Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62001) DroiDMester válasza darvinya (#61999) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

itt belinkeltem korábban! és ezt is olvasd el ha jót akarsz magadnak!

(#62002) darvinya válasza DroiDMester (#62001) üzenetére


darvinya
titán

4/64-es V311-esem van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62003) Beni2360 válasza headhunter (#61998) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a linket valami megoldás csak lesz rá. Most várom Alitól 3 mm-s hővezető lapkát amit itt ajánlottak és van egy doboz alkatrészek régi sz.gép-ből videó kártyán levő réz bordák stb. majd mókolok valami hűtést rá.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62004) DroiDMester válasza darvinya (#62002) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

4/32 és 4/64.re ugyan az kell! a 2/16.osra van eltérő mert ott más a Wifi modul és nincs BT és giga lan!

és igen V311R re való de benne is a nevében!

(#62005) darvinya válasza DroiDMester (#62004) üzenetére


darvinya
titán

Ok. Kösz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62006) mexel válasza Smith Ügynök (#61996) üzenetére


mexel
veterán

Szia! Van teljesen új rendszerem ( 2-3 féle is) X96 minire is, usbburningtollal telepíthető, abban már jól működik a Kodi is, nincsenek lejátszási gondjai, megy a tv go is, stb. Plusz fel lehet rá tenni dualban a CE-t.

De ha csak a CE a kérdés és jó a régi droid akkor erre is fel tudod tenni dualban, menni fog. Igaz a frissítés azon az "egyben" rendszeren csak manuálisan-másolgatva megy, a másik módszerrel meg normál módon.

Sajnos nincs időm részletes leírást csinálni ezekről, pedig van már pár jó Droid kész rendszerem, de nem nagyon szokott érdekelni senkit :)

[ Szerkesztve ]

(#62007) mexel válasza tomeck01 (#61985) üzenetére


mexel
veterán

Kb nálam is ez van. Azt hiszem a box amivel szívok ( valami noname nevű) kb azt az alaplapot vagy legalábbis rendszert kapta mint a mecool m8W. Ugyanúgy zöld alaplapos, és a bootloader nem elérhető ( és a system és data sem) Sajnos amikor indítod a CE-t nem tudja módosítani a bootloadert, másodjára olyan mintha nem is reseteltél volna. Minden alkaolmmal csak úgy indul el ha újra dummy.zip vagy resettel indítok ( nálad reset kizárva mert nincs beépítve a gomb)
Szóval ez szivattyúnak tűnik. Főleg a 9.2-es CE mert az le is fagy a logónál ilyenkor. ( a régi legalább továbbmegy )

Nekem elegem is lett ebből a boxból, azt hiszem ez is íves lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#62008) darvinya válasza DroiDMester (#62004) üzenetére


darvinya
titán

Ezt miért kapom?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62009) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Kérdeztem itt egy párat a GT1-mini kapcsán az elmúlt napokban, de senki sem válaszolt, ez nem tudom miért van, ha szándékolt lenne.

Mind1 azért még próbálkozok, mostani kérdésem: A CE telepítése/berakása az SD kártyára ugye nem tehet kárt a rajta lévő Android-ban?

A másik pedig, ahogy látom ezzel az Android FW-el, ami most gyárilag rajta van nem lehet teljesen kikapcsolni a Box, mert nincs Power OFF, a Power gomb is csak Sleep módba küldi el a Box-ot, ami azt jelentené, hogy nem lehetne CE-re átbootolni ilyen módon, csak ha totál kihúzom a tápot. Jól sejtem? Nincs erre valami megoldás?

Köszi!

(#62010) szabi__memo válasza DroiDMester (#61994) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én régebbit használok. Hiba sehol semmi. Míg az új X96max-on (ami azért elég népszerű) pl a CEC se jó. És Bluetooth sincs (bár ez is eszköz függő)..De ha jól tudom a 4k@60 sem megy. Ezért gondoltam

[ Szerkesztve ]

(#62011) DroiDMester válasza darvinya (#62008) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azt tedd fel amit linkeltem és ugye azt usb burning tool.al kell

(#62012) LógaGéza válasza szabi__memo (#61989) üzenetére


LógaGéza
addikt

Igen, még pre-orderben anno.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#62013) hunaqua


hunaqua
addikt

Az S905X2-t használom,de jelenleg szerintem is még az S912 számomra a legjobb cucc.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#62014) DroiDMester válasza szabi__memo (#62010) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

X96Max LPDDR3 és LPDDR4. Boxon is teszteltem a CEC.et nálam tökéletesen működött, de ugye azt tudni kell hogy NAGYBAN függ az alkalmazott kábel és TV/AVR.től is.

