Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) cof válasza dynax (#70000) üzenetére


cof
veterán

Bekapcsolni csak a gyári távval lehet mindig, mert az rendszerszinten van kódolva.

Persze tanítható távval is, ha megtanítottuk vele a kódot.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70002) dynax válasza cof (#70001) üzenetére


dynax
tag

és ha meghalt a gyári távirányító hogyan tanitom meg a kodot ? :)

(#70003) Beni2360 válasza FerNandor (#69990) üzenetére


Beni2360
félisten

Elég egy 16 GB-s UHS-I 10-s kártya.
Segítségnek megy egy videó ahogyan én szoktam csinálni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70004) SunMount3r válasza helianthus (#69993) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A doksija szerint ami a HDMI bemeneten van, azt teszi tovább a HDMI kimenetre is.-> Hát ez technikailag nem valami egzakt információ. Azokat kell mind tudnia továbbengedni, amiket írtam, a manual-ban biztos ott van valahol. Mert ha mégsem tudná, akkor nagyon nem mind1 milyen Splitter-t veszel hozzá, mert akkor olyan kell, ami az egyik kimenetén csak a hangot küldi tovább. Ha meg tudja mind ezeket, akkor meg furcsa, hogy gondja volt az említett videóval (még akkor is, ha 59.94Hz/fps-es) és lehet csak valami beállítás kavar bele.

MINIX NEO U22-XJ: Elég ígéretesnek tűnik az Android szempontjából is, de pl. sehol sem látom a spec.-ben a HD hangokat, de még a DTS-t sem. ??? Itt biztos várható hamarosan egy (többé-kevésbé) részletesebb review róla.

(#70005) djnice válasza SunMount3r (#70004) üzenetére


djnice
veterán

Még mindig nem értem miért számít android alatt a lejátszás minősége, ha dual boot-ban ott lehet a CoreELEC.

(#70006) FerNandor válasza Beni2360 (#70003) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszönöm. Amint megjön, próbálkozom.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70007) SunMount3r válasza djnice (#70005) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát pl. csak azért is, mert miért ne?! Én meg akkor azt nem értem miért lenne baj, ha Android alatt is jó lenne a "lejátszás minősége", nemcsak CE alatt.?! Amúgy meg ott a DV ficsőr is, amire Android alatt sokkal hamarabb látnék esélyt, hogy akár lokál videókhoz is működni fog (valamilyen szinten, lásd Shield és Fire TV) valami megoldással, mint CE-n.

(#70008) djnice válasza SunMount3r (#70007) üzenetére


djnice
veterán

Hamarosan lesz teszt a Minixről és a CE fejlesztőivel is együtt fogok működni DV ügyben.

(#70009) SunMount3r válasza djnice (#70008) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Oké, várós...

(#70010) cof válasza dynax (#70002) üzenetére


cof
veterán

Akkor sehogy. Úgy emlékszem, hogy még a rendszerből sem lehet semmilyen módszerrel sem kiolvasni az IR kódot, ami alapján fel lehetne programozni egy tanítható távra.

Nem tudom milyen box ez, de az én régi boxomhoz 500 Ft-ért vettem tartalék távirányítót még annak idején ebay-en, aliexpressen is biztos van ha ismert box.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70011) SunMount3r válasza cof (#69994) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát ez elég gáz, ha így van. És semmi új beállítás, opció, menü változtatás sem került bele a második 9.2.2-be, amivel meg lehetne különböztetni őket? Mert akkor muszáj lesz biztosra menni és manuál lefrissíteni az újabbra. Az összefoglalóban írt módon ez gondlom menni fog? És közvetlen a Box-ra dugott pl. Pendrive-ról nem lehet ezt megcsinálni, muszáj hálózaton keresztül?

(#70012) cof válasza SunMount3r (#70011) üzenetére


cof
veterán

Elég vicces igen, mint egy kezdő programozók... akár lehetett volna 9.2.2.1 valaki írta itt is.

Most kettő 9.2.2 kering a neten, mert ami egyszer felkerült az ott is marad.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70013) ztsoft válasza cof (#70012) üzenetére


ztsoft
őstag

Én is kerestem, hogy melyik verzió van a kártyán, de csak a GitHub-on lévő kiadási dátum a támpont (az új verzió: 2020. ápr. 13. 18:02 CEST). Mivel én a tesztelésről 13.-án 5 óra előtt írtam ( [link] ), így feltételeztem, hogy a hibás verzió van rajta (semmi nem változott nálam, minden ugyan úgy működik, mint ahogy a tesztben írtam).

