódoknál a "reklám" vágásoknál (amikor hosszabb ideig fekete a képernyő) eltérő hosszúságúra hagyják a reklám előtt-után részt.

Az első eset a nagyobb szívás, mert ilyenkor hiába állítasz be csúsztatást, pár perc után ismét elcsúszik, szerencse, hogy ilyen problémával több éve találkoztam utoljára. Szerintem a Te esetedben ezzel találkoztál. Egyébként subtitle workshoppal 2 kattintás átállítani. ;)

A második annyira nem gáz, csak idegesítő, amikor a reklámhellyel teletűzdelt epizódok (kb. 10 percenként) feliratát folyamatosan állítgatod.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19866) woodworm válasza junkpod (#19862) üzenetére


woodworm
veterán

Ha a feliratok.info felől közelíted meg a letöltést, akkor ott van melyik felirat, melyik release-hez tartozik. Nem nagyon tapasztaltam még, hogy csúszna a feltüntetettekkel. Esetleg téves feltöltéssel, de azokat javítják.
Ha a két release felirata azért csúszik, mert eltérő az eleje (stáblista, plusz reklám stb.), akkor a +/- csúsztatással korrigálható. Ha az fps miatt csúszik, akkor folyamatosan növekszik, vagy csökken. Ezen a subtitle workshopban lehet segíteni az fps állításával.

(#19867) mrrr74 válasza Klown (#19863) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Sajnos már nincs androidom, mert valószínűleg anno felülírtam telepítéskor.
Szerk: most már tudom hol olvastam róla :)
Openelec alatt működött, lehet pár config fájlt is töröltem éjjel.
Esetleg tudnál küldeni egyet valamikor? Köszönöm

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#19868) Indiant


Indiant
addikt

Véleményetek szerint érdemes cserélni egy Beelink M18-at, HDR miatt? A tv tudja...

(#19869) Osynho válasza syler123 (#19853) üzenetére


Osynho
addikt

Letöltök egy másikat, újabb 2 kattintással. Az esetek többségében elég gyakori "rilízeket" szoktam tölteni, így a feliratok 99%-ban passzolnak.

(#19870) blakey válasza Indiant (#19868) üzenetére


blakey
titán

Ezt neked kéne eldöntened, véleményem szerint a HDR nem akkora szám, hogy hanyat-homlok mindent lecseréljek, ráér akkor amikor már elkerülhetetlen, hogy minden eszköz tudja a HDR-t. Egy minőségi anyaggal most is szép képet kapsz. De ahogy az elején írtam, neked kéne eldöntened, azaz nézegesd a tv lejátszójával HDR-ben majd ugyanazt az anyagot (természetesen nem HDR-ben készített váltzatát) a lejátszón és látni fogod, hogy számodra megéri-e vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19871) RedCat válasza blakey (#19870) üzenetére


RedCat
senior tag

Ne haragudj, de többször olvastam már tőled, hogy a HDR nem nagy szám. Hát nagyot tévedsz! Ég és föld a HDR és a sima film látványvilága. A színek szinte megszólalnak! Nem tudom, mennyire volt lehetőséged tesztelni a HDR anyagokat, de nekem ilyen tévém van és döbbentő a különbség!

Indiant: Szedj le egy HDR-es filmet és nézd meg a tévéd belső lejátszójával (ha tudja onnan is a HDR-t, néhány tévé csak külső forrásból tudja), utána döntsd el te magad. Szerintem érdemes cserélni. De hogy mire? Ezen agyalok én is...

[ Szerkesztve ]

(#19872) Indiant válasza blakey (#19870) üzenetére


Indiant
addikt

Köszi. Persze eldönteni én fogom, de a véleményeteket azért megkérdezem.

(#19873) TCr válasza RedCat (#19871) üzenetére


TCr
veterán

Milyen tévéd van?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#19874) synar válasza RedCat (#19871) üzenetére


synar
őstag

Ez csak speciális megjelenítőn működik, HDR-es lejátszóval és tartalommal normál tévén és projektoron látszik különbség?