Nálad valószínű valamelyik nem klappolt, az egy dolog hogy esetleg mások box al ment ugyan ez a konfig.

BT/WIFI pedig a LPDDR4.es X96Max al ment CE alatt is.

4k 60Fps.t kitárgyaltuk, mivel ilyen film nemigen létezik, így ez nem probléma, nem 2.perces demókat nézegetünk, yt meg simán elvan 30.ra korlátozva előbb legyen normális bitsebesség yt.on, ne 4k 60.fps mellé 20-30Mbps

[ Szerkesztve ]

(#62015) Valkűr


Valkűr
őstag

Sziasztok! CE alatt a kodiban ha 4K HDR anyagokat akarok nézni, kell valami extrát beállitani, vagy magatol automatikusan csinalja ezt? Az erositő es a vetitő is HDR kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#62016) szabi__memo válasza DroiDMester (#62014) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

S905x box tökéletes. S912 tökéletes. S905x2 nem. Nálam. Hogy miért az nem igazán fontos szerintem, ha a másik kettő jó. Ugyanazzal a kábellel és tv-vel.
A következtetés nem annyira bonyolult. Az X2 egyszerűen még nem tart ott ahol a régiek.

[ Szerkesztve ]

(#62017) Osynho válasza szabi__memo (#62016) üzenetére


Osynho
addikt

Magicsee N5 Max esetében nalam tökéletes a Cec. 2 tv-n próbáltam, erősítőn keresztül és direktbe kötve is.

(#62018) szabi__memo válasza Osynho (#62017) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig a cec nem készülékfüggő (azonos platformon azonos ce-vel).. Ezek szerint leginkább tv-függő a dolog. Mindenesetre a régi készülékeken a régi rendszeren jók, és nekem mindig is jók voltak, több tv-vel is.
Elvileg a cec-lib verzió is azonos.

[ Szerkesztve ]

(#62019) headhunter


headhunter
addikt

(#62020) gyűrű válasza szabi__memo (#62018) üzenetére


gyűrű
addikt

Érdekes amit írsz, nálam meg fordítva megy.. 3db 912-es boxom van ( 2 különböző típus) , és egy 922-es. A 912-esek közül csak eggyel működik néha a CEC, a másik 2-nél használhatatlan, ki is kapcsoltam azokon.. A 922-es viszont jó, és stabil. Minden tv samsung.
Szerencsére ahol igazán kell, és használjuk ott működik.

(#62021) kenand válasza szabi__memo (#62016) üzenetére


kenand
veterán

Így ís örülhetünk, sokáig egyáltalán nem volt CoreElec 905x-re....
905x teljesen rendben van szerintem is, sajna a 905w-vel kiszorították, ami meg bugos.

(#62022) mexel válasza kenand (#62021) üzenetére


mexel
veterán

905x és 912 nagyon jó még mindig szerintem is. A 905X2-től nem lesz rosszabb a 912-re a CE még ha nem is fejlesztik, mert nem ugyanaz kell a kettő típusra.

(#62023) csubyy válasza SunMount3r (#62009) üzenetére


csubyy
tag

SunMount3r:
"Mind1 azért még próbálkozok, mostani kérdésem: A CE telepítése/berakása az SD kártyára ugye nem tehet kárt a rajta lévő Android-ban?"
- Nem

A másikra: Ha benne a kártya, akkor a CE indul, menüből tudsz androidot indítani, aztán a következő újraindításnál megint a CE indul.