De arra is kíváncsi voltam, hogy lesz-e valamilyen látható különbség a két verzió között. Hát nem találtam.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70014) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

No akkor tovább kérdeznék a hang kapcsán: Csak a TV-re megy közvetlen és az érdekelne, hogyan lehet a beszédhangokat érthetőbbé, az effekteket/zenét meg kevésbé süvítőbbé tenni. Amiket itt találtam eddig: "Előerősítés" 30db-re és egy másik: "Lekeverés: Center keverési szint" 30db-re. De ellentmondásosak amiket írtatok, van akinek ez jött be, van akinek az. Szóval van valami tuti, amit ajánlhatok a rokonomnak, vagy ezt csak személyes próbálgatás során lehet eldönteni?

(#70015) csubyy válasza SunMount3r (#70014) üzenetére


csubyy
tag

A mérvadó az, amit ő hallani szeretne. :-)

(#70016) rsf


rsf
senior tag

Kikapcsolt HDMI CEC melett (GT-King CE9.2.2) a box elindul, ha a TV-n bemeneti forrást váltok. Ez hogy lehet??
Tudtok rá vmi megoldás?
Köszi.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#70017) blakey válasza rsf (#70016) üzenetére


blakey
titán

Összeakad a TV OK gombjával (LG esetében), vagy valami hasonló. Nem tudod kiköszöbölni csak ha másik eszközt veszel, ahol szintén előfordulhat hasonló eset vagy távvezérelhető konnektort használsz és ha kikapcsolod a boxot akkor a konnektort is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70018) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

CE-s boxomra sikeresen feltettem a RTL Most addon-t + a szükséges inputsream addon-t.
Minden frankón megy, viszont kaptam a TV szolgáltatómtól egy aktiváló kodot, melyek aktiváltam is sikeresen, és plusz tartalmak és premier elötti vetítések, élő adások is elérhetőek.
Aktiválást rtlmost oldalon a profilban megtettem, viszont CE-n belül kell bármit tennem?
Annyi furcsaság van eddig hogy az eddigi olyan sorozat mely pirosan jelezte hogy nem lehet megtekinti , maradt piros, viszont engedte megnyitni.
Kell valamit újra beállítanom frissítenem?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#70019) blakey válasza stigma (#70018) üzenetére


blakey
titán

Semmit nem kell csinálni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70020) mikrofon válasza mikrofon (#69999) üzenetére


mikrofon
addikt

Jól gondolom, hogy azért nem kaptam semmilyen választ, mert akkor ez nem is fog működni CE alatt?

(#70021) Pelican válasza mikrofon (#70020) üzenetére


Pelican
őstag

Mivel semmi konkrétum nem derült ki, így nehéz bármit is mondani.
Gondolom, nem arra vagy kíváncsi, hogy pl. nekem megy.
A CE fórumon nyiss egy hibajelentő topikot, tölts fel egy logot, legjobb, ha van UART logod is.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#70022) eastsider válasza mikrofon (#70020) üzenetére


eastsider
nagyúr

vagy másnak nincs ilyen gondja.
tv-d jól van beállítva?

(#70023) blakey válasza mikrofon (#70020) üzenetére


blakey
titán

CE alatt megy a CEC, mélyebben és pontosabban kell fogalmaznod verzióval megspékelve illetve azzal, hogy milyen boxon és milyen telepítés mellett (SD vagy eMMC) valamint milyen TV-vel. Olyan kérdésre vársz választ amire folyamatos kérdésekkel kell kihúzni, hogy mit is akarsz. Egyébként az egyszerű válasz a kérdésedre, megy a CEC CE alatt. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70024) ztsoft válasza stigma (#70018) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Ha az RTL Most addon-ban a bejelentkezési adatokat megadtad a beállításokban (e-mail cím, jelszó), akkor mást nem kell.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#70025) divan válasza korcsi (#69889) üzenetére


divan
senior tag

Meglett a bűnös. Otthon a NAS tárolja a mysql adatbázist, amihez meg van csinálva a advancedsettings.xml. Ha az benne van, akkor nem indul ezen a gépen nálam a Kodi. Korábbi nightlyval nem volt gondja, S905x-es gépen sem, elindultak, csak nem lehetett beolvasni semmit, ami helyi adat volt, azt blokkolta. Ennél meg az elindulást is. :R

(#70026) stigma válasza ztsoft (#70024) üzenetére


stigma
addikt

Hi, igen ahogy mondod.
Csak azt hittem az eddigiektől függetlenül amit az alap regisztráció pirosan mutat ezzel az aktiváló kóddal eltűnik, de lényeg, hogy használható és megy tökéletesen. :R