(#19875) blakey válasza RedCat (#19871) üzenetére


blakey
titán

Egy dolgot vegyél figyelembe, BT2020 és BT709, namársmost ilyen anyagokkal teszteld, hasonlítsd össze és nem a BT2020-ast HDR nélkül. Hidd el, a jól elkészített anyagban nincs akkora különbség, hogy megérje a HDR. Tesztelted normális anyaggal és nem reklámfilmekkel? Tehát egy olyan filmet szerezz be BT2020-szal és BT709-cel is és akkor látni fogod. Lehetőleg gyárit és ne utólag összetákolt vagy a HDR előnyeit bemutató anyagot tesztelj. Nem esik le az állam a HDR-től, viszont a jóminőségű felvételtől igen.
Láttam HDR-t projektoron, normális HDR anyaggal valamint ugyanazt "sima" anyaggal és nem volt megdöbbentő a látvány, Oppo 4K-s lejátszóval nem médialejáztszóval és nem virágbolti anyagokkal.
Amúgy megint hozzáteszem mielőtt sértődés lenne, nekem egyáltalán nem éri meg még HDR megjelenítőn sem, hogy HDR-es anyagokat nézzek, egy jól kalibrált kijelzőn valamint minőségi anyagokkal a látvány magáért beszél.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19876) Klown válasza mrrr74 (#19867) üzenetére


Klown
aktív tag

Beelink Mini MX-em van. Ha az a verzió jó, akkor elküldöm. (PÜ-ben írd meg, hogy hová.)

Üdv: Klown

<< Jégvirágos ablakot láttam már, de fagyott pingvint még soha! >>

(#19877) RedCat válasza synar (#19874) üzenetére


RedCat
senior tag

A hdr-es tartalom csak hdr képes tévén mutat pozitív különbséget. Ha egy bt2020 kódolású filmet nézel nem hdr-es lejátszóval/nem hdr-es tévén akkor a színek fakóbbak, szürkék lesznek. Természetesen a lejátszók ezt mindenképpen megpróbálják konvertálni, ilyen vagy olyan eredménnyel.

Néhány tapasztalat: dr strange, sw rouge one, planeth earth II, allied. Mind a 4 megvan 1080p "sima" és 4k bt2020 hdr-es változatban is a kíváncsiság miatt.

Egy beelink minimx3-as lejászóm van LE-vel. Ez nem hdr képes. A 1080p anyagok szépek, de tényleg. A 4k bt2020 fakó és színtelen vele.
De a tv saját lejátszójával döbbenetes és pazar a képi és színvilág. Ezt látni kell, így nem igazán lehet elmondani.
baandii-nak van még hdr-es tévéje, vele beszélgettünk erről pár napja. ő is le van döbbevbe a különbségen, de majd ha olvassa, akkor gondolom maga is megerősíti ezt. Ő épp ezért rendelt is egy 905x-et a 905 helyett/mellé, talán holnap fog neki megérkezni. Kíváncsi leszek a tapasztalataira.

(#19878) Pelican válasza Indiant (#19868) üzenetére


Pelican
őstag

Egy lejátszó ára a töredéke a tévé árának. Persze hogy cseréld. :)

(Nem értem a dillemmát már eleve: veszel egy másik lejátszót, teszteled aztán vagy a régit vagy az újat eladod.)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#19879) TCr válasza Pelican (#19878) üzenetére


TCr
veterán

Így indultam neki én is, aztán végül megmaradt a régi is. :)
Hétvégén elő is veszem A/B teszt céljából.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#19880) Pelican válasza TCr (#19879) üzenetére


Pelican
őstag

De gondolom nem döntött anyagi romlásba... :)
Amúgy nekem is két box van egymás mellett (S905X, S912).

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#19881) TCr válasza Pelican (#19880) üzenetére


TCr
veterán

Dehogy. :)
A210 mellé vettem egy S905-öt (MiniMXIII, 15-ért), most újra előszedem majd a Popcorn-t.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#19882) MCs88 válasza syler123 (#19849) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ami a poén, hogy a box-on teljesen kikapcsolt CEC esetén is előáll a gond. HDMIn alapból küldhet valamit a box, ami megzavarja az erősítőt :(

(#19883) blakey válasza RedCat (#19877) üzenetére


blakey
titán

Vegyünk egy filmet, ebből van egy BT2020-as és egy BT709-es, nem lesz olyan nagy a különbség. Ahogy írtam, ne BT2020-as filmet nézz meg olyan készüléken ami nem képes rá, mindegy, hogy a lejátszó vagy bármi más konvertál jobbra-balra. Nincs akkora különbség, én 1 filmet néztem meg UHD HDR lemezről HDR képes lejátszóval és megjelenítővel és ugyanazt a filmet megnéztem Blu-ray-ről és nincs akkora különbség a HDR javára. De ettől én nem akarom elvenni a kedvedet, de egy HDR képes TV a fényerővel és a kontraszttal játszik, amikor aktiválódik a HDR felviszi a fényerőt a lehető legnagyobbra amit a panel tud de ettől még számomra nem lesz jobb a kép.