[ Szerkesztve ]

(#62024) mexel


mexel
veterán

Ja, kérdés: NG-s CE tudja mkv-ből az Atmos hangot HDMI-n? ( ehhez nem értek)

(#62025) kenand válasza mexel (#62022) üzenetére


kenand
veterán

BOcs 905x2-t akartam írni, arra nem volt CoreElec.
905x-ben sajna csak a gigabytes LAN lett lespórolva (a 905-ből)
De 2 éve jól mennek nálam a 905x-esek

(#62026) stifi82


stifi82
aktív tag

Sziasztok!
Megérkezett a köreitekbe 1 újabb "tudatlan" felhasználó pár hete olvasom a fórumot.
Ennek hatására vásároltam 1 X96Max-ot 64gb-os 11.11-én az aliról ma jött meg dpd hozta holland postás csomagban spanyolból rendeltem, vettem hozzá 1 levegős távirányítót is. Az lenne itt a cél, hogy lecseréljem az androidot 1 olyan rendszerre ami tudja a spidif hang kimenetet a filmekhez. Ebben kérném a segítségeteket memóriakártyám az van amire felteszem az új programot. Csak merre induljak el? Mit töltsek le honnét rá mag milyen formációban legyen rajta a memórikártyán meg esetleg ez a légtávirányító is működjön. Köszönöm a segítséget előre is.

(#62027) Osynho válasza stifi82 (#62026) üzenetére


Osynho
addikt

Android alatt is működnie kellene az spdif kimenetnek, szerintem.

A coreelec telepítéssel kapcsolatban olvasd el az összefoglalót.

(#62028) gyűrű válasza mexel (#62024) üzenetére


gyűrű
addikt

Igen az NG-s is tudja az Atmost, és a DTS-X-et is..

(#62029) blakey válasza LógaGéza (#61967) üzenetére


blakey
titán

A VIM3L-hez a CE még nem kiforrott, nagyon sok problémát kellett megoldani és még nincs kész. Hamarosan lesz egy sokkal jobban működő illetve lesz CE kernel, mert a sok különböző kernel miatt elég sok hiba adódik. Ebben a hsz-ben találsz egy linket egy újabb img-ről ami elvileg jobb, mint ami jelenleg fent van a gépeden

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62030) Beni2360 válasza mexel (#62024) üzenetére


Beni2360
félisten

Egyenesen A TV-re engedve és az AVR-n keresztül is tudja az ATMOS hangot.
Meglepődtem amikor csak a TV hangszóróból jött az Atmos egészen más volt mint az 5.1.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62031) szabi__memo válasza kenand (#62021) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Lehet a 922 jobb cec implemetációt kapott mint az x2. Kíváncsi lennék az rendesen menne e nálad. Mert nálam is megy csak problémás.
Az hogy különböző S912 különbözőképpen működik cec szemszögből az igen furcsa. Lehet vannak különböző (akár hibás, azért furcsa lenne) chipek? Lehet revízió más?!
Érdekes mindenesetre

[ Szerkesztve ]

(#62032) apszi


apszi
őstag

SZiasztok, egy villám kérdésem lenne, ha tud rá valaki válaszolni az szuper lenne.
X96-os boxrol van szó, amin Libre elec futkorászik. Van ugye a tekerés "gyors gomb", amit ha megnyomok egyszer akkor ugrik 10 másodpercet, 2 kétszer akkor 30-at stb. A kérdés az lenne, hogy át lehet valahol írni a legkisebb 10 másodperces ugrást kevesebbre, mondjuk 5 másodpercre? Állítani menüből csak min 10-et lehet.
Előre is köszönöm! :R

(#62033) DoItYourself válasza mexel (#62006) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Miért nem teszed fel a blogodba, vagy ide?
Rövid, érthető leírás kell hozzá:
- milyen boxra való (fotó se baj ha van a boxról), melyik nyák verzióra, stb.
- mire való a ROM, mit tartalmaz
- hogyan lehet a későbbiekben frissíteni rajta az androidot/CE-et
- hogyan/mivel kell feltenni, telepíteni stb.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#62034) gyűrű válasza apszi (#62032) üzenetére


gyűrű
addikt

próbáld ezt:
<advancedsettings>
<seeksteps>5, 10, 15, 20, 25, 30</seeksteps>
</advancedsettings>

(#62035) stigma válasza SunMount3r (#62009) üzenetére


stigma
addikt

Hali, nekem is GT1-MINI-m van, én eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Adido belső memórián van, SD-n fut a Coreelec 9.2.0.
Pass-through tökéletesen megy, erősítőm támogatja az Atmos-t azzal próbáltam, illetve 4k és HDR is pipa.
kiváncsiságképp 4K GUI-t használok amivel szokott gond lenni régebben, de jelenleg nem tapsztaltam semmit. régi hiba pl.: hogy ugrál a gép vagy a felirat villog
Felébresztés => Mivel nincs bekapcsoló gomb, ezért 1 megoldás maradt ami után picit utána kell olvasni, mégpedig a WOL(Wake of LAN)
Esetedben telótól el tudod indítani a boxot , ami szerintem sokkal jobb megoldás, mint ki/begudni a tápkábelt.
Ezt régen asztali gépnél csináltam, akkor routerben egy adott portor kellett engedélyezni, majd az alaplapon is valami bios beállítást enable-re állítani és így sikeresen fel tudtam ébreszteni.