Köszi szépen.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#70027) korcsi válasza divan (#70025) üzenetére


korcsi
veterán

Régen adatbázis nélkül elindult, csak lassabban.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#70028) rsf válasza blakey (#70017) üzenetére


rsf
senior tag

A TV Philips és ha kikapcsolom a TV-n az Easylinket vagy hogy is hivják akkor minden ok.
De nem szeretném így hagyni, mert a beltérivel nagyon jól működik a CEC.
A távon nem elérhető gombok feljönnek egy menüben és onnan tudok indítani mindent.
Hát ja az enigma2 kicsit jobban össze van rakva mint ez a CoreElec.
Enigma2 alatt Pl: A flashből 4féle rendszer indítható + 1 SD-ről is .
(7-8 féle rendszer létezik párhuzamosan 2,3 naponta frissítések) ..

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#70029) pixta78


pixta78
senior tag

PC-ről TC-ben elérem a boxot, másolni tudok rá. Viszont a boxról SMB megosztásnál elfelejtettem a jelszót. Hogyan tudom kideríteni , vagy átírni a win10(SMB) jelszót?
:R

Hegyet alulról, templomot kívülről, kocsmát belülről!

(#70030) letoltobeze válasza DroiDMester (#62866) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Üdv Mester!

Csak annyit akartam mondani, hogy ma megjött az USB A-A kábel, és sikerült az általad ismertetett módon megoldani az ethernet-problémát. Egy egész éjszakám ráment a kísérletezésre, mielőtt megtaláltam ezt a Fórum-bejegyzésedet. (Legközelebb mindent itt nézek meg először.)
Amúgy is nagyon sokat tanultam innen. Ezer köszönet Neked is és mindenkinek, aki tudását itt megosztja!
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#70031) Zamma


Zamma
őstag

Sziasztok!
Mindent IS elolvasva és visszaolvasva sincs egyértelmű ajánlás arra a mit keresek... :F
Végső elkeseredésemben ide is beteszem a kérésem, hátha valaki megszán...
Adott egy 7-8 éves Samsung F6100-es nem smart hubos, nem smartos, nem pvr-es 32 hüvelykes tv és szeretnék egy 1 terrás hordozható vigyót venni amit biztosan felismer (exFatot támogat a tv a leírása alapján). Eddig 500 gigás vinyókat símán vitt ntfs-re formázva (portable samsung, és hitachi egy külső rack-ben)... Légyszíves segítsetek! Eddig a Samsung tv fórumban összesen azt a választ kaptam hogy "WD-vel vagy Toshibával mellé nem lőhetsz :)" Nekem ha jól tudom 0,5 amperes (1 tányéros) vinyó kell, ami 5400-es fordulaton forog max. Tudtok konkrét típust ajánlani? Köszönöm! :R

(#70032) DroiDMester válasza letoltobeze (#70030) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Pedig erről a problémáról már írtam itt legalább 4X(de lehet többször is)........... :K És CE fórumba is beírtam már legalább 2X, bár ott elég nehéz bármit is megtalálni a keresővel se mindég hozza be!

A lényeg hogy sikerült és minden OK

(#70033) cof válasza kovakovi77 (#69946) üzenetére


cof
veterán

Még sajnos én sem találtam meg Csicsóka leírását.

Viszont UART-al bűvészkedek, bár lehet, hogy teljesen rossz vonalon vagyok. Arra már rájöttem, hogy nincs rajta partíció, egy sem, mert az mmc part nem ad vissza semmit.

gxb_p200_v1#mmc part
gxb_p200_v1#

Tönkre sem ment szerintem fizikailag mert látszik. Bár azt nem értem, hogy miért Capacity: 7.2 GiB. Talán 2 db 8 GB-s chip.

gxb_p200_v1#mmc dev 1
emmc/sd response timeout, cmd8, status=0x3ff2800
emmc/sd response timeout, cmd55, status=0x3ff2800
[mmc_init] mmc init success
mmc read lba=0x14000, blocks=0x400
Amlogic multi-dtb tool
Cannot find legal dtb!
start dts,buffer=0000000073ed0420,dt_addr=0000000073ed0420
get_partition_from_dts: FDT_ERR_BADMAGIC
!!!!get dts FAILED
mmc get partition error!
switch to partitions #0, OK
mmc1(part 0) is current device
gxb_p200_v1#mmcinfo
Device: SDIO Port C
Manufacturer ID: 65
OEM: 646f
Name: M MOR
Tran Speed: 25000000
Rd Block Len: 512
MMC version 4.41
High Capacity: Yes
Capacity: 7.2 GiB
Bus Width: 8-bit