Néhány tapasztalat: dr strange, sw rouge one, planeth earth II, allied. Mind a 4 megvan 1080p "sima" és 4k bt2020 hdr-es változatban is a kíváncsiság miatt.
Ezek nem eredeti anyagok, Blu-ray, UHD Blu-ray a lényeg amit lemezről néznél meg UHD Blu-ray lejátszóval, nemrég lett feltörve az UHD védelem és még nem annyira elterjedt a valós UHD anyag.

Akkor döbbenj ha valódi anyagokat nézel, örülök, hogy neked tetszik, engem nem győzött meg és még 1X leírom, eredeti anyagokról van szó és jelen állás szerint engem nem tudsz meggyőzni, mert nincs akkora különbség ha nálad mégis akkor annak más az oka. TV lejátszójával soha, semmilyen körülmények között nem alkotok véleményt, az minden csak nem minőségi, számomra.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19884) Indiant válasza Pelican (#19880) üzenetére


Indiant
addikt

Igen ,h. látom nem elterjedt a HDR. ..és azzor jön a kérdés,h. S905X vagy S912?

(#19885) kmarci25 válasza Indiant (#19884) üzenetére


kmarci25
veterán

+1 a 905X-re. Ahhoz stabilabb az LE. Ha jól tudom 912-höz még csak béta verzió van.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19886) blakey válasza Indiant (#19884) üzenetére


blakey
titán

Ha már olyan lejátszót szeretnél ami valóban HDR képes akkor nem biztos, hogy az amlogic LE vonalat kéne járnod. sokkal inkább olyan lejátszót kéne választanod ami "oda is teszi magát ezen a téren" a helyedben megtartanám a jelenlegi boxot és vennék egy normális UHD Blu-ray lejátszót. Persze próbának egy S905X lejátszó is jó lehet.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#19887) julius666 válasza Indiant (#19868) üzenetére


julius666
addikt

Ha már véleményt kértél:
Mivel értelmes anyag nem nagyon van még rá, ezért szerintem baromira ráérsz még. Azért a 10 percnyi demó videós nyálcsorgatós élményért nem érdemes beruházni rá.

Majd ha 1, max 2 év múlva, amikor már rendesen lesz rá tartalom, akkor esetleg. Addigra a lejátszó ketyerék is kinövik a gyermekbetegségeiket, lesz rendes ajánlás, nem csak "works4me, ymmv".

(#19888) dan1


dan1
tag

Sziasztok!
Ez a Coowell V5 megér ennyit(20 usd)? - kupon 20%

synar
(senior tag)

Talán ide is befér:
Banggood -20% TV box-okra, kód: TBC1705
[link]

(#19889) dugesz77 válasza blakey (#19883) üzenetére


dugesz77
őstag

Pont ezt csinálja a Pana tvm is . Szépen kiírja,hogy HDR és belépve a beállításokhoz csak annyit látok , hogy a fényerőt 25%-al a beállítotthoz képest a kontrasztot 100%-ra feltolja. Szinte ugyanezt a képi világot előlehet hozni sima nem HDR anyagból is ha átállítom manuálisan ezekre az értékekre. Jó biztos nagyobb lehet a különbség normál és HDR között egy 1000 nit-et tudó tv-nél mint az én buta HDR-em nél.

(#19890) junkpod válasza kmarci25 (#19865) üzenetére


junkpod
nagyúr

és woodworm: tudom mitől csúszik, köszi:)
De nekem nincs otthon PC már 10 éve, van ugyan egy laptop, de filmekkel kapcsolatban nem akarom elővenni nyitogatni, jó ha havonta egyszer felnyitom.
Ha nem megyek fel warez weboldalakra akkor a virusokat is konyebben elkerülhetem, tehát bőven elég nekem a KODI+NAS+mobilAPP, így ha leülök filmet nézni akkor csak távirányítot veszek a kezembe, egy kis tallózás a médiatárban, mihez van kedvem/mire van időm és play...
De ha máshogy szeretitek akkor hajrá:)

Box's don't touch!