Most volt 1-1 anomália nálam 1080i-s felvételnél (Valami megasztár vagy micsoda, melyet asszony néz) hogy kilépett lejátszáskor, viszont ez lehet megoldja ha a whitelist-ben megadom a szükséges tv áltat támogatott formátumokat.

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#62036) mexel válasza DoItYourself (#62033) üzenetére


mexel
veterán

Kerestem tesztelőket, de aztán kiderült nem is tesztelik hanem csak felrakták és nem próbálták ki, gyereknek hálószobába stb. Ha valaki itt keresni szokott akkor szoktam írni és küldeni ha éppen úygy van. Az ittenieknek nem nagy igényük van droidra ( nekem sincs) csak úgy csinálom, mert zavar ha valami nem jól működik :DDD De úgysem ott kell filmezni, már van dual és ext4 CE szóval azt kell használni :)

(#62037) mexel válasza Beni2360 (#62030) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Tv-n kipróbálom, csak kérdés miben van olyan hang.

(#62038) SunMount3r válasza stigma (#62035) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Köszi a választ (végre valaki)! Hanyas FW verzió van fent az Android-ból most neked és LPDDR4-es vagy sima DDR4-es a Box-od? Itt van, hogy milyen verziók vannak, a két memória típushoz eltérőek a verziók. Csak mert olvastam olyat is, hogy a Droid frissítése betett a CE-nek, így nem merek frissíteni egyelőre (de szeretnék). Most 001P0 van fent nekem.

Indítás: WOLAN nem lesz jó nekünk, akinek "készítem" a Box-ot annál csak a Wi-Fi játszik egyelőre. Az oké, hogy ha bent van az SD, akkor a CE-ről át lehet boot-olni Android-ra, csakhogy Android-ról nem lehet vissza CE-re, mivel a kikapcsolás nem működik (ahogy írtam a Power gomb csak alvó módba küldi el Android alatt). Így mindenképp ki-be kell dugdosni majd a tápot. Ezt is remélném, hogy egy frissebb FW-ében ezt már megoldották, hogy legyen rendes kikapcs (azt sem értem ebben miért nincs). Szóval ez így eléggé unfain. CE-hez még vennem kell egy jó kártyát, addig is gyűjtöm az infókat és megpróbálom az Android-ból is kihozni a max-ot. Az AFRd-t esetleg próbáltad KODI-val?

(#62039) Beni2360 válasza mexel (#62037) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát elég sok eredeti hang minőségi remux filmnél megtalálható.
Pl kedvencem ami megunhatatlan az 5. elem 4K HDR. Ezen a filmen szoktam tesztelni a dolgokat meg a fegyvertelen katona ott a hanghatások robbanások stb házi mozinál.
Ma már vagy 4x kérdezte kedves nejem már megint ez megy? :K
De a média info megmutatja ha nincs nfo a filmhez. Beépül az egér jobb gomb menüjébe ha nem ismernéd.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62040) Beni2360


Beni2360
félisten

Reboot to LibreELEC
CE-re is jó talán.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62041) cof válasza SunMount3r (#62038) üzenetére


cof
veterán

...csakhogy Android-ról nem lehet vissza CE-re...