Néztem még egy Linux dokumentációt amiben találtam egy u-boot visszaírásra való utalást. [link]

Replace original uboot with the new one under uboot prompt:
# mmcinfo
# fatload mmc 0 ${loadaddr} u-boot.bin
# store rom_write ${loadaddr} 0 120000
# fatload mmc 0 ${loadaddr} gxl_p212_2g.dtb // This step writes a valid dtb first
# store dtb write ${loadaddr}
# reset

Sajnos ez is hibára fut az írásnál. Gondolom a partíciók hiánya miatt.

gxb_p200_v1#mmcinfo
Device: SDIO Port C
Manufacturer ID: 65
OEM: 646f
Name: M MOR
Tran Speed: 25000000
Rd Block Len: 512
MMC version 4.41
High Capacity: Yes
Capacity: 7.2 GiB
Bus Width: 8-bit
gxb_p200_v1#fatload mmc 0 ${loadaddr} u-boot.bin
reading u-boot.bin
868352 bytes read in 43 ms (19.3 MiB/s)
gxb_p200_v1#store rom_write ${loadaddr} 0 112500
Cannot find dev.
amlmmc cmd <NULL> failed

store - STORE sub-system

Usage:
store store init flag
store read name addr off|partition size
read 'size' bytes starting at offset 'off'
to/from memory address 'addr', skipping bad blocks.
store write name addr off|partition size
write 'size' bytes starting at offset 'off'
to/from memory address 'addr', skipping bad blocks.
store rom_write add off size.
write uboot to the boot device
store erase boot/data:
erase the area which is uboot or data
store erase dtb
store erase key
store rom_protect on/off
store scrub off|partition size
scrub the area from offset and size
store dtb iread/read/write addr <size>
read/write dtb, size is optional
store key read/write addr <size>
read/write key, size is optional

gxb_p200_v1#

Most valami olyan script vagy parancs után kutatok amivel létre tudnám hozni a partíciókat.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70034) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

Milyen CE kompetibilis lejátszót ajánl most a közösség?
Eddig az X96 air és a X99 Max + nézegettem.
Családtagnak lesz gigabites nettel.

Köszönöm a segítségeteket.

Jani

(#70035) ORCA58


ORCA58
addikt

Ezek amini tapipados billentyűkben van magyar karakteres? Ha nincs akkor hogy működik rajta a magyar karakter? Mint a telón is hosszú nyomással?
Gondolkodom egy vásárlásán.

(#70036) mikrofon válasza Pelican (#70021) üzenetére


mikrofon
addikt

Igazából nem nagyon van mit írni legalábbis így gondoltam ezért nem írtam részletesebben. Android alatt megy a CEC, tehát a box, a TV és az Összekötés, TV beállítás rendben van. CE alatt meg sem nyikkan. A TV fel sem ismeri olyan mintha nem lenne összekötve CEC kompatibilis eszközzel.
A log-ban sem találtam erre vonatkozó infót. De lehet csak nem vettem észre. Így természetesen lehet hogy még is van használható infó.

Igazából a kérdésem arra vonatkozott első körben hogy kell-e valami extra addon, vagy beállítás. Vagy ha a System -> Input Devices -> Peripherals -> CEC adapter alatt engedélyezve van akkor mennie kellene.

A TV valami nonem akciós "olcsóság"
A box ugoos x2 pro
Összekötés közvetlen HDMI 2.0 minőségi 50cm-es kábellel
Rendszer: a legújabb stabil CE 9.2.2 dualboot eMMC-n

Azt hogy nem megy pedig így értettem, hogy mennie kéne alapból, de ott azért nem megy mert ez túl olcsó tv és az nem támogatott CE alatt... Vagy megint valami box uboot probléma?

Jah és igazából csak az kéne hogy működjön, hogyha bekapcsol a box kapcsoljon be a TV vagy ha kikapcsol a box akkor kapcsoljon ki a tv, tehát hogy ne kelljen a tv távirányítót használni....