(#19891) junkpod válasza Indiant (#19868) üzenetére


junkpod
nagyúr

A kérdést lehet úgy kellene feltenned, hogy mekkora a TV-d fényereje (x cd/m2) és milyen sötét a feketéje (mekkora kontrasztja van), ha ezek elég magasak (fényerő 1000cd/m2 felé, feketeszint OLED) akkor érdemes lehet.
Ha a fentieket nem tudja (szerintem) akkor a TV-nek csak az elektronikája ismeri és megjeleníti a HDR-t de nem lesz tőle jobb a kép.

(#19871) RedCat
Ő, izé... ha ugyanazt a HDR forrást játszod le HDR és nem HDR tv-n akkor lehet különbség, mert a HDR tartalom a megjelenítő képességihez igazítja a lejátszó: vágja vagy mappolj, egyik a magas fényerőkben veszi el az árnyalatokat, másik pedig kontraszt-kompresszió, de legalább szépek maradnak az átmenetek. Erősebb színek csak a "világító" színeknél jönnek ki szerintem, tehát egy piros ruha nem lesz szebb piros, de egy piros neonfény szebb piros lesz.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#19892) Technoman válasza junkpod (#19890) üzenetére


Technoman
őstag

Látod, az írásodból is kiviláglik, hogy mindenki "másképpen szereti".
Nekem az a furcsa, hogy te havi 1x ha felcsapod a lapitopid tetejét :Y Nálam ez már a hazaérkezésem utáni első cselekedetem (bocs a második, mert a bejárati ajtót, azért még becsukom előtte:)
Ha most eltekintünk ettől a "közvetlen letöltéses" parától (ami szerintem is túl van lihegve) és ezt őslelet módon, PC-vel töltöm le, akkor se valószínű, hogy pld a feliratok.info-n valami vírust szedek le. Warezt meg már évek óta nem használok, mióta "klubtagságim" van a magos, meg az aszfaltosra, nem beszélve a főbb ingyenes nemzetközi torrent oldalakról.
De ahogy te is írtad: mindenki másképpen szereti.

[ Szerkesztve ]

(#19893) kmarci25 válasza junkpod (#19890) üzenetére


kmarci25
veterán

Hú, de félreértettél. Whatever, nevermind. :DDD

Technoman: Warezt meg már évek óta nem használok, mióta "klubtagságim" van a magos, meg az aszfaltosra, nem beszélve a főbb ingyenes nemzetközi torrent oldalakról.
Ezek szerint mások a fogalmainak a warez definíciójáról. A torrent, függetlenül attól, hogy zárt vagy nyitott a warez melegágya tulajdonképpen. :K

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#19894) Technoman válasza kmarci25 (#19893) üzenetére


Technoman
őstag

Én még anno úgy tanultam, hogy a warez a fizetős, ftp-zős megoldás.

Aztán lehet, hogy azóta ez a fogalom is átlényegült és én elfelejtettem felszállni a "robogó vonatra"

(#19895) lacko6 válasza dan1 (#19888) üzenetére


lacko6
senior tag

4700

(#19896) Technoman


Technoman
őstag

TOTAL OFF TOPIC!!!!!!
...csak gondoltam, megosztom veletek, mert nagyon jót röhögtem az egészen :C

Ma 40éve mutatták be a Star Wars (ha még valaki nem tudná) Ebből az alakomból, egy oldal összeszedte, hogy a '70-es évektől milyen csoda jó SW cuccokat kínáltak szerte a világon.
Személyes kedvenceim a SW repülőgépes hányózsák és a Lucasos Pana reklámok:)

(#19897) TCr válasza Technoman (#19896) üzenetére


TCr
veterán

Azért az a kerti kuckó elég zsivány! :D

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#19898) junkpod válasza kmarci25 (#19893) üzenetére


junkpod
nagyúr

Sőt, maga a warez sátán!
:D

Box's don't touch!

(#19899) pkollar válasza dan1 (#19888) üzenetére


pkollar
tag

Én is gondolkodtam ilyenben, rátolni egy LE-t és viheti az ember bárhova.
Egy dolog kevés szerintem benne, hogy csak 2.4 -es a wifi. Videózáshoz azért jobb lenne az 5G-s.

(#19900) RedCat


RedCat
senior tag

Nem vitatkozom tovább a hdr-ről, utoljára itt van 2 kép. Az egyik 4k bt2020, a másik sima, 1080p. Mindkét film a tv belső lejátszójával van lejátszva, ugyanazokkal a beállításokkal. Lehet csak a tv trükközik a beállításokkal, lehet csak kamu az egész, de nekem a hdr-es kép sokkal szebb:

4k HDR

1080P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.