De lehet, csak nem kikapcsolni kell a box-ot hanem újraindítás menüt keresni, ilyenkor a CE indul, vagy ha nincs ilyen funkció, akkor, reboot to libreelec app play áruházból. Egyébként van bekapcsoló gomb a távon, nem igazán értem a problémát.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#62042) stigma válasza SunMount3r (#62038) üzenetére


stigma
addikt

Hali, ha nem felejtem el, akkor holnap megnézem ezeket neked.
Én droid-al sosem foglalkoztam mindig CE/LE-t használtam az adott eszközön.
Holnap lecsekkolom neked valamikor estefele, írok is egy emlékeztetőt magamnak.
4/64-es a boxom, egy magyar sráctól vettem aki 1 éve vette Gearbestről, szóval fogalmam sincs.
Amúgy ratyi hütése van, szedtem már szét és tettem alá normális gappad-ot amivel kb loadban 5-10 fokot nyertem. ideben kb 40-45 fok loadban lejátszáskor kb 60 fok.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#62043) kovakovi77


kovakovi77
tag

Sziasztok. Egy készülő projecthez kellene sok sok vfd-és távszabályzó beállító file.
Legyen a tárgy a cucc neve+ key vagy vfd
Tartalma elég ha a file-t elkülditek.
email cim:
77kovakovi kukac gmail pont com
Pár Git tárolóból már kikaptam amit lehetet, de jó lenne ha az itt sűrűn használt vasak
vfd,key file-t elküldenétek. Természetesen névvel vas tipusával eggyütt.
Csak CE-vel használható fileokat keresünk!!
Előre is köszi a segítséget.

(Gyűjtemény vfd,/key-ből)

[ Szerkesztve ]

(#62044) darvinya válasza DroiDMester (#62001) üzenetére


darvinya
titán

Egy újabb változat van LDDR4-es változatnak, ami nekem van.

Erre NE rakjanak fel RP-s firmware-t (X96Max_V311R_P_20190722)!
Mert Bluetooth folyton összeomlik, ez még nem lenne gond, de 0926 fw-re frissülve téglásodik a box!

Ezt az fw-t szabad felrakni X96Max8.1-9.0_V311P_20190722.img , ennél nincs Bluetooth összeomlás, s nincs 0926 frissítés.

Viszont nehez indul be téglásodás után, hagyni kell, hogy helyre álljon.

Beni2360

Működik Reboot to LibreELEC app CE-nél is, legalábbis android 6-os box-on tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62045) Beni2360 válasza darvinya (#62044) üzenetére


Beni2360
félisten

Még júniusban a TR99 s912-n próbáltam és nem ment ha jól emlékszem. Mivel azon nincs rezet gomb és nem akartam üres zippel foglalkozni de az lett a vége.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#62046) DroiDMester válasza cof (#62041) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

A kollégánál annak ellenére hogy itt az összes fórumon beírkál(oda is ahova nem kéne) nagyon nagy USER ERROR van!

Talán be kéne állítani hogy mit csináljon a power gomb a távirányítón, mert ugye van power gomb a távirányítóján!

a másik ha droid alatt simán reboot ot nyom utána is a CE fog elindulni nem kell kikapcsolt állapotba lenni ehez a BOX nak!

Leírtuk azt is hogy ha nem használjuk NG BOX.oknál CE alatt a remote.conf-ot akkor NEM fog bekapcsolni a BOX ha CE alatt kikapcsoljuk!

(#62047) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok!

Szétszedés nélkül (egyelőre) hogyan lehet megállapítani, hogy milyen a box? LPDDR3 vagy 4, illetve 905X2 vagy 3?

Készülék infóban ez van az Android alatt:

A user manualban meg ez:

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#62048) DroiDMester válasza darvinya (#62044) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Bakker nem figyeltem hogy neked állítólag LPDDR4.es BOX.od van(most olvastam vissza az előzményeidet)

de tegnap amit belinkeltél X96Max_v311RP_20190722. az a LPDDR3.as BOX.ra való mivel 311R így én neked automatikusan LPDDR3.ra való FW.t linkeltem!

de a képeden az NEM LPDDR4 hanem SIMA DDR3.

keress rá a ram típusára Micron D9STQ de segítek => D9STQ (DDR3, 1600MHz)

szóval elég érdekes a helyzet nálad!

(#62049) darvinya válasza DroiDMester (#62048) üzenetére


darvinya
titán

Akkor totál kavar van alkatrészek téren.
V311-es fw volt eddig, de amit előző hsz-ben link-eltem fw is v311-es, csak P az android verziót jelöli.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#62050) DroiDMester válasza darvinya (#62049) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

hát igen, úgy látszik X96Max nál millió féle verzió van, biztos a maradék készleteket pucolják ki!

de írtam már korábban is a sima V311 az a LPDDR4 a V311R pedig az LPDDR3 és ahogy mondod utána a P a az android verzióját jelöli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.