[ Szerkesztve ]

(#70037) djnice


djnice
veterán

UHD Bluray menü teszt ng boxokhoz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#70038) letoltobeze válasza DroiDMester (#70032) üzenetére


letoltobeze
aktív tag

Igazad van. És a jövőben a sorrend az lesz, hogy előbb túrom végig a fórumot és csak utána esek neki kísérletezni 😁

(#70039) kovakovi77 válasza Csicsóka (#69927) üzenetére


kovakovi77
tag

S905X3
Ez még nem az a distrib, de kikarcoltam egy sd-kartyara egy Armbian_20.02.0-rc1.037_Aml-s9xxx_buster_current_5.5.0-rc6_desktop_20200205 már letoltott img-t.
Első indítás, csak netet állítottam be:
[link]
Kép yuv vs rgb hibanak tunik, de nem leltem meg a config fileban hol lehetne állítani. (CE-nél tudom)
Hang sincs, még nem olvastam ezeknek utánna.
Ellenben X96AIR P1-en és X96MAX+ -on fut a rendszer wifi is pipa.
youtube 720P-s videot sima chrome-ban is lejátszik szaggatás nélkül.
Mivel ez az első boot és nem is ubi, már így is nagyon durván működik febr. régebbi rendszerrel is.
További teszt délután. Addig is kép hiba, hogy oldható meg? setenv videomode? Hang hiba, nincs eszköz. Régebbinél mintha auto ment volna. Van frissebb arm ubuntuhoz linked?

(#70040) mikrofon válasza DoItYourself (#69886) üzenetére


mikrofon
addikt

Honnan szállítják az Odroid c4-et?
Rendelhető valahol EU-n belülről, hogy ne legyen vám + áfa + kezelési költség?
Azzal együtt már sokk az ára....

(#70041) stigma válasza mikrofon (#70040) üzenetére


stigma
addikt

Hi, innen lehet rendelni, habár az euro árfolyam + táp+ház már elég húzós lesz, mert ~100euro
https://www.odroid.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=1027

Itt sem olcsóbb, esetleg Hollandia:
https://www.antratek.nl/odroid-c4-amlogic-s905x3-sbc-with-4gb-ram

Hardekrnel distriburors: https://www.hardkernel.com/ko/pages/distributors/
Németekről innen lehet többfajta single board-ot venni, igaz ott az új C4 még nincs:
https://www.pollin.de/

Azt ne kérdezd milyen boltok, garik hogy működnek, mert azt passzolom.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#70042) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

X96 Air-t szeretnék rendelni ebayről vagy gearbestről.

Egy kis segítséget szeretnék kérni aki rendelt már milyen szállítási módot adjak meg, hogy vámmentes legyen gearbesten.

Köszönöm.

(#70043) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok.
Megjöttek a boxok végre. Minix neo u9-h [link] ezt mindjárt beüzemelem :C
Az x96max plust mutter vette át, azért egyik nap elmegyek, arra biztos felmegy a CE.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#70044) blakey válasza castiels (#70042) üzenetére


blakey
titán

EU raktár, Lengyelo.-ból jön és 2-3 nap alatt megérkezik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70045) nfsu17 válasza castiels (#70042) üzenetére


nfsu17
veterán

Eu priority line, de inkább geekbuyingról venném. Ott van, hogy DHL hozza egy két napon belül.

(#70046) Csicsóka válasza kovakovi77 (#70039) üzenetére


Csicsóka
őstag

Ilyen csúnya képet nem produkált nálam, amikor x2-n próbáltam (X96Max) erre nem tudom mi lenne a megoldás. Minden a helyén volt, szép sima színhelyes volt az egész. A hangot a /root/g12_sound.sh futtatásával lehet beizzítani. Nekem ment böngészőből az FHD is, igaz izzadt ekkor már a proci rendesen.
Wayland korszerűbb mint az Xorg, azért megy ott a UHD is.
Majd ha lesz affinitásom, meghegesztem a C4 oprendszerét, hogy TV boxon is elinduljon, ne csak SBC-n. Az lesz majd az igazi áttörés ezen a téren szerintem. Itt vannak Oleg cuccai.

[ Szerkesztve ]

(#70047) castiels válasza blakey (#70044) üzenetére


castiels
addikt

Köszönöm, innen megrendelem akkor, vámmentes is lesz?

Regisztráció kell?

Erre akkor mehet majd a CE?

In stock notice-t ír...Akkor nem lehet megrendelni? Csak ha kínára állítom akkor lehet megrendelni...

[ Szerkesztve ]

(#70048) cof válasza castiels (#70047) üzenetére


cof
veterán

Nekem azt írja, hogy nincs raktáron.

Aliexpress? Spanyol raktár még olcsóbb is: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#70049) castiels válasza cof (#70048) üzenetére


castiels
addikt

Nekem is sajnos.

Ha kínára állítod akkor engedi, de nem tudom az jó e vámmentes lesz e meg kérdés mikor érkezne meg..

[ Szerkesztve ]

(#70050) castiels válasza cof (#70048) üzenetére


castiels
addikt

Nem tudom, ha valaki megerősíti még jó is lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.